Купете Машини за печатење и печатење користени

Класифицирана реклама
Horizon HT 70 Horizon HT 70 Horizon HT 70 Horizon HT 70 Horizon HT 70 Horizon HT 70 Horizon HT 70 Horizon HT 70 Horizon HT 70
more images
9
Бугарија Sofia
178 km
Horizon HT 70
2004
како нов (користен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Романија Valea Mare-Podgoria
444 km
Solna Distributor 25 D
1983
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Videojet 1520 Videojet 1520 Videojet 1520 Videojet 1520 Videojet 1520 Videojet 1520
more images
6
Италија La Martella
449 km
Videojet 1520
2015
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Heidelberg SM 72-V+L Heidelberg SM 72-V+L Heidelberg SM 72-V+L Heidelberg SM 72-V+L
more images
4
Италија Italia
763 km
Heidelberg SM 72-V+L
1991
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Бугарија Sofia
176 km
POLYGRAPH PLANETA P24
1972
како нов (користен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Bemini JF01 Bemini JF01
more images
2
Србија Kruševac
221 km
Bemini JF01
2022
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
BOBST Evoline SP 102 E BOBST Evoline SP 102 E BOBST Evoline SP 102 E
more images
3
Бугарија Sofia
178 km
BOBST Evoline SP 102 E
2004
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Heidelberg SPEEDMASTER SM 52-4-P Heidelberg SPEEDMASTER SM 52-4-P Heidelberg SPEEDMASTER SM 52-4-P Heidelberg SPEEDMASTER SM 52-4-P Heidelberg SPEEDMASTER SM 52-4-P Heidelberg SPEEDMASTER SM 52-4-P Heidelberg SPEEDMASTER SM 52-4-P Heidelberg SPEEDMASTER SM 52-4-P Heidelberg SPEEDMASTER SM 52-4-P Heidelberg SPEEDMASTER SM 52-4-P Heidelberg SPEEDMASTER SM 52-4-P Heidelberg SPEEDMASTER SM 52-4-P Heidelberg SPEEDMASTER SM 52-4-P Heidelberg SPEEDMASTER SM 52-4-P Heidelberg SPEEDMASTER SM 52-4-P
more images
15
Турција Istanbul
608 km
Heidelberg SPEEDMASTER SM 52-4-P
2001
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
DOMINO AX150I DOMINO AX150I DOMINO AX150I DOMINO AX150I DOMINO AX150I DOMINO AX150I
more images
6
Италија La Martella
449 km
DOMINO AX150I
2020
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
Keidelberg Kord 64 Keidelberg Kord 64 Keidelberg Kord 64 Keidelberg Kord 64 Keidelberg Kord 64 Keidelberg Kord 64 Keidelberg Kord 64 Keidelberg Kord 64
more images
8
Словенија Ljubljanska cesta 5a, 3320 Velenje, Slowenien
749 km
Keidelberg Kord 64
1969
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
KBA-Planeta P14-82 KBA-Planeta P14-82 KBA-Planeta P14-82 KBA-Planeta P14-82 KBA-Planeta P14-82 KBA-Planeta P14-82 KBA-Planeta P14-82 KBA-Planeta P14-82
more images
8
Бугарија Sofia
176 km
KBA-Planeta P14-82
1991
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Србија Kruševac
221 km
Bemini CM02
2022
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
KBA Rapida 74-4 CX KBA Rapida 74-4 CX KBA Rapida 74-4 CX KBA Rapida 74-4 CX KBA Rapida 74-4 CX
more images
5
Грција Αθήνα
439 km
KBA Rapida 74-4 CX
2005
како нов (користен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Heidelberg GTOZP 52 Heidelberg GTOZP 52 Heidelberg GTOZP 52 Heidelberg GTOZP 52 Heidelberg GTOZP 52 Heidelberg GTOZP 52 Heidelberg GTOZP 52 Heidelberg GTOZP 52 Heidelberg GTOZP 52 Heidelberg GTOZP 52 Heidelberg GTOZP 52 Heidelberg GTOZP 52
more images
12
Бугарија Sofia
178 km
Heidelberg GTOZP 52
1993
како нов (користен)
Јавете се
Класифицирана реклама
EPIKOS CELLINI EPIKOS CELLINI EPIKOS CELLINI EPIKOS CELLINI EPIKOS CELLINI EPIKOS CELLINI
more images
6
Италија Zona Industriale
518 km
EPIKOS CELLINI
1991
реновиран (користен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Heidelberg 54x72 Heidelberg 54x72 Heidelberg 54x72 Heidelberg 54x72
more images
4
Словенија Ljubljanska cesta 5a, 3320 Velenje, Slowenien
749 km
Heidelberg 54x72
1960
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Бугарија Sofia
176 km
MAN ROLAND RZK3B E
1983
како нов (користен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Србија Kruševac
221 km
Bemini CM01
2022
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
Riso ComCOLOR 3110 Riso ComCOLOR 3110 Riso ComCOLOR 3110 Riso ComCOLOR 3110 Riso ComCOLOR 3110 Riso ComCOLOR 3110 Riso ComCOLOR 3110 Riso ComCOLOR 3110
more images
8
Грција ΕΟ3, Εορδαία 502 00, Ελλάδα
117 km
Riso ComCOLOR 3110
2014
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Duplo DFC-12 DBM 120 T - stitching - folding Duplo DFC-12 DBM 120 T - stitching - folding Duplo DFC-12 DBM 120 T - stitching - folding Duplo DFC-12 DBM 120 T - stitching - folding Duplo DFC-12 DBM 120 T - stitching - folding Duplo DFC-12 DBM 120 T - stitching - folding Duplo DFC-12 DBM 120 T - stitching - folding Duplo DFC-12 DBM 120 T - stitching - folding Duplo DFC-12 DBM 120 T - stitching - folding
more images
9
Бугарија Sofia
178 km
Duplo DFC-12 DBM 120 T - stitching - folding
2005
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
KOMFI RZ-01 KOMFI RZ-01 KOMFI RZ-01
more images
3
Чешка република Kobližná 3, 631 32 Brno-Brno-střed, Tschechien
935 km
KOMFI RZ-01
2001
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
manroland R304 SW manroland R304 SW manroland R304 SW manroland R304 SW manroland R304 SW manroland R304 SW manroland R304 SW manroland R304 SW manroland R304 SW manroland R304 SW manroland R304 SW manroland R304 SW manroland R304 SW manroland R304 SW manroland R304 SW
more images
15
Италија
763 km
manroland R304 SW
2002
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Бугарија Sofia
176 km
POLYGRAPH PLANETA V54-21
1989
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Domino A Series GP 100 Domino A Series GP 100 Domino A Series GP 100 Domino A Series GP 100 Domino A Series GP 100 Domino A Series GP 100 Domino A Series GP 100
more images
7
Србија Нови Сад
434 km
Domino A Series GP 100
2010
како нов (изложбена машина)
Јавете се
Класифицирана реклама
Riso RZ-1070 Riso RZ-1070 Riso RZ-1070 Riso RZ-1070
more images
4
Грција Πτολεμαΐδα
122 km
Riso RZ-1070
2012
како нов (користен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Бугарија Sofia
178 km
Watkiss DIGI Vac 24 stitching trimmer joger
2003
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Чешка република Kobližná 3, 631 32 Brno-Brno-střed, Tschechien
935 km
KOMFI AMIGA
2007
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
MAGRAF KV-10 PLUS MAGRAF KV-10 PLUS MAGRAF KV-10 PLUS MAGRAF KV-10 PLUS
more images
4
Хрватска Sveta Marija Na Krasu
785 km
MAGRAF KV-10 PLUS
2023
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
HP Jet Fusion 580 Color 3D printer M2K85A HP Jet Fusion 580 Color 3D printer M2K85A HP Jet Fusion 580 Color 3D printer M2K85A HP Jet Fusion 580 Color 3D printer M2K85A HP Jet Fusion 580 Color 3D printer M2K85A HP Jet Fusion 580 Color 3D printer M2K85A HP Jet Fusion 580 Color 3D printer M2K85A HP Jet Fusion 580 Color 3D printer M2K85A HP Jet Fusion 580 Color 3D printer M2K85A
more images
9
Словенија
740 km
HP Jet Fusion 580 Color 3D printer M2K85A
2019
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Monti Antonio 901-3600 Monti Antonio 901-3600 Monti Antonio 901-3600 Monti Antonio 901-3600 Monti Antonio 901-3600
more images
5
Monti Antonio 901-3600
2008
многу добро (користено)
Класифицирана реклама
 Heidelberg SorsZ 71X102 Heidelberg SorsZ 71X102 Heidelberg SorsZ 71X102 Heidelberg SorsZ 71X102 Heidelberg SorsZ 71X102 Heidelberg SorsZ 71X102 Heidelberg SorsZ 71X102 Heidelberg SorsZ 71X102 Heidelberg SorsZ 71X102
more images
9
Грција ΕΟ3, Εορδαία 502 00, Ελλάδα
117 km
Heidelberg SorsZ 71X102
1980
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Horizon BQ 460 Horizon BQ 460 Horizon BQ 460
more images
3
Бугарија Sofia
178 km
Horizon BQ 460
2006
како нов (користен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Чешка република Kobližná 3, 631 32 Brno-Brno-střed, Tschechien
935 km
SwissQprint Impala UV
2014
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Хрватска Sveta Marija Na Krasu
785 km
MAGRAF MAGRAF KO-50x70 PLUS
2022
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
Sinterit Lisa PRO Sinterit Lisa PRO Sinterit Lisa PRO Sinterit Lisa PRO Sinterit Lisa PRO Sinterit Lisa PRO Sinterit Lisa PRO Sinterit Lisa PRO Sinterit Lisa PRO
more images
9
Словачка Bratislava
816 km
Sinterit Lisa PRO
2019
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Canon Océ Arizona® 318 GL UV Canon Océ Arizona® 318 GL UV Canon Océ Arizona® 318 GL UV Canon Océ Arizona® 318 GL UV
more images
4
Австрија Schildbach 230, 8230, Österreich
780 km
Canon Océ Arizona® 318 GL UV
2014
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Riso ComColor 7150 Riso ComColor 7150 Riso ComColor 7150 Riso ComColor 7150 Riso ComColor 7150 Riso ComColor 7150
more images
6
Грција ΕΟ3, Εορδαία 502 00, Ελλάδα
117 km
Riso ComColor 7150
2015
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Бугарија Sofia
178 km
Horizon 4xVAC 100 SA 40 FC 20A SPF 20A ST 40
2006
како нов (користен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Paper guillotine Ideal 5260 Paper guillotine Ideal 5260 Paper guillotine Ideal 5260 Paper guillotine Ideal 5260 Paper guillotine Ideal 5260 Paper guillotine Ideal 5260 Paper guillotine Ideal 5260
more images
7
Полска Radom
1089 km
Paper guillotine Ideal 5260
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
MAGRAF AS-48 MAGRAF AS-48 MAGRAF AS-48 MAGRAF AS-48 MAGRAF AS-48
more images
5
Хрватска Sveta Marija Na Krasu
785 km
MAGRAF AS-48
2023
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
Турција Maltepe, Yıldız Sk. No:5, 34010 Zeytinburnu/İstanbul, Türkiye
602 km
SCREEN PRINTING MACHINE
2023
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
GILCO SPIEDRA SP-7610 GILCO SPIEDRA SP-7610 GILCO SPIEDRA SP-7610
more images
3
Чешка република Kobližná 3, 631 32 Brno-Brno-střed, Tschechien
935 km
GILCO SPIEDRA SP-7610
2008
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Pago System pagomat 6/1  Pago System pagomat 6/1  Pago System pagomat 6/1  Pago System pagomat 6/1  Pago System pagomat 6/1  Pago System pagomat 6/1  Pago System pagomat 6/1  Pago System pagomat 6/1  Pago System pagomat 6/1  Pago System pagomat 6/1
more images
10
Унгарија Tata
724 km
Pago System pagomat 6/1
2006
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Stratasys F770 Stratasys F770 Stratasys F770 Stratasys F770 Stratasys F770 Stratasys F770 Stratasys F770
more images
7
Полска Poland
1165 km
Stratasys F770
2021
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Case in machine Zechini X-Case Case in machine Zechini X-Case Case in machine Zechini X-Case Case in machine Zechini X-Case Case in machine Zechini X-Case Case in machine Zechini X-Case Case in machine Zechini X-Case Case in machine Zechini X-Case
more images
8
Полска Radom
1089 km
Case in machine Zechini X-Case
како нов (користен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Турција Maltepe, Yıldız Sk. No:5, 34010 Zeytinburnu/İstanbul, Türkiye
602 km
2023
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
Packlab M60 SX150 Packlab M60 SX150 Packlab M60 SX150 Packlab M60 SX150 Packlab M60 SX150 Packlab M60 SX150 Packlab M60 SX150 Packlab M60 SX150 Packlab M60 SX150 Packlab M60 SX150 Packlab M60 SX150
more images
11
Унгарија Tata
724 km
Packlab M60 SX150
2014
како нов (користен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Hot Stamping machine Heidelberg Tiegel TP Letterpress Hot Stamping machine Heidelberg Tiegel TP Letterpress Hot Stamping machine Heidelberg Tiegel TP Letterpress Hot Stamping machine Heidelberg Tiegel TP Letterpress Hot Stamping machine Heidelberg Tiegel TP Letterpress Hot Stamping machine Heidelberg Tiegel TP Letterpress Hot Stamping machine Heidelberg Tiegel TP Letterpress
more images
7
Полска Radom
1089 km
Hot Stamping machine Heidelberg Tiegel TP Letterpress
како нов (користен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Cartomac Finix 500 Cartomac Finix 500 Cartomac Finix 500 Cartomac Finix 500 Cartomac Finix 500 Cartomac Finix 500
more images
6
Унгарија Tata
724 km
Cartomac Finix 500
1995
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Paper guillotine Polar Mohr 115 X Paper guillotine Polar Mohr 115 X Paper guillotine Polar Mohr 115 X Paper guillotine Polar Mohr 115 X Paper guillotine Polar Mohr 115 X Paper guillotine Polar Mohr 115 X Paper guillotine Polar Mohr 115 X Paper guillotine Polar Mohr 115 X Paper guillotine Polar Mohr 115 X
more images
9
Полска Radom
1089 km
Paper guillotine Polar Mohr 115 X
добро (искористено)
Јавете се

Искористено Машини за печатење и печатење

Сега пребарајте го Machineseeker целосно со повеќе од 200.000 користени машини.