категорија
Главна категорија:
покажуваат помалку
покажете повеќе
Подкатегорија:
покажуваат помалку
покажете повеќе
детали за машината
Производител:
Модел:
Цена:
-
Година на градба:
-
Локација
Вашата препознаена локација: Македонија (промена)
периметар:
 
земји:
држава
формат на продажба
Детали

Купете Плоча за удирање користени

Обработка на хартија, обработка на фолија Плоча за удирање
Класифицирана реклама
Бугарија Sofia
176 km
ML1500 ML1500
2003
како нов (користен)
Јавете се
Класифицирана реклама
G.Rabolini Rabolini STT G.Rabolini Rabolini STT G.Rabolini Rabolini STT G.Rabolini Rabolini STT G.Rabolini Rabolini STT G.Rabolini Rabolini STT G.Rabolini Rabolini STT G.Rabolini Rabolini STT
more images
8
Германија Georgsmarienhütte
1567 km
G.Rabolini Rabolini STT
1994
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
DRÖSSERT ST 5 DRÖSSERT ST 5
more images
2
Германија Berlin
(Локација на дилерот)
1365 km
DRÖSSERT ST 5
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
DRÖSSERT ST 8 DRÖSSERT ST 8
more images
2
Германија Berlin
1365 km
DRÖSSERT ST 8
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се

Искористено Плоча за удирање

Сега пребарајте го Machineseeker целосно со повеќе од 200.000 користени машини.