Macedonian
German (Германија) German (Австрија) German (Швајцарија) English (Соединетите Американски Држави) English (Обединето Кралство) French (Франција) French (Белгија) Spanish (Шпанија) Spanish (Мексико) Italian (Италија) Dutch (Холандија) Polish (Полска) Russian (Руска Федерација) Belarusian (Белорусија (Белорусија)) Ukrainian (Украина) Estonian (Estland (Reval)) Turkish (Турција) English (Нов Зеланд) English (Ирска) Czech (Чешка република) Danish (Данска) Finnish (Финска) Swedish (Шведска) Norwegian Bokmål (Норвешка) Maltese (Малта) Greek (Грција) Lithuanian (Литванија) Latvian (Латвија) Icelandic (Исланд) Portuguese (Португалија) Portuguese (Бразил) Spanish (Венецуела) Spanish (Аргентина) Hungarian (Унгарија) Slovak (Словачка) Romanian (Романија) Romanian (Молдавија) Slovenian (Словенија) Serbian (Србија) Serbian (Црна Гора) Albanian (Албанија) Croatian (Хрватска) Bulgarian (Бугарија) Macedonian (Македонија) Bosnian (Босна и Херцеговина) Hebrew (Израел) Arabic (Египет) Hindi (Индија) English (Индија) Indonesian (Индонезија) Korean (Јужна Кореа) Japanese (Јапонија) Thai (Тајланд) Malay (Малезија) Vietnamese (Виетнам) Chinese (Кина) Chinese (Тајван) Persian (Иран) Bengali (Бангладеш) Pashto (Авганистан)
категорија
Главна категорија:
покажуваат помалку
покажете повеќе
Подкатегорија:
покажуваат помалку
покажете повеќе
детали за машината
Производител:
Модел:
Цена:
-
Година на градба:
-
Локација
Вашата препознаена локација: Македонија (промена)
периметар:
 
земји:
држава
формат на продажба
Детали

Купете Машини за обработка на гума користени

Преработка на пластика, технологија на пластика Машини за обработка на гума
аукција
Аукцијата заврши
Германија Kernen im Remstal
1260 km
BERSDORFF
Втора рака
Потврден дилер
Класифицирана реклама
Berger Maschinenbau 4331AE Berger Maschinenbau 4331AE Berger Maschinenbau 4331AE Berger Maschinenbau 4331AE
more images
4
Австрија Traiskirchen
833 km
Berger Maschinenbau 4331AE
1988
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Rutil RS6000/800F
more images
1
Обединето Кралство Borehamwood, WD6 4PJ
(Локација на дилерот)
2009 km
Rutil RS6000/800F
1998
како нов (користен)
Јавете се
Класифицирана реклама
MORETTO MORETTO MORETTO MORETTO
more images
4
Австрија Wien
847 km
MORETTO
2005
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Mayerhofer RIMM Maschinenbau GmbH 500/90V Mayerhofer RIMM Maschinenbau GmbH 500/90V Mayerhofer RIMM Maschinenbau GmbH 500/90V Mayerhofer RIMM Maschinenbau GmbH 500/90V Mayerhofer RIMM Maschinenbau GmbH 500/90V
more images
5
Австрија Kremsmünster
(Локација на дилерот)
934 km
Mayerhofer RIMM Maschinenbau GmbH 500/90V
2021
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
Fontijne 32949 Fontijne 32949 Fontijne 32949 Fontijne 32949 Fontijne 32949 Fontijne 32949
more images
6
Холандија Werkendam
1708 km
Fontijne 32949
1960
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
COMERIO ERCOLE 560x1500 COMERIO ERCOLE 560x1500 COMERIO ERCOLE 560x1500 COMERIO ERCOLE 560x1500 COMERIO ERCOLE 560x1500 COMERIO ERCOLE 560x1500
more images
6
Германија Berlin
(Локација на дилерот)
1365 km
COMERIO ERCOLE 560x1500
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Berstorff Berstorff Berstorff Berstorff
more images
4
Германија Hanau
1367 km
Berstorff
1972
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
MEWO TS 7.12 mit manuellem Wechselkorbsystem MEWO TS 7.12 mit manuellem Wechselkorbsystem
more images
2
Германија Kreuztal
1482 km
MEWO TS 7.12 mit manuellem Wechselkorbsystem
како нов (користен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Francis Shaw Three Roll Calender Francis Shaw Three Roll Calender Francis Shaw Three Roll Calender Francis Shaw Three Roll Calender
more images
4
Обединето Кралство Stockport SK1 3JN, UK
2208 km
Francis Shaw Three Roll Calender
како нов (користен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Mayerhofer RIMM Maschinenbau GmbH 1500/260V Mayerhofer RIMM Maschinenbau GmbH 1500/260V Mayerhofer RIMM Maschinenbau GmbH 1500/260V Mayerhofer RIMM Maschinenbau GmbH 1500/260V Mayerhofer RIMM Maschinenbau GmbH 1500/260V Mayerhofer RIMM Maschinenbau GmbH 1500/260V Mayerhofer RIMM Maschinenbau GmbH 1500/260V
more images
7
Австрија Kremsmünster
(Локација на дилерот)
934 km
Mayerhofer RIMM Maschinenbau GmbH 1500/260V
2020
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
Callens F6086 Callens F6086 Callens F6086 Callens F6086 Callens F6086 Callens F6086 Callens F6086 Callens F6086
more images
8
Холандија Werkendam
1708 km
Callens F6086
2005
како нов (користен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Berstorff Berstorff Berstorff Berstorff
more images
4
Германија Hanau
1367 km
Berstorff
1960
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Blackfriars Model 4040 Blackfriars Model 4040 Blackfriars Model 4040 Blackfriars Model 4040 Blackfriars Model 4040 Blackfriars Model 4040
more images
6
Обединето Кралство Stockport
2209 km
Blackfriars Model 4040
како нов (користен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Rubicon KSP125.10M Rubicon KSP125.10M Rubicon KSP125.10M Rubicon KSP125.10M
more images
4
Германија Hanau
1367 km
Rubicon KSP125.10M
2004
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Troester Troester Troester Troester Troester Troester
more images
6
Германија Deutschland
1369 km
Troester
1977
Втора рака
Јавете се

Искористено Машини за обработка на гума

Сега пребарајте го Machineseeker целосно со повеќе од 200.000 користени машини.
Machineseeker.mk е официјален спонзор на:
ПОФАЛИ И КРИТИКА
Успешно: Спроведена акција
неуспех: Акцијата не можеше да се изврши