Купете Моторизирани тркалезни машини за виткање 3 - 6mm дебелина на листот користени (179)

  • Подреди резултати
  • најниска цена Највисока цена
  • Најнови огласи Најстарите огласи
  • Најкратко растојание најдалечното растојание
  • Последна година на градба Најстарата година на градба
  • Најновото ажурирање Најстарото ажурирање
  • Производителите А до Ш Производителот Z до A
  • Релевантност
најниска цена
цена
Највисока цена
цена
Најнови огласи
Поставување датум
Најстарите огласи
Поставување датум
Најкратко растојание
растојание
најдалечното растојание
растојание
Последна година на градба
Година на градба
Најстарата година на градба
Година на градба
Најновото ажурирање
Ажурирање
Најстарото ажурирање
Ажурирање
Производителите А до Ш
Производителот
Производителот Z до A
Производителот
Релевантност
Релевантност
Машини за обработка на метали и машински алати Работа на лим Моторизирани тркалезни машини за виткање 3 - 6mm дебелина на листот
Класифицирана реклама
AKYAPAK AHS 25-04 AKYAPAK AHS 25-04 AKYAPAK AHS 25-04 AKYAPAK AHS 25-04
more images
4
Чешка република Kobližná 3, 631 32 Brno-Brno-střed, Tschechien
935 km
AKYAPAK AHS 25-04
2012
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
DURMA MRB-S 2006
more images
1
Австрија
861 km
DURMA MRB-S 2006
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
Ostas ORM 1570x140 Premium Ostas ORM 1570x140 Premium Ostas ORM 1570x140 Premium Ostas ORM 1570x140 Premium Ostas ORM 1570x140 Premium Ostas ORM 1570x140 Premium Ostas ORM 1570x140 Premium Ostas ORM 1570x140 Premium Ostas ORM 1570x140 Premium Ostas ORM 1570x140 Premium Ostas ORM 1570x140 Premium Ostas ORM 1570x140 Premium
more images
12
Австрија Oberweis
944 km
Ostas ORM 1570x140 Premium
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
RAS 420 RAS 420 RAS 420
more images
3
Лихтенштајн Schaanwald
1151 km
RAS 420
1960
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
FASTI 2540 x 3 FASTI 2540 x 3 FASTI 2540 x 3 FASTI 2540 x 3 FASTI 2540 x 3 FASTI 2540 x 3
more images
6
Германија Leipzig
1295 km
FASTI 2540 x 3
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Fasti  1280 x 2,5 Fasti  1280 x 2,5
more images
2
Германија Weiterstadt
1372 km
Fasti 1280 x 2,5
1975
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
MEGEY MRM 90-10/3,3 MEGEY MRM 90-10/3,3 MEGEY MRM 90-10/3,3 MEGEY MRM 90-10/3,3 MEGEY MRM 90-10/3,3 MEGEY MRM 90-10/3,3 MEGEY MRM 90-10/3,3
more images
7
Холандија Enschede
1631 km
MEGEY MRM 90-10/3,3
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
KKI CYL-ST 190-25/6.0
more images
1
Австрија
861 km
KKI CYL-ST 190-25/6.0
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
Unbekannt Unbekannt Unbekannt Unbekannt Unbekannt
more images
5
Германија Marxzell
1313 km
Unbekannt
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
FASTI 136-15/5.5 FASTI 136-15/5.5 FASTI 136-15/5.5 FASTI 136-15/5.5 FASTI 136-15/5.5 FASTI 136-15/5.5 FASTI 136-15/5.5 FASTI 136-15/5.5 FASTI 136-15/5.5
more images
9
Германија Ahaus
1612 km
FASTI 136-15/5.5
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
NOSSTEC ( LUNA ) 8266-12/50 NOSSTEC ( LUNA ) 8266-12/50 NOSSTEC ( LUNA ) 8266-12/50 NOSSTEC ( LUNA ) 8266-12/50 NOSSTEC ( LUNA ) 8266-12/50 NOSSTEC ( LUNA ) 8266-12/50
more images
6
Германија Bünde
(Локација на дилерот)
1541 km
NOSSTEC ( LUNA ) 8266-12/50
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
OMCCA HSI 3000 x 4 OMCCA HSI 3000 x 4 OMCCA HSI 3000 x 4 OMCCA HSI 3000 x 4 OMCCA HSI 3000 x 4 OMCCA HSI 3000 x 4 OMCCA HSI 3000 x 4 OMCCA HSI 3000 x 4
more images
8
Германија Rödermark
1365 km
OMCCA HSI 3000 x 4
1991
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
AK BEND ASM 140-20/4 AK BEND ASM 140-20/4 AK BEND ASM 140-20/4 AK BEND ASM 140-20/4 AK BEND ASM 140-20/4 AK BEND ASM 140-20/4
more images
6
Германија Niederlangen
1656 km
AK BEND ASM 140-20/4
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
DURMA MRB-S 2506
more images
1
Австрија
861 km
DURMA MRB-S 2506
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
AKYAPAK AHS 25/04
more images
1
Чешка република Heršpická 813/5, 639 00 Brno-střed-Štýřice, Czechia
933 km
AKYAPAK AHS 25/04
2012
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Fasti Schröder 136-10/6,5 Fasti Schröder 136-10/6,5 Fasti Schröder 136-10/6,5
more images
3
Германија Weiterstadt
1372 km
Fasti Schröder 136-10/6,5
2010
како нов (користен)
Јавете се
Класифицирана реклама
WMW UBBD 3,15 x 1250 WMW UBBD 3,15 x 1250
more images
2
Германија Wiesbaden
(Локација на дилерот)
1407 km
WMW UBBD 3,15 x 1250
1961
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
SAHINLER MRM-S 1550 x 4-120 SAHINLER MRM-S 1550 x 4-120 SAHINLER MRM-S 1550 x 4-120 SAHINLER MRM-S 1550 x 4-120 SAHINLER MRM-S 1550 x 4-120 SAHINLER MRM-S 1550 x 4-120 SAHINLER MRM-S 1550 x 4-120 SAHINLER MRM-S 1550 x 4-120 SAHINLER MRM-S 1550 x 4-120 SAHINLER MRM-S 1550 x 4-120
more images
10
Германија Rödermark
1365 km
SAHINLER MRM-S 1550 x 4-120
2002
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
FALKEN 4 R HMS 1550 x 150 FALKEN 4 R HMS 1550 x 150 FALKEN 4 R HMS 1550 x 150 FALKEN 4 R HMS 1550 x 150 FALKEN 4 R HMS 1550 x 150 FALKEN 4 R HMS 1550 x 150 FALKEN 4 R HMS 1550 x 150 FALKEN 4 R HMS 1550 x 150 FALKEN 4 R HMS 1550 x 150 FALKEN 4 R HMS 1550 x 150
more images
10
Германија Ahaus
1612 km
FALKEN 4 R HMS 1550 x 150
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
SAHINLER IRM 2050 x 130 SAHINLER IRM 2050 x 130
more images
2
Австрија
861 km
SAHINLER IRM 2050 x 130
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
HAEUSLER VRM HY 2000-6 HAEUSLER VRM HY 2000-6 HAEUSLER VRM HY 2000-6 HAEUSLER VRM HY 2000-6 HAEUSLER VRM HY 2000-6 HAEUSLER VRM HY 2000-6 HAEUSLER VRM HY 2000-6 HAEUSLER VRM HY 2000-6 HAEUSLER VRM HY 2000-6 HAEUSLER VRM HY 2000-6 HAEUSLER VRM HY 2000-6 HAEUSLER VRM HY 2000-6
more images
12
Германија Mörsdorf
1282 km
HAEUSLER VRM HY 2000-6
1968
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
WMW/Gotha UBBD 3.6 x 1000 WMW/Gotha UBBD 3.6 x 1000 WMW/Gotha UBBD 3.6 x 1000 WMW/Gotha UBBD 3.6 x 1000 WMW/Gotha UBBD 3.6 x 1000 WMW/Gotha UBBD 3.6 x 1000 WMW/Gotha UBBD 3.6 x 1000 WMW/Gotha UBBD 3.6 x 1000 WMW/Gotha UBBD 3.6 x 1000
more images
9
Германија Rödermark
1365 km
WMW/Gotha UBBD 3.6 x 1000
1981
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
AK BEND ASM 130-15/4,0 AK BEND ASM 130-15/4,0 AK BEND ASM 130-15/4,0 AK BEND ASM 130-15/4,0 AK BEND ASM 130-15/4,0 AK BEND ASM 130-15/4,0 AK BEND ASM 130-15/4,0 AK BEND ASM 130-15/4,0 AK BEND ASM 130-15/4,0 AK BEND ASM 130-15/4,0
more images
10
Германија Ahaus
1612 km
AK BEND ASM 130-15/4,0
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
SAHINLER Rundbiegemaschine RM 1050 x 90
more images
1
Австрија
861 km
SAHINLER Rundbiegemaschine RM 1050 x 90
Ново
Јавете се

Печат на доверба

Преку Machineseeker сертифицирани дилери

Печат на доверба
Класифицирана реклама
IMCAR S.I.H.R 8-5 - 3100 x 7 IMCAR S.I.H.R 8-5 - 3100 x 7 IMCAR S.I.H.R 8-5 - 3100 x 7 IMCAR S.I.H.R 8-5 - 3100 x 7 IMCAR S.I.H.R 8-5 - 3100 x 7 IMCAR S.I.H.R 8-5 - 3100 x 7 IMCAR S.I.H.R 8-5 - 3100 x 7
more images
7
Германија Rödermark
1365 km
IMCAR S.I.H.R 8-5 - 3100 x 7
2007
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
AK BEND ASM 140-12/5,0 AK BEND ASM 140-12/5,0 AK BEND ASM 140-12/5,0 AK BEND ASM 140-12/5,0 AK BEND ASM 140-12/5,0 AK BEND ASM 140-12/5,0 AK BEND ASM 140-12/5,0 AK BEND ASM 140-12/5,0
more images
8
Германија Ahaus
1612 km
AK BEND ASM 140-12/5,0
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
KKI CY 90-12/2.5 with motor
more images
1
Австрија
861 km
KKI CY 90-12/2.5 with motor
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
FASTI 108/10/6 FASTI 108/10/6 FASTI 108/10/6 FASTI 108/10/6 FASTI 108/10/6
more images
5
Германија Rödermark
1365 km
FASTI 108/10/6
1988
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
SAHINLER MRM-S 3050 x 180 SAHINLER MRM-S 3050 x 180 SAHINLER MRM-S 3050 x 180 SAHINLER MRM-S 3050 x 180 SAHINLER MRM-S 3050 x 180 SAHINLER MRM-S 3050 x 180 SAHINLER MRM-S 3050 x 180 SAHINLER MRM-S 3050 x 180 SAHINLER MRM-S 3050 x 180 SAHINLER MRM-S 3050 x 180
more images
10
Германија Ahaus
1612 km
SAHINLER MRM-S 3050 x 180
2002
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
KKI CY3R-HHS 160-20/6.0
more images
1
Австрија
861 km
KKI CY3R-HHS 160-20/6.0
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
ROLLMAK SME 140-20/4.5 ROLLMAK SME 140-20/4.5 ROLLMAK SME 140-20/4.5 ROLLMAK SME 140-20/4.5 ROLLMAK SME 140-20/4.5 ROLLMAK SME 140-20/4.5 ROLLMAK SME 140-20/4.5 ROLLMAK SME 140-20/4.5 ROLLMAK SME 140-20/4.5 ROLLMAK SME 140-20/4.5
more images
10
Германија Ahaus
1612 km
ROLLMAK SME 140-20/4.5
2023
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
KKI CY3R-HHS 140-15/6.0
more images
1
Австрија
861 km
KKI CY3R-HHS 140-15/6.0
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
SAY-MAK SIRM 2050/130 SAY-MAK SIRM 2050/130 SAY-MAK SIRM 2050/130 SAY-MAK SIRM 2050/130 SAY-MAK SIRM 2050/130 SAY-MAK SIRM 2050/130 SAY-MAK SIRM 2050/130 SAY-MAK SIRM 2050/130 SAY-MAK SIRM 2050/130 SAY-MAK SIRM 2050/130
more images
10
Германија Ahaus
1612 km
SAY-MAK SIRM 2050/130
2018
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
KKI CY3R-HHS 270-40/6.0
more images
1
Австрија
861 km
KKI CY3R-HHS 270-40/6.0
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
MG AK 206 P MG AK 206 P MG AK 206 P MG AK 206 P MG AK 206 P MG AK 206 P MG AK 206 P MG AK 206 P MG AK 206 P MG AK 206 P
more images
10
Германија Ahaus
1612 km
MG AK 206 P
2007
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
KKI CY3R-HHS 190-25/6.0
more images
1
Австрија
861 km
KKI CY3R-HHS 190-25/6.0
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
AK BEND ASM 140-20/4.0 MM AK BEND ASM 140-20/4.0 MM AK BEND ASM 140-20/4.0 MM AK BEND ASM 140-20/4.0 MM AK BEND ASM 140-20/4.0 MM AK BEND ASM 140-20/4.0 MM AK BEND ASM 140-20/4.0 MM AK BEND ASM 140-20/4.0 MM AK BEND ASM 140-20/4.0 MM AK BEND ASM 140-20/4.0 MM
more images
10
Германија Ahaus
1612 km
AK BEND ASM 140-20/4.0 MM
2017
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
KKI CY4R-HHS 210-30/6.0
more images
1
Австрија
861 km
KKI CY4R-HHS 210-30/6.0
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
MG AK 206 P MG AK 206 P MG AK 206 P MG AK 206 P MG AK 206 P MG AK 206 P MG AK 206 P MG AK 206 P MG AK 206 P MG AK 206 P
more images
10
Германија Ahaus
1612 km
MG AK 206 P
2008
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
KKI CY4R-HHS 140-15/6.0
more images
1
Австрија
861 km
KKI CY4R-HHS 140-15/6.0
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
AK BEND AS-M 90-10/3,0 AK BEND AS-M 90-10/3,0 AK BEND AS-M 90-10/3,0 AK BEND AS-M 90-10/3,0 AK BEND AS-M 90-10/3,0 AK BEND AS-M 90-10/3,0 AK BEND AS-M 90-10/3,0 AK BEND AS-M 90-10/3,0
more images
8
Германија Ahaus
1612 km
AK BEND AS-M 90-10/3,0
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
KKI CY4R-HHS 190-25/6.0
more images
1
Австрија
861 km
KKI CY4R-HHS 190-25/6.0
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
ISITAN IRM 1270 x 140 ISITAN IRM 1270 x 140 ISITAN IRM 1270 x 140 ISITAN IRM 1270 x 140 ISITAN IRM 1270 x 140 ISITAN IRM 1270 x 140 ISITAN IRM 1270 x 140 ISITAN IRM 1270 x 140 ISITAN IRM 1270 x 140 ISITAN IRM 1270 x 140
more images
10
Германија Ahaus
1612 km
ISITAN IRM 1270 x 140
2022
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
KKI CY4R-HHS 160-20/6.0
more images
1
Австрија
861 km
KKI CY4R-HHS 160-20/6.0
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
IMCAR SIHR 6/3 IMCAR SIHR 6/3 IMCAR SIHR 6/3 IMCAR SIHR 6/3 IMCAR SIHR 6/3 IMCAR SIHR 6/3 IMCAR SIHR 6/3 IMCAR SIHR 6/3 IMCAR SIHR 6/3
more images
9
Германија Ahaus
1612 km
IMCAR SIHR 6/3
1996
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
KKI CYL 110-15/3.5
more images
1
Австрија
861 km
KKI CYL 110-15/3.5
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
AK BEND ASM 140-20/4 AK BEND ASM 140-20/4 AK BEND ASM 140-20/4 AK BEND ASM 140-20/4 AK BEND ASM 140-20/4 AK BEND ASM 140-20/4 AK BEND ASM 140-20/4 AK BEND ASM 140-20/4
more images
8
Германија Ahaus
1612 km
AK BEND ASM 140-20/4
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
KKI CY 90-10/3.0 with motor
more images
1
Австрија
861 km
KKI CY 90-10/3.0 with motor
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
KKI CYL 110-10/5.0
more images
1
Австрија
861 km
KKI CYL 110-10/5.0
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
KKI CYL 130-15/4.5
more images
1
Австрија
861 km
KKI CYL 130-15/4.5
Ново
Јавете се