категорија
Главна категорија:
покажуваат помалку
покажете повеќе
Подкатегорија:
покажуваат помалку
покажете повеќе
детали за машината
Производител:
Модел:
Цена:
-
Година на градба:
-
Локација
Вашата препознаена локација: Македонија (промена)
периметар:
 
земји:
држава
формат на продажба
Детали

Купете Разбои користени

Текстилни машини Разбои
Класифицирана реклама
Dornier AWS 4/S G Dornier AWS 4/S G Dornier AWS 4/S G Dornier AWS 4/S G
more images
4
Германија Berlin
(Локација на дилерот)
1365 km
Dornier AWS 4/S G
2014
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Elitex M165 Elitex M165 Elitex M165 Elitex M165 Elitex M165
more images
5
Холандија Boxmeer
1639 km
Elitex M165
1990
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
Sulzer G 6200 Sulzer G 6200 Sulzer G 6200 Sulzer G 6200 Sulzer G 6200 Sulzer G 6200
more images
6
Германија Berlin
(Локација на дилерот)
1365 km
Sulzer G 6200
1995
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Sulzer P7100 B360 N-1-1 EP D1 Sulzer P7100 B360 N-1-1 EP D1 Sulzer P7100 B360 N-1-1 EP D1 Sulzer P7100 B360 N-1-1 EP D1 Sulzer P7100 B360 N-1-1 EP D1 Sulzer P7100 B360 N-1-1 EP D1
more images
6
Германија Berlin
(Локација на дилерот)
1365 km
Sulzer P7100 B360 N-1-1 EP D1
1993
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Jakob Müller NF 53 Jakob Müller NF 53
more images
2
Германија Berlin
(Локација на дилерот)
1365 km
Jakob Müller NF 53
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се

Искористено Разбои

Сега пребарајте го Machineseeker целосно со повеќе од 200.000 користени машини.