Купете ЦПУ стругови 600-699mm дијаметар на вртење. користени (51)

 • Подреди резултати
 • најниска цена Највисока цена
 • Најнови огласи Најстарите огласи
 • Најкратко растојание најдалечното растојание
 • Последна година на градба Најстарата година на градба
 • Најновото ажурирање Најстарото ажурирање
 • Производителите А до Ш Производителот Z до A
 • Релевантност
најниска цена
цена
Највисока цена
цена
Најнови огласи
Поставување датум
Најстарите огласи
Поставување датум
Најкратко растојание
растојание
најдалечното растојание
растојание
Последна година на градба
Година на градба
Најстарата година на градба
Година на градба
Најновото ажурирање
Ажурирање
Најстарото ажурирање
Ажурирање
Производителите А до Ш
Производителот
Производителот Z до A
Производителот
Релевантност
Релевантност
Машини за обработка на метали и машински алати Стругови ЦПУ стругови 600-699mm дијаметар на вртење.
Класифицирана реклама
Sunfirm Taiwan CST42160 Sunfirm Taiwan CST42160 Sunfirm Taiwan CST42160 Sunfirm Taiwan CST42160 Sunfirm Taiwan CST42160 Sunfirm Taiwan CST42160 Sunfirm Taiwan CST42160 Sunfirm Taiwan CST42160 Sunfirm Taiwan CST42160 Sunfirm Taiwan CST42160
more images
10
Бугарија Kostievo
247 km
Sunfirm Taiwan CST42160
2008
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
MASCUT AC 2580 MASCUT AC 2580 MASCUT AC 2580 MASCUT AC 2580 MASCUT AC 2580 MASCUT AC 2580 MASCUT AC 2580 MASCUT AC 2580 MASCUT AC 2580
more images
9
Чешка република Kobližná 3, 631 32 Brno-Brno-střed, Tschechien
935 km
MASCUT AC 2580
2008
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
DOOSAN - DN SOLUTIONS PUMA 5100LB DOOSAN - DN SOLUTIONS PUMA 5100LB DOOSAN - DN SOLUTIONS PUMA 5100LB DOOSAN - DN SOLUTIONS PUMA 5100LB DOOSAN - DN SOLUTIONS PUMA 5100LB DOOSAN - DN SOLUTIONS PUMA 5100LB DOOSAN - DN SOLUTIONS PUMA 5100LB DOOSAN - DN SOLUTIONS PUMA 5100LB
more images
8
Италија Cuggiono
1128 km
DOOSAN - DN SOLUTIONS PUMA 5100LB
2017
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
DOOSAN LYNX 2100 A DOOSAN LYNX 2100 A DOOSAN LYNX 2100 A DOOSAN LYNX 2100 A DOOSAN LYNX 2100 A DOOSAN LYNX 2100 A
more images
6
Чешка република Heršpická 813/5, 639 00 Brno-střed-Štýřice, Czechia
933 km
DOOSAN LYNX 2100 A
2017
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
INDEX GFG 450 INDEX GFG 450 INDEX GFG 450 INDEX GFG 450 INDEX GFG 450
more images
5
Германија Mindelheim
1138 km
INDEX GFG 450
1996
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Utita T350 Utita T350 Utita T350
more images
3
Италија Mazzano
1015 km
Utita T350
2002
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
SMEC SL 4500 AL - SIEMENS
more images
1
Германија Neunburg vorm Wald
1126 km
SMEC SL 4500 AL - SIEMENS
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
MAZAK SQT 250 MSY
more images
1
Чешка република Kobližná 3, 631 32 Brno-Brno-střed, Tschechien
935 km
MAZAK SQT 250 MSY
2003
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
T.S.Harrison & Sons ALPHA 1350 XS INV 25837 T.S.Harrison & Sons ALPHA 1350 XS INV 25837 T.S.Harrison & Sons ALPHA 1350 XS INV 25837
more images
3
Чешка република Beroun
1104 km
T.S.Harrison & Sons ALPHA 1350 XS INV 25837
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Gildemeister CTX 510 V4
more images
1
Германија Kirchheim bei München
1072 km
Gildemeister CTX 510 V4
2006
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
SCHNEIDER WERKZEUGMASCHINEN Weisser Gigant SCHNEIDER WERKZEUGMASCHINEN Weisser Gigant SCHNEIDER WERKZEUGMASCHINEN Weisser Gigant SCHNEIDER WERKZEUGMASCHINEN Weisser Gigant SCHNEIDER WERKZEUGMASCHINEN Weisser Gigant SCHNEIDER WERKZEUGMASCHINEN Weisser Gigant SCHNEIDER WERKZEUGMASCHINEN Weisser Gigant SCHNEIDER WERKZEUGMASCHINEN Weisser Gigant SCHNEIDER WERKZEUGMASCHINEN Weisser Gigant SCHNEIDER WERKZEUGMASCHINEN Weisser Gigant SCHNEIDER WERKZEUGMASCHINEN Weisser Gigant SCHNEIDER WERKZEUGMASCHINEN Weisser Gigant SCHNEIDER WERKZEUGMASCHINEN Weisser Gigant SCHNEIDER WERKZEUGMASCHINEN Weisser Gigant
more images
14
Германија Halberstadt
1403 km
SCHNEIDER WERKZEUGMASCHINEN Weisser Gigant
1983
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Gildemeister CT60 Gildemeister CT60 Gildemeister CT60 Gildemeister CT60 Gildemeister CT60 Gildemeister CT60 Gildemeister CT60 Gildemeister CT60 Gildemeister CT60 Gildemeister CT60
more images
10
Унгарија Székesfehérvár
672 km
Gildemeister CT60
1985
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
SMEC SL 4500 AXY - SIEMENS
more images
1
Германија Neunburg vorm Wald
1126 km
SMEC SL 4500 AXY - SIEMENS
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
Германија Villingen-Schwenningen
1270 km
Mazak FH6000
2000
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
HAAS SL 20 inv 25548 HAAS SL 20 inv 25548 HAAS SL 20 inv 25548
more images
3
Чешка република Beroun
1104 km
HAAS SL 20 inv 25548
2004
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
WFL M 60 G MILLTURN 3000 WFL M 60 G MILLTURN 3000 WFL M 60 G MILLTURN 3000 WFL M 60 G MILLTURN 3000 WFL M 60 G MILLTURN 3000
more images
5
Германија Mönchengladbach
1582 km
WFL M 60 G MILLTURN 3000
2001
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
VDF Boehringer NG 200 NG200 VDF Boehringer NG 200 NG200 VDF Boehringer NG 200 NG200 VDF Boehringer NG 200 NG200 VDF Boehringer NG 200 NG200 VDF Boehringer NG 200 NG200 VDF Boehringer NG 200 NG200 VDF Boehringer NG 200 NG200 VDF Boehringer NG 200 NG200
more images
9
Германија Ebersbach an der Fils
1242 km
VDF Boehringer NG 200 NG200
2002
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Heinemann DN 400 Heinemann DN 400 Heinemann DN 400 Heinemann DN 400 Heinemann DN 400 Heinemann DN 400 Heinemann DN 400 Heinemann DN 400 Heinemann DN 400 Heinemann DN 400 Heinemann DN 400 Heinemann DN 400 Heinemann DN 400 Heinemann DN 400 Heinemann DN 400
more images
15
Германија Wiebelsheim
1440 km
Heinemann DN 400
1979
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
DOOSAN LYNX 220 LYC DOOSAN LYNX 220 LYC DOOSAN LYNX 220 LYC DOOSAN LYNX 220 LYC DOOSAN LYNX 220 LYC DOOSAN LYNX 220 LYC DOOSAN LYNX 220 LYC
more images
7
Холандија Babberich
1645 km
DOOSAN LYNX 220 LYC
2017
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Style CNC Machines STYLE 630 x 2000 Style CNC Machines STYLE 630 x 2000 Style CNC Machines STYLE 630 x 2000 Style CNC Machines STYLE 630 x 2000 Style CNC Machines STYLE 630 x 2000 Style CNC Machines STYLE 630 x 2000 Style CNC Machines STYLE 630 x 2000 Style CNC Machines STYLE 630 x 2000
more images
8
Чешка република Tuřanka, 627 00 Brno-Slatina, Tschechien
930 km
Style CNC Machines STYLE 630 x 2000
2002
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
GILDEMEISTER CTX 600 GILDEMEISTER CTX 600 GILDEMEISTER CTX 600 GILDEMEISTER CTX 600 GILDEMEISTER CTX 600 GILDEMEISTER CTX 600 GILDEMEISTER CTX 600 GILDEMEISTER CTX 600 GILDEMEISTER CTX 600 GILDEMEISTER CTX 600
more images
10
Германија Iserlohn
1529 km
GILDEMEISTER CTX 600
1995
неисправен носач за резервни делови (користен)
Јавете се
Класифицирана реклама
metal export Tur 63 metal export Tur 63 metal export Tur 63 metal export Tur 63 metal export Tur 63 metal export Tur 63 metal export Tur 63 metal export Tur 63 metal export Tur 63
more images
9
Италија Novi Ligure
1107 km
metal export Tur 63
1988
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Okuma B-200II-W750 Okuma B-200II-W750 Okuma B-200II-W750 Okuma B-200II-W750 Okuma B-200II-W750 Okuma B-200II-W750 Okuma B-200II-W750 Okuma B-200II-W750 Okuma B-200II-W750
more images
9
Шведска Timmergatan 11, 276 30 Borrby, Sweden
1637 km
Okuma B-200II-W750
2013
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
CHALLENGER NEW BNC 650/2000MM CHALLENGER NEW BNC 650/2000MM CHALLENGER NEW BNC 650/2000MM CHALLENGER NEW BNC 650/2000MM CHALLENGER NEW BNC 650/2000MM CHALLENGER NEW BNC 650/2000MM
more images
6
Шпанија Cestona
1972 km
CHALLENGER NEW BNC 650/2000MM
добро (искористено)
Јавете се

Печат на доверба

Преку Machineseeker сертифицирани дилери

Печат на доверба
Класифицирана реклама
Pinacho taurus 310 Pinacho taurus 310 Pinacho taurus 310 Pinacho taurus 310 Pinacho taurus 310
more images
5
Франција Courbevoie
1721 km
Pinacho taurus 310
2003
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
DOOSAN S550L DOOSAN S550L DOOSAN S550L DOOSAN S550L DOOSAN S550L DOOSAN S550L DOOSAN S550L DOOSAN S550L
more images
8
Обединето Кралство Bloomfield Rd, Tipton DY4 9ET, UK
2161 km
DOOSAN S550L
2000
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
ROMI C620 ROMI C620 ROMI C620 ROMI C620 ROMI C620 ROMI C620 ROMI C620 ROMI C620
more images
8
Белгија Hamont-Achel
1637 km
ROMI C620
2015
како нов (користен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Okuma LB45II Okuma LB45II Okuma LB45II Okuma LB45II Okuma LB45II Okuma LB45II Okuma LB45II Okuma LB45II Okuma LB45II
more images
9
Германија Werlte
1638 km
Okuma LB45II
1998
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Шпанија Spanien
2137 km
KRAFT KT 620 Serie
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
Германија Leipzig
1298 km
Shenyang - Fermat CAK 61
2004
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
PCI ML PCI ML PCI ML PCI ML PCI ML PCI ML PCI ML PCI ML PCI ML PCI ML PCI ML PCI ML PCI ML
more images
13
Франција Frankreich
1643 km
PCI ML
2004
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Maschinen Wagner WDS 650 A/Y Maschinen Wagner WDS 650 A/Y Maschinen Wagner WDS 650 A/Y
more images
3
Германија Renchen
1326 km
Maschinen Wagner WDS 650 A/Y
2021
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Германија Oelde
1531 km
MORI SEIKI SL 65 B
1991
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
POREBA Tokarka TOK 80 POREBA Tokarka TOK 80 POREBA Tokarka TOK 80 POREBA Tokarka TOK 80 POREBA Tokarka TOK 80
more images
5
Полска Poręba
1005 km
POREBA Tokarka TOK 80
работилница ремонтирана (искористена)
Јавете се
Класифицирана реклама
Okuma MULTUS B300II Okuma MULTUS B300II Okuma MULTUS B300II Okuma MULTUS B300II
more images
4
Германија Olching
1101 km
Okuma MULTUS B300II
2022
како нов (изложбена машина)
Јавете се
Класифицирана реклама
Германија Leipzig
1298 km
Unitech UT 660 x 1500
2014
Втора рака
Јавете се
аукција
Аукцијата заврши
Германија Baden-Württemberg, Германија
1292 km
Pinacho Smart Turn 6-310
2007
многу добро (користено)
Класифицирана реклама
DMG MORI NT4300DCG/1000S DMG MORI NT4300DCG/1000S DMG MORI NT4300DCG/1000S DMG MORI NT4300DCG/1000S DMG MORI NT4300DCG/1000S DMG MORI NT4300DCG/1000S DMG MORI NT4300DCG/1000S
more images
7
Обединето Кралство Thurmaston
2108 km
DMG MORI NT4300DCG/1000S
2015
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
EMCO Hyperturn 665 MC Plus EMCO Hyperturn 665 MC Plus EMCO Hyperturn 665 MC Plus EMCO Hyperturn 665 MC Plus EMCO Hyperturn 665 MC Plus EMCO Hyperturn 665 MC Plus EMCO Hyperturn 665 MC Plus
more images
7
Германија Düsseldorf
1565 km
EMCO Hyperturn 665 MC Plus
2002
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Colchester Magnum 1250 Colchester Magnum 1250 Colchester Magnum 1250 Colchester Magnum 1250 Colchester Magnum 1250 Colchester Magnum 1250 Colchester Magnum 1250 Colchester Magnum 1250
more images
8
Германија Heilbronn
1290 km
Colchester Magnum 1250
1987
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
EMCO Hyperturn 665 MC Plus EMCO Hyperturn 665 MC Plus EMCO Hyperturn 665 MC Plus EMCO Hyperturn 665 MC Plus EMCO Hyperturn 665 MC Plus EMCO Hyperturn 665 MC Plus EMCO Hyperturn 665 MC Plus EMCO Hyperturn 665 MC Plus
more images
8
Германија Kreuztal
1479 km
EMCO Hyperturn 665 MC Plus
2003
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
PBR T30 SNC PBR T30 SNC
more images
2
Италија Borgo San Dalmazzo
1197 km
PBR T30 SNC
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Gildemeister N.E.F CT 60 Gildemeister N.E.F CT 60 Gildemeister N.E.F CT 60 Gildemeister N.E.F CT 60 Gildemeister N.E.F CT 60 Gildemeister N.E.F CT 60 Gildemeister N.E.F CT 60 Gildemeister N.E.F CT 60 Gildemeister N.E.F CT 60
more images
9
Германија Dieburg
1359 km
Gildemeister N.E.F CT 60
многу добро (користено)
Јавете се
аукција
Аукцијата заврши
Германија Nordrhein-Westfalen, Германија
1555 km
Gildemeister CTX 600
1995
подготвен за употреба (искористен)
Класифицирана реклама
more images
Холандија Wilbertoord
1649 km
VOEST-ALPINE-STEINEL E70-2
1993
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Heyligenstaedt Heynumat 21UK-2000 Heyligenstaedt Heynumat 21UK-2000 Heyligenstaedt Heynumat 21UK-2000 Heyligenstaedt Heynumat 21UK-2000 Heyligenstaedt Heynumat 21UK-2000 Heyligenstaedt Heynumat 21UK-2000
more images
6
Германија Gießen
1415 km
Heyligenstaedt Heynumat 21UK-2000
2022
како нов (изложбена машина)
Јавете се
Класифицирана реклама
HEADMAN T65M/1250
more images
1
Германија Isernhagen
1507 km
HEADMAN T65M/1250
2019
како нов (изложбена машина)
Јавете се
Класифицирана реклама
DOOSAN PUMA 5100 LM DOOSAN PUMA 5100 LM DOOSAN PUMA 5100 LM DOOSAN PUMA 5100 LM DOOSAN PUMA 5100 LM DOOSAN PUMA 5100 LM
more images
6
Обединето Кралство Garvagh
2549 km
DOOSAN PUMA 5100 LM
2020
како нов (користен)
Јавете се
аукција
Аукцијата заврши
Холандија Холандија
1707 km
Mori Seiki ZL-153 SMC
2004
многу добро (користено)
Класифицирана реклама
LEALDE TCN 3 LEALDE TCN 3 LEALDE TCN 3 LEALDE TCN 3 LEALDE TCN 3 LEALDE TCN 3
more images
6
Шпанија Cestona
1972 km
LEALDE TCN 3
добро (искористено)
Јавете се