категорија
Главна категорија:
покажуваат помалку
покажете повеќе
Подкатегорија:
покажуваат помалку
покажете повеќе
детали за машината
Производител:
Модел:
Цена:
-
Година на градба:
-
Локација
Вашата препознаена локација: Македонија (промена)
периметар:
 
земји:
покажуваат помалку
покажете повеќе
држава
формат на продажба
Детали

Купете Машини за печатење на картон користени

Машини за печатење и печатење Машини за печатење на картон
Класифицирана реклама
XANTÉ EXCELAGRAPHIX 4800 XANTÉ EXCELAGRAPHIX 4800 XANTÉ EXCELAGRAPHIX 4800 XANTÉ EXCELAGRAPHIX 4800 XANTÉ EXCELAGRAPHIX 4800 XANTÉ EXCELAGRAPHIX 4800 XANTÉ EXCELAGRAPHIX 4800 XANTÉ EXCELAGRAPHIX 4800 XANTÉ EXCELAGRAPHIX 4800 XANTÉ EXCELAGRAPHIX 4800 XANTÉ EXCELAGRAPHIX 4800
more images
11
Малта Qormi
898 km
XANTÉ EXCELAGRAPHIX 4800
2018
како нов (користен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Kryma DF 1600/1200X1000 Kryma DF 1600/1200X1000 Kryma DF 1600/1200X1000 Kryma DF 1600/1200X1000 Kryma DF 1600/1200X1000 Kryma DF 1600/1200X1000 Kryma DF 1600/1200X1000 Kryma DF 1600/1200X1000
more images
8
Полска Zręcin
895 km
Kryma DF 1600/1200X1000
2016
како нов (користен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Pakprojekt Pakprojekt Pakprojekt Pakprojekt Pakprojekt
more images
5
Полска Łask
1129 km
Pakprojekt
како нов (користен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Stock Maschinenbau 134R56/1500 P_E Stock Maschinenbau 134R56/1500 P_E Stock Maschinenbau 134R56/1500 P_E Stock Maschinenbau 134R56/1500 P_E Stock Maschinenbau 134R56/1500 P_E Stock Maschinenbau 134R56/1500 P_E Stock Maschinenbau 134R56/1500 P_E Stock Maschinenbau 134R56/1500 P_E Stock Maschinenbau 134R56/1500 P_E
more images
9
Грција Volos
269 km
Stock Maschinenbau 134R56/1500 P_E
2007
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Curioni 3 Flexo Curioni 3 Flexo Curioni 3 Flexo Curioni 3 Flexo Curioni 3 Flexo Curioni 3 Flexo Curioni 3 Flexo Curioni 3 Flexo Curioni 3 Flexo Curioni 3 Flexo Curioni 3 Flexo
more images
11
Литванија Kaunas
1490 km
Curioni 3 Flexo
2000
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
DURST Rho 750 HS DURST Rho 750 HS DURST Rho 750 HS
more images
3
Чешка република Jablonec nad Nisou
1136 km
DURST Rho 750 HS
2011
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Grafmasz Greenbox 2.0 Grafmasz Greenbox 2.0 Grafmasz Greenbox 2.0 Grafmasz Greenbox 2.0
more images
4
Полска Opatów
1025 km
Grafmasz Greenbox 2.0
2022
како нов (изложбена машина)
Јавете се
Класифицирана реклама
ATLANTIC ZEISER AZ106190-3G1 ATLANTIC ZEISER AZ106190-3G1 ATLANTIC ZEISER AZ106190-3G1 ATLANTIC ZEISER AZ106190-3G1 ATLANTIC ZEISER AZ106190-3G1 ATLANTIC ZEISER AZ106190-3G1 ATLANTIC ZEISER AZ106190-3G1 ATLANTIC ZEISER AZ106190-3G1 ATLANTIC ZEISER AZ106190-3G1 ATLANTIC ZEISER AZ106190-3G1 ATLANTIC ZEISER AZ106190-3G1 ATLANTIC ZEISER AZ106190-3G1 ATLANTIC ZEISER AZ106190-3G1 ATLANTIC ZEISER AZ106190-3G1 ATLANTIC ZEISER AZ106190-3G1
more images
15
Бразил Av. Jornalista Paulo Zingg, 417 - Jardim Jaragua (Sao Domingos), São Paulo - SP, 05157-030, Brasil
10104 km
ATLANTIC ZEISER AZ106190-3G1
2003
нештиклирано (искористено)
Јавете се

Искористено Машини за печатење на картон

Сега пребарајте го Machineseeker целосно со повеќе од 200.000 користени машини.