категорија
Главна категорија:
покажуваат помалку
покажете повеќе
Подкатегорија:
покажуваат помалку
покажете повеќе
детали за машината
Производител:
Модел:
Цена:
-
Година на градба:
-
Локација
Вашата препознаена локација: Македонија (промена)
периметар:
 
земји:
покажуваат помалку
покажете повеќе
држава
формат на продажба
Детали

Купете Линии за спојување на прстите користени

Машини за обработка на дрво Линии за спојување на прстите
Класифицирана реклама
Турција Öztürk Sk., Küçükçekmece/İstanbul, Türkiye
593 km
ÖZEN MACHINE 2023
2023
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
Словачка Kežmarok
844 km
IDS Slovakia Finger Joint Presse 310x10x5 +220x10x5cm
2002
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
SMB TKZ SMB TKZ SMB TKZ SMB TKZ SMB TKZ SMB TKZ SMB TKZ SMB TKZ SMB TKZ SMB TKZ SMB TKZ SMB TKZ SMB TKZ
more images
13
Германија Kanzach
1199 km
SMB TKZ
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
GOMA GOMA FC-10KZ6 + FC-10 PZ6-2 GOMA GOMA FC-10KZ6 + FC-10 PZ6-2 GOMA GOMA FC-10KZ6 + FC-10 PZ6-2
more images
3
Полска Gorzów Wielkopolski
1334 km
GOMA GOMA FC-10KZ6 + FC-10 PZ6-2
2010
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Германија Tauberbischofsheim
1292 km
Weinig Grecon Ultra TT
2007
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
MINDA MACH I -S- MINDA MACH I -S- MINDA MACH I -S- MINDA MACH I -S- MINDA MACH I -S-
more images
5
Германија Achern
1329 km
MINDA MACH I -S-
2022
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
Турција Öztürk Sk., Küçükçekmece/İstanbul, Türkiye
593 km
ÖZEN MACHINE 2023
2023
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
WEINIG Grecon Ultra 3 WEINIG Grecon Ultra 3 WEINIG Grecon Ultra 3 WEINIG Grecon Ultra 3
more images
4
Бугарија Sliven
396 km
WEINIG Grecon Ultra 3
2003
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Grecon Dimter Grecon Dimter Grecon Dimter Grecon Dimter Grecon Dimter Grecon Dimter Grecon Dimter Grecon Dimter Grecon Dimter Grecon Dimter Grecon Dimter Grecon Dimter Grecon Dimter Grecon Dimter Grecon Dimter
more images
15
Германија Kanzach
1199 km
Grecon Dimter
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Kabes Vertical Joint Kabes Vertical Joint Kabes Vertical Joint
more images
3
Полска Gorzów Wielkopolski
1334 km
Kabes Vertical Joint
2023
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
Dimter Dimter Dimter Dimter Dimter Dimter Dimter Dimter Dimter
more images
9
Полска Więcbork
1345 km
Dimter
1994
има потреба од поправка (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
more images
4
Германија Achern
1329 km
нештиклирано (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
GOMA FC10KZ6 PZ6/2 GOMA FC10KZ6 PZ6/2 GOMA FC10KZ6 PZ6/2 GOMA FC10KZ6 PZ6/2 GOMA FC10KZ6 PZ6/2 GOMA FC10KZ6 PZ6/2 GOMA FC10KZ6 PZ6/2 GOMA FC10KZ6 PZ6/2
more images
8
Полска Wrocław
1119 km
GOMA FC10KZ6 PZ6/2
2012
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
DIMTER HK 800 DIMTER HK 800 DIMTER HK 800 DIMTER HK 800 DIMTER HK 800 DIMTER HK 800 DIMTER HK 800 DIMTER HK 800 DIMTER HK 800
more images
9
Италија Treviso
889 km
DIMTER HK 800
1992
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Чешка република Kamýk nad Vltavou
1067 km
WEINIG GRECON Ultra TT
2010
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Полска Gorzów Wielkopolski
1334 km
GOMA FC-10KZ6 + FC-10 HK6
2006
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
EUROTECK ITALIA FJ-2000 EUROTECK ITALIA FJ-2000 EUROTECK ITALIA FJ-2000 EUROTECK ITALIA FJ-2000 EUROTECK ITALIA FJ-2000 EUROTECK ITALIA FJ-2000 EUROTECK ITALIA FJ-2000 EUROTECK ITALIA FJ-2000
more images
8
Италија Marano Vicentino
946 km
EUROTECK ITALIA FJ-2000
2021
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
DIMTER fingerjointing press PN 15 t DIMTER fingerjointing press PN 15 t DIMTER fingerjointing press PN 15 t DIMTER fingerjointing press PN 15 t DIMTER fingerjointing press PN 15 t DIMTER fingerjointing press PN 15 t DIMTER fingerjointing press PN 15 t DIMTER fingerjointing press PN 15 t DIMTER fingerjointing press PN 15 t DIMTER fingerjointing press PN 15 t DIMTER fingerjointing press PN 15 t DIMTER fingerjointing press PN 15 t DIMTER fingerjointing press PN 15 t
more images
13
Германија Achern
1329 km
DIMTER fingerjointing press PN 15 t
1994
има потреба од поправка (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Холандија Hardinxveld-Giessendam
1710 km
DIMTER VKC 300
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
GreCon GreCon GreCon GreCon
more images
4
Австрија Ried im Innkreis
(Локација на дилерот)
980 km
GreCon
1988
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
GreCon Profijoint 150/500 GreCon Profijoint 150/500 GreCon Profijoint 150/500
more images
3
Германија Mörfelden-Walldorf
1380 km
GreCon Profijoint 150/500
2009
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Полска Gorzów Wielkopolski
1334 km
GOMA 2FC-10KZ6 + FC-10 PZ6/2
2010
работилница ремонтирана (искористена)
Јавете се
Класифицирана реклама
GreCon GreCon GreCon GreCon GreCon GreCon GreCon GreCon GreCon GreCon GreCon GreCon
more images
12
Германија Kanzach
1199 km
GreCon
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
SMB + COOK BOLINDER 15 und 20 mm SMB + COOK BOLINDER 15 und 20 mm SMB + COOK BOLINDER 15 und 20 mm SMB + COOK BOLINDER 15 und 20 mm SMB + COOK BOLINDER 15 und 20 mm SMB + COOK BOLINDER 15 und 20 mm SMB + COOK BOLINDER 15 und 20 mm SMB + COOK BOLINDER 15 und 20 mm SMB + COOK BOLINDER 15 und 20 mm SMB + COOK BOLINDER 15 und 20 mm SMB + COOK BOLINDER 15 und 20 mm SMB + COOK BOLINDER 15 und 20 mm SMB + COOK BOLINDER 15 und 20 mm SMB + COOK BOLINDER 15 und 20 mm
more images
14
Германија Achern
1329 km
SMB + COOK BOLINDER 15 und 20 mm
2022
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
Weinig GRECON TURBO S Weinig GRECON TURBO S Weinig GRECON TURBO S Weinig GRECON TURBO S Weinig GRECON TURBO S Weinig GRECON TURBO S Weinig GRECON TURBO S Weinig GRECON TURBO S
more images
8
Полска Miechucino
1444 km
Weinig GRECON TURBO S
2010
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Полска Karsin
1397 km
Linia do wzdłużnego łączenia drewna fod dlwb
2000
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
DIMTER HK 600 , PN 10 und DFU 12000 DIMTER HK 600 , PN 10 und DFU 12000 DIMTER HK 600 , PN 10 und DFU 12000 DIMTER HK 600 , PN 10 und DFU 12000 DIMTER HK 600 , PN 10 und DFU 12000 DIMTER HK 600 , PN 10 und DFU 12000 DIMTER HK 600 , PN 10 und DFU 12000 DIMTER HK 600 , PN 10 und DFU 12000 DIMTER HK 600 , PN 10 und DFU 12000 DIMTER HK 600 , PN 10 und DFU 12000 DIMTER HK 600 , PN 10 und DFU 12000 DIMTER HK 600 , PN 10 und DFU 12000 DIMTER HK 600 , PN 10 und DFU 12000 DIMTER HK 600 , PN 10 und DFU 12000 DIMTER HK 600 , PN 10 und DFU 12000
more images
15
Германија Abtsgmünd
1225 km
DIMTER HK 600 , PN 10 und DFU 12000
1991
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Полска Gorzów Wielkopolski
1334 km
FAMAD PDFD
2007
реновиран (користен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Martek Martek Martek Martek Martek Martek Martek Martek Martek
more images
9
Германија Kanzach
1199 km
Martek
2001
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
MINDA L 24 m MINDA L 24 m MINDA L 24 m MINDA L 24 m MINDA L 24 m MINDA L 24 m
more images
6
Германија Achern
1329 km
MINDA L 24 m
1999
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
more images
Германија Weil am Rhein
1300 km
SMB
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Grecon Dimter Dimter Grecon Dimter Dimter Grecon Dimter Dimter Grecon Dimter Dimter Grecon Dimter Dimter
more images
5
Полска Więcbork
1345 km
Grecon Dimter Dimter
2000
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Полска Kłodawa
(Локација на дилерот)
1339 km
famad paczków dcfc 600
2008
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
GOMA GOMA FC-10KZ6 + FC-10 PZ6-2 GOMA GOMA FC-10KZ6 + FC-10 PZ6-2 GOMA GOMA FC-10KZ6 + FC-10 PZ6-2 GOMA GOMA FC-10KZ6 + FC-10 PZ6-2 GOMA GOMA FC-10KZ6 + FC-10 PZ6-2 GOMA GOMA FC-10KZ6 + FC-10 PZ6-2 GOMA GOMA FC-10KZ6 + FC-10 PZ6-2 GOMA GOMA FC-10KZ6 + FC-10 PZ6-2
more images
8
Полска Gorzów Wielkopolski
1334 km
GOMA GOMA FC-10KZ6 + FC-10 PZ6-2
2006
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
NKT NKT NKT NKT NKT NKT NKT NKT NKT NKT NKT NKT NKT
more images
13
Германија Kanzach
1199 km
NKT
2002
работилница ремонтирана (искористена)
Јавете се
Класифицирана реклама
DIMTER fingerjointing press 6 - 30 to DIMTER fingerjointing press 6 - 30 to DIMTER fingerjointing press 6 - 30 to DIMTER fingerjointing press 6 - 30 to DIMTER fingerjointing press 6 - 30 to DIMTER fingerjointing press 6 - 30 to DIMTER fingerjointing press 6 - 30 to
more images
7
Германија Achern
1329 km
DIMTER fingerjointing press 6 - 30 to
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
SMB FLP 130-4 SMB FLP 130-4 SMB FLP 130-4 SMB FLP 130-4
more images
4
Полска kolobrzeg
(Локација на дилерот)
1471 km
SMB FLP 130-4
1995
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Spanevello HERON-A Spanevello HERON-A Spanevello HERON-A Spanevello HERON-A Spanevello HERON-A Spanevello HERON-A Spanevello HERON-A Spanevello HERON-A Spanevello HERON-A Spanevello HERON-A Spanevello HERON-A Spanevello HERON-A Spanevello HERON-A Spanevello HERON-A Spanevello HERON-A
more images
15
Белорусија (Белорусија) Поставы
1549 km
Spanevello HERON-A
2008
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
HOFFMANN PP2-H-DB-SDE-10E HOFFMANN PP2-H-DB-SDE-10E HOFFMANN PP2-H-DB-SDE-10E HOFFMANN PP2-H-DB-SDE-10E HOFFMANN PP2-H-DB-SDE-10E HOFFMANN PP2-H-DB-SDE-10E HOFFMANN PP2-H-DB-SDE-10E HOFFMANN PP2-H-DB-SDE-10E HOFFMANN PP2-H-DB-SDE-10E
more images
9
Франција Saint-Nicolas-de-Redon
1992 km
HOFFMANN PP2-H-DB-SDE-10E
2008
реновиран (користен)
Јавете се
Класифицирана реклама
FAMAD PDFD-I FAMAD PDFD-I FAMAD PDFD-I FAMAD PDFD-I FAMAD PDFD-I FAMAD PDFD-I FAMAD PDFD-I FAMAD PDFD-I FAMAD PDFD-I FAMAD PDFD-I FAMAD PDFD-I FAMAD PDFD-I FAMAD PDFD-I FAMAD PDFD-I FAMAD PDFD-I
more images
15
Полска Gorzów Wielkopolski
1334 km
FAMAD PDFD-I
2010
работилница ремонтирана (искористена)
Јавете се
Класифицирана реклама
NKT NKT NKT NKT
more images
4
Германија Kanzach
1199 km
NKT
2007
работилница ремонтирана (искористена)
Јавете се
Класифицирана реклама
MINDA MACH I -L- Keilzinkanlage MINDA MACH I -L- Keilzinkanlage MINDA MACH I -L- Keilzinkanlage MINDA MACH I -L- Keilzinkanlage MINDA MACH I -L- Keilzinkanlage
more images
5
Германија Achern
1329 km
MINDA MACH I -L- Keilzinkanlage
2022
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
Dimter Dimter Dimter Dimter Dimter
more images
5
Полска
1471 km
Dimter
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Белорусија (Белорусија) Поставы
1549 km
Spanevello HERON/A
2011
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Martek Martek Martek Martek Martek Martek Martek
more images
7
Шведска Gusselby
2057 km
Martek
како нов (користен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Германија Kanzach
1199 km
Huckle HUC1080
2020
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
SMB SMB SMB SMB SMB SMB SMB SMB SMB
more images
9
Германија Achern
1329 km
SMB
работилница ремонтирана (искористена)
Јавете се
Класифицирана реклама
dimter HK 400 dimter HK 400 dimter HK 400 dimter HK 400 dimter HK 400 dimter HK 400 dimter HK 400
more images
7
Белгија Belgien
1655 km
dimter HK 400
1988
добро (искористено)
Јавете се

Искористено Линии за спојување на прстите

Сега пребарајте го Machineseeker целосно со повеќе од 200.000 користени машини.