Купете Фурнир преси користени (160)

 • Подреди резултати
 • најниска цена Највисока цена
 • Најнови огласи Најстарите огласи
 • Најкратко растојание најдалечното растојание
 • Последна година на градба Најстарата година на градба
 • Најновото ажурирање Најстарото ажурирање
 • Производителите А до Ш Производителот Z до A
 • Релевантност
најниска цена
цена
Највисока цена
цена
Најнови огласи
Поставување датум
Најстарите огласи
Поставување датум
Најкратко растојание
растојание
најдалечното растојание
растојание
Последна година на градба
Година на градба
Најстарата година на градба
Година на градба
Најновото ажурирање
Ажурирање
Најстарото ажурирање
Ажурирање
Производителите А до Ш
Производителот
Производителот Z до A
Производителот
Релевантност
Релевантност
Машини за обработка на дрво Притиснете Фурнир преси
Класифицирана реклама
Italpresse Italpresse Italpresse Italpresse Italpresse Italpresse
more images
Италија Scerne
647 km
Italpresse
Јавете се
Класифицирана реклама
Orma NPC 6/90 Orma NPC 6/90 Orma NPC 6/90 Orma NPC 6/90 Orma NPC 6/90 Orma NPC 6/90 Orma NPC 6/90 Orma NPC 6/90 Orma NPC 6/90
more images
Австрија Raasdorf bei Wien
842 km
Orma NPC 6/90
Јавете се
Класифицирана реклама
OMC PL 105 Logic Control 30/13 OMC PL 105 Logic Control 30/13 OMC PL 105 Logic Control 30/13 OMC PL 105 Logic Control 30/13 OMC PL 105 Logic Control 30/13 OMC PL 105 Logic Control 30/13 OMC PL 105 Logic Control 30/13 OMC PL 105 Logic Control 30/13 OMC PL 105 Logic Control 30/13 OMC PL 105 Logic Control 30/13 OMC PL 105 Logic Control 30/13 OMC PL 105 Logic Control 30/13 OMC PL 105 Logic Control 30/13
more images
Полска Łabuńki Pierwsze
1.018 km
OMC PL 105 Logic Control 30/13
Јавете се
Класифицирана реклама
OTT JU 80 OTT JU 80 OTT JU 80 OTT JU 80
more images
Австрија Vomp
1.021 km
OTT JU 80
Јавете се
Класифицирана реклама
Bürkle U 60 Bürkle U 60 Bürkle U 60 Bürkle U 60 Bürkle U 60 Bürkle U 60
more images
Германија D - Bayern
1.132 km
Bürkle U 60
Јавете се
Класифицирана реклама
Italpresse Mec B4 Italpresse Mec B4 Italpresse Mec B4 Italpresse Mec B4 Italpresse Mec B4 Italpresse Mec B4
more images
Полска Biertowice
933 km
Italpresse Mec B4
Јавете се
Класифицирана реклама
LANGZAUNER LZT 90 LANGZAUNER LZT 90 LANGZAUNER LZT 90 LANGZAUNER LZT 90 LANGZAUNER LZT 90 LANGZAUNER LZT 90 LANGZAUNER LZT 90 LANGZAUNER LZT 90 LANGZAUNER LZT 90 LANGZAUNER LZT 90
more images
Австрија Schwanberg
775 km
LANGZAUNER LZT 90
Јавете се
Класифицирана реклама
Leopida 6/120 Leopida 6/120 Leopida 6/120 Leopida 6/120 Leopida 6/120
more images
Италија Silvi
638 km
Leopida 6/120
Јавете се
Класифицирана реклама
Италија Cantù
1.112 km
COLOMBO HPC 8/160
Јавете се
Класифицирана реклама
Ott 300K Ott 300K Ott 300K Ott 300K
more images
Германија Lambsborn
1.408 km
Ott 300K
Јавете се
Класифицирана реклама
Manni 2300x1200 Manni 2300x1200
more images
Полска Juszczyn
915 km
Manni 2300x1200
Јавете се
Класифицирана реклама
Italpresse UT/6P Italpresse UT/6P Italpresse UT/6P Italpresse UT/6P Italpresse UT/6P Italpresse UT/6P Italpresse UT/6P Italpresse UT/6P
more images
Полска Biertowice
933 km
Italpresse UT/6P
Јавете се
Класифицирана реклама
OTT JU 2511 OTT JU 2511 OTT JU 2511
more images
Германија Nattheim
(Локација на дилерот)
1.198 km
OTT JU 2511
Јавете се
Класифицирана реклама
Ott 300 K 100 Ott 300 K 100 Ott 300 K 100 Ott 300 K 100
more images
Германија D - Bayern
1.132 km
Ott 300 K 100
Јавете се
Класифицирана реклама
WINTER WINTER WINTER WINTER WINTER WINTER
more images
Германија Leipzig-Stahmeln
(Локација на дилерот)
1.304 km
WINTER
Јавете се
Класифицирана реклама
Joos Joos Joos
more images
Германија Dasing
1.129 km
Joos
Јавете се
Класифицирана реклама
Ott JU 1511 Typ Stabil Ott JU 1511 Typ Stabil Ott JU 1511 Typ Stabil Ott JU 1511 Typ Stabil Ott JU 1511 Typ Stabil Ott JU 1511 Typ Stabil Ott JU 1511 Typ Stabil Ott JU 1511 Typ Stabil Ott JU 1511 Typ Stabil Ott JU 1511 Typ Stabil Ott JU 1511 Typ Stabil Ott JU 1511 Typ Stabil Ott JU 1511 Typ Stabil Ott JU 1511 Typ Stabil Ott JU 1511 Typ Stabil
more images
Германија Langenbach
1.084 km
Ott JU 1511 Typ Stabil
Јавете се
Класифицирана реклама
Simi SPM-FLL80/5 Simi SPM-FLL80/5 Simi SPM-FLL80/5 Simi SPM-FLL80/5 Simi SPM-FLL80/5 Simi SPM-FLL80/5 Simi SPM-FLL80/5 Simi SPM-FLL80/5
more images
Германија Lambsborn
1.408 km
Simi SPM-FLL80/5
Јавете се
Класифицирана реклама
Ott JU 2511 Ott JU 2511 Ott JU 2511 Ott JU 2511 Ott JU 2511 Ott JU 2511 Ott JU 2511 Ott JU 2511
more images
Германија Colmberg
1.234 km
Ott JU 2511
Јавете се
Класифицирана реклама
Verboom 2500*950 Verboom 2500*950 Verboom 2500*950 Verboom 2500*950 Verboom 2500*950 Verboom 2500*950 Verboom 2500*950 Verboom 2500*950 Verboom 2500*950 Verboom 2500*950 Verboom 2500*950 Verboom 2500*950 Verboom 2500*950 Verboom 2500*950
more images
Холандија Wijchen
(Локација на дилерот)
1.660 km
Verboom 2500*950
Јавете се
Класифицирана реклама
WINTER WINTER WINTER WINTER WINTER WINTER
more images
Германија Leipzig-Stahmeln
(Локација на дилерот)
1.304 km
WINTER
Јавете се
Класифицирана реклама
Чешка република Telnice
921 km
ORMA ORMA - 5100 x 1400 mm
Јавете се
Класифицирана реклама
Joos HP 35 S Joos HP 35 S Joos HP 35 S Joos HP 35 S Joos HP 35 S Joos HP 35 S
more images
Германија Nattheim
(Локација на дилерот)
1.198 km
Joos HP 35 S
Јавете се
Класифицирана реклама
Joos HP-S160 Joos HP-S160 Joos HP-S160 Joos HP-S160 Joos HP-S160 Joos HP-S160
more images
Германија Lambsborn
1.408 km
Joos HP-S160
Јавете се

Печат на доверба

Преку Machineseeker сертифицирани дилери

Печат на доверба
Класифицирана реклама
JOOS JUNIOR JOOS JUNIOR JOOS JUNIOR JOOS JUNIOR JOOS JUNIOR JOOS JUNIOR JOOS JUNIOR JOOS JUNIOR JOOS JUNIOR JOOS JUNIOR JOOS JUNIOR JOOS JUNIOR JOOS JUNIOR JOOS JUNIOR JOOS JUNIOR
more images
Полска Sierakowska Huta
1.443 km
JOOS JUNIOR
Јавете се
Класифицирана реклама
Van Duin 4000*2500mm Van Duin 4000*2500mm Van Duin 4000*2500mm Van Duin 4000*2500mm Van Duin 4000*2500mm Van Duin 4000*2500mm
more images
Холандија Wijchen
(Локација на дилерот)
1.660 km
Van Duin 4000*2500mm
Јавете се
Класифицирана реклама
WINTER
more images
Германија Leipzig-Stahmeln
(Локација на дилерот)
1.304 km
WINTER
Јавете се
Класифицирана реклама
OMC PL105LC 30/13 OMC PL105LC 30/13 OMC PL105LC 30/13 OMC PL105LC 30/13 OMC PL105LC 30/13 OMC PL105LC 30/13 OMC PL105LC 30/13 OMC PL105LC 30/13 OMC PL105LC 30/13 OMC PL105LC 30/13 OMC PL105LC 30/13
more images
Полска Juszczyn
915 km
OMC PL105LC 30/13
Јавете се
Класифицирана реклама
Bürkle U 80 Bürkle U 80 Bürkle U 80 Bürkle U 80 Bürkle U 80 Bürkle U 80
more images
Германија Nattheim
(Локација на дилерот)
1.198 km
Bürkle U 80
Јавете се
Класифицирана реклама
Joos HP-S 260 Joos HP-S 260 Joos HP-S 260 Joos HP-S 260
more images
Германија Lambsborn
1.408 km
Joos HP-S 260
Јавете се
Класифицирана реклама
OTT JU60 OTT JU60 OTT JU60 OTT JU60 OTT JU60 OTT JU60 OTT JU60 OTT JU60 OTT JU60 OTT JU60 OTT JU60 OTT JU60 OTT JU60 OTT JU60 OTT JU60
more images
Полска Sierakowska Huta
1.443 km
OTT JU60
Јавете се
Класифицирана реклама
Orma S6 Orma S6 Orma S6 Orma S6 Orma S6 Orma S6 Orma S6 Orma S6 Orma S6 Orma S6 Orma S6 Orma S6 Orma S6 Orma S6
more images
Холандија Wijchen
(Локација на дилерот)
1.660 km
Orma S6
Јавете се
Класифицирана реклама
WINTER WINTER WINTER WINTER WINTER WINTER
more images
Германија Leipzig-Stahmeln
(Локација на дилерот)
1.304 km
WINTER
Јавете се
Класифицирана реклама
OMC PL 105 LC30/13 Wodna OMC PL 105 LC30/13 Wodna OMC PL 105 LC30/13 Wodna OMC PL 105 LC30/13 Wodna OMC PL 105 LC30/13 Wodna OMC PL 105 LC30/13 Wodna
more images
Полска Juszczyn
915 km
OMC PL 105 LC30/13 Wodna
Јавете се
Класифицирана реклама
Joos HP 80/3 Joos HP 80/3 Joos HP 80/3 Joos HP 80/3 Joos HP 80/3
more images
Германија D - Hessen
1.395 km
Joos HP 80/3
Јавете се
Класифицирана реклама
Ott Junior 2511/70 Ott Junior 2511/70 Ott Junior 2511/70 Ott Junior 2511/70
more images
Германија Gerolzhofen
1.276 km
Ott Junior 2511/70
Јавете се
Класифицирана реклама
Steton P70 E Steton P70 E Steton P70 E Steton P70 E Steton P70 E Steton P70 E Steton P70 E Steton P70 E Steton P70 E Steton P70 E Steton P70 E Steton P70 E Steton P70 E Steton P70 E
more images
Холандија Wijchen
(Локација на дилерот)
1.660 km
Steton P70 E
Јавете се
Класифицирана реклама
WINTER
more images
Германија Leipzig-Stahmeln
(Локација на дилерот)
1.304 km
WINTER
Јавете се
Класифицирана реклама
Hess Laura Hess Laura Hess Laura Hess Laura Hess Laura Hess Laura Hess Laura Hess Laura Hess Laura Hess Laura Hess Laura Hess Laura Hess Laura Hess Laura
more images
Холандија Wijchen
(Локација на дилерот)
1.660 km
Hess Laura
Јавете се
Класифицирана реклама
WINTER WINTER
more images
Германија Leipzig-Stahmeln
(Локација на дилерот)
1.304 km
WINTER
Јавете се
Класифицирана реклама
Weima TH 400 Weima TH 400 Weima TH 400 Weima TH 400 Weima TH 400 Weima TH 400 Weima TH 400 Weima TH 400 Weima TH 400 Weima TH 400 Weima TH 400 Weima TH 400 Weima TH 400 Weima TH 400
more images
Холандија Wijchen
(Локација на дилерот)
1.660 km
Weima TH 400
Јавете се
Класифицирана реклама
WINTER WINTER WINTER WINTER WINTER WINTER
more images
Германија Leipzig-Stahmeln
(Локација на дилерот)
1.304 km
WINTER
Јавете се
Класифицирана реклама
Van Duin 4500x3300mm Van Duin 4500x3300mm Van Duin 4500x3300mm Van Duin 4500x3300mm Van Duin 4500x3300mm Van Duin 4500x3300mm Van Duin 4500x3300mm Van Duin 4500x3300mm Van Duin 4500x3300mm Van Duin 4500x3300mm Van Duin 4500x3300mm Van Duin 4500x3300mm Van Duin 4500x3300mm Van Duin 4500x3300mm
more images
Холандија Wijchen
(Локација на дилерот)
1.660 km
Van Duin 4500x3300mm
Јавете се
Класифицирана реклама
WINTER
more images
Германија Leipzig-Stahmeln
(Локација на дилерот)
1.304 km
WINTER
Јавете се
Класифицирана реклама
Schubert HHM3 Schubert HHM3 Schubert HHM3 Schubert HHM3 Schubert HHM3 Schubert HHM3 Schubert HHM3 Schubert HHM3 Schubert HHM3 Schubert HHM3 Schubert HHM3 Schubert HHM3 Schubert HHM3
more images
Холандија Wijchen
(Локација на дилерот)
1.660 km
Schubert HHM3
Јавете се
Класифицирана реклама
WINTER
more images
Германија Leipzig-Stahmeln
(Локација на дилерот)
1.304 km
WINTER
Јавете се
Класифицирана реклама
Холандија Wijchen
(Локација на дилерот)
1.660 km
HOP 3100x1550mm
Јавете се
Класифицирана реклама
Stromab ST 2500 Stromab ST 2500 Stromab ST 2500 Stromab ST 2500 Stromab ST 2500 Stromab ST 2500 Stromab ST 2500 Stromab ST 2500 Stromab ST 2500 Stromab ST 2500 Stromab ST 2500 Stromab ST 2500 Stromab ST 2500 Stromab ST 2500
more images
Холандија Wijchen
(Локација на дилерот)
1.660 km
Stromab ST 2500
Јавете се
Класифицирана реклама
Холандија Wijchen
(Локација на дилерот)
1.660 km
MaWeg EURO 4500x2500
Јавете се
Класифицирана реклама
Wemhöner VOF2-400-2 Wemhöner VOF2-400-2 Wemhöner VOF2-400-2 Wemhöner VOF2-400-2 Wemhöner VOF2-400-2 Wemhöner VOF2-400-2 Wemhöner VOF2-400-2 Wemhöner VOF2-400-2 Wemhöner VOF2-400-2 Wemhöner VOF2-400-2 Wemhöner VOF2-400-2 Wemhöner VOF2-400-2 Wemhöner VOF2-400-2 Wemhöner VOF2-400-2
more images
Холандија Wijchen
(Локација на дилерот)
1.660 km
Wemhöner VOF2-400-2
Јавете се