Macedonian
German (Германија) German (Австрија) German (Швајцарија) English (Соединетите Американски Држави) English (Обединето Кралство) French (Франција) French (Белгија) Spanish (Шпанија) Spanish (Мексико) Italian (Италија) Dutch (Холандија) Polish (Полска) Russian (Руска Федерација) Belarusian (Белорусија (Белорусија)) Ukrainian (Украина) Estonian (Estland (Reval)) Turkish (Турција) English (Нов Зеланд) English (Ирска) Czech (Чешка република) Danish (Данска) Finnish (Финска) Swedish (Шведска) Norwegian Bokmål (Норвешка) Maltese (Малта) Greek (Грција) Lithuanian (Литванија) Latvian (Латвија) Icelandic (Исланд) Portuguese (Португалија) Portuguese (Бразил) Spanish (Венецуела) Spanish (Аргентина) Hungarian (Унгарија) Slovak (Словачка) Romanian (Романија) Romanian (Молдавија) Slovenian (Словенија) Serbian (Србија) Serbian (Црна Гора) Albanian (Албанија) Croatian (Хрватска) Bulgarian (Бугарија) Macedonian (Македонија) Bosnian (Босна и Херцеговина) Hebrew (Израел) Arabic (Египет) Hindi (Индија) English (Индија) Indonesian (Индонезија) Korean (Јужна Кореа) Japanese (Јапонија) Thai (Тајланд) Malay (Малезија) Vietnamese (Виетнам) Chinese (Кина) Chinese (Тајван) Persian (Иран) Bengali (Бангладеш) Pashto (Авганистан)
категорија
Главна категорија:
покажуваат помалку
покажете повеќе
Подкатегорија:
покажуваат помалку
покажете повеќе
Втора поткатегорија:
покажуваат помалку
покажете повеќе
детали за машината
Производител:
Модел:
Цена:
-
Година на градба:
-
Локација
Вашата препознаена локација: Македонија (промена)
периметар:
 
земји:
покажуваат помалку
покажете повеќе
држава
формат на продажба
Детали

Купете Преси за пелети користени

Машини за обработка на дрво Притиснете Преси за пелети
Класифицирана реклама
Briquetting Technology GFD-0.7 Briquetting Technology GFD-0.7 Briquetting Technology GFD-0.7 Briquetting Technology GFD-0.7
more images
4
Романија București
467 km
Briquetting Technology GFD-0.7
2023
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
Nova Pellet N-Midi 75 kW Nova Pellet N-Midi 75 kW Nova Pellet N-Midi 75 kW Nova Pellet N-Midi 75 kW Nova Pellet N-Midi 75 kW Nova Pellet N-Midi 75 kW Nova Pellet N-Midi 75 kW Nova Pellet N-Midi 75 kW
more images
8
Словенија Arclin 33, 3211 Škofja vas, Slovenia
732 km
Nova Pellet N-Midi 75 kW
како нов (користен)
Јавете се
Класифицирана реклама
ZEPI ESSEGI FIEDLER ROBOTIKA ZEPI ESSEGI FIEDLER ROBOTIKA ZEPI ESSEGI FIEDLER ROBOTIKA ZEPI ESSEGI FIEDLER ROBOTIKA ZEPI ESSEGI FIEDLER ROBOTIKA ZEPI ESSEGI FIEDLER ROBOTIKA ZEPI ESSEGI FIEDLER ROBOTIKA ZEPI ESSEGI FIEDLER ROBOTIKA ZEPI ESSEGI FIEDLER ROBOTIKA ZEPI ESSEGI FIEDLER ROBOTIKA ZEPI ESSEGI FIEDLER ROBOTIKA ZEPI ESSEGI FIEDLER ROBOTIKA ZEPI ESSEGI FIEDLER ROBOTIKA ZEPI ESSEGI FIEDLER ROBOTIKA ZEPI ESSEGI FIEDLER ROBOTIKA
more images
15
Србија Prijepolje
262 km
ZEPI ESSEGI FIEDLER ROBOTIKA
2015
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Tekno Uno / Munch 160 / RMP-520 Tekno Uno / Munch 160 / RMP-520 Tekno Uno / Munch 160 / RMP-520 Tekno Uno / Munch 160 / RMP-520 Tekno Uno / Munch 160 / RMP-520 Tekno Uno / Munch 160 / RMP-520 Tekno Uno / Munch 160 / RMP-520 Tekno Uno / Munch 160 / RMP-520 Tekno Uno / Munch 160 / RMP-520 Tekno Uno / Munch 160 / RMP-520 Tekno Uno / Munch 160 / RMP-520 Tekno Uno / Munch 160 / RMP-520 Tekno Uno / Munch 160 / RMP-520
more images
13
Хрватска Đakovo
492 km
Tekno Uno / Munch 160 / RMP-520
2011
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Литванија Ignalina
1561 km
Lietuva TSF
2021
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
Munch Edelstahl RMP 520 Munch Edelstahl RMP 520 Munch Edelstahl RMP 520 Munch Edelstahl RMP 520 Munch Edelstahl RMP 520 Munch Edelstahl RMP 520 Munch Edelstahl RMP 520 Munch Edelstahl RMP 520 Munch Edelstahl RMP 520 Munch Edelstahl RMP 520
more images
10
Романија Mugeni
588 km
Munch Edelstahl RMP 520
2012
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Briquetting Technology PellTech Briquetting Technology PellTech
more images
2
Романија București
467 km
Briquetting Technology PellTech
2023
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
Simon Hessen V3 Simon Hessen V3 Simon Hessen V3 Simon Hessen V3 Simon Hessen V3 Simon Hessen V3 Simon Hessen V3 Simon Hessen V3 Simon Hessen V3 Simon Hessen V3 Simon Hessen V3 Simon Hessen V3 Simon Hessen V3 Simon Hessen V3 Simon Hessen V3
more images
15
Бугарија Благоевград
121 km
Simon Hessen V3
1990
реновиран (користен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Унгарија Budapest
684 km
Fada Pellet Machine Hammer Mill 500-60 Hammer Mill
2022
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
CPM 7000 SW CPM 7000 SW CPM 7000 SW CPM 7000 SW CPM 7000 SW CPM 7000 SW CPM 7000 SW CPM 7000 SW CPM 7000 SW CPM 7000 SW CPM 7000 SW CPM 7000 SW CPM 7000 SW CPM 7000 SW CPM 7000 SW
more images
15
Хрватска Đakovo
492 km
CPM 7000 SW
2014
како нов (користен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Литванија Ignalina
1561 km
TSF
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
ZEPI ZPM 825 ZEPI ZPM 825 ZEPI ZPM 825 ZEPI ZPM 825 ZEPI ZPM 825 ZEPI ZPM 825 ZEPI ZPM 825 ZEPI ZPM 825 ZEPI ZPM 825 ZEPI ZPM 825 ZEPI ZPM 825 ZEPI ZPM 825
more images
12
Литванија Pakuonis
1470 km
ZEPI ZPM 825
2007
реновиран (користен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Романија București
467 km
Briquetting Technology GFD-0.2
2023
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
Германија Lippstadt
1516 km
qteck PP395 M14 UG-S 30kw
2022
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
Унгарија Budapest
684 km
Wood Crusher 800 Wood Crusher
2022
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
Siemens Siemens Siemens Siemens Siemens Siemens
more images
6
Литванија Viduklė
1538 km
Siemens
2015
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Литванија Ignalina
1561 km
Lietuva
2021
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
Andritz Sprout PM30-3 Andritz Sprout PM30-3
more images
2
Литванија Pakuonis
1470 km
Andritz Sprout PM30-3
2008
реновиран (користен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Radviliškis FACTORY OGM 1,5 Radviliškis FACTORY OGM 1,5 Radviliškis FACTORY OGM 1,5 Radviliškis FACTORY OGM 1,5 Radviliškis FACTORY OGM 1,5 Radviliškis FACTORY OGM 1,5 Radviliškis FACTORY OGM 1,5 Radviliškis FACTORY OGM 1,5 Radviliškis FACTORY OGM 1,5 Radviliškis FACTORY OGM 1,5 Radviliškis FACTORY OGM 1,5
more images
11
Литванија Viduklė
1540 km
Radviliškis FACTORY OGM 1,5
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Kahl Kahl Kahl Kahl Kahl Kahl
more images
6
Холандија Nijkerk
1704 km
Kahl
реновиран (користен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Унгарија Budapest
684 km
Pellet Machine SKJ300 Pellet Machine
2022
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
Литванија Ignalina
1561 km
Pellet Production Line
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
AB Radviliškis machine factory SSGL 1 AB Radviliškis machine factory SSGL 1 AB Radviliškis machine factory SSGL 1 AB Radviliškis machine factory SSGL 1 AB Radviliškis machine factory SSGL 1 AB Radviliškis machine factory SSGL 1 AB Radviliškis machine factory SSGL 1
more images
7
Литванија Viduklė
1540 km
AB Radviliškis machine factory SSGL 1
2018
многу добро (користено)
Јавете се

Искористено Преси за пелети

Сега пребарајте го Machineseeker целосно со повеќе од 200.000 користени машини.
Machineseeker.mk е официјален спонзор на:
ПОФАЛИ И КРИТИКА
Успешно: Спроведена акција
неуспех: Акцијата не можеше да се изврши