Купете Тафелш. - механизам. дебелина на сечење до 3 мм користени (139)

 • Подреди резултати
 • најниска цена Највисока цена
 • Најнови огласи Најстарите огласи
 • Најкратко растојание најдалечното растојание
 • Последна година на градба Најстарата година на градба
 • Најновото ажурирање Најстарото ажурирање
 • Производителите А до Ш Производителот Z до A
 • Релевантност
најниска цена
цена
Највисока цена
цена
Најнови огласи
Поставување датум
Најстарите огласи
Поставување датум
Најкратко растојание
растојание
најдалечното растојание
растојание
Последна година на градба
Година на градба
Најстарата година на градба
Година на градба
Најновото ажурирање
Ажурирање
Најстарото ажурирање
Ажурирање
Производителите А до Ш
Производителот
Производителот Z до A
Производителот
Релевантност
Релевантност
Машини за обработка на метали и машински алати Работа на лим Тафелш. - механизам. дебелина на сечење до 3 мм
Класифицирана реклама
Scharringhausen H-III Scharringhausen H-III Scharringhausen H-III Scharringhausen H-III Scharringhausen H-III Scharringhausen H-III
more images
6
Германија Karben
1387 km
Scharringhausen H-III
1960
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
DIGEB OL-3x1250 DIGEB OL-3x1250 DIGEB OL-3x1250 DIGEB OL-3x1250 DIGEB OL-3x1250 DIGEB OL-3x1250
more images
6
Германија Bremen
(Локација на дилерот)
1591 km
DIGEB OL-3x1250
1983
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
RAS , 82.10 RAS , 82.10 RAS , 82.10 RAS , 82.10 RAS , 82.10 RAS , 82.10
more images
6
Германија Schwabach
1195 km
RAS , 82.10
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
 TS 1 TS 1 TS 1 TS 1 TS 1
more images
5
Германија Mindelheim
1138 km
TS 1
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
RAS 82.20 RAS 82.20 RAS 82.20
more images
3
Германија Steißlingen
1224 km
RAS 82.20
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Piesok Strojarne NTC 2000/25 Piesok Strojarne NTC 2000/25 Piesok Strojarne NTC 2000/25 Piesok Strojarne NTC 2000/25 Piesok Strojarne NTC 2000/25 Piesok Strojarne NTC 2000/25
more images
6
Германија Tönisvorst
1588 km
Piesok Strojarne NTC 2000/25
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Prod-Masz 3000/1,2 Prod-Masz 3000/1,2 Prod-Masz 3000/1,2 Prod-Masz 3000/1,2 Prod-Masz 3000/1,2 Prod-Masz 3000/1,2 Prod-Masz 3000/1,2 Prod-Masz 3000/1,2 Prod-Masz 3000/1,2 Prod-Masz 3000/1,2 Prod-Masz 3000/1,2 Prod-Masz 3000/1,2 Prod-Masz 3000/1,2 Prod-Masz 3000/1,2
more images
14
Австрија Wien
847 km
Prod-Masz 3000/1,2
2023
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
Fasti 506/20/2 Fasti 506/20/2 Fasti 506/20/2 Fasti 506/20/2 Fasti 506/20/2 Fasti 506/20/2 Fasti 506/20/2 Fasti 506/20/2 Fasti 506/20/2 Fasti 506/20/2 Fasti 506/20/2 Fasti 506/20/2 Fasti 506/20/2 Fasti 506/20/2 Fasti 506/20/2
more images
15
Германија Wiefelstede
1648 km
Fasti 506/20/2
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
SCHULER ST 1,25 x 2500 SCHULER ST 1,25 x 2500
more images
2
Германија Eislingen/Fils
1229 km
SCHULER ST 1,25 x 2500
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
SAY-MAK 2500 x 4 SAY-MAK 2500 x 4 SAY-MAK 2500 x 4 SAY-MAK 2500 x 4 SAY-MAK 2500 x 4 SAY-MAK 2500 x 4
more images
6
Турција Türkei
1182 km
SAY-MAK 2500 x 4
2022
како нов (изложбена машина)
Јавете се
Класифицирана реклама
RAS 53.60 RAS 53.60 RAS 53.60 RAS 53.60 RAS 53.60 RAS 53.60 RAS 53.60
more images
7
Германија Malsch
1324 km
RAS 53.60
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Литванија Marijampolė
1446 km
Beyeler Luna 2550 X 3 Mm
работилница ремонтирана (искористена)
Јавете се
Класифицирана реклама
Германија Gütersloh
1529 km
RAS 82.20
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Германија Wiefelstede
1648 km
Cidan MS-M 10/3
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
more images
Германија Eislingen/Fils
1229 km
KRAMER TML 2000
1988
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
KK-Industries Tafelschere Motorisch KK-M 3060 x 2 mm
more images
1
Австрија
861 km
KK-Industries Tafelschere Motorisch KK-M 3060 x 2 mm
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
WIEGER ESW 3/25 WIEGER ESW 3/25 WIEGER ESW 3/25 WIEGER ESW 3/25 WIEGER ESW 3/25 WIEGER ESW 3/25 WIEGER ESW 3/25 WIEGER ESW 3/25 WIEGER ESW 3/25
more images
9
Германија Malsch
1324 km
WIEGER ESW 3/25
1963
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
FISCHER K 3/2000 FISCHER K 3/2000 FISCHER K 3/2000 FISCHER K 3/2000
more images
4
Германија Wiesbaden
1407 km
FISCHER K 3/2000
1971
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
SCHIMANEK PSH Dünnblech Leder Folien SCHIMANEK PSH Dünnblech Leder Folien SCHIMANEK PSH Dünnblech Leder Folien SCHIMANEK PSH Dünnblech Leder Folien SCHIMANEK PSH Dünnblech Leder Folien SCHIMANEK PSH Dünnblech Leder Folien SCHIMANEK PSH Dünnblech Leder Folien SCHIMANEK PSH Dünnblech Leder Folien SCHIMANEK PSH Dünnblech Leder Folien SCHIMANEK PSH Dünnblech Leder Folien SCHIMANEK PSH Dünnblech Leder Folien SCHIMANEK PSH Dünnblech Leder Folien
more images
12
Германија Selm
1560 km
SCHIMANEK PSH Dünnblech Leder Folien
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
RAS 53.9 RAS 53.9 RAS 53.9 RAS 53.9 RAS 53.9 RAS 53.9 RAS 53.9 RAS 53.9
more images
8
Германија Wiefelstede
1648 km
RAS 53.9
1962
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
SCHECHTL MT 200 SCHECHTL MT 200 SCHECHTL MT 200 SCHECHTL MT 200 SCHECHTL MT 200 SCHECHTL MT 200 SCHECHTL MT 200 SCHECHTL MT 200 SCHECHTL MT 200 SCHECHTL MT 200
more images
10
Германија Ahaus
1612 km
SCHECHTL MT 200
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
KK-Industries Tafelschere Motorisch KK-M 2560 x 2,5 mm
more images
1
Австрија
861 km
KK-Industries Tafelschere Motorisch KK-M 2560 x 2,5 mm
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
SCHECHTL MSC 4040 x 2,5 mm SCHECHTL MSC 4040 x 2,5 mm SCHECHTL MSC 4040 x 2,5 mm SCHECHTL MSC 4040 x 2,5 mm
more images
4
Германија Kreuztal
1479 km
SCHECHTL MSC 4040 x 2,5 mm
2008
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
JORG 4056 JORG 4056 JORG 4056 JORG 4056 JORG 4056
more images
5
Литванија Lithuania
1518 km
JORG 4056
1982
Втора рака
Јавете се

Печат на доверба

Преку Machineseeker сертифицирани дилери

Печат на доверба
Класифицирана реклама
FASTI Gr. 6
more images
1
Германија Eislingen/Fils
1229 km
FASTI Gr. 6
1968
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Франција Marlenheim
1361 km
LFSS LRGM 1550/3
2016
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
RAS 82.10 RAS 82.10 RAS 82.10 RAS 82.10 RAS 82.10 RAS 82.10 RAS 82.10 RAS 82.10 RAS 82.10 RAS 82.10
more images
10
Германија Ahaus
(Локација на дилерот)
1612 km
RAS 82.10
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
KK-Industries Tafelschere Motorisch KK-M 2060 x 3 mm
more images
1
Австрија
861 km
KK-Industries Tafelschere Motorisch KK-M 2060 x 3 mm
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
KNUTH Werkzeugmaschinen KHS E 1000
more images
1
Германија Wasbek
1640 km
KNUTH Werkzeugmaschinen KHS E 1000
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
Schröder TS3/2,0 Schröder TS3/2,0 Schröder TS3/2,0 Schröder TS3/2,0 Schröder TS3/2,0
more images
5
Швајцарија Frauenfeld
1212 km
Schröder TS3/2,0
1993
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Schechtel HT 200 Schechtel HT 200 Schechtel HT 200 Schechtel HT 200
more images
4
Швајцарија Wittenbach
1176 km
Schechtel HT 200
1978
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Perrot Perrot Perrot Perrot Perrot Perrot
more images
6
Франција Pontivy
2068 km
Perrot
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
SCHECHTL SMT 200 SCHECHTL SMT 200 SCHECHTL SMT 200 SCHECHTL SMT 200 SCHECHTL SMT 200 SCHECHTL SMT 200 SCHECHTL SMT 200 SCHECHTL SMT 200
more images
8
Германија Ahaus
1612 km
SCHECHTL SMT 200
1983
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
KK-Industries Tafelschere Motorisch KK-M 1360 x 3 mm
more images
1
Австрија
861 km
KK-Industries Tafelschere Motorisch KK-M 1360 x 3 mm
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
Schröder Fasti MSHU 1000/3,5 Schröder Fasti MSHU 1000/3,5 Schröder Fasti MSHU 1000/3,5 Schröder Fasti MSHU 1000/3,5 Schröder Fasti MSHU 1000/3,5 Schröder Fasti MSHU 1000/3,5
more images
6
Германија Offenburg
1327 km
Schröder Fasti MSHU 1000/3,5
2006
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Prod-Masz 2000/1,25 Prod-Masz 2000/1,25 Prod-Masz 2000/1,25 Prod-Masz 2000/1,25 Prod-Masz 2000/1,25 Prod-Masz 2000/1,25 Prod-Masz 2000/1,25
more images
7
Германија Halver
1522 km
Prod-Masz 2000/1,25
2023
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
RAS 83.30 3.190 x 2,5mm RAS 83.30 3.190 x 2,5mm RAS 83.30 3.190 x 2,5mm RAS 83.30 3.190 x 2,5mm
more images
4
Германија Trittau
1581 km
RAS 83.30 3.190 x 2,5mm
1988
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
FORMAT TS2-1000-50 FORMAT TS2-1000-50 FORMAT TS2-1000-50 FORMAT TS2-1000-50 FORMAT TS2-1000-50 FORMAT TS2-1000-50 FORMAT TS2-1000-50 FORMAT TS2-1000-50 FORMAT TS2-1000-50 FORMAT TS2-1000-50
more images
10
Германија Ahaus
1612 km
FORMAT TS2-1000-50
1997
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
KK-Industries Tafelschere Motorisch KK-M 1560 x 3 mm
more images
1
Австрија
861 km
KK-Industries Tafelschere Motorisch KK-M 1560 x 3 mm
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
Prod-Masz 2500/1,25 Prod-Masz 2500/1,25 Prod-Masz 2500/1,25 Prod-Masz 2500/1,25 Prod-Masz 2500/1,25 Prod-Masz 2500/1,25 Prod-Masz 2500/1,25 Prod-Masz 2500/1,25 Prod-Masz 2500/1,25 Prod-Masz 2500/1,25 Prod-Masz 2500/1,25
more images
11
Германија Halver
1523 km
Prod-Masz 2500/1,25
2023
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
HERA HSS 4100 x 3mm HERA HSS 4100 x 3mm HERA HSS 4100 x 3mm HERA HSS 4100 x 3mm HERA HSS 4100 x 3mm HERA HSS 4100 x 3mm HERA HSS 4100 x 3mm HERA HSS 4100 x 3mm
more images
8
Германија Trittau
1581 km
HERA HSS 4100 x 3mm
1986
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
MAYER A 2000/1 MAYER A 2000/1 MAYER A 2000/1 MAYER A 2000/1 MAYER A 2000/1 MAYER A 2000/1 MAYER A 2000/1 MAYER A 2000/1 MAYER A 2000/1 MAYER A 2000/1
more images
10
Германија Ahaus
1612 km
MAYER A 2000/1
2007
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
SAHINLER MK13 1215
more images
1
Австрија
861 km
SAHINLER MK13 1215
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
RAS 83.30 RAS 83.30 RAS 83.30 RAS 83.30 RAS 83.30 RAS 83.30 RAS 83.30 RAS 83.30 RAS 83.30 RAS 83.30
more images
10
Германија Ahaus
1612 km
RAS 83.30
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
BERNARDO HLS 1050 x 2,0 BERNARDO HLS 1050 x 2,0 BERNARDO HLS 1050 x 2,0 BERNARDO HLS 1050 x 2,0 BERNARDO HLS 1050 x 2,0 BERNARDO HLS 1050 x 2,0 BERNARDO HLS 1050 x 2,0
more images
7
Германија Ahaus
1612 km
BERNARDO HLS 1050 x 2,0
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
STROJARNE PIESOK NTC 2000/2,5 STROJARNE PIESOK NTC 2000/2,5 STROJARNE PIESOK NTC 2000/2,5 STROJARNE PIESOK NTC 2000/2,5 STROJARNE PIESOK NTC 2000/2,5 STROJARNE PIESOK NTC 2000/2,5 STROJARNE PIESOK NTC 2000/2,5 STROJARNE PIESOK NTC 2000/2,5
more images
8
Германија Ahaus
1612 km
STROJARNE PIESOK NTC 2000/2,5
1992
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
RAS SMARTcut 52.30 RAS SMARTcut 52.30 RAS SMARTcut 52.30 RAS SMARTcut 52.30 RAS SMARTcut 52.30 RAS SMARTcut 52.30 RAS SMARTcut 52.30 RAS SMARTcut 52.30 RAS SMARTcut 52.30 RAS SMARTcut 52.30
more images
10
Германија Ahaus
1612 km
RAS SMARTcut 52.30
2012
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
RAS 82.20 RAS 82.20 RAS 82.20 RAS 82.20 RAS 82.20 RAS 82.20 RAS 82.20 RAS 82.20 RAS 82.20 RAS 82.20
more images
10
Германија Ahaus
1612 km
RAS 82.20
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
GEKA ETS 300 GEKA ETS 300 GEKA ETS 300 GEKA ETS 300 GEKA ETS 300 GEKA ETS 300 GEKA ETS 300 GEKA ETS 300 GEKA ETS 300 GEKA ETS 300
more images
10
Германија Ahaus
1612 km
GEKA ETS 300
2012
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
RAS 54.20 RAS 54.20 RAS 54.20 RAS 54.20 RAS 54.20 RAS 54.20 RAS 54.20 RAS 54.20 RAS 54.20 RAS 54.20
more images
10
Германија Ahaus
1612 km
RAS 54.20
Втора рака
Јавете се