Купете Хоризонтални ленти - целосно автоматски - опсег на сечење околу 300-359 mm користени (79)

 • Подреди резултати
 • најниска цена Највисока цена
 • Најнови огласи Најстарите огласи
 • Најкратко растојание најдалечното растојание
 • Последна година на градба Најстарата година на градба
 • Најновото ажурирање Најстарото ажурирање
 • Производителите А до Ш Производителот Z до A
 • Релевантност
најниска цена
цена
Највисока цена
цена
Најнови огласи
Поставување датум
Најстарите огласи
Поставување датум
Најкратко растојание
растојание
најдалечното растојание
растојание
Последна година на градба
Година на градба
Најстарата година на градба
Година на градба
Најновото ажурирање
Ажурирање
Најстарото ажурирање
Ажурирање
Производителите А до Ш
Производителот
Производителот Z до A
Производителот
Релевантност
Релевантност
Машини за обработка на метали и машински алати Пили Хоризонтални ленти - целосно автоматски - опсег на сечење околу 300-359 mm
Класифицирана реклама
KASTO PBA 320/460 AU KASTO PBA 320/460 AU KASTO PBA 320/460 AU KASTO PBA 320/460 AU KASTO PBA 320/460 AU KASTO PBA 320/460 AU
more images
6
Германија Leipzig
1298 km
KASTO PBA 320/460 AU
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
UNITEC GS320 UNITEC GS320 UNITEC GS320 UNITEC GS320 UNITEC GS320 UNITEC GS320 UNITEC GS320 UNITEC GS320 UNITEC GS320 UNITEC GS320
more images
10
Словенија Prvomajska ulica 8, 8290 Sevnica, Slovenia
713 km
UNITEC GS320
2023
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
KASTO HBA 420 KASTO HBA 420 KASTO HBA 420 KASTO HBA 420
more images
4
KASTO HBA 420
1993
Втора рака
Класифицирана реклама
BEKA-MAK BMSO 350GA BEKA-MAK BMSO 350GA BEKA-MAK BMSO 350GA
more images
3
Германија Witten
1548 km
BEKA-MAK BMSO 350GA
2023
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
Cosen AH300 Cosen AH300 Cosen AH300 Cosen AH300 Cosen AH300 Cosen AH300
more images
6
Австрија Kemeten
770 km
Cosen AH300
2005
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
KASTO HBA 360 AU KASTO HBA 360 AU KASTO HBA 360 AU
more images
3
Германија Metzingen
1244 km
KASTO HBA 360 AU
1986
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
GERD WOLFF KLY 1850 - 3W GERD WOLFF KLY 1850 - 3W GERD WOLFF KLY 1850 - 3W
more images
3
Германија Ennepetal
(Локација на дилерот)
1538 km
GERD WOLFF KLY 1850 - 3W
2023
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
MEBA 335 DGA 1000
more images
1
Германија Windsbach
1202 km
MEBA 335 DGA 1000
2023
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
JAESPA Compact 2.8
more images
1
Германија Helmstedt
1436 km
JAESPA Compact 2.8
2018
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
BEKA-MAK BSMO 320 H BEKA-MAK BSMO 320 H BEKA-MAK BSMO 320 H BEKA-MAK BSMO 320 H BEKA-MAK BSMO 320 H BEKA-MAK BSMO 320 H BEKA-MAK BSMO 320 H
more images
7
Германија Bühl
1323 km
BEKA-MAK BSMO 320 H
2016
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
MEP Shark NC 5.0 spider MEP Shark NC 5.0 spider MEP Shark NC 5.0 spider MEP Shark NC 5.0 spider MEP Shark NC 5.0 spider MEP Shark NC 5.0 spider
more images
6
Германија Weißenhorn
1175 km
MEP Shark NC 5.0 spider
2015
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Bomar Proline 320 280 A Bomar Proline 320 280 A Bomar Proline 320 280 A Bomar Proline 320 280 A Bomar Proline 320 280 A Bomar Proline 320 280 A Bomar Proline 320 280 A Bomar Proline 320 280 A Bomar Proline 320 280 A Bomar Proline 320 280 A Bomar Proline 320 280 A Bomar Proline 320 280 A
more images
12
Холандија Drachten
1735 km
Bomar Proline 320 280 A
2012
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Huvema / Beka-Mak BMSO 325 C Huvema / Beka-Mak BMSO 325 C Huvema / Beka-Mak BMSO 325 C Huvema / Beka-Mak BMSO 325 C Huvema / Beka-Mak BMSO 325 C Huvema / Beka-Mak BMSO 325 C Huvema / Beka-Mak BMSO 325 C Huvema / Beka-Mak BMSO 325 C Huvema / Beka-Mak BMSO 325 C Huvema / Beka-Mak BMSO 325 C Huvema / Beka-Mak BMSO 325 C Huvema / Beka-Mak BMSO 325 C
more images
12
Холандија Wijchen
(Локација на дилерот)
1660 km
Huvema / Beka-Mak BMSO 325 C
2013
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
MEBA 335 GA
more images
1
Германија Windsbach
1202 km
MEBA 335 GA
2023
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
BEHRINGER HBP 313 A BEHRINGER HBP 313 A BEHRINGER HBP 313 A BEHRINGER HBP 313 A BEHRINGER HBP 313 A
more images
5
Германија Monheim am Rhein
1550 km
BEHRINGER HBP 313 A
2011
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
BERG & SCHMID SBS 300 VA-I / CNC BERG & SCHMID SBS 300 VA-I / CNC BERG & SCHMID SBS 300 VA-I / CNC BERG & SCHMID SBS 300 VA-I / CNC BERG & SCHMID SBS 300 VA-I / CNC BERG & SCHMID SBS 300 VA-I / CNC BERG & SCHMID SBS 300 VA-I / CNC BERG & SCHMID SBS 300 VA-I / CNC BERG & SCHMID SBS 300 VA-I / CNC BERG & SCHMID SBS 300 VA-I / CNC
more images
10
Германија
1369 km
BERG & SCHMID SBS 300 VA-I / CNC
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
MACO BSS 360 AR2 MACO BSS 360 AR2 MACO BSS 360 AR2 MACO BSS 360 AR2 MACO BSS 360 AR2
more images
5
Грција Sindos
137 km
MACO BSS 360 AR2
2006
како нов (користен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Германија Ahaus
1612 km
MEP - Vollautomat SHARK 332-1 NC 5.0
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
KARMETAL ODG 350x400 PLC KARMETAL ODG 350x400 PLC KARMETAL ODG 350x400 PLC KARMETAL ODG 350x400 PLC KARMETAL ODG 350x400 PLC KARMETAL ODG 350x400 PLC KARMETAL ODG 350x400 PLC KARMETAL ODG 350x400 PLC KARMETAL ODG 350x400 PLC KARMETAL ODG 350x400 PLC KARMETAL ODG 350x400 PLC KARMETAL ODG 350x400 PLC KARMETAL ODG 350x400 PLC KARMETAL ODG 350x400 PLC KARMETAL ODG 350x400 PLC
more images
15
Франција Marlenheim
1361 km
KARMETAL ODG 350x400 PLC
2022
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
KNUTH Werkzeugmaschinen ABS 350 C KNUTH Werkzeugmaschinen ABS 350 C KNUTH Werkzeugmaschinen ABS 350 C
more images
3
Германија Wasbek
1640 km
KNUTH Werkzeugmaschinen ABS 350 C
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
BEHRINGER HBP 303 A BEHRINGER HBP 303 A BEHRINGER HBP 303 A BEHRINGER HBP 303 A BEHRINGER HBP 303 A BEHRINGER HBP 303 A BEHRINGER HBP 303 A BEHRINGER HBP 303 A BEHRINGER HBP 303 A
more images
9
Германија Monheim am Rhein
1550 km
BEHRINGER HBP 303 A
2006
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
BERG & SCHMID SBS 330 VA-I / CNC BERG & SCHMID SBS 330 VA-I / CNC BERG & SCHMID SBS 330 VA-I / CNC BERG & SCHMID SBS 330 VA-I / CNC BERG & SCHMID SBS 330 VA-I / CNC BERG & SCHMID SBS 330 VA-I / CNC
more images
6
Германија
1369 km
BERG & SCHMID SBS 330 VA-I / CNC
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
BOMAR Ergonomic 320.258 GANC BOMAR Ergonomic 320.258 GANC BOMAR Ergonomic 320.258 GANC BOMAR Ergonomic 320.258 GANC BOMAR Ergonomic 320.258 GANC BOMAR Ergonomic 320.258 GANC
more images
6
Холандија Enschede
1630 km
BOMAR Ergonomic 320.258 GANC
2022
како нов (изложбена машина)
Јавете се
Класифицирана реклама
MEP - Vollautomat SHARK 331-1 NC 5.0 Spider MDE MEP - Vollautomat SHARK 331-1 NC 5.0 Spider MDE MEP - Vollautomat SHARK 331-1 NC 5.0 Spider MDE MEP - Vollautomat SHARK 331-1 NC 5.0 Spider MDE MEP - Vollautomat SHARK 331-1 NC 5.0 Spider MDE MEP - Vollautomat SHARK 331-1 NC 5.0 Spider MDE MEP - Vollautomat SHARK 331-1 NC 5.0 Spider MDE MEP - Vollautomat SHARK 331-1 NC 5.0 Spider MDE MEP - Vollautomat SHARK 331-1 NC 5.0 Spider MDE MEP - Vollautomat SHARK 331-1 NC 5.0 Spider MDE
more images
10
Германија Ahaus
1612 km
MEP - Vollautomat SHARK 331-1 NC 5.0 Spider MDE
Ново
Јавете се

Печат на доверба

Преку Machineseeker сертифицирани дилери

Печат на доверба
Класифицирана реклама
BERG & SCHMID GBS 305 VA-CNC Mitre Band Saw BERG & SCHMID GBS 305 VA-CNC Mitre Band Saw BERG & SCHMID GBS 305 VA-CNC Mitre Band Saw BERG & SCHMID GBS 305 VA-CNC Mitre Band Saw BERG & SCHMID GBS 305 VA-CNC Mitre Band Saw
more images
5
Бугарија Kazanlak
321 km
BERG & SCHMID GBS 305 VA-CNC Mitre Band Saw
2018
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
METALLKRAFT / Stürmer HMBS 300x300 CNC-F X METALLKRAFT / Stürmer HMBS 300x300 CNC-F X METALLKRAFT / Stürmer HMBS 300x300 CNC-F X
more images
3
Германија
1369 km
METALLKRAFT / Stürmer HMBS 300x300 CNC-F X
2016
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
MEP SHARK-332 AX MEP SHARK-332 AX MEP SHARK-332 AX MEP SHARK-332 AX MEP SHARK-332 AX MEP SHARK-332 AX MEP SHARK-332 AX
more images
7
Германија Bühl
1323 km
MEP SHARK-332 AX
2006
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
BERG & SCHMID X-Smart 3 BERG & SCHMID X-Smart 3 BERG & SCHMID X-Smart 3 BERG & SCHMID X-Smart 3 BERG & SCHMID X-Smart 3 BERG & SCHMID X-Smart 3 BERG & SCHMID X-Smart 3 BERG & SCHMID X-Smart 3 BERG & SCHMID X-Smart 3 BERG & SCHMID X-Smart 3
more images
10
Германија
1369 km
BERG & SCHMID X-Smart 3
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
MEP Shark 320 AX MEP Shark 320 AX MEP Shark 320 AX MEP Shark 320 AX MEP Shark 320 AX MEP Shark 320 AX MEP Shark 320 AX MEP Shark 320 AX MEP Shark 320 AX MEP Shark 320 AX
more images
10
Германија Saerbeck
1587 km
MEP Shark 320 AX
2001
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
BOMAR - Vollautomat STG 320 GA BOMAR - Vollautomat STG 320 GA BOMAR - Vollautomat STG 320 GA BOMAR - Vollautomat STG 320 GA BOMAR - Vollautomat STG 320 GA BOMAR - Vollautomat STG 320 GA BOMAR - Vollautomat STG 320 GA BOMAR - Vollautomat STG 320 GA BOMAR - Vollautomat STG 320 GA
more images
9
Германија Ahaus
1612 km
BOMAR - Vollautomat STG 320 GA
2000
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Macc 391/A Macc 391/A Macc 391/A Macc 391/A Macc 391/A
more images
5
Италија Concordia Sagittaria
853 km
Macc 391/A
2021
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
KNUTH Werkzeugmaschinen ABS 330 TNC KNUTH Werkzeugmaschinen ABS 330 TNC KNUTH Werkzeugmaschinen ABS 330 TNC
more images
3
Германија Wasbek
1640 km
KNUTH Werkzeugmaschinen ABS 330 TNC
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
Cosen C 320 NC Cosen C 320 NC Cosen C 320 NC Cosen C 320 NC Cosen C 320 NC
more images
5
Холандија Didam
1647 km
Cosen C 320 NC
2018
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
MEBA 300 A MEBA 300 A MEBA 300 A MEBA 300 A MEBA 300 A MEBA 300 A MEBA 300 A MEBA 300 A MEBA 300 A MEBA 300 A
more images
10
Германија
1369 km
MEBA 300 A
1991
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
KASTO PBA 320/460 AU KASTO PBA 320/460 AU KASTO PBA 320/460 AU KASTO PBA 320/460 AU
more images
4
Германија Metzingen
1244 km
KASTO PBA 320/460 AU
1981
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
MEP - Vollautomat SHARK 332-1 NC 5.0 MDE MEP - Vollautomat SHARK 332-1 NC 5.0 MDE MEP - Vollautomat SHARK 332-1 NC 5.0 MDE MEP - Vollautomat SHARK 332-1 NC 5.0 MDE MEP - Vollautomat SHARK 332-1 NC 5.0 MDE MEP - Vollautomat SHARK 332-1 NC 5.0 MDE MEP - Vollautomat SHARK 332-1 NC 5.0 MDE MEP - Vollautomat SHARK 332-1 NC 5.0 MDE MEP - Vollautomat SHARK 332-1 NC 5.0 MDE MEP - Vollautomat SHARK 332-1 NC 5.0 MDE
more images
10
Германија Ahaus
1612 km
MEP - Vollautomat SHARK 332-1 NC 5.0 MDE
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
RURACK VS300 RURACK VS300 RURACK VS300 RURACK VS300
more images
4
Германија Gevelsberg
1541 km
RURACK VS300
2002
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
KASTO - Vollautomat PBA 320/460 KASTO - Vollautomat PBA 320/460 KASTO - Vollautomat PBA 320/460 KASTO - Vollautomat PBA 320/460 KASTO - Vollautomat PBA 320/460 KASTO - Vollautomat PBA 320/460 KASTO - Vollautomat PBA 320/460 KASTO - Vollautomat PBA 320/460 KASTO - Vollautomat PBA 320/460 KASTO - Vollautomat PBA 320/460
more images
10
Германија Niederlangen
1656 km
KASTO - Vollautomat PBA 320/460
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Macc 315 AC Macc 315 AC Macc 315 AC Macc 315 AC Macc 315 AC Macc 315 AC
more images
6
Белгија Lochristi
1726 km
Macc 315 AC
2000
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
BERG & SCHMID GBS 310/400 VA-I CNC
more images
1
Германија
1369 km
BERG & SCHMID GBS 310/400 VA-I CNC
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
Pegas - Gonda 300x320 A-CNC-R 2nd gen. Pegas - Gonda 300x320 A-CNC-R 2nd gen. Pegas - Gonda 300x320 A-CNC-R 2nd gen. Pegas - Gonda 300x320 A-CNC-R 2nd gen. Pegas - Gonda 300x320 A-CNC-R 2nd gen.
more images
5
Словачка Kynceľová
820 km
Pegas - Gonda 300x320 A-CNC-R 2nd gen.
2019
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
BERG & SCHMID - Vollautomat GBS 305 VA-I CNC BERG & SCHMID - Vollautomat GBS 305 VA-I CNC BERG & SCHMID - Vollautomat GBS 305 VA-I CNC BERG & SCHMID - Vollautomat GBS 305 VA-I CNC BERG & SCHMID - Vollautomat GBS 305 VA-I CNC BERG & SCHMID - Vollautomat GBS 305 VA-I CNC BERG & SCHMID - Vollautomat GBS 305 VA-I CNC BERG & SCHMID - Vollautomat GBS 305 VA-I CNC
more images
8
Германија Ahaus
1612 km
BERG & SCHMID - Vollautomat GBS 305 VA-I CNC
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
KALTENBACH KBR 371 NA KALTENBACH KBR 371 NA KALTENBACH KBR 371 NA KALTENBACH KBR 371 NA KALTENBACH KBR 371 NA KALTENBACH KBR 371 NA
more images
6
Германија Willich
1579 km
KALTENBACH KBR 371 NA
2007
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
 KASTO HBA 340 AU mit Späneförderer KASTO HBA 340 AU mit Späneförderer KASTO HBA 340 AU mit Späneförderer KASTO HBA 340 AU mit Späneförderer KASTO HBA 340 AU mit Späneförderer KASTO HBA 340 AU mit Späneförderer KASTO HBA 340 AU mit Späneförderer
more images
7
Германија Staufenberg
1426 km
KASTO HBA 340 AU mit Späneförderer
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
PEGAS - VOLLAUTOMAT 300x300 A-CNC-F PEGAS - VOLLAUTOMAT 300x300 A-CNC-F PEGAS - VOLLAUTOMAT 300x300 A-CNC-F PEGAS - VOLLAUTOMAT 300x300 A-CNC-F PEGAS - VOLLAUTOMAT 300x300 A-CNC-F PEGAS - VOLLAUTOMAT 300x300 A-CNC-F PEGAS - VOLLAUTOMAT 300x300 A-CNC-F PEGAS - VOLLAUTOMAT 300x300 A-CNC-F PEGAS - VOLLAUTOMAT 300x300 A-CNC-F
more images
9
Германија Niederlangen
1656 km
PEGAS - VOLLAUTOMAT 300x300 A-CNC-F
2006
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
BERG & SCHMID GBS 305 VA-I CNC BERG & SCHMID GBS 305 VA-I CNC BERG & SCHMID GBS 305 VA-I CNC BERG & SCHMID GBS 305 VA-I CNC BERG & SCHMID GBS 305 VA-I CNC BERG & SCHMID GBS 305 VA-I CNC BERG & SCHMID GBS 305 VA-I CNC BERG & SCHMID GBS 305 VA-I CNC BERG & SCHMID GBS 305 VA-I CNC BERG & SCHMID GBS 305 VA-I CNC
more images
10
Германија
1369 km
BERG & SCHMID GBS 305 VA-I CNC
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
CRAFT TA300
more images
1
Турција Fevziçakmak, Gülistan Cd., 42050 Karatay/Konya, Türkiye
1010 km
CRAFT TA300
2023
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
Германија Ahaus
1612 km
MEP - Vollautomat SHARK 331-1 NC 5.0 Spider
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
MEP - VOLLAUTOMAT SHARK 332-1 NC 5.0
more images
1
Германија
1369 km
MEP - VOLLAUTOMAT SHARK 332-1 NC 5.0
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
KASTO HBA 340 AU KASTO HBA 340 AU KASTO HBA 340 AU KASTO HBA 340 AU KASTO HBA 340 AU KASTO HBA 340 AU KASTO HBA 340 AU KASTO HBA 340 AU KASTO HBA 340 AU KASTO HBA 340 AU
more images
10
Германија Velen
1601 km
KASTO HBA 340 AU
1990
Втора рака
Јавете се