Купете Машини за дупчење на столбови Капацитет на дупчење 0-19мм користени (20)

 • Подреди резултати
 • најниска цена Највисока цена
 • Најнови огласи Најстарите огласи
 • Најкратко растојание најдалечното растојание
 • Последна година на градба Најстарата година на градба
 • Најновото ажурирање Најстарото ажурирање
 • Производителите А до Ш Производителот Z до A
 • Релевантност
најниска цена
цена
Највисока цена
цена
Најнови огласи
Поставување датум
Најстарите огласи
Поставување датум
Најкратко растојание
растојание
најдалечното растојание
растојание
Последна година на градба
Година на градба
Најстарата година на градба
Година на градба
Најновото ажурирање
Ажурирање
Најстарото ажурирање
Ажурирање
Производителите А до Ш
Производителот
Производителот Z до A
Производителот
Релевантност
Релевантност
Машини за обработка на метали и машински алати Машини за дупчење и досадни мелници Машини за дупчење на столбови Капацитет на дупчење 0-19мм
Класифицирана реклама
FLOTT SB 15 FLOTT SB 15 FLOTT SB 15
more images
3
Германија Eislingen/Fils
1229 km
FLOTT SB 15
1953
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
FLOTT SB 16 L FLOTT SB 16 L FLOTT SB 16 L FLOTT SB 16 L FLOTT SB 16 L FLOTT SB 16 L FLOTT SB 16 L FLOTT SB 16 L
more images
8
Германија Mörsdorf
1282 km
FLOTT SB 16 L
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
METABO TB 18
more images
1
Германија Düsseldorf
1558 km
METABO TB 18
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
FLOTT TB10 FLOTT TB10 FLOTT TB10 FLOTT TB10
more images
4
Германија Hameln
1499 km
FLOTT TB10
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
IXION IXION
more images
2
Германија Oberpframmern
1059 km
IXION
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
FLOTT SB 14 FLOTT SB 14 FLOTT SB 14 FLOTT SB 14 FLOTT SB 14 FLOTT SB 14
more images
6
Германија Niederlangen
1656 km
FLOTT SB 14
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
FLOTT 15 mm FLOTT 15 mm FLOTT 15 mm
more images
3
Германија Eislingen/Fils
1229 km
FLOTT 15 mm
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
MAXION UNIMAX 2 S MAXION UNIMAX 2 S MAXION UNIMAX 2 S MAXION UNIMAX 2 S MAXION UNIMAX 2 S MAXION UNIMAX 2 S MAXION UNIMAX 2 S
more images
7
Германија Rödermark
1365 km
MAXION UNIMAX 2 S
2014
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Германија Lüdenscheid
1518 km
IXION BS 15 STP
1982
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
MAXION UNIMAX 1 TAP MAXION UNIMAX 1 TAP MAXION UNIMAX 1 TAP MAXION UNIMAX 1 TAP
more images
4
Германија Feucht
(Локација на дилерот)
1191 km
MAXION UNIMAX 1 TAP
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
Gillardon R16 Gillardon R16 Gillardon R16 Gillardon R16 Gillardon R16 Gillardon R16 Gillardon R16
more images
7
Германија Ebenweiler
1191 km
Gillardon R16
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
FLOTT SB23L FLOTT SB23L FLOTT SB23L FLOTT SB23L FLOTT SB23L FLOTT SB23L
more images
6
Германија Niederlangen
1656 km
FLOTT SB23L
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Flott NNP 15-II, Flott NNP 15-II, Flott NNP 15-II,
more images
3
Германија Kanzach
1199 km
Flott NNP 15-II,
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Ixion Ixion Ixion
more images
3
Германија Weiterstadt
1372 km
Ixion
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
IXION BSS 13 GLV mit Leitpatrone
more images
1
Германија Staufenberg
(Локација на дилерот)
1426 km
IXION BSS 13 GLV mit Leitpatrone
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
FLOTT M1 FLOTT M1 FLOTT M1 FLOTT M1 FLOTT M1 FLOTT M1 FLOTT M1 FLOTT M1
more images
8
Германија Rödermark
1365 km
FLOTT M1
1995
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Solid TB13 Solid TB13 Solid TB13 Solid TB13 Solid TB13 Solid TB13 Solid TB13 Solid TB13
more images
8
Германија Ebenweiler
1191 km
Solid TB13
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
CORDIA S-18 CORDIA S-18 CORDIA S-18 CORDIA S-18 CORDIA S-18 CORDIA S-18 CORDIA S-18
more images
7
Германија Iserlohn
1529 km
CORDIA S-18
1975
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
GILLARDON GB 16 (MK2) mit Gewindeschneiden GILLARDON GB 16 (MK2) mit Gewindeschneiden GILLARDON GB 16 (MK2) mit Gewindeschneiden GILLARDON GB 16 (MK2) mit Gewindeschneiden GILLARDON GB 16 (MK2) mit Gewindeschneiden
more images
5
Германија Kassel
1433 km
GILLARDON GB 16 (MK2) mit Gewindeschneiden
1990
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Solid TB15 + Gewindeschneideinrichtung Solid TB15 + Gewindeschneideinrichtung Solid TB15 + Gewindeschneideinrichtung Solid TB15 + Gewindeschneideinrichtung Solid TB15 + Gewindeschneideinrichtung Solid TB15 + Gewindeschneideinrichtung Solid TB15 + Gewindeschneideinrichtung Solid TB15 + Gewindeschneideinrichtung Solid TB15 + Gewindeschneideinrichtung Solid TB15 + Gewindeschneideinrichtung
more images
10
Германија Ebenweiler
1191 km
Solid TB15 + Gewindeschneideinrichtung
добро (искористено)
Јавете се