Macedonian
German German German English English French French Spanish Spanish Italian Dutch Polish Russian Belarusian Ukrainian Estonian Turkish English English Czech Danish Finnish Swedish Norwegian Bokmål Maltese Luxembourgish Greek Lithuanian Latvian Icelandic Portuguese Portuguese Spanish Spanish Hungarian Slovak Romanian Romanian Slovenian Serbian Serbian Albanian Croatian Bulgarian Macedonian Bosnian Hebrew Arabic Hindi English Indonesian Korean Japanese Thai Malay Vietnamese Chinese Chinese Persian Bengali Pashto Urdu

стационарни мешање бетон растенија купи користени

Признати локација: Ashburn (US) (промена)
CONSTMACH е водечка фабрика за серија на бетони, дробилки и машини за производство на бетонски блокови на Турција од нејзиното основање, 2002 г. Целосни силоси, постројки за испитување и перење песок, подвижни дробилки се други видови производи што ги произведува CONSTMACH. Нашите производи се извезуваат во над педесет земји на пет континенти. САД, Франција, Шпанија, Канада, Мексико, Холандија, Швајцарија, Полска, Украина, Бугарија, Северна Македонија, Словенија, Словачка, Србија, Шведска, Унгар...
Sopot, Србија Србија
(локација на застапништво)
7635 km
2020
ново
Фабрика за сечење на бетон MBT-500V (постројки за компактен бетон) за производство на мали количини на бетон. Компактната постројка за мини-бетонска мешавина MBT-500V се состои од мешалка на вертикална оска на ротација, две ленти и два бункери за агрегати. Челичните облоги во внатрешноста на миксерот и лопатката за мешање манган може да се променат кога ќе се потрошат. Скалата за агрегати и цемент се наоѓа над миксер, така што секоја компонента се дозира поединечно во скалата. На крајот од пре...
CONSTMACH е водечка фабрика за серија на бетони, дробилки и машини за производство на бетонски блокови на Турција од нејзиното основање, 2002 г. Целосни силоси, постројки за испитување и перење песок, подвижни дробилки се други видови производи што ги произведува CONSTMACH. Нашите производи се извезуваат во над педесет земји на пет континенти. САД, Франција, Шпанија, Канада, Мексико, Холандија, Швајцарија, Полска, Украина, Бугарија, Северна Македонија, Словенија, Словачка, Србија, Шведска, Унгар...
CONSTMACH е водечка фабрика за серија на бетони, дробилки и машини за производство на бетонски блокови на Турција од нејзиното основање, 2002 г. Целосни силоси, постројки за испитување и перење песок, подвижни дробилки се други видови производи што ги произведува CONSTMACH. Нашите производи се извезуваат во над педесет земји на пет континенти. САД, Франција, Шпанија, Канада, Мексико, Холандија, Швајцарија, Полска, Украина, Бугарија, Северна Македонија, Словенија, Словачка, Србија, Шведска, Унгар...
OŁAWA, Полска Полска
(локација на застапништво)
7053 km
2009
подготвен за работа (се користи)
Sprzedam mobilny węzeł Tecwill Cobra C40, data zainstalowania - luty 2010. Ihjmsnt ilość wyprodukowanego betonu - 185 000 m3 w pełni sprawny pojemność mieszalnika - 1 m3 wydajność 40 m3/1h 2 silosy na cement po 60 ton.
CONSTMACH е водечка фабрика за серија на бетони, дробилки и машини за производство на бетонски блокови на Турција од нејзиното основање, 2002 г. Силоси за цемент, постројки за испитување и перење песок, подвижни дробилки се други видови производи што ги произведува CONSTMACH. Нашите производи се извезуваат во над педесет земји на пет континенти. САД, Франција, Шпанија, Канада, Мексико, Холандија, Швајцарија, Полска, Украина, Бугарија, Северна Македонија, Словенија, Словачка, Србија, Шведска, Унг...
Izmir, Турција Турција
(локација на застапништво)
8491 km
2020
ново
Izmir, Турција Турција
(локација на застапништво)
8491 km
2020
ново
Izmir, Турција Турција
(локација на застапништво)
8491 km
2020
ново
Ankara, Турција Турција
(локација на застапништво)
8751 km
2021
ново
Izmir, Турција Турција
(локација на застапништво)
8491 km
2020
ново