Купете Машини за правење кутии од хартија користени (9)

  • Подреди резултати
  • најниска цена Највисока цена
  • Најнови огласи Најстарите огласи
  • Најкратко растојание најдалечното растојание
  • Последна година на градба Најстарата година на градба
  • Најновото ажурирање Најстарото ажурирање
  • Производителите А до Ш Производителот Z до A
  • Релевантност
најниска цена
цена
Највисока цена
цена
Најнови огласи
Поставување датум
Најстарите огласи
Поставување датум
Најкратко растојание
растојание
најдалечното растојание
растојание
Последна година на градба
Година на градба
Најстарата година на градба
Година на градба
Најновото ажурирање
Ажурирање
Најстарото ажурирање
Ажурирање
Производителите А до Ш
Производителот
Производителот Z до A
Производителот
Релевантност
Релевантност
Обработка на хартија, обработка на филм Машини за правење кутии од хартија
Класифицирана реклама
Bobst SPO 1575 EEG Bobst SPO 1575 EEG Bobst SPO 1575 EEG Bobst SPO 1575 EEG Bobst SPO 1575 EEG Bobst SPO 1575 EEG Bobst SPO 1575 EEG
more images
7
Литванија Kaunas
1490 km
Bobst SPO 1575 EEG
1970
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Полска Libertów
942 km
Maszyny do Opakowań Autobox2 1250
2023
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
Panotec NEXTMODE 25VS 12/12F Panotec NEXTMODE 25VS 12/12F Panotec NEXTMODE 25VS 12/12F Panotec NEXTMODE 25VS 12/12F Panotec NEXTMODE 25VS 12/12F Panotec NEXTMODE 25VS 12/12F Panotec NEXTMODE 25VS 12/12F Panotec NEXTMODE 25VS 12/12F Panotec NEXTMODE 25VS 12/12F Panotec NEXTMODE 25VS 12/12F
more images
10
Полска Marcinki
1125 km
Panotec NEXTMODE 25VS 12/12F
2015
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Романија Iași
771 km
Wenzhou Zhixin Machinery ZX-RB
2020
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Delta Jarysz Delta Jarysz Delta Jarysz Delta Jarysz
more images
4
Полска Łask
1129 km
Delta Jarysz
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
iEcho PK1209 PROMAX iEcho PK1209 PROMAX iEcho PK1209 PROMAX iEcho PK1209 PROMAX iEcho PK1209 PROMAX iEcho PK1209 PROMAX
more images
6
Полска Piaseczno
1168 km
iEcho PK1209 PROMAX
2022
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
Литванија Kaunas
1490 km
Bendazzoli NB 162
1992
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
iECHO PK0705 Plus iECHO PK0705 Plus iECHO PK0705 Plus iECHO PK0705 Plus iECHO PK0705 Plus
more images
5
Германија Mönchengladbach
1581 km
iECHO PK0705 Plus
2022
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
Bobst Domino 100 M Bobst Domino 100 M Bobst Domino 100 M Bobst Domino 100 M Bobst Domino 100 M Bobst Domino 100 M Bobst Domino 100 M
more images
7
Холандија Zaandam
1754 km
Bobst Domino 100 M
1977
добро (искористено)
Јавете се