категорија
Главна категорија:
покажуваат помалку
покажете повеќе
Подкатегорија:
покажуваат помалку
покажете повеќе
Втора поткатегорија:
покажуваат помалку
покажете повеќе
детали за машината
Производител:
Модел:
Цена:
-
Година на градба:
-
Локација
Вашата препознаена локација: Македонија (промена)
периметар:
 
земји:
држава
формат на продажба
Детали

Купете Блок притискања користени

Машини за обработка на дрво Притиснете Блок притискања
Класифицирана реклама
WINTER
more images
1
Германија Leipzig-Stahmeln
(Локација на дилерот)
1304 km
WINTER
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
more images
9
Унгарија Kecskemét
615 km
2020
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Trimwex Trimwex Trimwex Trimwex
more images
4
Германија Krauchenwies
1216 km
Trimwex
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Joos
more images
1
Германија Pfalzgrafenweiler
(Локација на дилерот)
1288 km
Joos
како нов (изложбена машина)
Јавете се
Класифицирана реклама
WINTER WINTER
more images
2
Германија Leipzig-Stahmeln
(Локација на дилерот)
1304 km
WINTER
Ново
Јавете се

Искористено Блок притискања

Сега пребарајте го Machineseeker целосно со повеќе од 200.000 користени машини.