категорија
Главна категорија:
покажуваат помалку
покажете повеќе
Подкатегорија:
покажуваат помалку
покажете повеќе
детали за машината
Производител:
Модел:
Цена:
-
Година на градба:
-
Локација
Вашата препознаена локација: Македонија (промена)
периметар:
 
земји:
покажуваат помалку
покажете повеќе
држава
формат на продажба
Детали

Купете Пили користени

Машини за обработка на камен Пили
Класифицирана реклама
Socomac Trimming machine 600 mm for natural stone Socomac Trimming machine 600 mm for natural stone Socomac Trimming machine 600 mm for natural stone Socomac Trimming machine 600 mm for natural stone Socomac Trimming machine 600 mm for natural stone Socomac Trimming machine 600 mm for natural stone
more images
6
Хрватска Split
484 km
Socomac Trimming machine 600 mm for natural stone
2008
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
more images
3
Италија Udine
844 km
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Dianormet DS450QS Dianormet DS450QS Dianormet DS450QS Dianormet DS450QS Dianormet DS450QS Dianormet DS450QS Dianormet DS450QS Dianormet DS450QS Dianormet DS450QS Dianormet DS450QS Dianormet DS450QS Dianormet DS450QS Dianormet DS450QS Dianormet DS450QS Dianormet DS450QS
more images
15
Полска Bilcza
1026 km
Dianormet DS450QS
2022
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
GMM Axia 38 GMM Axia 38 GMM Axia 38 GMM Axia 38 GMM Axia 38 GMM Axia 38 GMM Axia 38
more images
7
Хрватска Donji Stupnik
660 km
GMM Axia 38
1997
како нов (користен)
Јавете се
Класифицирана реклама
MARMO MECCANICA HT0-1/0 MARMO MECCANICA HT0-1/0 MARMO MECCANICA HT0-1/0
more images
3
Германија Barbing
1108 km
MARMO MECCANICA HT0-1/0
2001
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
flli. Zambon flli. Zambon flli. Zambon flli. Zambon flli. Zambon flli. Zambon
more images
6
Словенија Sezana
(Локација на дилерот)
776 km
flli. Zambon
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Socomac Cross cutting machine AT61N Socomac Cross cutting machine AT61N Socomac Cross cutting machine AT61N Socomac Cross cutting machine AT61N
more images
4
Хрватска Split
484 km
Socomac Cross cutting machine AT61N
2013
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Breton Smart Cut Optima S/NC 550 Breton Smart Cut Optima S/NC 550 Breton Smart Cut Optima S/NC 550
more images
3
Обединето Кралство Salisbury
2080 km
Breton Smart Cut Optima S/NC 550
2012
нештиклирано (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Dianormet DS-450S Dianormet DS-450S Dianormet DS-450S Dianormet DS-450S Dianormet DS-450S Dianormet DS-450S Dianormet DS-450S Dianormet DS-450S Dianormet DS-450S Dianormet DS-450S Dianormet DS-450S Dianormet DS-450S Dianormet DS-450S
more images
13
Полска Bilcza
1026 km
Dianormet DS-450S
2022
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
WEHA BRAVO E/6.0 WEHA BRAVO E/6.0 WEHA BRAVO E/6.0 WEHA BRAVO E/6.0 WEHA BRAVO E/6.0 WEHA BRAVO E/6.0 WEHA BRAVO E/6.0 WEHA BRAVO E/6.0 WEHA BRAVO E/6.0 WEHA BRAVO E/6.0 WEHA BRAVO E/6.0 WEHA BRAVO E/6.0 WEHA BRAVO E/6.0
more images
13
Латвија Ādaži
1731 km
WEHA BRAVO E/6.0
2004
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Словачка Hurbanovo
749 km
Donatoni DV 5 axes
2008
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
n/a make Korean n/a make Korean n/a make Korean n/a make Korean n/a make Korean n/a make Korean n/a make Korean n/a make Korean n/a make Korean n/a make Korean n/a make Korean n/a make Korean n/a make Korean n/a make Korean n/a make Korean
more images
15
Ирска Oldtown, Co. Offaly, R35 N796, Ireland
2518 km
n/a make Korean
2001
има потреба од поправка (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Thibaut TC 08 Thibaut TC 08 Thibaut TC 08 Thibaut TC 08
more images
4
Хрватска Split
484 km
Thibaut TC 08
2000
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Promasz PW1TK 600 Promasz PW1TK 600 Promasz PW1TK 600 Promasz PW1TK 600
more images
4
Полска Piotrków Trybunalski
1103 km
Promasz PW1TK 600
2010
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Dianormet DLQ-800H Dianormet DLQ-800H Dianormet DLQ-800H Dianormet DLQ-800H Dianormet DLQ-800H Dianormet DLQ-800H Dianormet DLQ-800H
more images
7
Полска Bilcza
1026 km
Dianormet DLQ-800H
2022
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
Steinadler BY 900/84 Steinadler BY 900/84 Steinadler BY 900/84 Steinadler BY 900/84 Steinadler BY 900/84 Steinadler BY 900/84
more images
6
Германија Magdeburg
(Локација на дилерот)
1400 km
Steinadler BY 900/84
2007
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
BURKHARDT-HENSEL CSA BURKHARDT-HENSEL CSA BURKHARDT-HENSEL CSA BURKHARDT-HENSEL CSA BURKHARDT-HENSEL CSA BURKHARDT-HENSEL CSA BURKHARDT-HENSEL CSA BURKHARDT-HENSEL CSA BURKHARDT-HENSEL CSA BURKHARDT-HENSEL CSA
more images
10
Израел Israel
1659 km
BURKHARDT-HENSEL CSA
2013
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
levi tunisi LT FP 600 levi tunisi LT FP 600 levi tunisi LT FP 600 levi tunisi LT FP 600 levi tunisi LT FP 600 levi tunisi LT FP 600 levi tunisi LT FP 600
more images
7
Ирска Oldtown, Co. Offaly, R35 N796, Ireland
2518 km
levi tunisi LT FP 600
2001
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
GMM Brio 35 Easytop GMM Brio 35 Easytop GMM Brio 35 Easytop GMM Brio 35 Easytop GMM Brio 35 Easytop GMM Brio 35 Easytop GMM Brio 35 Easytop GMM Brio 35 Easytop GMM Brio 35 Easytop
more images
9
Германија Stuttgart
1265 km
GMM Brio 35 Easytop
2012
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Carl Meyer SVN 80
more images
1
Германија Mainbernheim
1269 km
Carl Meyer SVN 80
1990
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Полска Bilcza
1026 km
Dianormet STJD-1800
2022
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
Schlatter cnc,BS-800 Schlatter cnc,BS-800
more images
2
Полска Grzybowo
1472 km
Schlatter cnc,BS-800
1996
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Schlatter BS 800 mit Drehtisch Schlatter BS 800 mit Drehtisch Schlatter BS 800 mit Drehtisch Schlatter BS 800 mit Drehtisch Schlatter BS 800 mit Drehtisch Schlatter BS 800 mit Drehtisch
more images
6
Германија Neubrandenburg
1475 km
Schlatter BS 800 mit Drehtisch
1991
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Burtec BZM700 M Beton/Asfalt zaagmachine Burtec BZM700 M Beton/Asfalt zaagmachine Burtec BZM700 M Beton/Asfalt zaagmachine Burtec BZM700 M Beton/Asfalt zaagmachine Burtec BZM700 M Beton/Asfalt zaagmachine Burtec BZM700 M Beton/Asfalt zaagmachine
more images
6
Холандија Holten
(Локација на дилерот)
1657 km
Burtec BZM700 M Beton/Asfalt zaagmachine
1998
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Pellegrini DF 2000 Pellegrini DF 2000 Pellegrini DF 2000 Pellegrini DF 2000 Pellegrini DF 2000
more images
5
Швајцарија Lugano
1137 km
Pellegrini DF 2000
2007
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Thibaut TL 750 Thibaut TL 750 Thibaut TL 750 Thibaut TL 750 Thibaut TL 750 Thibaut TL 750 Thibaut TL 750 Thibaut TL 750 Thibaut TL 750
more images
9
Estland (Reval) Saue
1982 km
Thibaut TL 750
2011
како нов (користен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Denver Skema Logic 180 Denver Skema Logic 180 Denver Skema Logic 180 Denver Skema Logic 180 Denver Skema Logic 180 Denver Skema Logic 180 Denver Skema Logic 180
more images
7
Белгија Antwerpen
1700 km
Denver Skema Logic 180
2009
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Thibaut TC05 Thibaut TC05 Thibaut TC05 Thibaut TC05 Thibaut TC05
more images
5
Холандија Amsterdam
1744 km
Thibaut TC05
2002
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Lochtmans LGR4 Lochtmans LGR4
more images
2
Франција Paris
1714 km
Lochtmans LGR4
2013
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Breton Smart Cut 550 S/NC Optima Breton Smart Cut 550 S/NC Optima Breton Smart Cut 550 S/NC Optima Breton Smart Cut 550 S/NC Optima Breton Smart Cut 550 S/NC Optima
more images
5
Германија Dortmund
1547 km
Breton Smart Cut 550 S/NC Optima
2015
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Canigo HTO 1/B Canigo HTO 1/B Canigo HTO 1/B Canigo HTO 1/B Canigo HTO 1/B
more images
5
Белгија Antwerp
1700 km
Canigo HTO 1/B
2000
Втора рака
Јавете се

Искористено Пили

Сега пребарајте го Machineseeker целосно со повеќе од 200.000 користени машини.