Купете Плоча за удирање користени (26)

  • Подреди резултати
  • најниска цена Највисока цена
  • Најнови огласи Најстарите огласи
  • Најкратко растојание најдалечното растојание
  • Последна година на градба Најстарата година на градба
  • Најновото ажурирање Најстарото ажурирање
  • Производителите А до Ш Производителот Z до A
  • Релевантност
најниска цена
цена
Највисока цена
цена
Најнови огласи
Поставување датум
Најстарите огласи
Поставување датум
Најкратко растојание
растојание
најдалечното растојание
растојание
Последна година на градба
Година на градба
Најстарата година на градба
Година на градба
Најновото ажурирање
Ажурирање
Најстарото ажурирање
Ажурирање
Производителите А до Ш
Производителот
Производителот Z до A
Производителот
Релевантност
Релевантност
Машина за обработка на хартија, картон, картон, филм... Плоча за удирање
Класифицирана реклама
Baier Geba 6/B Baier Geba 6/B Baier Geba 6/B Baier Geba 6/B Baier Geba 6/B Baier Geba 6/B Baier Geba 6/B Baier Geba 6/B
more images
8
Германија Salzgitter
1446 km
Baier Geba 6/B
2002
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Kerma die cutting machine Kerma die cutting machine Kerma die cutting machine
more images
3
Германија
1531 km
Kerma die cutting machine
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Bobst SP 102 E II Bobst SP 102 E II Bobst SP 102 E II Bobst SP 102 E II
more images
4
Франција France
1643 km
Bobst SP 102 E II
2000
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Horizon RD-4055DM - unused
more images
1
Романија București
471 km
Horizon RD-4055DM - unused
2019
како нов (изложбена машина)
Јавете се
Класифицирана реклама
Bobst SP 160 Vision
more images
1
Италија Busto Arsizio
1128 km
Bobst SP 160 Vision
2006
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Ragolini Imperia Ragolini Imperia
more images
2
Германија Alsfeld
1397 km
Ragolini Imperia
1999
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Heidelberg Tiegel A4 Heidelberg Tiegel A4
more images
2
Германија Salzgitter
1446 km
Heidelberg Tiegel A4
1967
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Heidelberg OHT Heidelberg OHT
more images
2
Германија
1531 km
Heidelberg OHT
1973
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Bobst SP 1260 E Bobst SP 1260 E Bobst SP 1260 E Bobst SP 1260 E Bobst SP 1260 E Bobst SP 1260 E Bobst SP 1260 E Bobst SP 1260 E Bobst SP 1260 E Bobst SP 1260 E
more images
10
Шпанија
2137 km
Bobst SP 1260 E
1965
како нов (користен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Bobst Autoplatine SPO 1600 Bobst Autoplatine SPO 1600 Bobst Autoplatine SPO 1600 Bobst Autoplatine SPO 1600 Bobst Autoplatine SPO 1600 Bobst Autoplatine SPO 1600
more images
6
Литванија Kaunas
1490 km
Bobst Autoplatine SPO 1600
1978
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Bobst SP 102 SE Bobst SP 102 SE Bobst SP 102 SE Bobst SP 102 SE Bobst SP 102 SE Bobst SP 102 SE
more images
6
Италија Busto Arsizio
1128 km
Bobst SP 102 SE
1996
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Titan 5EM Titan 5EM Titan 5EM Titan 5EM Titan 5EM
more images
5
Германија Alsfeld
1397 km
Titan 5EM
2007
реновиран (користен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Baier Geba 77/15 Baier Geba 77/15 Baier Geba 77/15 Baier Geba 77/15 Baier Geba 77/15 Baier Geba 77/15 Baier Geba 77/15 Baier Geba 77/15 Baier Geba 77/15 Baier Geba 77/15 Baier Geba 77/15 Baier Geba 77/15
more images
12
Германија Salzgitter
1446 km
Baier Geba 77/15
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Heidelberg OHT Heidelberg OHT
more images
2
Германија
1531 km
Heidelberg OHT
1968
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Bobst SP 102 II Bobst SP 102 II Bobst SP 102 II Bobst SP 102 II Bobst SP 102 II
more images
5
Шпанија
2137 km
Bobst SP 102 II
2002
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Bobst SPO 1575 EEG Bobst SPO 1575 EEG Bobst SPO 1575 EEG Bobst SPO 1575 EEG Bobst SPO 1575 EEG Bobst SPO 1575 EEG Bobst SPO 1575 EEG Bobst SPO 1575 EEG Bobst SPO 1575 EEG Bobst SPO 1575 EEG Bobst SPO 1575 EEG Bobst SPO 1575 EEG
more images
12
Литванија Kaunas
1490 km
Bobst SPO 1575 EEG
1981
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
DRÖSSERT ST 5 DRÖSSERT ST 5
more images
2
Германија Berlin
(Локација на дилерот)
1365 km
DRÖSSERT ST 5
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
G.Rabolini Rabolini STT G.Rabolini Rabolini STT G.Rabolini Rabolini STT G.Rabolini Rabolini STT G.Rabolini Rabolini STT G.Rabolini Rabolini STT G.Rabolini Rabolini STT G.Rabolini Rabolini STT G.Rabolini Rabolini STT G.Rabolini Rabolini STT
more images
10
Германија Georgsmarienhütte
1567 km
G.Rabolini Rabolini STT
1994
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Baier Geba 77/15 Baier Geba 77/15 Baier Geba 77/15 Baier Geba 77/15 Baier Geba 77/15 Baier Geba 77/15 Baier Geba 77/15 Baier Geba 77/15 Baier Geba 77/15 Baier Geba 77/15 Baier Geba 77/15 Baier Geba 77/15
more images
12
Германија Salzgitter
1446 km
Baier Geba 77/15
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
YAWA MW 1050 All/VA YAWA MW 1050 All/VA YAWA MW 1050 All/VA YAWA MW 1050 All/VA YAWA MW 1050 All/VA
more images
5
Шпанија
2137 km
YAWA MW 1050 All/VA
2008
како нов (користен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Bobst SPO 2000 Bobst SPO 2000 Bobst SPO 2000 Bobst SPO 2000 Bobst SPO 2000 Bobst SPO 2000 Bobst SPO 2000 Bobst SPO 2000
more images
8
Литванија Kaunas
1490 km
Bobst SPO 2000
1983
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
DRÖSSERT ST 8 DRÖSSERT ST 8
more images
2
Германија Berlin
1365 km
DRÖSSERT ST 8
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Baier 1/A Baier 1/A Baier 1/A Baier 1/A Baier 1/A Baier 1/A Baier 1/A Baier 1/A
more images
8
Германија Salzgitter
1446 km
Baier 1/A
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Heidelberg Tiegel A4 Heidelberg Tiegel A4 Heidelberg Tiegel A4 Heidelberg Tiegel A4 Heidelberg Tiegel A4 Heidelberg Tiegel A4 Heidelberg Tiegel A4 Heidelberg Tiegel A4
more images
8
Германија Salzgitter
1446 km
Heidelberg Tiegel A4
1980
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Heidelberg Tiegel A4 Heidelberg Tiegel A4 Heidelberg Tiegel A4 Heidelberg Tiegel A4 Heidelberg Tiegel A4 Heidelberg Tiegel A4 Heidelberg Tiegel A4 Heidelberg Tiegel A4 Heidelberg Tiegel A4 Heidelberg Tiegel A4 Heidelberg Tiegel A4 Heidelberg Tiegel A4
more images
12
Германија Salzgitter
1446 km
Heidelberg Tiegel A4
1974
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Heidelberg Tiegel A4 Heidelberg Tiegel A4 Heidelberg Tiegel A4 Heidelberg Tiegel A4 Heidelberg Tiegel A4 Heidelberg Tiegel A4 Heidelberg Tiegel A4 Heidelberg Tiegel A4
more images
8
Германија Salzgitter
1446 km
Heidelberg Tiegel A4
1975
многу добро (користено)
Јавете се