Купете Фурнир преси користени (7)

  • Подреди резултати
  • најниска цена Највисока цена
  • Најнови огласи Најстарите огласи
  • Најкратко растојание најдалечното растојание
  • Последна година на градба Најстарата година на градба
  • Најновото ажурирање Најстарото ажурирање
  • Производителите А до Ш Производителот Z до A
  • Релевантност
најниска цена
цена
Највисока цена
цена
Најнови огласи
Поставување датум
Најстарите огласи
Поставување датум
Најкратко растојание
растојание
најдалечното растојание
растојание
Последна година на градба
Година на градба
Најстарата година на градба
Година на градба
Најновото ажурирање
Ажурирање
Најстарото ажурирање
Ажурирање
Производителите А до Ш
Производителот
Производителот Z до A
Производителот
Релевантност
Релевантност
Машини за обработка на дрво Машини за изработка на фурнир Фурнир преси
Класифицирана реклама
JOOS HP 80 / 4 JOOS HP 80 / 4 JOOS HP 80 / 4
more images
3
Германија
1369 km
JOOS HP 80 / 4
1987
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
OTT ST 3313/160 OTT ST 3313/160 OTT ST 3313/160 OTT ST 3313/160 OTT ST 3313/160 OTT ST 3313/160 OTT ST 3313/160 OTT ST 3313/160
more images
8
Швајцарија Sankt Urban
1268 km
OTT ST 3313/160
1987
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Германија Aalen
1216 km
Langzauner LZT-OK 60-S
1988
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Ott JU 2511/70 Ott JU 2511/70 Ott JU 2511/70 Ott JU 2511/70 Ott JU 2511/70 Ott JU 2511/70 Ott JU 2511/70
more images
7
Германија Lambsborn
1408 km
Ott JU 2511/70
1987
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
ORMA MAccina IT 4 / 70 ORMA MAccina IT 4 / 70
more images
2
Австрија Hohenems
1150 km
ORMA MAccina IT 4 / 70
2001
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Германија Aalen
1216 km
GEWEMA / ITALPRESSE MEC-4
1993
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Германија Aalen
1216 km
Langzauner LZT - OK 90
Втора рака
Јавете се