Купете Машини за перфорирање користени (9)

 • Подреди резултати
 • најниска цена Највисока цена
 • Најнови огласи Најстарите огласи
 • Најкратко растојание најдалечното растојание
 • Последна година на градба Најстарата година на градба
 • Најновото ажурирање Најстарото ажурирање
 • Производителите А до Ш Производителот Z до A
 • Релевантност
најниска цена
цена
Највисока цена
цена
Најнови огласи
Поставување датум
Најстарите огласи
Поставување датум
Најкратко растојание
растојание
најдалечното растојание
растојание
Последна година на градба
Година на градба
Најстарата година на градба
Година на градба
Најновото ажурирање
Ажурирање
Најстарото ажурирање
Ажурирање
Производителите А до Ш
Производителот
Производителот Z до A
Производителот
Релевантност
Релевантност
Обработка на хартија, обработка на филм Машини за перфорирање
Класифицирана реклама
Hunkeler DP-6 - 1 7508 Hunkeler DP-6 - 1 7508 Hunkeler DP-6 - 1 7508 Hunkeler DP-6 - 1 7508 Hunkeler DP-6 - 1 7508 Hunkeler DP-6 - 1 7508 Hunkeler DP-6 - 1 7508 Hunkeler DP-6 - 1 7508 Hunkeler DP-6 - 1 7508 Hunkeler DP-6 - 1 7508
more images
10
Германија Baiersdorf
1222 km
Hunkeler DP-6 - 1 7508
2013
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
LASERPIN Star_2 + MTX_03 Touchscreen LASERPIN Star_2 + MTX_03 Touchscreen LASERPIN Star_2 + MTX_03 Touchscreen LASERPIN Star_2 + MTX_03 Touchscreen LASERPIN Star_2 + MTX_03 Touchscreen LASERPIN Star_2 + MTX_03 Touchscreen LASERPIN Star_2 + MTX_03 Touchscreen LASERPIN Star_2 + MTX_03 Touchscreen LASERPIN Star_2 + MTX_03 Touchscreen
more images
9
Германија
1369 km
LASERPIN Star_2 + MTX_03 Touchscreen
2020
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Unimark G.M. U.M. 931.0 Unimark G.M. U.M. 931.0 Unimark G.M. U.M. 931.0 Unimark G.M. U.M. 931.0 Unimark G.M. U.M. 931.0 Unimark G.M. U.M. 931.0 Unimark G.M. U.M. 931.0 Unimark G.M. U.M. 931.0 Unimark G.M. U.M. 931.0 Unimark G.M. U.M. 931.0 Unimark G.M. U.M. 931.0 Unimark G.M. U.M. 931.0 Unimark G.M. U.M. 931.0 Unimark G.M. U.M. 931.0 Unimark G.M. U.M. 931.0
more images
15
Германија Salzgitter
1446 km
Unimark G.M. U.M. 931.0
1997
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
HANG 107-30
more images
1
Германија Berlin
(Локација на дилерот)
1365 km
HANG 107-30
2001
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
EUROMAC TB3 EUROMAC TB3 EUROMAC TB3 EUROMAC TB3 EUROMAC TB3 EUROMAC TB3
more images
6
Холандија Zwolle
1692 km
EUROMAC TB3
1989
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
O.M. 245A O.M. 245A O.M. 245A O.M. 245A O.M. 245A O.M. 245A O.M. 245A O.M. 245A O.M. 245A O.M. 245A O.M. 245A O.M. 245A O.M. 245A O.M. 245A O.M. 245A
more images
15
Германија Salzgitter
1446 km
O.M. 245A
1997
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Kroll Kroll Kroll Kroll Kroll Kroll Kroll Kroll Kroll Kroll Kroll Kroll Kroll Kroll Kroll
more images
15
Германија Salzgitter
1446 km
Kroll
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
CCCP Y06 CCCP Y06 CCCP Y06 CCCP Y06 CCCP Y06
more images
5
Германија Salzgitter
1446 km
CCCP Y06
1976
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Bickel H1-50 Bickel H1-50 Bickel H1-50 Bickel H1-50 Bickel H1-50 Bickel H1-50 Bickel H1-50
more images
7
Германија Salzgitter
1446 km
Bickel H1-50
1980
многу добро (користено)
Јавете се