Купете Машини за дупчење длабоки дупки користени (66)

 • Подреди резултати
 • најниска цена Највисока цена
 • Најнови огласи Најстарите огласи
 • Најкратко растојание најдалечното растојание
 • Последна година на градба Најстарата година на градба
 • Најновото ажурирање Најстарото ажурирање
 • Производителите А до Ш Производителот Z до A
 • Релевантност
најниска цена
цена
Највисока цена
цена
Најнови огласи
Поставување датум
Најстарите огласи
Поставување датум
Најкратко растојание
растојание
најдалечното растојание
растојание
Последна година на градба
Година на градба
Најстарата година на градба
Година на градба
Најновото ажурирање
Ажурирање
Најстарото ажурирање
Ажурирање
Производителите А до Ш
Производителот
Производителот Z до A
Производителот
Релевантност
Релевантност
Машини за обработка на метали и машински алати Машини за дупчење и досадни мелници Машини за дупчење длабоки дупки
Класифицирана реклама
TBT M 320-2-1200 TBT M 320-2-1200 TBT M 320-2-1200 TBT M 320-2-1200 TBT M 320-2-1200
more images
5
Германија Metzingen
1244 km
TBT M 320-2-1200
1993
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
TIBO M10-250NC TIBO M10-250NC TIBO M10-250NC TIBO M10-250NC TIBO M10-250NC TIBO M10-250NC TIBO M10-250NC TIBO M10-250NC TIBO M10-250NC TIBO M10-250NC TIBO M10-250NC TIBO M10-250NC TIBO M10-250NC TIBO M10-250NC
more images
14
Германија Halberstadt
1403 km
TIBO M10-250NC
2002
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Германија
1591 km
IXION TL-1004
1997
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
VDF WOHLENBERG PB4-1600 VDF WOHLENBERG PB4-1600 VDF WOHLENBERG PB4-1600 VDF WOHLENBERG PB4-1600 VDF WOHLENBERG PB4-1600 VDF WOHLENBERG PB4-1600 VDF WOHLENBERG PB4-1600 VDF WOHLENBERG PB4-1600 VDF WOHLENBERG PB4-1600
more images
9
Холандија Babberich
1645 km
VDF WOHLENBERG PB4-1600
1991
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
HEIDENREICH & HARBECK B 2 P 2 HEIDENREICH & HARBECK B 2 P 2 HEIDENREICH & HARBECK B 2 P 2 HEIDENREICH & HARBECK B 2 P 2 HEIDENREICH & HARBECK B 2 P 2 HEIDENREICH & HARBECK B 2 P 2
more images
6
Германија Wiesbaden
(Локација на дилерот)
1407 km
HEIDENREICH & HARBECK B 2 P 2
1973
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Mollart LD2-500 Sprint Mollart LD2-500 Sprint Mollart LD2-500 Sprint Mollart LD2-500 Sprint Mollart LD2-500 Sprint Mollart LD2-500 Sprint Mollart LD2-500 Sprint Mollart LD2-500 Sprint
more images
8
Германија Tuttlingen
1241 km
Mollart LD2-500 Sprint
1996
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
TBT HS 1-350 TBT HS 1-350 TBT HS 1-350 TBT HS 1-350
more images
4
Германија Metzingen
1244 km
TBT HS 1-350
1990
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Германија Wiefelstede
1648 km
WMW Heckert BT 2
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
TBT TET 30/1050 KT-FS TBT TET 30/1050 KT-FS TBT TET 30/1050 KT-FS TBT TET 30/1050 KT-FS TBT TET 30/1050 KT-FS
more images
5
Германија
1358 km
TBT TET 30/1050 KT-FS
1986
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Италија Gussago
1033 km
Kramatorsk KJ1910 deep hole boring machine
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
TBT T30-1-500 TBT T30-1-500
more images
2
Германија Laichingen
1220 km
TBT T30-1-500
1971
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
LOCH TB1-600 LOCH TB1-600 LOCH TB1-600 LOCH TB1-600 LOCH TB1-600
more images
5
Германија Ennepetal
1538 km
LOCH TB1-600
1953
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
CNC Impact 800 CNC Impact 800 CNC Impact 800 CNC Impact 800 CNC Impact 800 CNC Impact 800 CNC Impact 800 CNC Impact 800
more images
8
Холандија Denekamp
1634 km
CNC Impact 800
2023
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
Германија Wiefelstede
1648 km
Flott TB 13 St
1986
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Ceruti Ad 100 Ceruti Ad 100 Ceruti Ad 100 Ceruti Ad 100
more images
4
Полска Ścinawka Średnia
1071 km
Ceruti Ad 100
1974
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Италија Gussago
1033 km
Mollart Sprint 500
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
TBT BWP 250 TBT BWP 250 TBT BWP 250 TBT BWP 250
more images
4
Германија Metzingen
1244 km
TBT BWP 250
1996
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
TIBO tibo. E 40-1-1000 TIBO tibo. E 40-1-1000 TIBO tibo. E 40-1-1000 TIBO tibo. E 40-1-1000 TIBO tibo. E 40-1-1000 TIBO tibo. E 40-1-1000 TIBO tibo. E 40-1-1000 TIBO tibo. E 40-1-1000 TIBO tibo. E 40-1-1000 TIBO tibo. E 40-1-1000
more images
10
Германија Hattingen
1554 km
TIBO tibo. E 40-1-1000
2018
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
LOCH TB 2 15 30001KT LOCH TB 2 15 30001KT LOCH TB 2 15 30001KT LOCH TB 2 15 30001KT LOCH TB 2 15 30001KT LOCH TB 2 15 30001KT LOCH TB 2 15 30001KT LOCH TB 2 15 30001KT LOCH TB 2 15 30001KT LOCH TB 2 15 30001KT
more images
10
Германија Ennepetal
(Локација на дилерот)
1539 km
LOCH TB 2 15 30001KT
1993
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Германија Wiefelstede
1648 km
WMW Heckert BT 12/1
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
WOHLENBERG B-1000 WOHLENBERG B-1000 WOHLENBERG B-1000 WOHLENBERG B-1000 WOHLENBERG B-1000 WOHLENBERG B-1000 WOHLENBERG B-1000 WOHLENBERG B-1000 WOHLENBERG B-1000 WOHLENBERG B-1000 WOHLENBERG B-1000 WOHLENBERG B-1000 WOHLENBERG B-1000 WOHLENBERG B-1000
more images
14
Холандија Babberich
1645 km
WOHLENBERG B-1000
2014
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
TBT BW 250 S-1-2000 TBT BW 250 S-1-2000 TBT BW 250 S-1-2000 TBT BW 250 S-1-2000 TBT BW 250 S-1-2000 TBT BW 250 S-1-2000 TBT BW 250 S-1-2000 TBT BW 250 S-1-2000 TBT BW 250 S-1-2000
more images
9
Германија Willich
1579 km
TBT BW 250 S-1-2000
2007
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
SIG B 30 /16 SIG B 30 /16
more images
2
Германија Metzingen
1244 km
SIG B 30 /16
1965
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
GIANA BTA GIANA BTA
more images
2
Чешка република Králova 279/9, 616 00 Brno-Žabovřesky, Tschechien
937 km
GIANA BTA
2021
многу добро (користено)
Јавете се

Печат на доверба

Преку Machineseeker сертифицирани дилери

Печат на доверба
Класифицирана реклама
IRLE TLB 1100 IRLE TLB 1100 IRLE TLB 1100 IRLE TLB 1100 IRLE TLB 1100 IRLE TLB 1100 IRLE TLB 1100 IRLE TLB 1100 IRLE TLB 1100 IRLE TLB 1100
more images
10
Германија Ennepetal
(Локација на дилерот)
1539 km
IRLE TLB 1100
2004
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Flott M2 ST Flott M2 ST Flott M2 ST Flott M2 ST Flott M2 ST Flott M2 ST Flott M2 ST Flott M2 ST Flott M2 ST Flott M2 ST Flott M2 ST Flott M2 ST Flott M2 ST
more images
13
Германија Wiefelstede
1648 km
Flott M2 ST
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Solid TB 20 Solid TB 20 Solid TB 20 Solid TB 20 Solid TB 20 Solid TB 20
more images
6
Германија Schlüchtern
1356 km
Solid TB 20
1990
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Degen UTB 500 Degen UTB 500
more images
2
Германија Hamburg
1593 km
Degen UTB 500
1988
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
GILDEMEISTER & KNOLL 2 M 01-2-320 GILDEMEISTER & KNOLL 2 M 01-2-320 GILDEMEISTER & KNOLL 2 M 01-2-320 GILDEMEISTER & KNOLL 2 M 01-2-320 GILDEMEISTER & KNOLL 2 M 01-2-320
more images
5
Германија Metzingen
1244 km
GILDEMEISTER & KNOLL 2 M 01-2-320
1985
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
IXION TLF 1004-2 IXION TLF 1004-2 IXION TLF 1004-2 IXION TLF 1004-2 IXION TLF 1004-2
more images
5
Германија Remscheid
1540 km
IXION TLF 1004-2
2000
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Mollart MATRIX DHD1510-18S Mollart MATRIX DHD1510-18S Mollart MATRIX DHD1510-18S Mollart MATRIX DHD1510-18S Mollart MATRIX DHD1510-18S Mollart MATRIX DHD1510-18S
more images
6
Германија Weihenzell
1221 km
Mollart MATRIX DHD1510-18S
2011
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
IXION MAXION Ixion BT13 ST IXION MAXION Ixion BT13 ST IXION MAXION Ixion BT13 ST IXION MAXION Ixion BT13 ST IXION MAXION Ixion BT13 ST IXION MAXION Ixion BT13 ST IXION MAXION Ixion BT13 ST IXION MAXION Ixion BT13 ST IXION MAXION Ixion BT13 ST IXION MAXION Ixion BT13 ST IXION MAXION Ixion BT13 ST IXION MAXION Ixion BT13 ST IXION MAXION Ixion BT13 ST
more images
13
Германија Wiefelstede
1648 km
IXION MAXION Ixion BT13 ST
2003
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
IXION BT 15 IXION BT 15 IXION BT 15 IXION BT 15 IXION BT 15 IXION BT 15 IXION BT 15
more images
7
Германија Schlüchtern
1356 km
IXION BT 15
1995
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
LOCH TB 2-11/300/2 SIEMENS SPS-S5-115 U LOCH TB 2-11/300/2 SIEMENS SPS-S5-115 U LOCH TB 2-11/300/2 SIEMENS SPS-S5-115 U LOCH TB 2-11/300/2 SIEMENS SPS-S5-115 U LOCH TB 2-11/300/2 SIEMENS SPS-S5-115 U LOCH TB 2-11/300/2 SIEMENS SPS-S5-115 U LOCH TB 2-11/300/2 SIEMENS SPS-S5-115 U LOCH TB 2-11/300/2 SIEMENS SPS-S5-115 U LOCH TB 2-11/300/2 SIEMENS SPS-S5-115 U LOCH TB 2-11/300/2 SIEMENS SPS-S5-115 U LOCH TB 2-11/300/2 SIEMENS SPS-S5-115 U LOCH TB 2-11/300/2 SIEMENS SPS-S5-115 U LOCH TB 2-11/300/2 SIEMENS SPS-S5-115 U
more images
13
Германија Mörsdorf
1282 km
LOCH TB 2-11/300/2 SIEMENS SPS-S5-115 U
1991
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Froriep/Hellwig 961 Froriep/Hellwig 961 Froriep/Hellwig 961 Froriep/Hellwig 961 Froriep/Hellwig 961
more images
5
Германија Heilbronn
1290 km
Froriep/Hellwig 961
2006
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
IXION TL 601 IXION TL 601 IXION TL 601 IXION TL 601 IXION TL 601 IXION TL 601 IXION TL 601 IXION TL 601 IXION TL 601 IXION TL 601 IXION TL 601 IXION TL 601
more images
12
Германија Burgoberbach
1215 km
IXION TL 601
1996
има потреба од поправка (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
TBT BW 200 - 1 TBT BW 200 - 1 TBT BW 200 - 1 TBT BW 200 - 1 TBT BW 200 - 1 TBT BW 200 - 1 TBT BW 200 - 1 TBT BW 200 - 1
more images
8
Германија Weihenzell
1221 km
TBT BW 200 - 1
2001
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
AEG DTB-4/6 AEG DTB-4/6 AEG DTB-4/6 AEG DTB-4/6 AEG DTB-4/6 AEG DTB-4/6
more images
6
Германија Wiefelstede
1648 km
AEG DTB-4/6
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
IXION TL 5 SV IXION TL 5 SV IXION TL 5 SV IXION TL 5 SV IXION TL 5 SV IXION TL 5 SV IXION TL 5 SV
more images
7
Франција Haguenau
1352 km
IXION TL 5 SV
1985
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
LOCH TB 2-11/300/2 SIEMENS SPS-S5-115 U LOCH TB 2-11/300/2 SIEMENS SPS-S5-115 U LOCH TB 2-11/300/2 SIEMENS SPS-S5-115 U LOCH TB 2-11/300/2 SIEMENS SPS-S5-115 U LOCH TB 2-11/300/2 SIEMENS SPS-S5-115 U LOCH TB 2-11/300/2 SIEMENS SPS-S5-115 U LOCH TB 2-11/300/2 SIEMENS SPS-S5-115 U LOCH TB 2-11/300/2 SIEMENS SPS-S5-115 U LOCH TB 2-11/300/2 SIEMENS SPS-S5-115 U LOCH TB 2-11/300/2 SIEMENS SPS-S5-115 U LOCH TB 2-11/300/2 SIEMENS SPS-S5-115 U LOCH TB 2-11/300/2 SIEMENS SPS-S5-115 U LOCH TB 2-11/300/2 SIEMENS SPS-S5-115 U
more images
13
Германија Mörsdorf
1282 km
LOCH TB 2-11/300/2 SIEMENS SPS-S5-115 U
1991
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
MEWAG TL500 MEWAG TL500 MEWAG TL500 MEWAG TL500 MEWAG TL500 MEWAG TL500
more images
6
Германија Ingersheim
1277 km
MEWAG TL500
1985
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
TBT T30-1-750 Kreuztisch TBT T30-1-750 Kreuztisch TBT T30-1-750 Kreuztisch TBT T30-1-750 Kreuztisch TBT T30-1-750 Kreuztisch TBT T30-1-750 Kreuztisch TBT T30-1-750 Kreuztisch TBT T30-1-750 Kreuztisch
more images
8
Германија Laichingen
1220 km
TBT T30-1-750 Kreuztisch
1970
работилница ремонтирана (искористена)
Јавете се
Класифицирана реклама
Hegner* Drehzahlen 6 Hegner* Drehzahlen 6 Hegner* Drehzahlen 6 Hegner* Drehzahlen 6 Hegner* Drehzahlen 6 Hegner* Drehzahlen 6 Hegner* Drehzahlen 6
more images
7
Германија Wiefelstede
1648 km
Hegner* Drehzahlen 6
1956
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
TBT T 10-250 mit Steuerung SIMATIC S5 TBT T 10-250 mit Steuerung SIMATIC S5 TBT T 10-250 mit Steuerung SIMATIC S5 TBT T 10-250 mit Steuerung SIMATIC S5 TBT T 10-250 mit Steuerung SIMATIC S5 TBT T 10-250 mit Steuerung SIMATIC S5 TBT T 10-250 mit Steuerung SIMATIC S5 TBT T 10-250 mit Steuerung SIMATIC S5 TBT T 10-250 mit Steuerung SIMATIC S5 TBT T 10-250 mit Steuerung SIMATIC S5 TBT T 10-250 mit Steuerung SIMATIC S5 TBT T 10-250 mit Steuerung SIMATIC S5 TBT T 10-250 mit Steuerung SIMATIC S5
more images
13
Германија Mörsdorf
1282 km
TBT T 10-250 mit Steuerung SIMATIC S5
1989
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
TBT T30-4-750 TBT T30-4-750
more images
2
Германија Laichingen
1220 km
TBT T30-4-750
1979
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
AEG DTBK-10 AEG DTBK-10 AEG DTBK-10 AEG DTBK-10 AEG DTBK-10 AEG DTBK-10 AEG DTBK-10 AEG DTBK-10 AEG DTBK-10 AEG DTBK-10 AEG DTBK-10 AEG DTBK-10
more images
12
Германија Wiefelstede
1648 km
AEG DTBK-10
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
TBT T20-1-1000 TBT T20-1-1000
more images
2
Германија Laichingen
(Локација на дилерот)
1220 km
TBT T20-1-1000
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Германија Wiefelstede
1648 km
Ixion Ixion BT 6
2000
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
TBT T30-1-750 TBT T30-1-750 TBT T30-1-750
more images
3
Германија Laichingen
(Локација на дилерот)
1220 km
TBT T30-1-750
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Германија Wiefelstede
1648 km
Alzmetall AX2-T/S
2004
Втора рака
Јавете се