категорија
Главна категорија:
покажуваат помалку
покажете повеќе
Подкатегорија:
покажуваат помалку
покажете повеќе
Втора поткатегорија:
покажуваат помалку
покажете повеќе
детали за машината
Производител:
Модел:
Цена:
-
Година на градба:
-
Локација
Вашата препознаена локација: Македонија (промена)
периметар:
 
земји:
држава
формат на продажба
Детали

Купете Други преси користени

Рециклирање и отстранување Притиснете Други преси
Класифицирана реклама
more images
Германија Meckesheim
1322 km
HERBOLD HGS 120/100/1
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Runi SK240H Runi SK240H Runi SK240H Runi SK240H Runi SK240H
more images
5
Полска Zielonka
1348 km
Runi SK240H
2008
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
 KBW  KBW  KBW  KBW
more images
4
Литванија Vilnius
1482 km
KBW
2005
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Geesink Kiggen B.V. PD 26/20 Geesink Kiggen B.V. PD 26/20 Geesink Kiggen B.V. PD 26/20 Geesink Kiggen B.V. PD 26/20 Geesink Kiggen B.V. PD 26/20 Geesink Kiggen B.V. PD 26/20 Geesink Kiggen B.V. PD 26/20 Geesink Kiggen B.V. PD 26/20 Geesink Kiggen B.V. PD 26/20 Geesink Kiggen B.V. PD 26/20 Geesink Kiggen B.V. PD 26/20 Geesink Kiggen B.V. PD 26/20 Geesink Kiggen B.V. PD 26/20 Geesink Kiggen B.V. PD 26/20
more images
14
Холандија
1707 km
Geesink Kiggen B.V. PD 26/20
2003
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
HSM FP 3000 HSM FP 3000 HSM FP 3000 HSM FP 3000 HSM FP 3000 HSM FP 3000 HSM FP 3000
more images
7
Полска Bielsko-Biała
935 km
HSM FP 3000
1993
како нов (изложбена машина)
Јавете се
Класифицирана реклама
more images
8
Германија Schkopau
(Локација на дилерот)
1316 km
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
HERBOLD HGS 500/400 HERBOLD HGS 500/400 HERBOLD HGS 500/400
more images
3
Германија Meckesheim
1322 km
HERBOLD HGS 500/400
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
 Small baler  Small baler  Small baler
more images
3
Полска Sośno
1346 km
Small baler
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Полска Dziedno
1346 km
Bartontech
2022
Ново
Јавете се

Искористено Други преси

Сега пребарајте го Machineseeker целосно со повеќе од 200.000 користени машини.