Купете Ножици за фурнир користени (20)

 • Подреди резултати
 • најниска цена Највисока цена
 • Најнови огласи Најстарите огласи
 • Најкратко растојание најдалечното растојание
 • Последна година на градба Најстарата година на градба
 • Најновото ажурирање Најстарото ажурирање
 • Производителите А до Ш Производителот Z до A
 • Релевантност
најниска цена
цена
Највисока цена
цена
Најнови огласи
Поставување датум
Најстарите огласи
Поставување датум
Најкратко растојание
растојание
најдалечното растојание
растојание
Последна година на градба
Година на градба
Најстарата година на градба
Година на градба
Најновото ажурирање
Ажурирање
Најстарото ажурирање
Ажурирање
Производителите А до Ш
Производителот
Производителот Z до A
Производителот
Релевантност
Релевантност
Машини за обработка на дрво Машини за изработка на фурнир Ножици за фурнир
Класифицирана реклама
ITALPRESSE IT/310 ITALPRESSE IT/310 ITALPRESSE IT/310 ITALPRESSE IT/310 ITALPRESSE IT/310 ITALPRESSE IT/310 ITALPRESSE IT/310 ITALPRESSE IT/310 ITALPRESSE IT/310 ITALPRESSE IT/310
more images
10
Италија Cantù
1112 km
ITALPRESSE IT/310
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
MONGUZZI TRA 2600 MONGUZZI TRA 2600 MONGUZZI TRA 2600
more images
3
Италија Mariano Comense
1108 km
MONGUZZI TRA 2600
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
more images
Германија Passau
1012 km
Langzauner FPS Hydromatic-3100
1995
како нов (користен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Германија Wiefelstede
1648 km
Josting EFS 3200
1966
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
INDIANAPOLIS 4800 INDIANAPOLIS 4800 INDIANAPOLIS 4800 INDIANAPOLIS 4800 INDIANAPOLIS 4800 INDIANAPOLIS 4800 INDIANAPOLIS 4800 INDIANAPOLIS 4800 INDIANAPOLIS 4800 INDIANAPOLIS 4800
more images
10
Хрватска Đakovo
492 km
INDIANAPOLIS 4800
1980
како нов (користен)
Јавете се
Класифицирана реклама
JOSTING EFS 2600 JOSTING EFS 2600 JOSTING EFS 2600 JOSTING EFS 2600 JOSTING EFS 2600 JOSTING EFS 2600 JOSTING EFS 2600 JOSTING EFS 2600
more images
8
Швајцарија Sankt Urban
1268 km
JOSTING EFS 2600
1971
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Hymmenia AS 2600 Hymmenia AS 2600
more images
2
Германија Barntrup
1498 km
Hymmenia AS 2600
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Josting PFS 2100 Josting PFS 2100 Josting PFS 2100 Josting PFS 2100 Josting PFS 2100
more images
5
Германија Tauberbischofsheim
1294 km
Josting PFS 2100
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
HYMMEN 2300mm HYMMEN 2300mm HYMMEN 2300mm HYMMEN 2300mm
more images
4
Унгарија Tatabánya
712 km
HYMMEN 2300mm
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
CASATI TO/CC3200 CASATI TO/CC3200
more images
2
Словенија Zgornje Pirniče 37, 1215 Medvode, Slovenija
773 km
CASATI TO/CC3200
1984
има потреба од поправка (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Полска Sułkowice
933 km
Casati
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
RFR Fleck & Söhne IG46 RFR Fleck & Söhne IG46 RFR Fleck & Söhne IG46 RFR Fleck & Söhne IG46 RFR Fleck & Söhne IG46 RFR Fleck & Söhne IG46 RFR Fleck & Söhne IG46 RFR Fleck & Söhne IG46 RFR Fleck & Söhne IG46
more images
9
Германија Wiefelstede
1648 km
RFR Fleck & Söhne IG46
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
MONGUZZI TRO 3000 MONGUZZI TRO 3000
more images
2
Италија Marano Vicentino
946 km
MONGUZZI TRO 3000
1992
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
JOSTING PFS 1800 JOSTING PFS 1800 JOSTING PFS 1800 JOSTING PFS 1800 JOSTING PFS 1800 JOSTING PFS 1800
more images
6
Германија Lambsborn
1408 km
JOSTING PFS 1800
1961
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Hymmen AS 2600
more images
1
Германија Bergatreute
1174 km
Hymmen AS 2600
1978
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Kuper EMZ/2M - 3200 Kuper EMZ/2M - 3200 Kuper EMZ/2M - 3200 Kuper EMZ/2M - 3200 Kuper EMZ/2M - 3200 Kuper EMZ/2M - 3200 Kuper EMZ/2M - 3200 Kuper EMZ/2M - 3200 Kuper EMZ/2M - 3200 Kuper EMZ/2M - 3200 Kuper EMZ/2M - 3200 Kuper EMZ/2M - 3200 Kuper EMZ/2M - 3200
more images
13
Обединето Кралство Kingfisher House, Chester Hall Ln, Basildon SS14 3DA, UK
1960 km
Kuper EMZ/2M - 3200
2005
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Полска Sułkowice
933 km
Casolin
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Hymmen Hymmenia Hymmen Hymmenia Hymmen Hymmenia Hymmen Hymmenia Hymmen Hymmenia Hymmen Hymmenia Hymmen Hymmenia Hymmen Hymmenia Hymmen Hymmenia
more images
9
Германија Lennestadt
1489 km
Hymmen Hymmenia
1970
има потреба од поправка (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
more images
Литванија Mediniai Strėvininkai
1481 km
JOSTING QFS 800
2004
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Josting Josting Josting Josting Josting Josting Josting Josting
more images
8
Полска Biertowice
933 km
Josting
многу добро (користено)
Јавете се