категорија
Главна категорија:
покажуваат помалку
покажете повеќе
Подкатегорија:
покажуваат помалку
покажете повеќе
Втора поткатегорија:
покажуваат помалку
покажете повеќе
детали за машината
Производител:
Модел:
Цена:
-
Година на градба:
-
Локација
Вашата препознаена локација: Македонија (промена)
периметар:
 
земји:
држава
формат на продажба
Детали

Купете Слот фреза користени

Машини за обработка на дрво Мелење Слот фреза
Класифицирана реклама
Србија Нови Сад
439 km
BACCI WIN TWO
2016
како нов (користен)
Јавете се

Искористено Слот фреза

Сега пребарајте го Machineseeker целосно со повеќе од 200.000 користени машини.