Купете Централни машини за мелење користени (20)

 • Подреди резултати
 • најниска цена Највисока цена
 • Најнови огласи Најстарите огласи
 • Најкратко растојание најдалечното растојание
 • Последна година на градба Најстарата година на градба
 • Најновото ажурирање Најстарото ажурирање
 • Производителите А до Ш Производителот Z до A
 • Релевантност
најниска цена
цена
Највисока цена
цена
Најнови огласи
Поставување датум
Најстарите огласи
Поставување датум
Најкратко растојание
растојание
најдалечното растојание
растојание
Последна година на градба
Година на градба
Најстарата година на градба
Година на градба
Најновото ажурирање
Ажурирање
Најстарото ажурирање
Ажурирање
Производителите А до Ш
Производителот
Производителот Z до A
Производителот
Релевантност
Релевантност
Машини за обработка на метали и машински алати Машини за мелење Централни машини за мелење
Класифицирана реклама
STANKO 3E184B STANKO 3E184B STANKO 3E184B STANKO 3E184B STANKO 3E184B STANKO 3E184B
more images
6
Бугарија Sofia
179 km
STANKO 3E184B
1988
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Чешка република Kobližná 3, 631 32 Brno-Brno-střed, Tschechien
935 km
Fermat BUB E 40/2000 CNC
2017
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Walter Helicenter Walter Helicenter Walter Helicenter
more images
3
Унгарија Délegyháza
665 km
Walter Helicenter
1990
работилница ремонтирана (искористена)
Јавете се
Класифицирана реклама
Technica ZSM-150 Technica ZSM-150 Technica ZSM-150 Technica ZSM-150 Technica ZSM-150 Technica ZSM-150 Technica ZSM-150 Technica ZSM-150
more images
8
Швајцарија Sennwald
1155 km
Technica ZSM-150
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
KLEIN ZSP-SL KLEIN ZSP-SL KLEIN ZSP-SL KLEIN ZSP-SL KLEIN ZSP-SL KLEIN ZSP-SL KLEIN ZSP-SL KLEIN ZSP-SL KLEIN ZSP-SL KLEIN ZSP-SL
more images
10
Германија Malsch
1324 km
KLEIN ZSP-SL
1989
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Италија Gussago
1033 km
TECHNICA ZSM 5100
1994
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
WMW SIXZB 60-1000LQ WMW SIXZB 60-1000LQ WMW SIXZB 60-1000LQ WMW SIXZB 60-1000LQ WMW SIXZB 60-1000LQ WMW SIXZB 60-1000LQ WMW SIXZB 60-1000LQ
more images
7
Германија Malsch
1324 km
WMW SIXZB 60-1000LQ
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Германија Leipzig
1298 km
WMW Suhl SIX 160x1000L
1964
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
REM ohne REM ohne REM ohne REM ohne
more images
4
Германија Metzingen
1244 km
REM ohne
1978
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Германија Dreieich
1376 km
TECHNICA 5100-810
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
 Zentroflex 14-SA-110 (Semi automatic) Zentroflex 14-SA-110 (Semi automatic) Zentroflex 14-SA-110 (Semi automatic) Zentroflex 14-SA-110 (Semi automatic) Zentroflex 14-SA-110 (Semi automatic) Zentroflex 14-SA-110 (Semi automatic) Zentroflex 14-SA-110 (Semi automatic) Zentroflex 14-SA-110 (Semi automatic)
more images
8
Швајцарија Derendingen
1283 km
Zentroflex 14-SA-110 (Semi automatic)
2014
реновиран (користен)
Јавете се
Класифицирана реклама
GWD INDUSTRIAL GmbH GWDress GWD INDUSTRIAL GmbH GWDress GWD INDUSTRIAL GmbH GWDress GWD INDUSTRIAL GmbH GWDress GWD INDUSTRIAL GmbH GWDress GWD INDUSTRIAL GmbH GWDress
more images
6
Австрија Stefansdorf
973 km
GWD INDUSTRIAL GmbH GWDress
2022
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
Technica ZSM-150 Technica ZSM-150 Technica ZSM-150 Technica ZSM-150 Technica ZSM-150
more images
5
Швајцарија Deitingen
1282 km
Technica ZSM-150
1974
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Technica ZSM 5100 - 810 Technica ZSM 5100 - 810 Technica ZSM 5100 - 810 Technica ZSM 5100 - 810 Technica ZSM 5100 - 810 Technica ZSM 5100 - 810 Technica ZSM 5100 - 810 Technica ZSM 5100 - 810 Technica ZSM 5100 - 810 Technica ZSM 5100 - 810 Technica ZSM 5100 - 810 Technica ZSM 5100 - 810
more images
12
Холандија Babberich
1645 km
Technica ZSM 5100 - 810
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
HENNINGER ZS 150x2500 HENNINGER ZS 150x2500 HENNINGER ZS 150x2500
more images
3
Германија Metzingen
(Локација на дилерот)
1246 km
HENNINGER ZS 150x2500
1983
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Technica
more images
1
Соединетите Американски Држави Warren
8022 km
Technica
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
 Zentroflex 14-ML-110 (manual) Zentroflex 14-ML-110 (manual) Zentroflex 14-ML-110 (manual) Zentroflex 14-ML-110 (manual) Zentroflex 14-ML-110 (manual) Zentroflex 14-ML-110 (manual)
more images
6
Швајцарија Derendingen
1283 km
Zentroflex 14-ML-110 (manual)
1981
реновиран (користен)
Јавете се
Класифицирана реклама
TECHNIKA ZSM 5100-2000 TECHNIKA ZSM 5100-2000 TECHNIKA ZSM 5100-2000
more images
3
Германија Metzingen
(Локација на дилерот)
1246 km
TECHNIKA ZSM 5100-2000
1975
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
 Zentroflex 14-A-110 (Automatic) Zentroflex 14-A-110 (Automatic) Zentroflex 14-A-110 (Automatic) Zentroflex 14-A-110 (Automatic)
more images
4
Швајцарија Derendingen
1284 km
Zentroflex 14-A-110 (Automatic)
2022
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
Technica AG ZSM-150 Technica AG ZSM-150 Technica AG ZSM-150 Technica AG ZSM-150
more images
4
Швајцарија Derendingen
1283 km
Technica AG ZSM-150
1985
има потреба од поправка (користено)
Јавете се