Купете Машини за дупчење и досадни мелници користени

Автоматски машини за дупчење
31
Додатоци / резервни делови
109
Досадни маси
26
Други
112
Исправени машини за дупчење
52
Координирајте здодевни мелници
26
Линиски машини за дупчење
39
Машини за брзо радијално дупчење
47
Машини за дупчење длабоки дупки
61
Машини за дупчење и глодање
100
Машини за дупчење на клупа Капацитет на дупчење 0-10mm
19
Машини за дупчење на клупа Капацитет на дупчење 11-16mm
42
Машини за дупчење на клупа од капацитет на дупчење 17мм
48
Машини за дупчење на столбови Капацитет на дупчење 0-19мм
17
Машини за дупчење на столбови Капацитет на дупчење 20-29мм
68
Машини за дупчење на столбови Капацитет на дупчење 30-39мм
179
Машини за дупчење на столбови Капацитет на дупчење 40-49мм
100
Машини за дупчење на столбови од капацитет за дупчење од 50 mm
40
Машини за дупчење со повеќе вретена
84
Машини за магнетно дупчење
9
Машини за радијално дупчење 1000-1299mm грло
66
Машини за радијално дупчење 1300-1999мм грло
74
Машини за радијално дупчење грло 0-999мм
30
Машини за радијално дупчење од грло 2000 mm
28
Мелници за досадување на маса 0-79mm дијаметар на вретеното
7
Мелници за досадување на маса 100-119mm дијаметар на вретеното
40
Мелници за досадување на маса 120-129mm дијаметар на вретеното
7
Мелници за досадување на маса 80-99mm дијаметар на вретеното
14
Мелници за на маса со дијаметар на вретеното од 130 mm
18
Плоча досадни мелници со дијаметар на вретеното 0-130 mm
20
Плоча досадни мелници со дијаметар на вретеното 131-160 mm
9
Плоча досадни мелници со дијаметар на вретеното 161 mm
15
Фини здодевни мелници
7
Центри за дупчење
27
аукција
Аукцијата заврши
Германија Sachsen, Германија
1302 km
WMW UNION BFT 90/3-2
добро (искористено)
аукција
Аукцијата заврши
Германија Sachsen, Германија
1302 km
Abakus LBZ 72
2011
добро (искористено)
Класифицирана реклама
Kaltenbach kaltenbach KBS 1001 DG;no 121086 Kaltenbach kaltenbach KBS 1001 DG;no 121086 Kaltenbach kaltenbach KBS 1001 DG;no 121086 Kaltenbach kaltenbach KBS 1001 DG;no 121086 Kaltenbach kaltenbach KBS 1001 DG;no 121086 Kaltenbach kaltenbach KBS 1001 DG;no 121086 Kaltenbach kaltenbach KBS 1001 DG;no 121086 Kaltenbach kaltenbach KBS 1001 DG;no 121086 Kaltenbach kaltenbach KBS 1001 DG;no 121086 Kaltenbach kaltenbach KBS 1001 DG;no 121086 Kaltenbach kaltenbach KBS 1001 DG;no 121086
more images
11
Србија Prokuplje
181 km
Kaltenbach kaltenbach KBS 1001 DG;no 121086
2000
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
INNSE 5000X4000mm 150ton capacity
more images
1
Романија București
473 km
INNSE 5000X4000mm 150ton capacity
1980
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
DRT DRT 4000x4000/100 DRT DRT 4000x4000/100 DRT DRT 4000x4000/100
more images
3
Романија Rumänien
547 km
DRT DRT 4000x4000/100
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
KIA KBN 135 KIA KBN 135 KIA KBN 135 KIA KBN 135 KIA KBN 135 KIA KBN 135 KIA KBN 135 KIA KBN 135
more images
8
Италија Matelica (MC)
(Локација на дилерот)
742 km
KIA KBN 135
2003
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Unbekannt/Unknown WMW BR 40/2 Unbekannt/Unknown WMW BR 40/2 Unbekannt/Unknown WMW BR 40/2 Unbekannt/Unknown WMW BR 40/2 Unbekannt/Unknown WMW BR 40/2
more images
5
Австрија Wiener Neudorf
(Локација на дилерот)
838 km
Unbekannt/Unknown WMW BR 40/2
1988
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
TOS Varnsdorf WH 105 CNC TOS Varnsdorf WH 105 CNC TOS Varnsdorf WH 105 CNC TOS Varnsdorf WH 105 CNC TOS Varnsdorf WH 105 CNC TOS Varnsdorf WH 105 CNC TOS Varnsdorf WH 105 CNC TOS Varnsdorf WH 105 CNC TOS Varnsdorf WH 105 CNC TOS Varnsdorf WH 105 CNC TOS Varnsdorf WH 105 CNC TOS Varnsdorf WH 105 CNC
more images
12
Чешка република Tuřanka, 627 00 Brno-Slatina, Tschechien
930 km
TOS Varnsdorf WH 105 CNC
2023
реновиран (користен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Peddinghaus FDB 600  Peddinghaus FDB 600 Peddinghaus FDB 600  Peddinghaus FDB 600 Peddinghaus FDB 600  Peddinghaus FDB 600 Peddinghaus FDB 600  Peddinghaus FDB 600 Peddinghaus FDB 600  Peddinghaus FDB 600 Peddinghaus FDB 600  Peddinghaus FDB 600 Peddinghaus FDB 600  Peddinghaus FDB 600 Peddinghaus FDB 600  Peddinghaus FDB 600
more images
8
Србија Prokuplje
181 km
Peddinghaus FDB 600 Peddinghaus FDB 600
1990
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Säulenbohrmaschine (2009) Säulenbohrmaschine (2009) Säulenbohrmaschine (2009) Säulenbohrmaschine (2009) Säulenbohrmaschine (2009) Säulenbohrmaschine (2009) Säulenbohrmaschine (2009) Säulenbohrmaschine (2009)
more images
8
Унгарија Tatabánya
712 km
Säulenbohrmaschine (2009)
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Titan 2800 Titan 2800
more images
2
Италија Thiene
942 km
Titan 2800
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
COLGAR FRAL 70C16 COLGAR FRAL 70C16 COLGAR FRAL 70C16 COLGAR FRAL 70C16 COLGAR FRAL 70C16 COLGAR FRAL 70C16
more images
6
Италија Matelica (MC)
(Локација на дилерот)
742 km
COLGAR FRAL 70C16
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
TAILIFT TPR-1600H
more images
1
Австрија Wiener Neudorf
(Локација на дилерот)
838 km
TAILIFT TPR-1600H
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
CSEPEL HFR 75/2000 CSEPEL HFR 75/2000 CSEPEL HFR 75/2000 CSEPEL HFR 75/2000 CSEPEL HFR 75/2000 CSEPEL HFR 75/2000
more images
6
Австрија
1021 km
CSEPEL HFR 75/2000
1978
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Италија Gussago
1033 km
Kramatorsk KJ1910 deep hole boring machine
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
SKODA E20 2000X2000mm SKODA E20 2000X2000mm SKODA E20 2000X2000mm SKODA E20 2000X2000mm SKODA E20 2000X2000mm SKODA E20 2000X2000mm SKODA E20 2000X2000mm SKODA E20 2000X2000mm SKODA E20 2000X2000mm SKODA E20 2000X2000mm SKODA E20 2000X2000mm
more images
11
Романија București
473 km
SKODA E20 2000X2000mm
1980
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Ruffati RAG 35 Ruffati RAG 35 Ruffati RAG 35 Ruffati RAG 35 Ruffati RAG 35
more images
5
Италија San Giovanni Al Natisone
827 km
Ruffati RAG 35
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
MOMAC TR 50x1600 SP
more images
1
Италија Matelica
742 km
MOMAC TR 50x1600 SP
2023
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
TAILIFT TPR-920A TAILIFT TPR-920A TAILIFT TPR-920A TAILIFT TPR-920A TAILIFT TPR-920A
more images
5
Австрија Wiener Neudorf
(Локација на дилерот)
838 km
TAILIFT TPR-920A
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
AIRCRAFT Optimill MF 4-B
more images
1
Австрија
861 km
AIRCRAFT Optimill MF 4-B
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
ACIERA 23 TR 50 ACIERA 23 TR 50
more images
2
Германија Metzingen
(Локација на дилерот)
1246 km
ACIERA 23 TR 50
1980
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Donau DR 30 Donau DR 30 Donau DR 30 Donau DR 30
more images
4
Германија Waiblingen
1258 km
Donau DR 30
1962
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
WOTAN RAPID 6 WOTAN RAPID 6 WOTAN RAPID 6 WOTAN RAPID 6 WOTAN RAPID 6
more images
5
Швајцарија Niederhelfenschwil
(Локација на дилерот)
1189 km
WOTAN RAPID 6
1980
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
RAPTOR VHF 90 Digital RAPTOR VHF 90 Digital RAPTOR VHF 90 Digital RAPTOR VHF 90 Digital RAPTOR VHF 90 Digital RAPTOR VHF 90 Digital RAPTOR VHF 90 Digital RAPTOR VHF 90 Digital RAPTOR VHF 90 Digital RAPTOR VHF 90 Digital
more images
10
Германија Weißenhorn
1176 km
RAPTOR VHF 90 Digital
2010
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Unbekannt/Unknown BOHRPOWER BPC 32/1000 Unbekannt/Unknown BOHRPOWER BPC 32/1000 Unbekannt/Unknown BOHRPOWER BPC 32/1000 Unbekannt/Unknown BOHRPOWER BPC 32/1000
more images
4
Австрија Wiener Neudorf
(Локација на дилерот)
838 km
Unbekannt/Unknown BOHRPOWER BPC 32/1000
2017
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
MAXION , Positionier-Tisch MAXION , Positionier-Tisch MAXION , Positionier-Tisch
more images
3
Германија Schwabach
1195 km
MAXION , Positionier-Tisch
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Csepel RFh 75 / 2000 Csepel RFh 75 / 2000 Csepel RFh 75 / 2000
more images
3
Австрија Graz
792 km
Csepel RFh 75 / 2000
1985
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
LODIFLEX CASER LODIFLEX CASER LODIFLEX CASER LODIFLEX CASER LODIFLEX CASER LODIFLEX CASER LODIFLEX CASER
more images
7
Австрија Ladis
(Локација на дилерот)
1071 km
LODIFLEX CASER
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
ALZMETALL AX 3 iTRONIC-V ALZMETALL AX 3 iTRONIC-V ALZMETALL AX 3 iTRONIC-V ALZMETALL AX 3 iTRONIC-V ALZMETALL AX 3 iTRONIC-V
more images
5
Германија Feucht
1191 km
ALZMETALL AX 3 iTRONIC-V
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
OMOS HVS 2500 OMOS HVS 2500 OMOS HVS 2500 OMOS HVS 2500 OMOS HVS 2500
more images
5
Чешка република Tschechien
1035 km
OMOS HVS 2500
2012
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
TAILIFT TPR-1100 TAILIFT TPR-1100 TAILIFT TPR-1100 TAILIFT TPR-1100 TAILIFT TPR-1100 TAILIFT TPR-1100
more images
6
Австрија Wiener Neudorf
(Локација на дилерот)
838 km
TAILIFT TPR-1100
2021
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
IXION , Köpfe BT 23 ST IXION , Köpfe BT 23 ST
more images
2
Германија Schwabach
1195 km
IXION , Köpfe BT 23 ST
1998
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
TOS VARNSDORF W 100 A TOS VARNSDORF W 100 A TOS VARNSDORF W 100 A TOS VARNSDORF W 100 A TOS VARNSDORF W 100 A TOS VARNSDORF W 100 A TOS VARNSDORF W 100 A TOS VARNSDORF W 100 A TOS VARNSDORF W 100 A TOS VARNSDORF W 100 A TOS VARNSDORF W 100 A TOS VARNSDORF W 100 A TOS VARNSDORF W 100 A
more images
13
Чешка република Tuřanka, 627 00 Brno-Slatina, Tschechien
930 km
TOS VARNSDORF W 100 A
2006
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
TOS WH 63 TOS WH 63 TOS WH 63 TOS WH 63 TOS WH 63 TOS WH 63 TOS WH 63 TOS WH 63
more images
8
Чешка република Kobližná 3, 631 32 Brno-Brno-střed, Tschechien
935 km
TOS WH 63
1970
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Швајцарија Root
1225 km
IBARMIA B 32 F
како нов (користен)
Јавете се
Класифицирана реклама
SIP 5000/7 SIP 5000/7 SIP 5000/7 SIP 5000/7
more images
4
Швајцарија Niederhelfenschwil
(Локација на дилерот)
1189 km
SIP 5000/7
2000
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
ERLO TF 35
more images
1
Австрија Wiener Neudorf
(Локација на дилерот)
838 km
ERLO TF 35
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
WEYRAUCH , SW-32 G WEYRAUCH , SW-32 G WEYRAUCH , SW-32 G WEYRAUCH , SW-32 G
more images
4
Германија Schwabach
1195 km
WEYRAUCH , SW-32 G
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Fratelli Rivolta FBF 2000 Fratelli Rivolta FBF 2000 Fratelli Rivolta FBF 2000 Fratelli Rivolta FBF 2000 Fratelli Rivolta FBF 2000 Fratelli Rivolta FBF 2000 Fratelli Rivolta FBF 2000
more images
7
Романија Carei
679 km
Fratelli Rivolta FBF 2000
1991
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Skoda W 160 H Skoda W 160 H Skoda W 160 H Skoda W 160 H Skoda W 160 H Skoda W 160 H Skoda W 160 H Skoda W 160 H Skoda W 160 H Skoda W 160 H Skoda W 160 H Skoda W 160 H Skoda W 160 H Skoda W 160 H Skoda W 160 H
more images
15
Чешка република Kobližná 3, 631 32 Brno-Brno-střed, Tschechien
935 km
Skoda W 160 H
1983
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
WMW Heckert BT 2 WMW Heckert BT 2 WMW Heckert BT 2
more images
3
Германија Leipzig
1298 km
WMW Heckert BT 2
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
TOS WHN 13.4 C TOS WHN 13.4 C TOS WHN 13.4 C TOS WHN 13.4 C TOS WHN 13.4 C TOS WHN 13.4 C
more images
6
Чешка република Králova 279/9, 616 00 Brno-Žabovřesky, Tschechien
937 km
TOS WHN 13.4 C
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
TAILIFT TC-1600H
more images
1
Австрија Wiener Neudorf
(Локација на дилерот)
838 km
TAILIFT TC-1600H
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
ALZMETALL , AB 4 SV ALZMETALL , AB 4 SV ALZMETALL , AB 4 SV
more images
3
Германија Schwabach
1195 km
ALZMETALL , AB 4 SV
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Volz V Trade ZX3840 Volz V Trade ZX3840 Volz V Trade ZX3840
more images
3
Германија Kanzach
1199 km
Volz V Trade ZX3840
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
INFRATIREA MRD 1700x2000/3000 INFRATIREA MRD 1700x2000/3000 INFRATIREA MRD 1700x2000/3000 INFRATIREA MRD 1700x2000/3000 INFRATIREA MRD 1700x2000/3000
more images
5
Германија Leipzig
1298 km
INFRATIREA MRD 1700x2000/3000
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
TOS WHN 13A CNC TOS WHN 13A CNC TOS WHN 13A CNC TOS WHN 13A CNC TOS WHN 13A CNC
more images
5
Чешка република Králova 279/9, 616 00 Brno-Žabovřesky, Tschechien
937 km
TOS WHN 13A CNC
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
TAILIFT TC-1250H TAILIFT TC-1250H TAILIFT TC-1250H TAILIFT TC-1250H TAILIFT TC-1250H
more images
5
Австрија Wiener Neudorf
(Локација на дилерот)
838 km
TAILIFT TC-1250H
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
IXION , BTU 15 GLV IXION , BTU 15 GLV IXION , BTU 15 GLV IXION , BTU 15 GLV
more images
4
Германија Schwabach
1195 km
IXION , BTU 15 GLV
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Германија Leipzig
1298 km
WMW "FRITZ HECKERT" TI 1800
Втора рака
Јавете се

Искористено Машини за дупчење и досадни мелници

Сега пребарајте го Machineseeker целосно со повеќе од 200.000 користени машини.