категорија
Главна категорија:
покажуваат помалку
покажете повеќе
Подкатегорија:
покажуваат помалку
покажете повеќе
детали за машината
Производител:
Модел:
Цена:
-
Година на градба:
-
Локација
Вашата препознаена локација: Македонија (промена)
периметар:
 
земји:
држава
формат на продажба
Детали

Купете Автоматски машини за префрлање користени

Текстилни машини Автоматски машини за префрлање
Класифицирана реклама
Mitsubishi PLK J30x40
more images
1
Германија Mörfelden-Walldorf
1380 km
Mitsubishi PLK J30x40
2021
како нов (изложбена машина)
Јавете се

Искористено Автоматски машини за префрлање

Сега пребарајте го Machineseeker целосно со повеќе од 200.000 користени машини.