Macedonian
German German German English English French French Spanish Spanish Italian Dutch Polish Russian Belarusian Ukrainian Estonian Turkish English English Czech Danish Finnish Swedish Norwegian Bokmål Maltese Luxembourgish Greek Lithuanian Latvian Icelandic Portuguese Portuguese Spanish Spanish Hungarian Slovak Romanian Romanian Slovenian Serbian Serbian Albanian Croatian Bulgarian Macedonian Bosnian Hebrew Arabic Hindi English Indonesian Korean Japanese Thai Malay Vietnamese Chinese Chinese Persian Bengali Pashto

миксери за бетон купи користени

25 резултати за
Вашата призната локација: Македонија (промена)
Откажи
Kozağaç, 231/1. Sk. No:1, 35390 Buca Organize Sanayi Bölgesi/Buca/İzmir, Turkey Турција
585 km
2021
ново
„М-500 МЕТАЛИКА“ Бетонски мешалка. Миксер за мешање на полусув бетон или нормален бетон. M-500 Бетонскиот мешач има вертикална оска на ротација со присилно мешање на бетон, погоден за правење бетон со помала влажност. Единицата се вметнува одозгора, а кога се меша, вратата се отвора од долниот дел. Ножевите се движат во внатрешноста на мешавината за бетон. Носењето делови како што се ножеви и средство за чистење се направени од легури отпорни на абење. Стандардните сечила во мешавината за б...
Ankara, Турција Турција
(локација на застапништво)
946 km
2021
ново
Ankara, Турција Турција
(локација на застапништво)
946 km
2021
ново
Ankara, Турција Турција
(локација на застапништво)
946 km
2021
ново
 

Користено миксери за бетон

Комплетно пребарувајте Machineseeker и повеќе од 200.000 користени машини сега.
Machineseeker.mk е официјален спонзор на:
ПОВРАТНИ ИНФОРМАЦИИ
Flag gb
+44 20 331 800 72
Flag de
+49 201 857 86 10
Flag nl
+49 201 857 86 180
Flag pl
+48 223 076 958
Flag it
+49 201 857 86 152
Flag es
+34 911 433 456
Flag fr
+49 201 857 86 153