Купете Машини за офсет печатење користени (506)

 • Подреди резултати
 • најниска цена Највисока цена
 • Најнови огласи Најстарите огласи
 • Најкратко растојание најдалечното растојание
 • Последна година на градба Најстарата година на градба
 • Најновото ажурирање Најстарото ажурирање
 • Производителите А до Ш Производителот Z до A
 • Релевантност
најниска цена
цена
Највисока цена
цена
Најнови огласи
Поставување датум
Најстарите огласи
Поставување датум
Најкратко растојание
растојание
најдалечното растојание
растојание
Последна година на градба
Година на градба
Најстарата година на градба
Година на градба
Најновото ажурирање
Ажурирање
Најстарото ажурирање
Ажурирање
Производителите А до Ш
Производителот
Производителот Z до A
Производителот
Релевантност
Релевантност
Вашата препознаена локација: Македонија (промена)
Класифицирана реклама
Heidelberg SM 74-5-L P3 Heidelberg SM 74-5-L P3 Heidelberg SM 74-5-L P3 Heidelberg SM 74-5-L P3 Heidelberg SM 74-5-L P3 Heidelberg SM 74-5-L P3
more images
6
Бугарија Sofia
178 km
Heidelberg SM 74-5-L P3
2006
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Heidelberg GTO-52 Heidelberg GTO-52 Heidelberg GTO-52 Heidelberg GTO-52 Heidelberg GTO-52 Heidelberg GTO-52 Heidelberg GTO-52 Heidelberg GTO-52 Heidelberg GTO-52 Heidelberg GTO-52 Heidelberg GTO-52 Heidelberg GTO-52 Heidelberg GTO-52 Heidelberg GTO-52 Heidelberg GTO-52
more images
15
Австрија Wien
846 km
Heidelberg GTO-52
1998
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
MAN Roland 802-6+LE MAN Roland 802-6+LE MAN Roland 802-6+LE MAN Roland 802-6+LE MAN Roland 802-6+LE MAN Roland 802-6+LE MAN Roland 802-6+LE
more images
7
Италија
763 km
MAN Roland 802-6+LE
1987
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Бугарија Sofia
176 km
POLYGRAPH PLANETA P24
1972
како нов (користен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Heidelberg SPEEDMASTER SM 52-4-P Heidelberg SPEEDMASTER SM 52-4-P Heidelberg SPEEDMASTER SM 52-4-P Heidelberg SPEEDMASTER SM 52-4-P Heidelberg SPEEDMASTER SM 52-4-P Heidelberg SPEEDMASTER SM 52-4-P Heidelberg SPEEDMASTER SM 52-4-P Heidelberg SPEEDMASTER SM 52-4-P Heidelberg SPEEDMASTER SM 52-4-P Heidelberg SPEEDMASTER SM 52-4-P Heidelberg SPEEDMASTER SM 52-4-P Heidelberg SPEEDMASTER SM 52-4-P Heidelberg SPEEDMASTER SM 52-4-P Heidelberg SPEEDMASTER SM 52-4-P Heidelberg SPEEDMASTER SM 52-4-P
more images
15
Турција Istanbul
608 km
Heidelberg SPEEDMASTER SM 52-4-P
2001
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Keidelberg Kord 64 Keidelberg Kord 64 Keidelberg Kord 64 Keidelberg Kord 64 Keidelberg Kord 64 Keidelberg Kord 64 Keidelberg Kord 64 Keidelberg Kord 64
more images
8
Словенија Ljubljanska cesta 5a, 3320 Velenje, Slowenien
749 km
Keidelberg Kord 64
1969
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Heidelberg GTO 52-4 L straight Heidelberg GTO 52-4 L straight Heidelberg GTO 52-4 L straight Heidelberg GTO 52-4 L straight Heidelberg GTO 52-4 L straight Heidelberg GTO 52-4 L straight
more images
6
Бугарија Sofia
178 km
Heidelberg GTO 52-4 L straight
1998
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Heidelberg GTO-52 Heidelberg GTO-52 Heidelberg GTO-52 Heidelberg GTO-52 Heidelberg GTO-52 Heidelberg GTO-52 Heidelberg GTO-52 Heidelberg GTO-52 Heidelberg GTO-52 Heidelberg GTO-52 Heidelberg GTO-52 Heidelberg GTO-52
more images
12
Австрија Wien
846 km
Heidelberg GTO-52
1988
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
KBA Rapida 74-4 CX KBA Rapida 74-4 CX KBA Rapida 74-4 CX KBA Rapida 74-4 CX KBA Rapida 74-4 CX
more images
5
Грција Αθήνα
439 km
KBA Rapida 74-4 CX
2005
како нов (користен)
Јавете се
Класифицирана реклама
KBA-Planeta P14-82 KBA-Planeta P14-82 KBA-Planeta P14-82 KBA-Planeta P14-82 KBA-Planeta P14-82 KBA-Planeta P14-82 KBA-Planeta P14-82 KBA-Planeta P14-82
more images
8
Бугарија Sofia
176 km
KBA-Planeta P14-82
1991
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Heidelberg GTOZ-S52 Heidelberg GTOZ-S52 Heidelberg GTOZ-S52 Heidelberg GTOZ-S52 Heidelberg GTOZ-S52 Heidelberg GTOZ-S52 Heidelberg GTOZ-S52 Heidelberg GTOZ-S52 Heidelberg GTOZ-S52 Heidelberg GTOZ-S52 Heidelberg GTOZ-S52 Heidelberg GTOZ-S52
more images
12
Полска Radom
1089 km
Heidelberg GTOZ-S52
како нов (користен)
Јавете се
Класифицирана реклама
MAN Roland 802-6 MAN Roland 802-6 MAN Roland 802-6 MAN Roland 802-6 MAN Roland 802-6 MAN Roland 802-6 MAN Roland 802-6 MAN Roland 802-6 MAN Roland 802-6 MAN Roland 802-6 MAN Roland 802-6
more images
11
Италија
763 km
MAN Roland 802-6
1981
како нов (користен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Heidelberg GTOZP 52 Heidelberg GTOZP 52 Heidelberg GTOZP 52 Heidelberg GTOZP 52 Heidelberg GTOZP 52 Heidelberg GTOZP 52 Heidelberg GTOZP 52 Heidelberg GTOZP 52 Heidelberg GTOZP 52 Heidelberg GTOZP 52 Heidelberg GTOZP 52 Heidelberg GTOZP 52
more images
12
Бугарија Sofia
178 km
Heidelberg GTOZP 52
1993
како нов (користен)
Јавете се
Класифицирана реклама
 Heidelberg SorsZ 71X102 Heidelberg SorsZ 71X102 Heidelberg SorsZ 71X102 Heidelberg SorsZ 71X102 Heidelberg SorsZ 71X102 Heidelberg SorsZ 71X102 Heidelberg SorsZ 71X102 Heidelberg SorsZ 71X102 Heidelberg SorsZ 71X102
more images
9
Грција ΕΟ3, Εορδαία 502 00, Ελλάδα
117 km
Heidelberg SorsZ 71X102
1980
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Heidelberg KOR Heidelberg KOR Heidelberg KOR Heidelberg KOR Heidelberg KOR Heidelberg KOR Heidelberg KOR Heidelberg KOR
more images
8
Италија Italia
763 km
Heidelberg KOR
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Бугарија Sofia
176 km
MAN ROLAND RZK3B E
1983
како нов (користен)
Јавете се
Класифицирана реклама
manroland R304 SW manroland R304 SW manroland R304 SW manroland R304 SW manroland R304 SW manroland R304 SW manroland R304 SW manroland R304 SW manroland R304 SW manroland R304 SW manroland R304 SW manroland R304 SW manroland R304 SW manroland R304 SW manroland R304 SW
more images
15
Италија
763 km
manroland R304 SW
2002
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
ADAST DOMINANT 526 AP ADAST DOMINANT 526 AP ADAST DOMINANT 526 AP ADAST DOMINANT 526 AP ADAST DOMINANT 526 AP ADAST DOMINANT 526 AP
more images
6
Швајцарија Höri
(Локација на дилерот)
1235 km
ADAST DOMINANT 526 AP
2000
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
HEIDELBERG Speedmaster SM 52-2 HEIDELBERG Speedmaster SM 52-2 HEIDELBERG Speedmaster SM 52-2 HEIDELBERG Speedmaster SM 52-2 HEIDELBERG Speedmaster SM 52-2 HEIDELBERG Speedmaster SM 52-2 HEIDELBERG Speedmaster SM 52-2 HEIDELBERG Speedmaster SM 52-2 HEIDELBERG Speedmaster SM 52-2 HEIDELBERG Speedmaster SM 52-2
more images
10
Германија Neuhausen-Schellbronn
(Локација на дилерот)
1294 km
HEIDELBERG Speedmaster SM 52-2
1998
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Германија Nürnberg
1204 km
Shinohara Fuji 52 N+P
1988
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
KBA-Baumüller Motor / Mentor RA 106 KBA-Baumüller Motor / Mentor RA 106 KBA-Baumüller Motor / Mentor RA 106 KBA-Baumüller Motor / Mentor RA 106 KBA-Baumüller Motor / Mentor RA 106
more images
5
Германија Weil der Stadt
1280 km
KBA-Baumüller Motor / Mentor RA 106
2013
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Бугарија Sofia
176 km
POLYGRAPH PLANETA V54-21
1989
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Германија
1369 km
Heidelberg Speedmaster 74 5 PL
2004
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
ROLAND PRACTICA PRZ 00 E ROLAND PRACTICA PRZ 00 E ROLAND PRACTICA PRZ 00 E ROLAND PRACTICA PRZ 00 E ROLAND PRACTICA PRZ 00 E ROLAND PRACTICA PRZ 00 E ROLAND PRACTICA PRZ 00 E
more images
7
Швајцарија Höri
(Локација на дилерот)
1235 km
ROLAND PRACTICA PRZ 00 E
1995
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Komori Spica 29 Straight AMR PQC Komori Spica 29 Straight AMR PQC Komori Spica 29 Straight AMR PQC Komori Spica 29 Straight AMR PQC Komori Spica 29 Straight AMR PQC Komori Spica 29 Straight AMR PQC Komori Spica 29 Straight AMR PQC Komori Spica 29 Straight AMR PQC
more images
8
Бугарија Sofia
178 km
Komori Spica 29 Straight AMR PQC
2006
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Германија Nürnberg
1204 km
Heidelberg GTOZ52+
1991
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Quint RS 1/14 Quint RS 1/14
more images
2
Германија Weil der Stadt
1280 km
Quint RS 1/14
2005
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
KBA RAPIDA 106-8SW
more images
1
Германија
1369 km
KBA RAPIDA 106-8SW
2012
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Heidelberg GTOZ 52 Heidelberg GTOZ 52 Heidelberg GTOZ 52 Heidelberg GTOZ 52 Heidelberg GTOZ 52 Heidelberg GTOZ 52 Heidelberg GTOZ 52 Heidelberg GTOZ 52
more images
8
Германија Salzgitter
1446 km
Heidelberg GTOZ 52
1990
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
HEIDELBERG SM 52-5-P3+L HEIDELBERG SM 52-5-P3+L HEIDELBERG SM 52-5-P3+L HEIDELBERG SM 52-5-P3+L HEIDELBERG SM 52-5-P3+L HEIDELBERG SM 52-5-P3+L HEIDELBERG SM 52-5-P3+L HEIDELBERG SM 52-5-P3+L HEIDELBERG SM 52-5-P3+L HEIDELBERG SM 52-5-P3+L
more images
10
Швајцарија Höri
(Локација на дилерот)
1235 km
HEIDELBERG SM 52-5-P3+L
2003
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Adast a.s. AD826 AP Adast a.s. AD826 AP Adast a.s. AD826 AP Adast a.s. AD826 AP Adast a.s. AD826 AP Adast a.s. AD826 AP
more images
6
Словенија Pod Hruševco 44e, 1360 Vrhnika, Slovenia
771 km
Adast a.s. AD826 AP
2004
како нов (користен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Германија Nürnberg
1204 km
Heidelberg Heidelberg PM52-2+
2008
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Planeta Varimat VL 87 -22
more images
1
Италија Lainate
1115 km
Planeta Varimat VL 87 -22
1990
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Heidelberg PM 52-2 P Heidelberg PM 52-2 P Heidelberg PM 52-2 P Heidelberg PM 52-2 P Heidelberg PM 52-2 P
more images
5
Германија
1369 km
Heidelberg PM 52-2 P
2008
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Heidelberg CD 102 5+LX Heidelberg CD 102 5+LX Heidelberg CD 102 5+LX Heidelberg CD 102 5+LX Heidelberg CD 102 5+LX Heidelberg CD 102 5+LX Heidelberg CD 102 5+LX Heidelberg CD 102 5+LX Heidelberg CD 102 5+LX Heidelberg CD 102 5+LX Heidelberg CD 102 5+LX Heidelberg CD 102 5+LX Heidelberg CD 102 5+LX Heidelberg CD 102 5+LX Heidelberg CD 102 5+LX
more images
15
Германија Salzgitter-Bad
(Локација на дилерот)
1446 km
Heidelberg CD 102 5+LX
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
HEIDELBERG SM 52-2 HEIDELBERG SM 52-2 HEIDELBERG SM 52-2 HEIDELBERG SM 52-2 HEIDELBERG SM 52-2 HEIDELBERG SM 52-2
more images
6
Швајцарија Höri
(Локација на дилерот)
1235 km
HEIDELBERG SM 52-2
2010
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Германија Nürnberg
1204 km
Heidelberg GTO52+
1987
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Heidelberger Druckmaschinen XL 105 - 5 LX Heidelberger Druckmaschinen XL 105 - 5 LX Heidelberger Druckmaschinen XL 105 - 5 LX Heidelberger Druckmaschinen XL 105 - 5 LX Heidelberger Druckmaschinen XL 105 - 5 LX Heidelberger Druckmaschinen XL 105 - 5 LX
more images
6
Италија Lainate
1115 km
Heidelberger Druckmaschinen XL 105 - 5 LX
2005
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Heidelberg GTO 52+ Heidelberg GTO 52+ Heidelberg GTO 52+ Heidelberg GTO 52+ Heidelberg GTO 52+ Heidelberg GTO 52+ Heidelberg GTO 52+
more images
7
Германија
1369 km
Heidelberg GTO 52+
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Heidelberg SM 102-4P3 Heidelberg SM 102-4P3 Heidelberg SM 102-4P3 Heidelberg SM 102-4P3 Heidelberg SM 102-4P3 Heidelberg SM 102-4P3 Heidelberg SM 102-4P3 Heidelberg SM 102-4P3 Heidelberg SM 102-4P3 Heidelberg SM 102-4P3 Heidelberg SM 102-4P3 Heidelberg SM 102-4P3 Heidelberg SM 102-4P3 Heidelberg SM 102-4P3 Heidelberg SM 102-4P3
more images
15
Германија Salzgitter
1446 km
Heidelberg SM 102-4P3
2002
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
HEIDELBERG SPEEDMASTER CD 74-5-P-C HEIDELBERG SPEEDMASTER CD 74-5-P-C HEIDELBERG SPEEDMASTER CD 74-5-P-C HEIDELBERG SPEEDMASTER CD 74-5-P-C HEIDELBERG SPEEDMASTER CD 74-5-P-C HEIDELBERG SPEEDMASTER CD 74-5-P-C HEIDELBERG SPEEDMASTER CD 74-5-P-C
more images
7
Швајцарија Höri
(Локација на дилерот)
1235 km
HEIDELBERG SPEEDMASTER CD 74-5-P-C
2007
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Германија Nürnberg
1204 km
Heidelberg SM 74-2P-H
1998
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
HEIDELBERG SPEEDMASTER SM 102-4-P3+L HEIDELBERG SPEEDMASTER SM 102-4-P3+L HEIDELBERG SPEEDMASTER SM 102-4-P3+L HEIDELBERG SPEEDMASTER SM 102-4-P3+L HEIDELBERG SPEEDMASTER SM 102-4-P3+L HEIDELBERG SPEEDMASTER SM 102-4-P3+L HEIDELBERG SPEEDMASTER SM 102-4-P3+L HEIDELBERG SPEEDMASTER SM 102-4-P3+L
more images
8
Швајцарија Höri
(Локација на дилерот)
1235 km
HEIDELBERG SPEEDMASTER SM 102-4-P3+L
1998
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Heidelberg GTO46 Heidelberg GTO46 Heidelberg GTO46 Heidelberg GTO46 Heidelberg GTO46 Heidelberg GTO46
more images
6
Германија Nürnberg
1204 km
Heidelberg GTO46
1987
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
DUXON SMD Polar 155 EMC DUXON SMD Polar 155 EMC DUXON SMD Polar 155 EMC DUXON SMD Polar 155 EMC DUXON SMD Polar 155 EMC DUXON SMD Polar 155 EMC
more images
6
Германија Nürnberg
1204 km
DUXON SMD Polar 155 EMC
1988
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Heidelberg Heidelberg GTO52-2+ Heidelberg Heidelberg GTO52-2+ Heidelberg Heidelberg GTO52-2+ Heidelberg Heidelberg GTO52-2+ Heidelberg Heidelberg GTO52-2+ Heidelberg Heidelberg GTO52-2+
more images
6
Германија Nürnberg
1204 km
Heidelberg Heidelberg GTO52-2+
1997
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Германија Nürnberg
1204 km
Heidelberg KORD64
1970
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Heidelberg KOR Heidelberg KOR Heidelberg KOR Heidelberg KOR Heidelberg KOR Heidelberg KOR
more images
6
Германија Nürnberg
1204 km
Heidelberg KOR
1963
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Heidelberg TOK Heidelberg TOK Heidelberg TOK Heidelberg TOK Heidelberg TOK Heidelberg TOK
more images
6
Германија Nürnberg
1204 km
Heidelberg TOK
1992
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Heidelberg TOK Heidelberg TOK Heidelberg TOK Heidelberg TOK Heidelberg TOK Heidelberg TOK
more images
6
Германија Nürnberg
1204 km
Heidelberg TOK
1989
Втора рака
Јавете се