Macedonian
German German German English English French French Spanish Spanish Italian Dutch Polish Russian Belarusian Ukrainian Estonian Turkish English English Czech Danish Finnish Swedish Norwegian Bokmål Maltese Luxembourgish Greek Lithuanian Latvian Icelandic Portuguese Portuguese Spanish Spanish Hungarian Slovak Romanian Romanian Slovenian Serbian Serbian Albanian Croatian Bulgarian Macedonian Bosnian Hebrew Arabic Hindi English Indonesian Korean Japanese Thai Malay Vietnamese Chinese Chinese Persian Bengali Pashto

стакло акции купи користени

15 резултати за
Вашата призната локација: Македонија (промена)
Откажи
Предмет на продажба е магацин за складирање стаклени стакла (321 см х 255 см) во кутии (12 х 2500 кг): стакло, кварцни синтери, поликарбонат, табли за мебел, камен или други материјали од табла. Списанието е во форма на фиоки за извлекување, малку навалени. Bo7gb8mlq9 Благодарение на тоа, можете да заштедите до 75% од просторот, бидејќи сите фиоки се паралелни едни на други и се оддалечени само 10 милиметри. Ние нудиме различни димензии и верзии на капацитет, додека по консултација, исто така,...
Библиотека за фиоки од стакло M80 x 32. Понудата се однесува на купување 2 лавици со 16 фиоки. Капацитет на фиоката 900 кг, големина на стакло 255 х 160 см. Ширината на шипката за полнење е 8 см Број на прегради: 32 парчиња. Полиците се нови. За само-склопување (вклучени упатства за склопување) Gpaggqg
Предмет на продажбата е нов склад за стакло на нашето производство. Складиште со 20 фиоки, лизгање за кутии (2.800 кг) стакло (321 x 255). Рачно решетката што може да се продолжи, ние произведуваме и решетки за електронски продолжување. Број на фиоки, големина во зависност од потребите на клиентот. Фиоките се лизгаат преку рамна шипка (страна на товарење) за да се спречи сопнување. Нашите монтери можат да ја инсталираат решетката во просториите на клиентот низ цела Европа. Ys8txo
Predmet na prodažba e magacin za skladiranje stakla so dimenzii 160 sm h 255, kapacitet na fioka 900 kg, broj na fioki 10 parčinja: Magacinot e namenet za staklo, kvarcni zimzelki, polikarbonat, tabli za mebel, kamen ili drugi materijali od tabla. Spisanieto ima moḱ na lizgački, malku navaleni fioki. Bfrxg7q08j Blagodarenie na toa, možete da zaštedite do 75% od prostorot, bidejḱi site fioki se paralelni edni na drugi i se eftini samo 10 milimetri. Nie nudime različni verzii i nosivost, i po ...
Нова полица (за само-склопување) за стакло, димензии 160 см х 255 см, капацитет на фиока 800 кг. Број на фиоки 10. Обложена прав. Ние правиме лавици по нарачка за клиентот. Brbhqmhqdj
Predmet na prodažba e magacin za skladiranje stakla so dimenzii 321 sm h 255, kapacitet na fioka 1500 kg, broj na fioki 10 parčinja: Magacinot e namenet za staklo, kvarcni zimzelki, polikarbonat, tabli za mebel, kamen ili drugi materijali od tabla. Dqcgyvxdk Spisanieto ima moḱ na lizgački, malku navaleni fioki. Blagodarenie na toa, možete da zaštedite do 75% od prostorot, bidejḱi site fioki se paralelni edni na drugi i se eftini samo 10 milimetri. Nie nudime različni verzii i nosivost, i po ...
Нашата компанија се занимава со дизајн и производство на лавици за складирање стаклени стакла. кварцни синтери и други материјали од плочи. Ние нудиме услуга за дизајнирање, производство и составување индивидуален проект за решетки во согласност со потребите на клиентот. Našata kompanija se zanimava so dizajn i proizvodstvo na lavici za skladiranje stakleni stakla. kvarcni sinteri i drugi materijali od ploči. Nie nudime usluga za dizajniranje, proizvodstvo i sostavuvanje individualen proekt za r...
 

Користено стакло акции

Комплетно пребарувајте Machineseeker и повеќе од 200.000 користени машини сега.
Machineseeker.mk е официјален спонзор на:
ПОВРАТНИ ИНФОРМАЦИИ
Successful: Задачата е извршена
грешка: Задачата не може да се изврши
Flag gb
+44 20 331 800 72
Flag de
+49 201 857 86 10
Flag nl
+49 201 857 86 180
Flag pl
+48 223 076 958
Flag it
+49 201 857 86 152
Flag es
+34 911 433 456
Flag fr
+49 201 857 86 153