категорија
Главна категорија:
покажуваат помалку
покажете повеќе
Подкатегорија:
покажуваат помалку
покажете повеќе
детали за машината
Производител:
Модел:
Цена:
-
Година на градба:
-
Локација
Вашата препознаена локација: Македонија (промена)
периметар:
 
земји:
покажуваат помалку
покажете повеќе
држава
формат на продажба
Детали

Купете Фен користени

Машини за обработка на дрво Фен
Класифицирана реклама
Vanicek Vanicek Vanicek Vanicek Vanicek Vanicek
more images
6
Романија Alba Iulia
519 km
Vanicek
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
EBERL ET 16/50 EBERL ET 16/50 EBERL ET 16/50 EBERL ET 16/50 EBERL ET 16/50 EBERL ET 16/50 EBERL ET 16/50 EBERL ET 16/50
more images
8
Италија
763 km
EBERL ET 16/50
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
LUKA SX 4040 + SX 4090 LUKA SX 4040 + SX 4090 LUKA SX 4040 + SX 4090 LUKA SX 4040 + SX 4090 LUKA SX 4040 + SX 4090 LUKA SX 4040 + SX 4090 LUKA SX 4040 + SX 4090 LUKA SX 4040 + SX 4090 LUKA SX 4040 + SX 4090 LUKA SX 4040 + SX 4090 LUKA SX 4040 + SX 4090 LUKA SX 4040 + SX 4090 LUKA SX 4040 + SX 4090
more images
13
Полска Czerce
955 km
LUKA SX 4040 + SX 4090
2011
како нов (користен)
Јавете се
Класифицирана реклама
ISVE Type ESC 1,5 / Vakuum-Holztrockner ISVE Type ESC 1,5 / Vakuum-Holztrockner ISVE Type ESC 1,5 / Vakuum-Holztrockner ISVE Type ESC 1,5 / Vakuum-Holztrockner ISVE Type ESC 1,5 / Vakuum-Holztrockner ISVE Type ESC 1,5 / Vakuum-Holztrockner ISVE Type ESC 1,5 / Vakuum-Holztrockner
more images
7
Италија
763 km
ISVE Type ESC 1,5 / Vakuum-Holztrockner
2022
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
Baschild Baschild Baschild Baschild Baschild Baschild Baschild
more images
7
Романија Romania
547 km
Baschild
2013
реновиран (користен)
Јавете се
Класифицирана реклама
ISVE ES5 ISVE ES5 ISVE ES5 ISVE ES5 ISVE ES5 ISVE ES5 ISVE ES5 ISVE ES5
more images
8
Романија Feliceni
591 km
ISVE ES5
2019
како нов (користен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Secal Secal Secal
more images
3
Романија Alba Iulia
519 km
Secal
реновиран (користен)
Јавете се
Класифицирана реклама
CEFLA SUPER FOCUS UV-R SF+PRE/IRM CEFLA SUPER FOCUS UV-R SF+PRE/IRM CEFLA SUPER FOCUS UV-R SF+PRE/IRM CEFLA SUPER FOCUS UV-R SF+PRE/IRM CEFLA SUPER FOCUS UV-R SF+PRE/IRM CEFLA SUPER FOCUS UV-R SF+PRE/IRM CEFLA SUPER FOCUS UV-R SF+PRE/IRM
more images
7
Италија
763 km
CEFLA SUPER FOCUS UV-R SF+PRE/IRM
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Nardi 422NFFF Nardi 422NFFF Nardi 422NFFF Nardi 422NFFF Nardi 422NFFF Nardi 422NFFF Nardi 422NFFF Nardi 422NFFF Nardi 422NFFF Nardi 422NFFF Nardi 422NFFF Nardi 422NFFF Nardi 422NFFF Nardi 422NFFF Nardi 422NFFF
more images
15
Словачка Kežmarok
844 km
Nardi 422NFFF
1999
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
alea alea alea alea alea alea alea alea alea alea alea alea
more images
12
Полска Jelenia Góra
1131 km
alea
како нов (користен)
Јавете се
Класифицирана реклама
SECOMAT SECOTHERM SECOMAT SECOMAT SECOTHERM SECOMAT SECOMAT SECOTHERM SECOMAT SECOMAT SECOTHERM SECOMAT SECOMAT SECOTHERM SECOMAT
more images
5
Полска Tarkowo Dolne
1292 km
SECOMAT SECOTHERM SECOMAT
2000
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
IST Lignocure HL-110-2x3-N-DL IST Lignocure HL-110-2x3-N-DL IST Lignocure HL-110-2x3-N-DL IST Lignocure HL-110-2x3-N-DL IST Lignocure HL-110-2x3-N-DL IST Lignocure HL-110-2x3-N-DL IST Lignocure HL-110-2x3-N-DL IST Lignocure HL-110-2x3-N-DL
more images
8
Германија Wiefelstede
(Локација на дилерот)
1647 km
IST Lignocure HL-110-2x3-N-DL
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
EBERL VWR 23/125B Vakuumtrockner EBERL VWR 23/125B Vakuumtrockner EBERL VWR 23/125B Vakuumtrockner EBERL VWR 23/125B Vakuumtrockner EBERL VWR 23/125B Vakuumtrockner EBERL VWR 23/125B Vakuumtrockner EBERL VWR 23/125B Vakuumtrockner EBERL VWR 23/125B Vakuumtrockner EBERL VWR 23/125B Vakuumtrockner EBERL VWR 23/125B Vakuumtrockner EBERL VWR 23/125B Vakuumtrockner EBERL VWR 23/125B Vakuumtrockner EBERL VWR 23/125B Vakuumtrockner EBERL VWR 23/125B Vakuumtrockner EBERL VWR 23/125B Vakuumtrockner
more images
15
Германија Bayern, Deutschland
1132 km
EBERL VWR 23/125B Vakuumtrockner
2003
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
CEFLA UV/E M2/TTE3350 CEFLA UV/E M2/TTE3350 CEFLA UV/E M2/TTE3350 CEFLA UV/E M2/TTE3350 CEFLA UV/E M2/TTE3350 CEFLA UV/E M2/TTE3350 CEFLA UV/E M2/TTE3350 CEFLA UV/E M2/TTE3350 CEFLA UV/E M2/TTE3350 CEFLA UV/E M2/TTE3350 CEFLA UV/E M2/TTE3350 CEFLA UV/E M2/TTE3350 CEFLA UV/E M2/TTE3350 CEFLA UV/E M2/TTE3350 CEFLA UV/E M2/TTE3350
more images
15
Италија
763 km
CEFLA UV/E M2/TTE3350
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Sassex Xxxx Sassex Xxxx Sassex Xxxx Sassex Xxxx Sassex Xxxx Sassex Xxxx Sassex Xxxx Sassex Xxxx Sassex Xxxx
more images
9
Полска Tylicz
869 km
Sassex Xxxx
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
SECOTHERM SECOMAT SECOTHERM SECOMAT SECOTHERM SECOMAT SECOTHERM SECOMAT
more images
4
Полска Gorzów Wielkopolski
1334 km
SECOTHERM SECOMAT
2002
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Valmec 600 Valmec 600
more images
2
Полска Juszczyn
915 km
Valmec 600
2022
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
IST Lignocure HL-110-2x3-N-DL IST Lignocure HL-110-2x3-N-DL IST Lignocure HL-110-2x3-N-DL IST Lignocure HL-110-2x3-N-DL IST Lignocure HL-110-2x3-N-DL IST Lignocure HL-110-2x3-N-DL IST Lignocure HL-110-2x3-N-DL IST Lignocure HL-110-2x3-N-DL IST Lignocure HL-110-2x3-N-DL
more images
9
Германија Wiefelstede
1648 km
IST Lignocure HL-110-2x3-N-DL
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Cefla UV-R 2M Cefla UV-R 2M Cefla UV-R 2M
more images
3
Романија Gheorgheni
646 km
Cefla UV-R 2M
2012
како нов (изложбена машина)
Јавете се
Класифицирана реклама
Recalor S.A. Recalor S.A. Recalor S.A. Recalor S.A. Recalor S.A. Recalor S.A.
more images
6
Литванија Hipodromo G., 68130, Litauen
1443 km
Recalor S.A.
2013
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
GSP 35 GSP 35 GSP 35 GSP 35 GSP 35
more images
5
Полска Tylicz
869 km
GSP 35
2020
како нов (користен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Vanicek Vanicek Vanicek Vanicek Vanicek
more images
5
Полска Gorzów Wielkopolski
1334 km
Vanicek
1979
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Литванија Ignalina
1561 km
Lietuva TSF
2021
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
Barberan HOK-14\2 BASIC Barberan HOK-14\2 BASIC Barberan HOK-14\2 BASIC
more images
3
Италија Sesto Calende
1149 km
Barberan HOK-14\2 BASIC
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
 Vacuum dryer Vacuum dryer Vacuum dryer Vacuum dryer
more images
4
Франција Nevers
(Локација на дилерот)
1591 km
Vacuum dryer
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Allgaier WB-T 2.50-10.00 Allgaier WB-T 2.50-10.00
more images
2
Германија Bad Salzungen
(Локација на дилерот)
1355 km
Allgaier WB-T 2.50-10.00
2018
како нов (користен)
Јавете се
Класифицирана реклама
more images
11
Полска Reszel
1386 km
2018
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
NIGOS NIGOS NIGOS NIGOS NIGOS NIGOS NIGOS NIGOS NIGOS NIGOS NIGOS NIGOS NIGOS
more images
13
Полска Gorzów Wielkopolski
1334 km
NIGOS
2019
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Recalor BM150 Recalor BM150 Recalor BM150 Recalor BM150 Recalor BM150 Recalor BM150 Recalor BM150 Recalor BM150 Recalor BM150 Recalor BM150 Recalor BM150 Recalor BM150
more images
12
Литванија Pakuonis
1470 km
Recalor BM150
1999
како нов (користен)
Јавете се
Класифицирана реклама
CEFLA UV-R M2 CEFLA UV-R M2 CEFLA UV-R M2 CEFLA UV-R M2
more images
4
Италија Roreto
1179 km
CEFLA UV-R M2
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
MASPELL Vacuum dryer        MSOP MASPELL Vacuum dryer        MSOP MASPELL Vacuum dryer        MSOP
more images
3
Франција Nevers
(Локација на дилерот)
1591 km
MASPELL Vacuum dryer MSOP
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
STELA BTL 1/3000/6 STELA BTL 1/3000/6 STELA BTL 1/3000/6 STELA BTL 1/3000/6 STELA BTL 1/3000/6 STELA BTL 1/3000/6 STELA BTL 1/3000/6
more images
7
Германија Tauberbischofsheim
1292 km
STELA BTL 1/3000/6
2021
како нов (изложбена машина)
Јавете се
Класифицирана реклама
Baschild Baschild Baschild Baschild Baschild
more images
5
Романија 8GQ6HXM2+46
512 km
Baschild
2014
како нов (користен)
Јавете се
Класифицирана реклама
ISVE Type ES 2 Vakuumtrockner ISVE Type ES 2 Vakuumtrockner ISVE Type ES 2 Vakuumtrockner ISVE Type ES 2 Vakuumtrockner ISVE Type ES 2 Vakuumtrockner ISVE Type ES 2 Vakuumtrockner
more images
6
Италија
763 km
ISVE Type ES 2 Vakuumtrockner
2022
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
Instalmec CT40 Instalmec CT40 Instalmec CT40 Instalmec CT40 Instalmec CT40 Instalmec CT40 Instalmec CT40
more images
7
Литванија Pakuonis
1470 km
Instalmec CT40
2012
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
CEFLA UV-R M3 CEFLA UV-R M3 CEFLA UV-R M3 CEFLA UV-R M3
more images
4
Италија Roreto
1179 km
CEFLA UV-R M3
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
MASPELL Vacuum dryer        M150 MASPELL Vacuum dryer        M150 MASPELL Vacuum dryer        M150 MASPELL Vacuum dryer        M150 MASPELL Vacuum dryer        M150
more images
5
Франција Nevers
(Локација на дилерот)
1591 km
MASPELL Vacuum dryer M150
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
BES Bollmann BES Bollmann BES Bollmann BES Bollmann BES Bollmann BES Bollmann BES Bollmann BES Bollmann
more images
8
Германија Singen (Hohentwiel)
1222 km
BES Bollmann
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Nardi Nardi Nardi
more images
3
Романија Alba Iulia
519 km
Nardi
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
ISVE ES 6 Vakuum-Holztrockner ISVE ES 6 Vakuum-Holztrockner ISVE ES 6 Vakuum-Holztrockner ISVE ES 6 Vakuum-Holztrockner
more images
4
Италија
763 km
ISVE ES 6 Vakuum-Holztrockner
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
Scharf Scharf Scharf Scharf Scharf Scharf
more images
6
Германија Barntrup
1498 km
Scharf
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
CEFLA UV 2000 M1 - TT 2000 CEFLA UV 2000 M1 - TT 2000 CEFLA UV 2000 M1 - TT 2000 CEFLA UV 2000 M1 - TT 2000
more images
4
Италија Roreto
1179 km
CEFLA UV 2000 M1 - TT 2000
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
CIGOMAK Vacuum dryer        MINI 20R CIGOMAK Vacuum dryer        MINI 20R CIGOMAK Vacuum dryer        MINI 20R CIGOMAK Vacuum dryer        MINI 20R
more images
4
Франција Nevers
(Локација на дилерот)
1591 km
CIGOMAK Vacuum dryer MINI 20R
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
BES Bollmann Indirekte Dämpfung BES Bollmann Indirekte Dämpfung BES Bollmann Indirekte Dämpfung BES Bollmann Indirekte Dämpfung BES Bollmann Indirekte Dämpfung BES Bollmann Indirekte Dämpfung BES Bollmann Indirekte Dämpfung BES Bollmann Indirekte Dämpfung BES Bollmann Indirekte Dämpfung
more images
9
Швајцарија Zürich
1227 km
BES Bollmann Indirekte Dämpfung
2012
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
more images
5
Романија Alba Iulia
519 km
како нов (користен)
Јавете се
Класифицирана реклама
INCOPLAN EASYPLAN
more images
1
Италија Conegliano
896 km
INCOPLAN EASYPLAN
2022
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
ITALSIME NRT8 711 / 15KW/ 300C/ Termoisolato/ ITALSIME NRT8 711 / 15KW/ 300C/ Termoisolato/
more images
2
Италија Via Filippo Brunelleschi, 5e, 50013 Campi Bisenzio FI, Italia
903 km
ITALSIME NRT8 711 / 15KW/ 300C/ Termoisolato/
2022
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
Kilns system Kilns system Kilns system Kilns system Kilns system Kilns system Kilns system Kilns system Kilns system Kilns system
more images
10
Шведска Karlholmsbruk
(Локација на дилерот)
2122 km
Kilns system
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Brunner Hildebrand High-Vac HVS-1B-16 Brunner Hildebrand High-Vac HVS-1B-16 Brunner Hildebrand High-Vac HVS-1B-16 Brunner Hildebrand High-Vac HVS-1B-16 Brunner Hildebrand High-Vac HVS-1B-16 Brunner Hildebrand High-Vac HVS-1B-16 Brunner Hildebrand High-Vac HVS-1B-16
more images
7
Полска Długi Kąt
994 km
Brunner Hildebrand High-Vac HVS-1B-16
2005
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
INCOPLAN SUPERPLAN INCOPLAN SUPERPLAN
more images
2
Италија Conegliano
896 km
INCOPLAN SUPERPLAN
2022
Ново
Јавете се

Искористено Фен

Сега пребарајте го Machineseeker целосно со повеќе од 200.000 користени машини.