Купете Машини за дупчење и досадни мелници користени (1.537)

Автоматски машини за дупчење
38
Додатоци / резервни делови
107
Досадни маси
26
Други
95
Исправени машини за дупчење
63
Координирајте здодевни мелници
25
Линиски машини за дупчење
35
Машини за брзо радијално дупчење
43
Машини за дупчење длабоки дупки
66
Машини за дупчење и глодање
110
Машини за дупчење на клупа Капацитет на дупчење 0-10mm
23
Машини за дупчење на клупа Капацитет на дупчење 11-16mm
62
Машини за дупчење на клупа од капацитет на дупчење 17мм
49
Машини за дупчење на столбови Капацитет на дупчење 0-19мм
20
Машини за дупчење на столбови Капацитет на дупчење 20-29мм
70
Машини за дупчење на столбови Капацитет на дупчење 30-39мм
147
Машини за дупчење на столбови Капацитет на дупчење 40-49мм
82
Машини за дупчење на столбови од капацитет за дупчење од 50 mm
45
Машини за дупчење со повеќе вретена
85
Машини за магнетно дупчење
6
Машини за радијално дупчење 1000-1299mm грло
64
Машини за радијално дупчење 1300-1999мм грло
68
Машини за радијално дупчење грло 0-999мм
27
Машини за радијално дупчење од грло 2000 mm
33
Мелници за досадување на маса 0-79mm дијаметар на вретеното
8
Мелници за досадување на маса 100-119mm дијаметар на вретеното
34
Мелници за досадување на маса 120-129mm дијаметар на вретеното
4
Мелници за досадување на маса 80-99mm дијаметар на вретеното
12
Мелници за на маса со дијаметар на вретеното од 130 mm
27
Плоча досадни мелници со дијаметар на вретеното 0-130 mm
20
Плоча досадни мелници со дијаметар на вретеното 131-160 mm
6
Плоча досадни мелници со дијаметар на вретеното 161 mm
12
Фини здодевни мелници
6
Центри за дупчење
12

Купете Машини за дупчење и досадни мелници користени (1.537)

 • Подреди резултати
 • најниска цена Највисока цена
 • Најнови огласи Најстарите огласи
 • Најкратко растојание најдалечното растојание
 • Последна година на градба Најстарата година на градба
 • Најновото ажурирање Најстарото ажурирање
 • Производителите А до Ш Производителот Z до A
 • Релевантност
најниска цена
цена
Највисока цена
цена
Најнови огласи
Поставување датум
Најстарите огласи
Поставување датум
Најкратко растојание
растојание
најдалечното растојание
растојание
Последна година на градба
Година на градба
Најстарата година на градба
Година на градба
Најновото ажурирање
Ажурирање
Најстарото ажурирање
Ажурирање
Производителите А до Ш
Производителот
Производителот Z до A
Производителот
Релевантност
Релевантност
Класифицирана реклама
STANKO 2A622-1 STANKO 2A622-1 STANKO 2A622-1 STANKO 2A622-1 STANKO 2A622-1 STANKO 2A622-1 STANKO 2A622-1 STANKO 2A622-1 STANKO 2A622-1 STANKO 2A622-1
more images
10
Бугарија Sofia
179 km
STANKO 2A622-1
1990
како нов (користен)
Јавете се
Класифицирана реклама
MAS KOVOSVIT WKV 100 MAS KOVOSVIT WKV 100 MAS KOVOSVIT WKV 100 MAS KOVOSVIT WKV 100 MAS KOVOSVIT WKV 100 MAS KOVOSVIT WKV 100 MAS KOVOSVIT WKV 100
more images
7
Романија București
473 km
MAS KOVOSVIT WKV 100
1970
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
SMTCL PBC-130 SMTCL PBC-130 SMTCL PBC-130 SMTCL PBC-130
more images
4
Романија Bacău
686 km
SMTCL PBC-130
2012
како нов (изложбена машина)
Јавете се
Класифицирана реклама
MAS VR4A MAS VR4A
more images
2
Италија Matelica (MC)
(Локација на дилерот)
742 km
MAS VR4A
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
TOS VARNSDORF WHN 13 TOS VARNSDORF WHN 13 TOS VARNSDORF WHN 13 TOS VARNSDORF WHN 13 TOS VARNSDORF WHN 13 TOS VARNSDORF WHN 13 TOS VARNSDORF WHN 13 TOS VARNSDORF WHN 13 TOS VARNSDORF WHN 13
more images
9
Чешка република Tuřanka, 627 00 Brno-Slatina, Tschechien
930 km
TOS VARNSDORF WHN 13
2015
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
TAILIFT BP42/1170EC TAILIFT BP42/1170EC TAILIFT BP42/1170EC TAILIFT BP42/1170EC
more images
4
Австрија Wiener Neudorf
(Локација на дилерот)
838 km
TAILIFT BP42/1170EC
2011
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
INFRATIREA G16 INFRATIREA G16 INFRATIREA G16
more images
3
Грција Athina
437 km
INFRATIREA G16
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
2200x2200mm 2200x2200mm 2200x2200mm 2200x2200mm
more images
4
Романија București
473 km
2200x2200mm
1980
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
LAZZATI HB2M LAZZATI HB2M LAZZATI HB2M LAZZATI HB2M
more images
4
Романија Bacău
686 km
LAZZATI HB2M
има потреба од поправка (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
KIA KBN 135 KIA KBN 135 KIA KBN 135 KIA KBN 135 KIA KBN 135 KIA KBN 135 KIA KBN 135 KIA KBN 135
more images
8
Италија Matelica (MC)
(Локација на дилерот)
742 km
KIA KBN 135
2003
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Kovosvit MAS WXH 100NC Kovosvit MAS WXH 100NC Kovosvit MAS WXH 100NC Kovosvit MAS WXH 100NC Kovosvit MAS WXH 100NC Kovosvit MAS WXH 100NC Kovosvit MAS WXH 100NC
more images
7
Чешка република Králova 279/9, 616 00 Brno-Žabovřesky, Tschechien
937 km
Kovosvit MAS WXH 100NC
1989
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
ERLO SE 25
more images
1
Австрија Wiener Neudorf
(Локација на дилерот)
838 km
ERLO SE 25
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
WMW Mikromat 9A BKOZ 900 x 1400 / 6 NC3 WMW Mikromat 9A BKOZ 900 x 1400 / 6 NC3 WMW Mikromat 9A BKOZ 900 x 1400 / 6 NC3 WMW Mikromat 9A BKOZ 900 x 1400 / 6 NC3 WMW Mikromat 9A BKOZ 900 x 1400 / 6 NC3 WMW Mikromat 9A BKOZ 900 x 1400 / 6 NC3
more images
6
Чешка република Heršpická 813/5, 639 00 Brno-střed-Štýřice, Czechia
933 km
WMW Mikromat 9A BKOZ 900 x 1400 / 6 NC3
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
TOS WH 10 CNC TOS WH 10 CNC TOS WH 10 CNC TOS WH 10 CNC TOS WH 10 CNC TOS WH 10 CNC TOS WH 10 CNC TOS WH 10 CNC TOS WH 10 CNC TOS WH 10 CNC TOS WH 10 CNC
more images
11
Словачка Továrenská 4244, 018 41 Dubnica nad Váhom, Slovakia
865 km
TOS WH 10 CNC
2023
како нов (изложбена машина)
Јавете се
Класифицирана реклама
Cegielski WR50/1.6 Cegielski WR50/1.6 Cegielski WR50/1.6 Cegielski WR50/1.6 Cegielski WR50/1.6 Cegielski WR50/1.6 Cegielski WR50/1.6 Cegielski WR50/1.6 Cegielski WR50/1.6
more images
9
Унгарија Drégelypalánk
747 km
Cegielski WR50/1.6
1985
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
COLGAR FRAL 70C16 COLGAR FRAL 70C16 COLGAR FRAL 70C16 COLGAR FRAL 70C16 COLGAR FRAL 70C16 COLGAR FRAL 70C16
more images
6
Италија Matelica (MC)
(Локација на дилерот)
742 km
COLGAR FRAL 70C16
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Wörner B4 Wörner B4 Wörner B4 Wörner B4 Wörner B4 Wörner B4 Wörner B4
more images
7
Германија Augsburg
1136 km
Wörner B4
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
ERLO TCA 50
more images
1
Австрија Wiener Neudorf
(Локација на дилерот)
838 km
ERLO TCA 50
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
Brother TC-32BN QT Brother TC-32BN QT
more images
2
Турција Turkey
1182 km
Brother TC-32BN QT
2011
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
TOS WHN 13A CNC TOS WHN 13A CNC TOS WHN 13A CNC TOS WHN 13A CNC TOS WHN 13A CNC
more images
5
Чешка република Králova 279/9, 616 00 Brno-Žabovřesky, Tschechien
937 km
TOS WHN 13A CNC
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
UNBEKANNT CF-16 UNBEKANNT CF-16 UNBEKANNT CF-16 UNBEKANNT CF-16 UNBEKANNT CF-16
more images
5
Германија Unterschleißheim
(Локација на дилерот)
1092 km
UNBEKANNT CF-16
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Baoma DB703 Baoma DB703
more images
2
Унгарија Délegyháza
665 km
Baoma DB703
2017
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Wotan 1250x1250 Wotan 1250x1250 Wotan 1250x1250 Wotan 1250x1250 Wotan 1250x1250 Wotan 1250x1250
more images
6
Германија Augsburg
1136 km
Wotan 1250x1250
1983
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
ERLO TCA 40
more images
1
Австрија Wiener Neudorf
(Локација на дилерот)
838 km
ERLO TCA 40
Ново
Јавете се

Печат на доверба

Преку Machineseeker сертифицирани дилери

Печат на доверба
аукција
Аукцијата заврши
Германија Vetschau/Spreewald
1273 km
NK2303
1980
добро (искористено)
Потврден дилер
Класифицирана реклама
TOS WHN 13.4 C TOS WHN 13.4 C TOS WHN 13.4 C TOS WHN 13.4 C TOS WHN 13.4 C TOS WHN 13.4 C
more images
6
Чешка република Králova 279/9, 616 00 Brno-Žabovřesky, Tschechien
937 km
TOS WHN 13.4 C
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
STEINEL BT6.52 STEINEL BT6.52 STEINEL BT6.52 STEINEL BT6.52 STEINEL BT6.52
more images
5
Германија Unterschleißheim
(Локација на дилерот)
1092 km
STEINEL BT6.52
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Романија București
473 km
SIP Hydroptic 6A
1984
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Wotan Wotan Wotan Wotan Wotan Wotan Wotan Wotan Wotan Wotan Wotan Wotan
more images
12
Германија Augsburg
1136 km
Wotan
1986
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
ERLO G-32 ERLO G-32 ERLO G-32 ERLO G-32
more images
4
Австрија Wiener Neudorf
(Локација на дилерот)
838 km
ERLO G-32
2021
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Германија Leipzig
1295 km
MUHR & BENDER (MUBEA) Mubea-Matic PI 200x100-1D
1993
Втора рака
Јавете се
аукција
Аукцијата заврши
Германија Vetschau/Spreewald
1273 km
RFH75
1988
има потреба од поправка (користено)
Потврден дилер
Класифицирана реклама
3500x1750x350mm 3500x1750x350mm 3500x1750x350mm 3500x1750x350mm
more images
4
Романија București
473 km
3500x1750x350mm
1980
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
ERLO GP-40 ERLO GP-40 ERLO GP-40 ERLO GP-40 ERLO GP-40
more images
5
Австрија Wiener Neudorf
(Локација на дилерот)
838 km
ERLO GP-40
2019
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
WMW Saalfeld BKR 4 x16 WMW Saalfeld BKR 4 x16 WMW Saalfeld BKR 4 x16 WMW Saalfeld BKR 4 x16 WMW Saalfeld BKR 4 x16 WMW Saalfeld BKR 4 x16
more images
6
Германија Leipzig
1298 km
WMW Saalfeld BKR 4 x16
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
ERLO VP-40 ERLO VP-40 ERLO VP-40 ERLO VP-40 ERLO VP-40 ERLO VP-40
more images
6
Австрија Wiener Neudorf
(Локација на дилерот)
838 km
ERLO VP-40
2019
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
WEBO BKR 4x30 WEBO BKR 4x30 WEBO BKR 4x30 WEBO BKR 4x30 WEBO BKR 4x30
more images
5
Германија Leipzig
1298 km
WEBO BKR 4x30
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
TAILIFT TPR-1100 TAILIFT TPR-1100 TAILIFT TPR-1100 TAILIFT TPR-1100 TAILIFT TPR-1100 TAILIFT TPR-1100
more images
6
Австрија Wiener Neudorf
(Локација на дилерот)
838 km
TAILIFT TPR-1100
2021
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
WMW Saalfeld BKR 4 x16 WMW Saalfeld BKR 4 x16 WMW Saalfeld BKR 4 x16 WMW Saalfeld BKR 4 x16 WMW Saalfeld BKR 4 x16 WMW Saalfeld BKR 4 x16
more images
6
Германија Leipzig
1298 km
WMW Saalfeld BKR 4 x16
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
BOHRPOWER BOHRPOWER BPC 32/1000 BOHRPOWER BOHRPOWER BPC 32/1000 BOHRPOWER BOHRPOWER BPC 32/1000 BOHRPOWER BOHRPOWER BPC 32/1000
more images
4
Австрија Wiener Neudorf
(Локација на дилерот)
838 km
BOHRPOWER BOHRPOWER BPC 32/1000
2017
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
WMW HECKERT BT 2 WMW HECKERT BT 2 WMW HECKERT BT 2
more images
3
Германија Leipzig
(Локација на дилерот)
1302 km
WMW HECKERT BT 2
1973
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
TAILIFT TPR-1100 TAILIFT TPR-1100 TAILIFT TPR-1100 TAILIFT TPR-1100
more images
4
Австрија Wiener Neudorf
(Локација на дилерот)
838 km
TAILIFT TPR-1100
2018
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
STANKOIMPORT 2A516 STANKOIMPORT 2A516 STANKOIMPORT 2A516
more images
3
Германија Leipzig
(Локација на дилерот)
1302 km
STANKOIMPORT 2A516
1988
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
ERLO GP-32 ERLO GP-32 ERLO GP-32 ERLO GP-32
more images
4
Австрија Wiener Neudorf
(Локација на дилерот)
838 km
ERLO GP-32
2021
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
ERLO VP-35 ERLO VP-35 ERLO VP-35 ERLO VP-35
more images
4
Австрија Wiener Neudorf
(Локација на дилерот)
838 km
ERLO VP-35
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
ERLO GP-40
more images
1
Австрија Wiener Neudorf
(Локација на дилерот)
838 km
ERLO GP-40
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
ERLO V-32
more images
1
Австрија Wiener Neudorf
(Локација на дилерот)
838 km
ERLO V-32
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
ERLO V-40
more images
1
Австрија Wiener Neudorf
(Локација на дилерот)
838 km
ERLO V-40
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
ERLO GP-50
more images
1
Австрија Wiener Neudorf
(Локација на дилерот)
838 km
ERLO GP-50
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
WMW WMW BS 40 WMW WMW BS 40 WMW WMW BS 40 WMW WMW BS 40
more images
4
Австрија Wiener Neudorf
(Локација на дилерот)
838 km
WMW WMW BS 40
1962
Втора рака
Јавете се