Macedonian
German German German English English French French Spanish Spanish Italian Dutch Polish Russian Belarusian Ukrainian Estonian Turkish English English Czech Danish Finnish Swedish Norwegian Bokmål Maltese Greek Lithuanian Latvian Icelandic Portuguese Portuguese Spanish Spanish Hungarian Slovak Romanian Romanian Slovenian Serbian Serbian Albanian Croatian Bulgarian Macedonian Bosnian Hebrew Arabic Hindi English Indonesian Korean Japanese Thai Malay Vietnamese Chinese Chinese Persian Bengali Pashto
категорија
Главна категорија:
покажуваат помалку
покажете повеќе
Подкатегорија:
покажуваат помалку
покажете повеќе
Втора поткатегорија:
покажуваат помалку
покажете повеќе
детали за машината
Производител:
Модел:
Цена:
-
Година на градба:
-
Локација
покажуваат помалку
покажете повеќе
држава
формат на продажба
Детали

Купете Моторизирани тркалезни машини за виткање 3 - 6mm дебелина на листот користени

Вашата препознаена локација: Македонија (промена)
Прекини
Машини за обработка на метал и машински алати Работа на лим Моторизирани тркалезни машини за виткање 3 - 6mm дебелина на листот
Haeusler FKB 4500-400CNC Haeusler FKB 4500-400CNC Haeusler FKB 4500-400CNC Haeusler FKB 4500-400CNC
more images
4
Јавете се
Kobližná 3, 631 32 Brno-Brno-střed, Tschechien Чешка република
935 km
2015
добро (искористено)
DURMA MRB-S 2006
more images
1
Јавете се
Böheimkirchen, Австрија Австрија
(Локација на дилерот)
872 km
Ново
IMCAR   SIHR 6/3 SN (2000x6 mm) IMCAR   SIHR 6/3 SN (2000x6 mm) IMCAR   SIHR 6/3 SN (2000x6 mm) IMCAR   SIHR 6/3 SN (2000x6 mm) IMCAR   SIHR 6/3 SN (2000x6 mm) IMCAR   SIHR 6/3 SN (2000x6 mm)
more images
6
Јавете се
Mörsdorf Германија
1282 km
1990
добро (искористено)
MG AK 206 P MG AK 206 P MG AK 206 P MG AK 206 P MG AK 206 P MG AK 206 P MG AK 206 P MG AK 206 P MG AK 206 P MG AK 206 P
more images
10
Јавете се
Ahaus Германија
1612 km
2007
Втора рака
HAEUSLER VRM 1500 x 5 HAEUSLER VRM 1500 x 5 HAEUSLER VRM 1500 x 5 HAEUSLER VRM 1500 x 5 HAEUSLER VRM 1500 x 5 HAEUSLER VRM 1500 x 5
more images
6
Јавете се
Bühl, Германија Германија
(Локација на дилерот)
1328 km
1964
Втора рака
OSTAS SBM 1070 x 95 OSTAS SBM 1070 x 95 OSTAS SBM 1070 x 95 OSTAS SBM 1070 x 95 OSTAS SBM 1070 x 95 OSTAS SBM 1070 x 95 OSTAS SBM 1070 x 95 OSTAS SBM 1070 x 95
more images
8
Јавете се
Германија
1369 km
Ново
Kramer RSeUI 3000/210 Kramer RSeUI 3000/210 Kramer RSeUI 3000/210 Kramer RSeUI 3000/210
more images
4
Јавете се
Heilbronn Германија
1290 km
1991
добро (искористено)
DURMA MRB-S 2506
more images
1
Јавете се
Böheimkirchen, Австрија Австрија
(Локација на дилерот)
872 km
Ново
Unbekannt 1000x4 mm Unbekannt 1000x4 mm Unbekannt 1000x4 mm Unbekannt 1000x4 mm Unbekannt 1000x4 mm
more images
5
Јавете се
Mörsdorf Германија
1282 km
подготвен за употреба (искористен)
AK BEND ASM-S 200-30/5 AK BEND ASM-S 200-30/5 AK BEND ASM-S 200-30/5 AK BEND ASM-S 200-30/5 AK BEND ASM-S 200-30/5 AK BEND ASM-S 200-30/5 AK BEND ASM-S 200-30/5 AK BEND ASM-S 200-30/5
more images
8
Јавете се
Ahaus, Германија Германија
(Локација на дилерот)
1612 km
2009
Втора рака
AK BEND AHS 30/10 AK BEND AHS 30/10 AK BEND AHS 30/10 AK BEND AHS 30/10 AK BEND AHS 30/10 AK BEND AHS 30/10
more images
6
Јавете се
Niederlangen, Германија Германија
(Локација на дилерот)
1660 km
Ново
Јавете се
Gütersloh, Германија Германија
(Локација на дилерот)
1527 km
1994
Втора рака
Biegemaschine MSM 1270x100 motorisch Biegemaschine MSM 1270x100 motorisch Biegemaschine MSM 1270x100 motorisch Biegemaschine MSM 1270x100 motorisch Biegemaschine MSM 1270x100 motorisch Biegemaschine MSM 1270x100 motorisch Biegemaschine MSM 1270x100 motorisch Biegemaschine MSM 1270x100 motorisch Biegemaschine MSM 1270x100 motorisch Biegemaschine MSM 1270x100 motorisch Biegemaschine MSM 1270x100 motorisch Biegemaschine MSM 1270x100 motorisch
more images
12
Јавете се
Erwitte Германија
1511 km
2022
Ново
KKI CY3R-HHS 270-40/6.0
more images
1
Јавете се
Böheimkirchen, Австрија Австрија
(Локација на дилерот)
872 km
Ново
HAEUSLER VRM HY 2000-6, Anbiegen, Konischbiegen HAEUSLER VRM HY 2000-6, Anbiegen, Konischbiegen HAEUSLER VRM HY 2000-6, Anbiegen, Konischbiegen HAEUSLER VRM HY 2000-6, Anbiegen, Konischbiegen HAEUSLER VRM HY 2000-6, Anbiegen, Konischbiegen HAEUSLER VRM HY 2000-6, Anbiegen, Konischbiegen HAEUSLER VRM HY 2000-6, Anbiegen, Konischbiegen HAEUSLER VRM HY 2000-6, Anbiegen, Konischbiegen HAEUSLER VRM HY 2000-6, Anbiegen, Konischbiegen HAEUSLER VRM HY 2000-6, Anbiegen, Konischbiegen
more images
10
Јавете се
Mörsdorf Германија
1282 km
1968
подготвен за употреба (искористен)
AK BEND ASM 140-12/5,0 AK BEND ASM 140-12/5,0 AK BEND ASM 140-12/5,0 AK BEND ASM 140-12/5,0 AK BEND ASM 140-12/5,0 AK BEND ASM 140-12/5,0 AK BEND ASM 140-12/5,0 AK BEND ASM 140-12/5,0
more images
8
Јавете се
Ahaus, Германија Германија
(Локација на дилерот)
1612 km
Ново
Јавете се
Leipzig Германија
1298 km
1994
Втора рака
KKI CY4R-HHS 210-30/6.0
more images
1
Јавете се
Böheimkirchen, Австрија Австрија
(Локација на дилерот)
872 km
Ново
FACCIN 4 HCI / V2100X6/4 (2100 x 6/4 mm) FACCIN 4 HCI / V2100X6/4 (2100 x 6/4 mm) FACCIN 4 HCI / V2100X6/4 (2100 x 6/4 mm) FACCIN 4 HCI / V2100X6/4 (2100 x 6/4 mm) FACCIN 4 HCI / V2100X6/4 (2100 x 6/4 mm) FACCIN 4 HCI / V2100X6/4 (2100 x 6/4 mm) FACCIN 4 HCI / V2100X6/4 (2100 x 6/4 mm) FACCIN 4 HCI / V2100X6/4 (2100 x 6/4 mm)
more images
8
Јавете се
Mörsdorf Германија
1282 km
1995
добро (искористено)
FALKEN 4 R HMS 1550 x 150 FALKEN 4 R HMS 1550 x 150 FALKEN 4 R HMS 1550 x 150 FALKEN 4 R HMS 1550 x 150 FALKEN 4 R HMS 1550 x 150 FALKEN 4 R HMS 1550 x 150 FALKEN 4 R HMS 1550 x 150 FALKEN 4 R HMS 1550 x 150 FALKEN 4 R HMS 1550 x 150 FALKEN 4 R HMS 1550 x 150
more images
10
Јавете се
Ahaus, Германија Германија
(Локација на дилерот)
1612 km
Ново
KKI CY4R-HHS 190-25/6.0
more images
1
Јавете се
Böheimkirchen, Австрија Австрија
(Локација на дилерот)
872 km
Ново
UNBEKANNT 1500 x 5 mm UNBEKANNT 1500 x 5 mm UNBEKANNT 1500 x 5 mm UNBEKANNT 1500 x 5 mm
more images
4
Јавете се
Staufenberg Германија
1426 km
добро (искористено)
AK BEND AS-M 90-10/3,0 AK BEND AS-M 90-10/3,0 AK BEND AS-M 90-10/3,0 AK BEND AS-M 90-10/3,0 AK BEND AS-M 90-10/3,0 AK BEND AS-M 90-10/3,0 AK BEND AS-M 90-10/3,0 AK BEND AS-M 90-10/3,0
more images
8
Јавете се
Ahaus, Германија Германија
(Локација на дилерот)
1612 km
Ново
KKI CY4R-HHS 160-20/6.0
more images
1
Јавете се
Böheimkirchen, Австрија Австрија
(Локација на дилерот)
872 km
Ново
KKI CY3R-HHS 160-20/6.0
more images
1
Јавете се
Böheimkirchen, Австрија Австрија
(Локација на дилерот)
872 km
Ново
KKI CY3R-HHS 140-15/6.0
more images
1
Јавете се
Böheimkirchen, Австрија Австрија
(Локација на дилерот)
872 km
Ново
KKI CY3R-HHS 190-25/6.0
more images
1
Јавете се
Böheimkirchen, Австрија Австрија
(Локација на дилерот)
872 km
Ново
KKI CY 90-10/3.3 with motor
more images
1
Јавете се
Böheimkirchen, Австрија Австрија
(Локација на дилерот)
872 km
Ново
KKI CY 90-12/3 with motor
more images
1
Јавете се
Böheimkirchen, Австрија Австрија
(Локација на дилерот)
872 km
Ново
KKI CYL 110-15/3.5
more images
1
Јавете се
Böheimkirchen, Австрија Австрија
(Локација на дилерот)
872 km
Ново
KKI CYL 140-20/4.5
more images
1
Јавете се
Böheimkirchen, Австрија Австрија
(Локација на дилерот)
872 km
Ново
KKI CYL 110-10/5.0
more images
1
Јавете се
Böheimkirchen, Австрија Австрија
(Локација на дилерот)
872 km
Ново
KKI CYL 130-20/4.0
more images
1
Јавете се
Böheimkirchen, Австрија Австрија
(Локација на дилерот)
872 km
Ново
KKI CYL 130-15/4.5
more images
1
Јавете се
Böheimkirchen, Австрија Австрија
(Локација на дилерот)
872 km
Ново
KKI CYL 130-10/5.5
more images
1
Јавете се
Böheimkirchen, Австрија Австрија
(Локација на дилерот)
872 km
Ново
KKI CYL 140-12/5.5
more images
1
Јавете се
Böheimkirchen, Австрија Австрија
(Локација на дилерот)
872 km
Ново
KKI CYL 120-12/4.5
more images
1
Јавете се
Böheimkirchen, Австрија Австрија
(Локација на дилерот)
872 km
Ново
KKI CYL 110-20/3.0
more images
1
Јавете се
Böheimkirchen, Австрија Австрија
(Локација на дилерот)
872 km
Ново
KKI CYL 110-12/4.0
more images
1
Јавете се
Böheimkirchen, Австрија Австрија
(Локација на дилерот)
872 km
Ново
KKI CYL-ST 170-30/4.0
more images
1
Јавете се
Böheimkirchen, Австрија Австрија
(Локација на дилерот)
872 km
Ново
KKI CYL-ST 170-20/6.0
more images
1
Јавете се
Böheimkirchen, Австрија Австрија
(Локација на дилерот)
872 km
Ново
KKI CYL-ST 190-25/6.0
more images
1
Јавете се
Böheimkirchen, Австрија Австрија
(Локација на дилерот)
872 km
Ново
KKI CYL-ST 190-30/5.0
more images