Macedonian
German German German English English French French Spanish Spanish Italian Dutch Polish Russian Belarusian Ukrainian Estonian Turkish English English Czech Danish Finnish Swedish Norwegian Bokmål Maltese Greek Lithuanian Latvian Icelandic Portuguese Portuguese Spanish Spanish Hungarian Slovak Romanian Romanian Slovenian Serbian Serbian Albanian Croatian Bulgarian Macedonian Bosnian Hebrew Arabic Hindi English Indonesian Korean Japanese Thai Malay Vietnamese Chinese Chinese Persian Bengali Pashto
категорија
Главна категорија:
детали за машината
Производител:
Модел:
Цена:
-
Година на градба:
-
Локација
покажуваат помалку
покажете повеќе
држава
формат на продажба
Детали

Купете Bomar користени

Вашата препознаена локација: Македонија (промена)
Прекини
BOMAR Proline 320.280 ANC BOMAR Proline 320.280 ANC BOMAR Proline 320.280 ANC BOMAR Proline 320.280 ANC BOMAR Proline 320.280 ANC BOMAR Proline 320.280 ANC BOMAR Proline 320.280 ANC BOMAR Proline 320.280 ANC
more images
8
Јавете се
Kobližná 3, 631 32 Brno-Brno-střed, Tschechien Чешка република
935 km
2015
добро (искористено)
Bomar, Weira STG 240 DG Bomar, Weira STG 240 DG Bomar, Weira STG 240 DG
more images
3
Јавете се
Oberrohrdorf Швајцарија
1245 km
работилница ремонтирана (искористена)
BOMAR 510.350 DGH
more images
1
Јавете се
Diksmuide Белгија
1785 km
2017
подготвен за употреба (искористен)
BOMAR Transverse 610.440 DGH BOMAR Transverse 610.440 DGH BOMAR Transverse 610.440 DGH BOMAR Transverse 610.440 DGH
more images
4
Јавете се
Werdau Германија
1243 km
2022
Ново
BOMAR Ergonomic 290.250 ANC BOMAR Ergonomic 290.250 ANC BOMAR Ergonomic 290.250 ANC BOMAR Ergonomic 290.250 ANC BOMAR Ergonomic 290.250 ANC
more images
5
Јавете се
Kaunas, Литванија Литванија
(Локација на дилерот)
1490 km
2011
Втора рака
Јавете се
Enschede Холандија
1630 km
2022
Ново
BOMAR 310.250 GA CNC Ergonomic BOMAR 310.250 GA CNC Ergonomic BOMAR 310.250 GA CNC Ergonomic BOMAR 310.250 GA CNC Ergonomic BOMAR 310.250 GA CNC Ergonomic BOMAR 310.250 GA CNC Ergonomic BOMAR 310.250 GA CNC Ergonomic
more images
7
Јавете се
Rossum Холандија
1686 km
2015
како нов (користен)
more images
Јавете се
Karlsbad Германија
1315 km
2015
нештиклирано (искористено)
Bomar EasyCut 275.230 DG Bomar EasyCut 275.230 DG Bomar EasyCut 275.230 DG
more images
3
Јавете се
Aichwald Германија
1253 km
2022
како нов (изложбена машина)
Bomar easycut 275.230 DG
more images
1
Јавете се
Werdau Германија
1243 km
Ново
Bomar STG 230 GANC Bomar STG 230 GANC Bomar STG 230 GANC Bomar STG 230 GANC Bomar STG 230 GANC Bomar STG 230 GANC Bomar STG 230 GANC Bomar STG 230 GANC Bomar STG 230 GANC Bomar STG 230 GANC Bomar STG 230 GANC Bomar STG 230 GANC Bomar STG 230 GANC Bomar STG 230 GANC Bomar STG 230 GANC
more images
15
Јавете се
Rhenen Холандија
1681 km
добро (искористено)
more images
Јавете се
Karlsbad Германија
1315 km
2015
нештиклирано (искористено)
Bomar ergonomic 340.278 DG
more images
1
Јавете се
Werdau Германија
1243 km
Ново
Bomar workline 510.350 DGH Bomar workline 510.350 DGH Bomar workline 510.350 DGH Bomar workline 510.350 DGH Bomar workline 510.350 DGH Bomar workline 510.350 DGH Bomar workline 510.350 DGH
more images
7
Јавете се
Werdau Германија
1243 km
2021
Ново
Bomar workline 410.280 DG
more images
1
Јавете се
Werdau Германија
1243 km
Ново
Bomar ergonomic 320.258 DG
more images
1
Јавете се
Werdau Германија
1243 km
Ново
BOMAR workline 410.280 DG BOMAR workline 410.280 DG BOMAR workline 410.280 DG BOMAR workline 410.280 DG BOMAR workline 410.280 DG
more images
5
Јавете се
Werdau Германија
1243 km
2020
како нов (изложбена машина)
Bomar ergonomic 340.278 DGH
more images
1
Јавете се
Werdau Германија
1243 km
Ново
Bomar bSander 75.200
more images
1
Јавете се
Werdau Германија
1243 km
Ново
Bomar bSander 150.200
more images
1
Јавете се
Werdau Германија
1243 km
Ново
Bomar ergonomic 320.258 DGH
more images
1
Јавете се
Werdau, Германија Германија
(Локација на дилерот)
1243 km
Ново
Bomar individual 520.360 DGH Bomar individual 520.360 DGH Bomar individual 520.360 DGH Bomar individual 520.360 DGH
more images
4
Јавете се
Werdau Германија
1243 km
Ново
 320.258 DGH  320.258 DGH  320.258 DGH  320.258 DGH
more images
4
Јавете се
Enschede Холандија
1630 km
2021
Ново

Искористено Bomar

Сега пребарајте го Machineseeker целосно со повеќе од 200.000 користени машини.
Machineseeker.mk е официјален спонзор на:
ПОФАЛИ И КРИТИКА
Успешно: Спроведена акција
неуспех: Акцијата не можеше да се изврши