Rogi WFM1500A
Состојба
Нов
Локација
Mierlo Холандија
Bending machine Rogi WFM1500A
Bending machine Rogi WFM1500A
Bending machine Rogi WFM1500A
Bending machine Rogi WFM1500A
Bending machine Rogi WFM1500A
Bending machine Rogi WFM1500A
Bending machine Rogi WFM1500A
Bending machine Rogi WFM1500A
Bending machine Rogi WFM1500A
Bending machine Rogi WFM1500A
Bending machine Rogi WFM1500A
Bending machine Rogi WFM1500A
Bending machine Rogi WFM1500A
Bending machine Rogi WFM1500A
Bending machine Rogi WFM1500A
more Images
Rogi WFM1500A
Rogi WFM1500A
Rogi WFM1500A
Rogi WFM1500A
Rogi WFM1500A
Rogi WFM1500A
Rogi WFM1500A
Rogi WFM1500A
Rogi WFM1500A
Rogi WFM1500A
Rogi WFM1500A
Rogi WFM1500A
Rogi WFM1500A
Rogi WFM1500A
Rogi WFM1500A
Податоци за машината
Ознака на машината:
Bending machine
Произведувач:
Rogi
Модел:
WFM1500A
Состојба:
ново
Цена и локација
Локација:
Mierlo Холандија
Повикајте
Детали за понудата
ID на огласот:
A5274333
Референтен број:
Ажурирање:
последно на 04.12.2024
Опис
upper and lower blade removable in segments
PNEUMATIC CYLINDER !!!
Max. bending capacity over the entire working length ----- 1.5 mm
Max. working length ----- 1500 mm
Max. opening width ----- 43 mm
Guedpfx Ajga T A Ssgrob
Width of fingers ----- 25 | 30 | 35 | 40 | 45 | 50 | 75 | 100 | 150 | 200 | 2x 250 | 275 mm
Max. angle of attack ----- 0 - 135
Weight ----- 450 KG
Width ----- 1820 mm
Depth ----- 850 mm
Height ----- 1175 mm