Macedonian
German (Германија) German (Австрија) German (Швајцарија) English (Соединетите Американски Држави) English (Обединето Кралство) French (Франција) French (Белгија) Spanish (Шпанија) Spanish (Мексико) Italian (Италија) Dutch (Холандија) Polish (Полска) Russian (Руска Федерација) Belarusian (Белорусија (Белорусија)) Ukrainian (Украина) Estonian (Estland (Reval)) Turkish (Турција) English (Нов Зеланд) English (Ирска) Czech (Чешка република) Danish (Данска) Finnish (Финска) Swedish (Шведска) Norwegian Bokmål (Норвешка) Maltese (Малта) Greek (Грција) Lithuanian (Литванија) Latvian (Латвија) Icelandic (Исланд) Portuguese (Португалија) Portuguese (Бразил) Spanish (Венецуела) Spanish (Аргентина) Hungarian (Унгарија) Slovak (Словачка) Romanian (Романија) Romanian (Молдавија) Slovenian (Словенија) Serbian (Србија) Serbian (Црна Гора) Albanian (Албанија) Croatian (Хрватска) Bulgarian (Бугарија) Macedonian (Македонија) Bosnian (Босна и Херцеговина) Hebrew (Израел) Arabic (Египет) Hindi (Индија) English (Индија) Indonesian (Индонезија) Korean (Јужна Кореа) Japanese (Јапонија) Thai (Тајланд) Malay (Малезија) Vietnamese (Виетнам) Chinese (Кина) Chinese (Тајван) Persian (Иран) Bengali (Бангладеш) Pashto (Авганистан)
категорија
Главна категорија:
покажуваат помалку
покажете повеќе
Подкатегорија:
покажуваат помалку
покажете повеќе
Втора поткатегорија:
покажуваат помалку
покажете повеќе
детали за машината
Производител:
Модел:
Цена:
-
Година на градба:
-
Локација
Вашата препознаена локација: Македонија (промена)
периметар:
 
земји:
држава
формат на продажба
Детали

Купете Машини за бетонски блокови користени

Градежни машини Технологија на бетон и подготовка на малтер Машини за бетонски блокови
Класифицирана реклама
METALIKA RVP-3000 (1.016m2 pavers /12.960 blocks) METALIKA RVP-3000 (1.016m2 pavers /12.960 blocks) METALIKA RVP-3000 (1.016m2 pavers /12.960 blocks) METALIKA RVP-3000 (1.016m2 pavers /12.960 blocks) METALIKA RVP-3000 (1.016m2 pavers /12.960 blocks) METALIKA RVP-3000 (1.016m2 pavers /12.960 blocks) METALIKA RVP-3000 (1.016m2 pavers /12.960 blocks) METALIKA RVP-3000 (1.016m2 pavers /12.960 blocks)
more images
8
Србија Miloslava Vlajića, Serbia
338 km
METALIKA RVP-3000 (1.016m2 pavers /12.960 blocks)
2021
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
SUMAB R500 SUMAB R500 SUMAB R500 SUMAB R500 SUMAB R500 SUMAB R500 SUMAB R500
more images
7
Шведска Bjurögatan 48, 211 24 Malmö, Sweden
1684 km
SUMAB R500
2022
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
Gomaco GT-3600 Beton paver Gomaco GT-3600 Beton paver Gomaco GT-3600 Beton paver Gomaco GT-3600 Beton paver Gomaco GT-3600 Beton paver Gomaco GT-3600 Beton paver Gomaco GT-3600 Beton paver Gomaco GT-3600 Beton paver Gomaco GT-3600 Beton paver Gomaco GT-3600 Beton paver Gomaco GT-3600 Beton paver Gomaco GT-3600 Beton paver Gomaco GT-3600 Beton paver Gomaco GT-3600 Beton paver Gomaco GT-3600 Beton paver
more images
15
Холандија Holten
1658 km
Gomaco GT-3600 Beton paver
2005
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
 Complete sand-lime brick plant  Complete sand-lime brick plant  Complete sand-lime brick plant  Complete sand-lime brick plant
more images
4
Германија Metten
(Локација на дилерот)
1062 km
Complete sand-lime brick plant
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Zenith Zenith Zenith
more images
3
Германија Rohrberg
1410 km
Zenith
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Hess 600RH Hess 600RH Hess 600RH Hess 600RH Hess 600RH
more images
5
Латвија Siguldas pilsēta, LV-2150, Latvia
1745 km
Hess 600RH
2006
како нов (користен)
Јавете се
Класифицирана реклама
METALIKA RVP-5000 (1.626m2 paver / 17.280 blocks) METALIKA RVP-5000 (1.626m2 paver / 17.280 blocks)
more images
2
Србија Miloslava Vlajića, Serbia
338 km
METALIKA RVP-5000 (1.626m2 paver / 17.280 blocks)
2021
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
METALIKA VPS-2000 Semi-automatic NEW METALIKA VPS-2000 Semi-automatic NEW METALIKA VPS-2000 Semi-automatic NEW METALIKA VPS-2000 Semi-automatic NEW METALIKA VPS-2000 Semi-automatic NEW METALIKA VPS-2000 Semi-automatic NEW METALIKA VPS-2000 Semi-automatic NEW
more images
7
Србија Miloslava Vlajića, Serbia
338 km
METALIKA VPS-2000 Semi-automatic NEW
2021
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
METALIKA C-1200 Concrete pipe machine METALIKA C-1200 Concrete pipe machine METALIKA C-1200 Concrete pipe machine METALIKA C-1200 Concrete pipe machine METALIKA C-1200 Concrete pipe machine METALIKA C-1200 Concrete pipe machine METALIKA C-1200 Concrete pipe machine METALIKA C-1200 Concrete pipe machine METALIKA C-1200 Concrete pipe machine METALIKA C-1200 Concrete pipe machine
more images
10
Србија Miloslava Vlajića, Serbia
338 km
METALIKA C-1200 Concrete pipe machine
2021
Ново
Јавете се

Искористено Машини за бетонски блокови

Сега пребарајте го Machineseeker целосно со повеќе од 200.000 користени машини.
Machineseeker.mk е официјален спонзор на:
ПОФАЛИ И КРИТИКА
Успешно: Спроведена акција
неуспех: Акцијата не можеше да се изврши