Купете Машини за шиење фурнир користени (8)

 • Подреди резултати
 • најниска цена Највисока цена
 • Најнови огласи Најстарите огласи
 • Најкратко растојание најдалечното растојание
 • Последна година на градба Најстарата година на градба
 • Најновото ажурирање Најстарото ажурирање
 • Производителите А до Ш Производителот Z до A
 • Релевантност
најниска цена
цена
Највисока цена
цена
Најнови огласи
Поставување датум
Најстарите огласи
Поставување датум
Најкратко растојание
растојание
најдалечното растојание
растојание
Последна година на градба
Година на градба
Најстарата година на градба
Година на градба
Најновото ажурирање
Ажурирање
Најстарото ажурирање
Ажурирање
Производителите А до Ш
Производителот
Производителот Z до A
Производителот
Релевантност
Релевантност
Машини за обработка на дрво Машини за изработка на фурнир Машини за шиење фурнир
Класифицирана реклама
Kuper
more images
1
Австрија Raasdorf
(Локација на дилерот)
845 km
Kuper
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
KUPER FW 900
more images
1
Германија Würzburg
1289 km
KUPER FW 900
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
KUPER KUPER KUPER KUPER KUPER KUPER KUPER KUPER KUPER KUPER KUPER KUPER
more images
12
Полска Sierakowska Huta
1443 km
KUPER
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Kuper Kuper
more images
2
Германија Oberkail
1494 km
Kuper
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Haug FZZ 70 Haug FZZ 70 Haug FZZ 70 Haug FZZ 70
more images
4
Германија Bitburg
1498 km
Haug FZZ 70
1987
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Kuper Multi EV-1000/GL Kuper Multi EV-1000/GL Kuper Multi EV-1000/GL Kuper Multi EV-1000/GL Kuper Multi EV-1000/GL Kuper Multi EV-1000/GL Kuper Multi EV-1000/GL Kuper Multi EV-1000/GL Kuper Multi EV-1000/GL Kuper Multi EV-1000/GL Kuper Multi EV-1000/GL Kuper Multi EV-1000/GL Kuper Multi EV-1000/GL Kuper Multi EV-1000/GL
more images
14
Шведска Åkervägen 18, 696 32 Askersund, Sweden
1982 km
Kuper Multi EV-1000/GL
2015
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Kuper FW 420 Mini
more images
1
Австрија Raasdorf
(Локација на дилерот)
845 km
Kuper FW 420 Mini
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
KUPER 920 KUPER 920 KUPER 920 KUPER 920 KUPER 920 KUPER 920 KUPER 920 KUPER 920 KUPER 920 KUPER 920 KUPER 920 KUPER 920 KUPER 920 KUPER 920
more images
14
Полска Sierakowska Huta
1443 km
KUPER 920
многу добро (користено)
Јавете се