Купете Машини за офсет печатење користени

Класифицирана реклама
Бугарија Sofia
176 km
PLANETA POLYGRAPH V54-21
1989
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Heidelberg Kors Heidelberg Kors Heidelberg Kors Heidelberg Kors
more images
4
Турција Istanbul
608 km
Heidelberg Kors
1981
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Heidelberg PM GTO 52 2 PM GTO 52 2 Heidelberg PM GTO 52 2 PM GTO 52 2 Heidelberg PM GTO 52 2 PM GTO 52 2 Heidelberg PM GTO 52 2 PM GTO 52 2 Heidelberg PM GTO 52 2 PM GTO 52 2 Heidelberg PM GTO 52 2 PM GTO 52 2 Heidelberg PM GTO 52 2 PM GTO 52 2 Heidelberg PM GTO 52 2 PM GTO 52 2
more images
8
Бугарија Варна
538 km
Heidelberg PM GTO 52 2 PM GTO 52 2
2001
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Heidelberg SORM
more images
1
Бугарија Sofia
178 km
Heidelberg SORM
1986
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Sakurai Oliver 258 EII Sakurai Oliver 258 EII Sakurai Oliver 258 EII Sakurai Oliver 258 EII Sakurai Oliver 258 EII Sakurai Oliver 258 EII Sakurai Oliver 258 EII Sakurai Oliver 258 EII Sakurai Oliver 258 EII Sakurai Oliver 258 EII Sakurai Oliver 258 EII
more images
11
Грција Αθήνα
439 km
Sakurai Oliver 258 EII
1993
како нов (користен)
Јавете се
Класифицирана реклама
more images
Втора рака
аукција
Аукцијата заврши
Австрија Tulln an der Donau
871 km
MAN Roland Geoman
2006
добро (искористено)
Потврден дилер
Класифицирана реклама
Heidelberg GTO 46 Heidelberg GTO 46 Heidelberg GTO 46 Heidelberg GTO 46 Heidelberg GTO 46
more images
5
Словенија Miklavška Cesta 59a, 2311 Hoče, Slovenia
729 km
Heidelberg GTO 46
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
MAN ROLAND RZK 3B E MAN ROLAND RZK 3B E MAN ROLAND RZK 3B E MAN ROLAND RZK 3B E MAN ROLAND RZK 3B E MAN ROLAND RZK 3B E MAN ROLAND RZK 3B E MAN ROLAND RZK 3B E MAN ROLAND RZK 3B E MAN ROLAND RZK 3B E MAN ROLAND RZK 3B E MAN ROLAND RZK 3B E MAN ROLAND RZK 3B E
more images
13
Бугарија Sofia
176 km
MAN ROLAND RZK 3B E
1983
како нов (користен)
Јавете се
Класифицирана реклама
MAN ROLAND 202 MAN ROLAND 202 MAN ROLAND 202 MAN ROLAND 202 MAN ROLAND 202
more images
5
Бугарија Sofia
183 km
MAN ROLAND 202
1994
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Heidelberg MOZP-S Heidelberg MOZP-S Heidelberg MOZP-S Heidelberg MOZP-S Heidelberg MOZP-S Heidelberg MOZP-S Heidelberg MOZP-S Heidelberg MOZP-S Heidelberg MOZP-S Heidelberg MOZP-S
more images
10
Грција Αθήνα
439 km
Heidelberg MOZP-S
1984
како нов (користен)
Јавете се
Класифицирана реклама
MAN Roland PR 00 MAN Roland PR 00 MAN Roland PR 00 MAN Roland PR 00 MAN Roland PR 00
more images
5
Чешка република Kroměříž
920 km
MAN Roland PR 00
1997
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
RYOBI 525 GXP RYOBI 525 GXP RYOBI 525 GXP RYOBI 525 GXP RYOBI 525 GXP RYOBI 525 GXP RYOBI 525 GXP RYOBI 525 GXP RYOBI 525 GXP RYOBI 525 GXP RYOBI 525 GXP RYOBI 525 GXP RYOBI 525 GXP
more images
13
Швајцарија Höri
(Локација на дилерот)
1235 km
RYOBI 525 GXP
2010
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
 Heidelberg SorsZ 71X102 Heidelberg SorsZ 71X102 Heidelberg SorsZ 71X102 Heidelberg SorsZ 71X102 Heidelberg SorsZ 71X102 Heidelberg SorsZ 71X102 Heidelberg SorsZ 71X102 Heidelberg SorsZ 71X102 Heidelberg SorsZ 71X102
more images
9
Грција ΕΟ3, Εορδαία 502 00, Ελλάδα
117 km
Heidelberg SorsZ 71X102
1980
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Man Roland Polyman Man Roland Polyman Man Roland Polyman Man Roland Polyman Man Roland Polyman Man Roland Polyman Man Roland Polyman Man Roland Polyman Man Roland Polyman Man Roland Polyman Man Roland Polyman Man Roland Polyman Man Roland Polyman Man Roland Polyman Man Roland Polyman
more images
15
Украина Riasne-Ruske
935 km
Man Roland Polyman
1991
како нов (користен)
Јавете се
Класифицирана реклама
KBA Planeta Rapida 72 K KBA Planeta Rapida 72 K KBA Planeta Rapida 72 K KBA Planeta Rapida 72 K KBA Planeta Rapida 72 K KBA Planeta Rapida 72 K
more images
6
Германија Volkach
1279 km
KBA Planeta Rapida 72 K
1992
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Heidelberg Speedmaster SM 74 4 P3 Heidelberg Speedmaster SM 74 4 P3 Heidelberg Speedmaster SM 74 4 P3 Heidelberg Speedmaster SM 74 4 P3 Heidelberg Speedmaster SM 74 4 P3 Heidelberg Speedmaster SM 74 4 P3 Heidelberg Speedmaster SM 74 4 P3 Heidelberg Speedmaster SM 74 4 P3 Heidelberg Speedmaster SM 74 4 P3 Heidelberg Speedmaster SM 74 4 P3 Heidelberg Speedmaster SM 74 4 P3 Heidelberg Speedmaster SM 74 4 P3
more images
12
Словенија Miklavška Cesta 59a, 2311 Hoče, Slovenia
729 km
Heidelberg Speedmaster SM 74 4 P3
1997
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
MAN Roland 202 TOB MAN Roland 202 TOB MAN Roland 202 TOB MAN Roland 202 TOB MAN Roland 202 TOB MAN Roland 202 TOB MAN Roland 202 TOB MAN Roland 202 TOB MAN Roland 202 TOB
more images
9
Чешка република Kroměříž
920 km
MAN Roland 202 TOB
1988
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
ADAST DOMINANT 526 AP ADAST DOMINANT 526 AP ADAST DOMINANT 526 AP ADAST DOMINANT 526 AP ADAST DOMINANT 526 AP ADAST DOMINANT 526 AP
more images
6
Швајцарија Höri
(Локација на дилерот)
1235 km
ADAST DOMINANT 526 AP
2000
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Германија Nürnberg
1204 km
Shinohara Fuji 52 N+P
1988
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Ryobi 755 L Ryobi 755 L Ryobi 755 L Ryobi 755 L Ryobi 755 L
more images
5
Германија
1369 km
Ryobi 755 L
2008
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Aurelia 700 6 with coating unit Aurelia 700 6 with coating unit Aurelia 700 6 with coating unit
more images
3
Бугарија Sofia
178 km
Aurelia 700 6 with coating unit
1997
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
MANROLAND 35A 1920 70 MANROLAND 35A 1920 70
more images
2
Словенија Miklavška Cesta 59a, 2311 Hoče, Slovenia
729 km
MANROLAND 35A 1920 70
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
MAN Roland 202 TOB MAN Roland 202 TOB MAN Roland 202 TOB MAN Roland 202 TOB MAN Roland 202 TOB MAN Roland 202 TOB MAN Roland 202 TOB MAN Roland 202 TOB MAN Roland 202 TOB MAN Roland 202 TOB MAN Roland 202 TOB MAN Roland 202 TOB
more images
12
Чешка република Kroměříž
920 km
MAN Roland 202 TOB
1991
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
ROLAND PRACTICA PRZ 00 E ROLAND PRACTICA PRZ 00 E ROLAND PRACTICA PRZ 00 E ROLAND PRACTICA PRZ 00 E ROLAND PRACTICA PRZ 00 E ROLAND PRACTICA PRZ 00 E ROLAND PRACTICA PRZ 00 E
more images
7
Швајцарија Höri
(Локација на дилерот)
1235 km
ROLAND PRACTICA PRZ 00 E
1995
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
DUXON SMD Polar 155 EMC DUXON SMD Polar 155 EMC DUXON SMD Polar 155 EMC DUXON SMD Polar 155 EMC DUXON SMD Polar 155 EMC DUXON SMD Polar 155 EMC
more images
6
Германија Nürnberg
1204 km
DUXON SMD Polar 155 EMC
1988
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
KBA VARIMAT VL KBA VARIMAT VL KBA VARIMAT VL KBA VARIMAT VL
more images
4
Германија Alsfeld
1397 km
KBA VARIMAT VL
1987
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Komori LITHRONE LS 540P-LX Komori LITHRONE LS 540P-LX Komori LITHRONE LS 540P-LX Komori LITHRONE LS 540P-LX Komori LITHRONE LS 540P-LX Komori LITHRONE LS 540P-LX
more images
6
Германија
1369 km
Komori LITHRONE LS 540P-LX
2003
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Heidelberg Quickmaster QM -1, QM -2 Heidelberg Quickmaster QM -1, QM -2 Heidelberg Quickmaster QM -1, QM -2
more images
3
Словенија Miklavška Cesta 59a, 2311 Hoče, Slovenia
729 km
Heidelberg Quickmaster QM -1, QM -2
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
HEIDELBERG SM 52-5-P3+L HEIDELBERG SM 52-5-P3+L HEIDELBERG SM 52-5-P3+L HEIDELBERG SM 52-5-P3+L HEIDELBERG SM 52-5-P3+L HEIDELBERG SM 52-5-P3+L HEIDELBERG SM 52-5-P3+L HEIDELBERG SM 52-5-P3+L HEIDELBERG SM 52-5-P3+L HEIDELBERG SM 52-5-P3+L
more images
10
Швајцарија Höri
(Локација на дилерот)
1235 km
HEIDELBERG SM 52-5-P3+L
2003
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Heidelberg Heidelberg GTO52-2+ Heidelberg Heidelberg GTO52-2+ Heidelberg Heidelberg GTO52-2+ Heidelberg Heidelberg GTO52-2+ Heidelberg Heidelberg GTO52-2+ Heidelberg Heidelberg GTO52-2+
more images
6
Германија Nürnberg
1204 km
Heidelberg Heidelberg GTO52-2+
1997
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Roland 305 P LV Roland 305 P LV Roland 305 P LV Roland 305 P LV Roland 305 P LV Roland 305 P LV
more images
6
Германија Alsfeld
1397 km
Roland 305 P LV
2001
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
ManRoland RVK Rekord ManRoland RVK Rekord ManRoland RVK Rekord
more images
3
Словенија
729 km
ManRoland RVK Rekord
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
HEIDELBERG GTO 52-2 HEIDELBERG GTO 52-2 HEIDELBERG GTO 52-2 HEIDELBERG GTO 52-2 HEIDELBERG GTO 52-2 HEIDELBERG GTO 52-2 HEIDELBERG GTO 52-2 HEIDELBERG GTO 52-2
more images
8
Швајцарија Höri
(Локација на дилерот)
1235 km
HEIDELBERG GTO 52-2
1999
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Германија Nürnberg
1204 km
Heidelberg SM 74-5P
2011
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Manroland Rekord RVK A 37V 04443 70 Manroland Rekord RVK A 37V 04443 70 Manroland Rekord RVK A 37V 04443 70
more images
3
Словенија Miklavška Cesta 59a, 2311 Hoče, Slovenia
729 km
Manroland Rekord RVK A 37V 04443 70
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
HEIDELBERG SM 52-4-P+L HEIDELBERG SM 52-4-P+L HEIDELBERG SM 52-4-P+L HEIDELBERG SM 52-4-P+L HEIDELBERG SM 52-4-P+L HEIDELBERG SM 52-4-P+L HEIDELBERG SM 52-4-P+L HEIDELBERG SM 52-4-P+L HEIDELBERG SM 52-4-P+L HEIDELBERG SM 52-4-P+L HEIDELBERG SM 52-4-P+L HEIDELBERG SM 52-4-P+L HEIDELBERG SM 52-4-P+L HEIDELBERG SM 52-4-P+L HEIDELBERG SM 52-4-P+L
more images
15
Швајцарија Höri
(Локација на дилерот)
1235 km
HEIDELBERG SM 52-4-P+L
2008
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Германија Nürnberg
1204 km
Heidelberg KORD64
1970
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
HEIDELBERG GTO 52 Z HEIDELBERG GTO 52 Z
more images
2
Швајцарија Höri
(Локација на дилерот)
1235 km
HEIDELBERG GTO 52 Z
1992
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Heidelberg KOR Heidelberg KOR Heidelberg KOR Heidelberg KOR Heidelberg KOR Heidelberg KOR
more images
6
Германија Nürnberg
1204 km
Heidelberg KOR
1963
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
ROLAND 707 3B LV HiPrint ROLAND 707 3B LV HiPrint ROLAND 707 3B LV HiPrint ROLAND 707 3B LV HiPrint ROLAND 707 3B LV HiPrint ROLAND 707 3B LV HiPrint ROLAND 707 3B LV HiPrint ROLAND 707 3B LV HiPrint ROLAND 707 3B LV HiPrint ROLAND 707 3B LV HiPrint ROLAND 707 3B LV HiPrint ROLAND 707 3B LV HiPrint ROLAND 707 3B LV HiPrint ROLAND 707 3B LV HiPrint ROLAND 707 3B LV HiPrint
more images
15
Швајцарија Höri
(Локација на дилерот)
1235 km
ROLAND 707 3B LV HiPrint
2008
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Heidelberg TOK Heidelberg TOK Heidelberg TOK Heidelberg TOK Heidelberg TOK Heidelberg TOK
more images
6
Германија Nürnberg
1204 km
Heidelberg TOK
1992
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Heidelberg TOK Heidelberg TOK Heidelberg TOK Heidelberg TOK Heidelberg TOK Heidelberg TOK
more images
6
Германија Nürnberg
1204 km
Heidelberg TOK
1989
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Gestetner 411 CD Gestetner 411 CD Gestetner 411 CD Gestetner 411 CD Gestetner 411 CD Gestetner 411 CD
more images
6
Германија Nürnberg
1204 km
Gestetner 411 CD
1970
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Heidelberg PM-QM46-2 Heidelberg PM-QM46-2 Heidelberg PM-QM46-2 Heidelberg PM-QM46-2 Heidelberg PM-QM46-2 Heidelberg PM-QM46-2
more images
6
Германија Nürnberg
1204 km
Heidelberg PM-QM46-2
2000
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Leibinger Gradsteller / Quersteller Forwards / Backwards Leibinger Gradsteller / Quersteller Forwards / Backwards Leibinger Gradsteller / Quersteller Forwards / Backwards Leibinger Gradsteller / Quersteller Forwards / Backwards Leibinger Gradsteller / Quersteller Forwards / Backwards Leibinger Gradsteller / Quersteller Forwards / Backwards
more images
6
Германија Nürnberg
1204 km
Leibinger Gradsteller / Quersteller Forwards / Backwards
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Heidelberg MO Heidelberg MO Heidelberg MO Heidelberg MO Heidelberg MO Heidelberg MO
more images
6
Германија Nürnberg
1204 km
Heidelberg MO
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Heidelberg GTO46 Heidelberg GTO46 Heidelberg GTO46 Heidelberg GTO46 Heidelberg GTO46 Heidelberg GTO46
more images
6
Германија Nürnberg
1204 km
Heidelberg GTO46
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Bacher / Heidelberg RP22 - 2032 - 3M 8005 - 2045 - 2032 - Nela 41118 Bacher / Heidelberg RP22 - 2032 - 3M 8005 - 2045 - 2032 - Nela 41118 Bacher / Heidelberg RP22 - 2032 - 3M 8005 - 2045 - 2032 - Nela 41118 Bacher / Heidelberg RP22 - 2032 - 3M 8005 - 2045 - 2032 - Nela 41118 Bacher / Heidelberg RP22 - 2032 - 3M 8005 - 2045 - 2032 - Nela 41118 Bacher / Heidelberg RP22 - 2032 - 3M 8005 - 2045 - 2032 - Nela 41118
more images
6
Германија Nürnberg
1204 km
Bacher / Heidelberg RP22 - 2032 - 3M 8005 - 2045 - 2032 - Nela 41118
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Германија Nürnberg
1204 km
RYOBI 522 HXX
2000
Втора рака
Јавете се

Искористено Машини за офсет печатење

Сега пребарајте го Machineseeker целосно со повеќе од 200.000 користени машини.