категорија
Главна категорија:
покажуваат помалку
покажете повеќе
Подкатегорија:
покажуваат помалку
покажете повеќе
Втора поткатегорија:
покажуваат помалку
покажете повеќе
детали за машината
Производител:
Модел:
Цена:
-
Година на градба:
-
Локација
Вашата препознаена локација: Македонија (промена)
периметар:
 
земји:
покажуваат помалку
покажете повеќе
држава
формат на продажба
Детали

Купете Лентасти пили хоризонтални - полуавтоматски - површина за сечење околу 420 mm користени

Машини за обработка на метал и машински алати Пили Лентасти пили хоризонтални - полуавтоматски - површина за сечење околу 420 mm
Класифицирана реклама
Австрија Wien
850 km
Beka-Mak BMSY 650 DG NC
2022
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
CORMAK H-700 CORMAK H-700 CORMAK H-700 CORMAK H-700 CORMAK H-700 CORMAK H-700 CORMAK H-700 CORMAK H-700 CORMAK H-700 CORMAK H-700 CORMAK H-700 CORMAK H-700 CORMAK H-700 CORMAK H-700
more images
14
Полска Siedlce
1175 km
CORMAK H-700
2023
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
GERD WOLFF KSY 1600 x 2500 GERD WOLFF KSY 1600 x 2500 GERD WOLFF KSY 1600 x 2500
more images
3
Германија Ennepetal
(Локација на дилерот)
1539 km
GERD WOLFF KSY 1600 x 2500
2022
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
KALTENBACH KBS 750 DG KALTENBACH KBS 750 DG KALTENBACH KBS 750 DG KALTENBACH KBS 750 DG KALTENBACH KBS 750 DG
more images
5
Швајцарија Schweiz
1222 km
KALTENBACH KBS 750 DG
2000
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
BEKA-MAK BMSY 440 CGH BEKA-MAK BMSY 440 CGH
more images
2
Германија Witten
1548 km
BEKA-MAK BMSY 440 CGH
2023
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
AMADA PROMECAM H650HD 650x400mm angle of 45° degree AMADA PROMECAM H650HD 650x400mm angle of 45° degree AMADA PROMECAM H650HD 650x400mm angle of 45° degree AMADA PROMECAM H650HD 650x400mm angle of 45° degree AMADA PROMECAM H650HD 650x400mm angle of 45° degree AMADA PROMECAM H650HD 650x400mm angle of 45° degree AMADA PROMECAM H650HD 650x400mm angle of 45° degree AMADA PROMECAM H650HD 650x400mm angle of 45° degree AMADA PROMECAM H650HD 650x400mm angle of 45° degree AMADA PROMECAM H650HD 650x400mm angle of 45° degree
more images
10
Полска Jasło
906 km
AMADA PROMECAM H650HD 650x400mm angle of 45° degree
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Австрија Wien
850 km
Beka-Mak BMSY 560 C
2022
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
CORMAK H-65/80 CORMAK H-65/80 CORMAK H-65/80 CORMAK H-65/80 CORMAK H-65/80 CORMAK H-65/80 CORMAK H-65/80 CORMAK H-65/80 CORMAK H-65/80 CORMAK H-65/80 CORMAK H-65/80 CORMAK H-65/80 CORMAK H-65/80 CORMAK H-65/80
more images
14
Полска Siedlce
1175 km
CORMAK H-65/80
2023
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
GERD WOLFF KSY 550 X 700 GERD WOLFF KSY 550 X 700 GERD WOLFF KSY 550 X 700 GERD WOLFF KSY 550 X 700 GERD WOLFF KSY 550 X 700 GERD WOLFF KSY 550 X 700 GERD WOLFF KSY 550 X 700 GERD WOLFF KSY 550 X 700 GERD WOLFF KSY 550 X 700 GERD WOLFF KSY 550 X 700
more images
10
Германија Ennepetal
1538 km
GERD WOLFF KSY 550 X 700
2023
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
Германија Aichwald
1253 km
BOMAR Transverse 610.440 DGH
2008
работилница ремонтирана (искористена)
Јавете се
Класифицирана реклама
BEKA-MAK BMSY 540 CGH BEKA-MAK BMSY 540 CGH
more images
2
Германија Witten
1548 km
BEKA-MAK BMSY 540 CGH
2023
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
MEBAsteel 1100 DG MEBAsteel 1100 DG MEBAsteel 1100 DG MEBAsteel 1100 DG
more images
4
Германија Westerheim
1223 km
MEBAsteel 1100 DG
2023
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
Германија Bottrop-Grafenwald
(Локација на дилерот)
1581 km
Beka-Mak BMSY 810 C
2022
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
CORMAK H-50/70 CORMAK H-50/70 CORMAK H-50/70 CORMAK H-50/70 CORMAK H-50/70 CORMAK H-50/70 CORMAK H-50/70 CORMAK H-50/70
more images
8
Полска Siedlce
1175 km
CORMAK H-50/70
2023
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
GERD WOLFF KSY 650 X 1050
more images
1
Германија Ennepetal
1538 km
GERD WOLFF KSY 650 X 1050
2023
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
FENDO 500 SA.S FENDO 500 SA.S FENDO 500 SA.S FENDO 500 SA.S FENDO 500 SA.S FENDO 500 SA.S FENDO 500 SA.S FENDO 500 SA.S FENDO 500 SA.S FENDO 500 SA.S
more images
10
Германија Ahaus
1612 km
FENDO 500 SA.S
1999
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
more images
Германија Velen-Ramsdorf
(Локација на дилерот)
1602 km
BERG & SCHMID DGS 500/600 HA-I
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
siloma c800/1000 siloma c800/1000 siloma c800/1000 siloma c800/1000 siloma c800/1000 siloma c800/1000
more images
6
Бугарија Sofia
180 km
siloma c800/1000
2007
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Beka-Mak BMSY 820 C Beka-Mak BMSY 820 C Beka-Mak BMSY 820 C Beka-Mak BMSY 820 C Beka-Mak BMSY 820 C Beka-Mak BMSY 820 C Beka-Mak BMSY 820 C Beka-Mak BMSY 820 C Beka-Mak BMSY 820 C
more images
9
Германија Bottrop-Grafenwald
(Локација на дилерот)
1581 km
Beka-Mak BMSY 820 C
2022
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
KNUTH Werkzeugmaschinen HB 560 L KNUTH Werkzeugmaschinen HB 560 L KNUTH Werkzeugmaschinen HB 560 L KNUTH Werkzeugmaschinen HB 560 L KNUTH Werkzeugmaschinen HB 560 L
more images
5
Германија
1369 km
KNUTH Werkzeugmaschinen HB 560 L
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
GERD WOLFF KLY 2DT 650 GERD WOLFF KLY 2DT 650 GERD WOLFF KLY 2DT 650 GERD WOLFF KLY 2DT 650 GERD WOLFF KLY 2DT 650 GERD WOLFF KLY 2DT 650 GERD WOLFF KLY 2DT 650 GERD WOLFF KLY 2DT 650 GERD WOLFF KLY 2DT 650 GERD WOLFF KLY 2DT 650
more images
10
Германија Ennepetal
1538 km
GERD WOLFF KLY 2DT 650
2022
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
UZAY SY 1010 UZAY SY 1010 UZAY SY 1010 UZAY SY 1010 UZAY SY 1010 UZAY SY 1010 UZAY SY 1010 UZAY SY 1010 UZAY SY 1010 UZAY SY 1010 UZAY SY 1010 UZAY SY 1010 UZAY SY 1010 UZAY SY 1010
more images
14
Шпанија L'alcúdia de Crespíns
1916 km
UZAY SY 1010
1999
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
MEP SHARK 281 SXI EVO
more images
1
Германија Velen
1601 km
MEP SHARK 281 SXI EVO
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
BAMA EISELE 450 S BAMA EISELE 450 S BAMA EISELE 450 S BAMA EISELE 450 S BAMA EISELE 450 S BAMA EISELE 450 S BAMA EISELE 450 S BAMA EISELE 450 S BAMA EISELE 450 S BAMA EISELE 450 S BAMA EISELE 450 S BAMA EISELE 450 S
more images
12
Германија Flensburg
1725 km
BAMA EISELE 450 S
1979
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Германија Bottrop-Grafenwald
(Локација на дилерот)
1581 km
Beka-Mak BMSY 1110 C
2022
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
Amada H-650 H Amada H-650 H Amada H-650 H
more images
3
Германија Kehl
1339 km
Amada H-650 H
1992
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Danobat CP12.11 Danobat CP12.11 Danobat CP12.11 Danobat CP12.11 Danobat CP12.11 Danobat CP12.11
more images
6
Обединето Кралство Shildon DL4 1HG, UK
2245 km
Danobat CP12.11
2004
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
IMET Bergamo KS 652 IMET Bergamo KS 652 IMET Bergamo KS 652 IMET Bergamo KS 652 IMET Bergamo KS 652 IMET Bergamo KS 652 IMET Bergamo KS 652 IMET Bergamo KS 652
more images
8
Австрија Thalheim bei Wels
946 km
IMET Bergamo KS 652
2022
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
BOMAR Individual 620.460 GH BOMAR Individual 620.460 GH BOMAR Individual 620.460 GH BOMAR Individual 620.460 GH BOMAR Individual 620.460 GH BOMAR Individual 620.460 GH BOMAR Individual 620.460 GH BOMAR Individual 620.460 GH BOMAR Individual 620.460 GH BOMAR Individual 620.460 GH BOMAR Individual 620.460 GH
more images
11
Германија Rödermark
1365 km
BOMAR Individual 620.460 GH
2010
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
MACC 650 DI MACC 650 DI MACC 650 DI MACC 650 DI MACC 650 DI MACC 650 DI MACC 650 DI MACC 650 DI
more images
8
Италија Concordia Sagittaria
853 km
MACC 650 DI
2020
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
Beka-Mak BMSY 750 DG NC Beka-Mak BMSY 750 DG NC Beka-Mak BMSY 750 DG NC Beka-Mak BMSY 750 DG NC Beka-Mak BMSY 750 DG NC Beka-Mak BMSY 750 DG NC Beka-Mak BMSY 750 DG NC Beka-Mak BMSY 750 DG NC Beka-Mak BMSY 750 DG NC Beka-Mak BMSY 750 DG NC
more images
10
Германија Bottrop-Grafenwald
(Локација на дилерот)
1581 km
Beka-Mak BMSY 750 DG NC
2022
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
TMJ PP 700
more images
1
Австрија Spittal an der Drau
873 km
TMJ PP 700
2010
како нов (изложбена машина)
Јавете се
Класифицирана реклама
BEKA-MAK BMSO 460c BEKA-MAK BMSO 460c BEKA-MAK BMSO 460c BEKA-MAK BMSO 460c BEKA-MAK BMSO 460c BEKA-MAK BMSO 460c BEKA-MAK BMSO 460c BEKA-MAK BMSO 460c
more images
8
Полска Piaseczno
1164 km
BEKA-MAK BMSO 460c
2013
како нов (користен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Macc Spezial 702 GA Macc Spezial 702 GA
more images
2
Германија Obertraubling
1110 km
Macc Spezial 702 GA
2015
реновиран (користен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Полска Głowno
1161 km
Fabryka Szlifierek FAS-Głowno Sp. z o.o. PTS 600
2021
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
EISELE PSU-H 471 EISELE PSU-H 471 EISELE PSU-H 471 EISELE PSU-H 471
more images
4
Германија Staufenberg
1426 km
EISELE PSU-H 471
1994
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Германија Bottrop-Grafenwald
(Локација на дилерот)
1581 km
Beka-Mak BMSY 810 CGH
2022
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
Trennjaeger 500 x 500 TEBA 502 GHA 90°-30° Trennjaeger 500 x 500 TEBA 502 GHA 90°-30° Trennjaeger 500 x 500 TEBA 502 GHA 90°-30°
more images
3
Германија Renchen
1326 km
Trennjaeger 500 x 500 TEBA 502 GHA 90°-30°
2022
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
HUVEMA - BEKA MAK BMSY 560 C HUVEMA - BEKA MAK BMSY 560 C HUVEMA - BEKA MAK BMSY 560 C HUVEMA - BEKA MAK BMSY 560 C
more images
4
Германија Dortmund-Wambel
(Локација на дилерот)
1546 km
HUVEMA - BEKA MAK BMSY 560 C
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
KASTO HBA 660 U KASTO HBA 660 U KASTO HBA 660 U KASTO HBA 660 U KASTO HBA 660 U KASTO HBA 660 U KASTO HBA 660 U KASTO HBA 660 U KASTO HBA 660 U KASTO HBA 660 U
more images
10
Германија Rödermark
1365 km
KASTO HBA 660 U
1992
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
more images
2
Германија Kaiserslautern
1393 km
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
KESMAK KLY DG 420 KESMAK KLY DG 420 KESMAK KLY DG 420 KESMAK KLY DG 420 KESMAK KLY DG 420 KESMAK KLY DG 420 KESMAK KLY DG 420 KESMAK KLY DG 420 KESMAK KLY DG 420
more images
9
Холандија Enschede
1631 km
KESMAK KLY DG 420
2020
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
Германија Bottrop-Grafenwald
(Локација на дилерот)
1581 km
Beka-Mak BMSY 540 CGH
2022
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
Fastech BMSY 440 DGH Fastech BMSY 440 DGH Fastech BMSY 440 DGH Fastech BMSY 440 DGH Fastech BMSY 440 DGH Fastech BMSY 440 DGH Fastech BMSY 440 DGH Fastech BMSY 440 DGH Fastech BMSY 440 DGH Fastech BMSY 440 DGH Fastech BMSY 440 DGH Fastech BMSY 440 DGH
more images
12
Германија Mudersbach
1473 km
Fastech BMSY 440 DGH
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
UZAY UMSY_420 UZAY UMSY_420 UZAY UMSY_420 UZAY UMSY_420 UZAY UMSY_420 UZAY UMSY_420 UZAY UMSY_420 UZAY UMSY_420
more images
8
Белгија Gent
1732 km
UZAY UMSY_420
2019
како нов (изложбена машина)
Јавете се
Класифицирана реклама
Bianco 50.32 S.A D/S 45-60 Bianco 50.32 S.A D/S 45-60 Bianco 50.32 S.A D/S 45-60
more images
3
Холандија Barendrecht
1733 km
Bianco 50.32 S.A D/S 45-60
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Kasto micut U4.6 semi-automatic mitre cutting
more images
1
Ирска Bluebell Industrial Estate, Bluebell Ave, Bluebell, Dublin 12, Ireland
2460 km
Kasto micut U4.6 semi-automatic mitre cutting
2018
како нов (изложбена машина)
Јавете се
Класифицирана реклама
BONZER H-7050N BONZER H-7050N BONZER H-7050N BONZER H-7050N BONZER H-7050N BONZER H-7050N BONZER H-7050N BONZER H-7050N BONZER H-7050N
more images
9
Кина, Народна Република 丽水市
8574 km
BONZER H-7050N
2022
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
Германија Bottrop-Grafenwald
(Локација на дилерот)
1581 km
Beka-Mak BMSY 440 DGH
2022
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
Beka-Mak BMSO 460 C Beka-Mak BMSO 460 C Beka-Mak BMSO 460 C Beka-Mak BMSO 460 C Beka-Mak BMSO 460 C Beka-Mak BMSO 460 C Beka-Mak BMSO 460 C Beka-Mak BMSO 460 C Beka-Mak BMSO 460 C Beka-Mak BMSO 460 C
more images
10
Германија Bottrop-Grafenwald
(Локација на дилерот)
1581 km
Beka-Mak BMSO 460 C
2023
Ново
Јавете се

Искористено Лентасти пили хоризонтални - полуавтоматски - површина за сечење околу 420 mm

Сега пребарајте го Machineseeker целосно со повеќе од 200.000 користени машини.