Macedonian
German German German English English French French Spanish Spanish Italian Dutch Polish Russian Belarusian Ukrainian Estonian Turkish English English Czech Danish Finnish Swedish Norwegian Bokmål Maltese Luxembourgish Greek Lithuanian Latvian Icelandic Portuguese Portuguese Spanish Spanish Hungarian Slovak Romanian Romanian Slovenian Serbian Serbian Albanian Croatian Bulgarian Macedonian Bosnian Hebrew Arabic Hindi English Indonesian Korean Japanese Thai Malay Vietnamese Chinese Chinese Persian Bengali Pashto

стационарни мешање бетон растенија купи користени

81 резултати за
Вашата призната локација: Македонија (промена)
Откажи
Schweden Шведска
2072 km
2005
одличен (користен)
Фабрика за сечење на бетон MBT-500V (постројки за компактен бетон) за производство на мали количини на бетон. Компактната постројка за мини-бетонска мешавина MBT-500V се состои од мешалка на вертикална оска на ротација, две ленти и два бункери за агрегати. Челичните облоги во внатрешноста на миксерот и лопатката за мешање манган може да се променат кога ќе се потрошат. Скалата за агрегати и цемент се наоѓа над миксер, така што секоја компонента се дозира поединечно во скалата. На крајот од пре...
Kozağaç, 231/1. Sk. No:1, 35390 Buca Organize Sanayi Bölgesi/Buca/İzmir, Turkey Турција
585 km
2021
ново