Купете Пресечени пили за одредување на големината на панелот. над 5000 мм користени (53)

 • Подреди резултати
 • најниска цена Највисока цена
 • Најнови огласи Најстарите огласи
 • Најкратко растојание најдалечното растојание
 • Последна година на градба Најстарата година на градба
 • Најновото ажурирање Најстарото ажурирање
 • Производителите А до Ш Производителот Z до A
 • Релевантност
најниска цена
цена
Највисока цена
цена
Најнови огласи
Поставување датум
Најстарите огласи
Поставување датум
Најкратко растојание
растојание
најдалечното растојание
растојание
Последна година на градба
Година на градба
Најстарата година на градба
Година на градба
Најновото ажурирање
Ажурирање
Најстарото ажурирање
Ажурирање
Производителите А до Ш
Производителот
Производителот Z до A
Производителот
Релевантност
Релевантност
Машини за обработка на дрво Пили Пресечени пили за одредување на големината на панелот. над 5000 мм
Класифицирана реклама
BIESSE SELCO WNT 630 Twin Pusher 2.1 BIESSE SELCO WNT 630 Twin Pusher 2.1 BIESSE SELCO WNT 630 Twin Pusher 2.1 BIESSE SELCO WNT 630 Twin Pusher 2.1 BIESSE SELCO WNT 630 Twin Pusher 2.1 BIESSE SELCO WNT 630 Twin Pusher 2.1 BIESSE SELCO WNT 630 Twin Pusher 2.1 BIESSE SELCO WNT 630 Twin Pusher 2.1 BIESSE SELCO WNT 630 Twin Pusher 2.1 BIESSE SELCO WNT 630 Twin Pusher 2.1
more images
10
Италија San Giovanni al Natisone
828 km
BIESSE SELCO WNT 630 Twin Pusher 2.1
2015
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Störi Mantel Xx13 Störi Mantel Xx13
more images
2
Полска Tylicz
869 km
Störi Mantel Xx13
како нов (користен)
Јавете се
аукција
Аукцијата заврши
Германија Kasendorf
1234 km
HOMAG SAWTEQ B-300
2021
Втора рака
Потврден дилер
Класифицирана реклама
Harwi Piranha 1550 Harwi Piranha 1550 Harwi Piranha 1550 Harwi Piranha 1550 Harwi Piranha 1550 Harwi Piranha 1550 Harwi Piranha 1550 Harwi Piranha 1550 Harwi Piranha 1550 Harwi Piranha 1550 Harwi Piranha 1550 Harwi Piranha 1550 Harwi Piranha 1550 Harwi Piranha 1550
more images
14
Холандија Wijchen
(Локација на дилерот)
1660 km
Harwi Piranha 1550
2004
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
HOLZHER Modell 1255 HOLZHER Modell 1255 HOLZHER Modell 1255
more images
3
Германија
1369 km
HOLZHER Modell 1255
2004
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
HOLZ-HER / Holz Her 1215 - sofort verfügbar HOLZ-HER / Holz Her 1215 - sofort verfügbar HOLZ-HER / Holz Her 1215 - sofort verfügbar HOLZ-HER / Holz Her 1215 - sofort verfügbar HOLZ-HER / Holz Her 1215 - sofort verfügbar HOLZ-HER / Holz Her 1215 - sofort verfügbar
more images
6
Германија Bitburg
1498 km
HOLZ-HER / Holz Her 1215 - sofort verfügbar
1984
има потреба од поправка (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
PUTSCH GROUP D SVP 950 M PUTSCH GROUP D SVP 950 M PUTSCH GROUP D SVP 950 M PUTSCH GROUP D SVP 950 M PUTSCH GROUP D SVP 950 M
more images
5
Германија Holm
1610 km
PUTSCH GROUP D SVP 950 M
2023
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
ELCON D 215 Partnership Edition
more images
1
Германија Oberkochen
(Локација на дилерот)
1210 km
ELCON D 215 Partnership Edition
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Striebig Automat TRK 6220 AV Striebig Automat TRK 6220 AV Striebig Automat TRK 6220 AV Striebig Automat TRK 6220 AV
more images
4
Германија München
1080 km
Striebig Automat TRK 6220 AV
1995
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Altendorf C45 Altendorf C45 Altendorf C45 Altendorf C45 Altendorf C45 Altendorf C45 Altendorf C45 Altendorf C45 Altendorf C45 Altendorf C45 Altendorf C45 Altendorf C45 Altendorf C45 Altendorf C45
more images
14
Холандија Wijchen
(Локација на дилерот)
1660 km
Altendorf C45
1998
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Elcon Multicut Elcon Multicut Elcon Multicut Elcon Multicut Elcon Multicut Elcon Multicut Elcon Multicut
more images
7
Германија Bretzfeld
1276 km
Elcon Multicut
2022
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
HOLZ-HER / Holz Her 1215 HOLZ-HER / Holz Her 1215 HOLZ-HER / Holz Her 1215 HOLZ-HER / Holz Her 1215 HOLZ-HER / Holz Her 1215 HOLZ-HER / Holz Her 1215 HOLZ-HER / Holz Her 1215 HOLZ-HER / Holz Her 1215
more images
8
Германија Bitburg
1498 km
HOLZ-HER / Holz Her 1215
1988
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
STRIEBIG 6220 STRIEBIG 6220 STRIEBIG 6220
more images
3
Германија Holm
1610 km
STRIEBIG 6220
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
ELCON Advance 215
more images
1
Германија Oberkochen
(Локација на дилерот)
1210 km
ELCON Advance 215
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Германија Isernhagen
1501 km
ELCON Advance 215
2022
како нов (изложбена машина)
Јавете се
Класифицирана реклама
Холандија Wijchen
(Локација на дилерот)
1660 km
Harwi Orca 1850
2009
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
BIESSE SELCO WNT 600 BIESSE SELCO WNT 600 BIESSE SELCO WNT 600 BIESSE SELCO WNT 600 BIESSE SELCO WNT 600 BIESSE SELCO WNT 600
more images
6
Италија Zona Industriale "scerne"
648 km
BIESSE SELCO WNT 600
2003
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
 HolzHer CA 80 HolzHer CA 80 HolzHer CA 80 HolzHer CA 80 HolzHer CA 80 HolzHer CA 80 HolzHer CA 80 HolzHer CA 80 HolzHer CA 80 HolzHer CA 80 HolzHer CA 80 HolzHer CA 80 HolzHer CA 80 HolzHer CA 80 HolzHer CA 80
more images
15
Полска Juszczyn
915 km
HolzHer CA 80
1997
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Schelling FMH 580-560
more images
1
Австрија Heiligenkreuz
921 km
Schelling FMH 580-560
2002
работилница ремонтирана (искористена)
Јавете се
Класифицирана реклама
Schelling FW 580/580 Schelling FW 580/580 Schelling FW 580/580 Schelling FW 580/580 Schelling FW 580/580
more images
5
Германија Hilzingen
(Локација на дилерот)
1230 km
Schelling FW 580/580
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Холандија Wijchen
(Локација на дилерот)
1660 km
Elcon 155 D
2011
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Schelling FMH 580 Hubtisch Schelling FMH 580 Hubtisch Schelling FMH 580 Hubtisch Schelling FMH 580 Hubtisch
more images
4
Австрија Heiligenkreuz
921 km
Schelling FMH 580 Hubtisch
2000
работилница ремонтирана (искористена)
Јавете се
Класифицирана реклама
Holz-Her 1215 Holz-Her 1215 Holz-Her 1215 Holz-Her 1215 Holz-Her 1215 Holz-Her 1215 Holz-Her 1215 Holz-Her 1215 Holz-Her 1215 Holz-Her 1215
more images
10
Холандија Wijchen
(Локација на дилерот)
1660 km
Holz-Her 1215
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Harwi Piranha 1550 Harwi Piranha 1550 Harwi Piranha 1550 Harwi Piranha 1550 Harwi Piranha 1550 Harwi Piranha 1550 Harwi Piranha 1550 Harwi Piranha 1550 Harwi Piranha 1550 Harwi Piranha 1550 Harwi Piranha 1550
more images
11
Холандија Wijchen
(Локација на дилерот)
1660 km
Harwi Piranha 1550
2004
Втора рака
Јавете се

Печат на доверба

Преку Machineseeker сертифицирани дилери

Печат на доверба
Класифицирана реклама
Holz-her 1205 Holz-her 1205 Holz-her 1205 Holz-her 1205 Holz-her 1205 Holz-her 1205 Holz-her 1205 Holz-her 1205 Holz-her 1205 Holz-her 1205 Holz-her 1205 Holz-her 1205 Holz-her 1205 Holz-her 1205
more images
14
Холандија Wijchen
(Локација на дилерот)
1660 km
Holz-her 1205
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Elcon 185 DSX Elcon 185 DSX Elcon 185 DSX Elcon 185 DSX Elcon 185 DSX Elcon 185 DSX Elcon 185 DSX Elcon 185 DSX Elcon 185 DSX Elcon 185 DSX Elcon 185 DSX Elcon 185 DSX Elcon 185 DSX Elcon 185 DSX
more images
14
Холандија Wijchen
(Локација на дилерот)
1660 km
Elcon 185 DSX
2006
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Striebig Econom IIA 6206 E/A Striebig Econom IIA 6206 E/A Striebig Econom IIA 6206 E/A Striebig Econom IIA 6206 E/A Striebig Econom IIA 6206 E/A Striebig Econom IIA 6206 E/A Striebig Econom IIA 6206 E/A Striebig Econom IIA 6206 E/A Striebig Econom IIA 6206 E/A Striebig Econom IIA 6206 E/A Striebig Econom IIA 6206 E/A Striebig Econom IIA 6206 E/A Striebig Econom IIA 6206 E/A Striebig Econom IIA 6206 E/A
more images
14
Холандија Wijchen
(Локација на дилерот)
1660 km
Striebig Econom IIA 6206 E/A
2003
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Harwi Piranha 1850 Harwi Piranha 1850 Harwi Piranha 1850 Harwi Piranha 1850 Harwi Piranha 1850 Harwi Piranha 1850 Harwi Piranha 1850 Harwi Piranha 1850 Harwi Piranha 1850 Harwi Piranha 1850 Harwi Piranha 1850 Harwi Piranha 1850 Harwi Piranha 1850 Harwi Piranha 1850
more images
14
Холандија Wijchen
(Локација на дилерот)
1660 km
Harwi Piranha 1850
2010
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Casadei KS/30 Casadei KS/30 Casadei KS/30 Casadei KS/30 Casadei KS/30 Casadei KS/30 Casadei KS/30 Casadei KS/30 Casadei KS/30 Casadei KS/30 Casadei KS/30 Casadei KS/30 Casadei KS/30
more images
13
Холандија Wijchen
(Локација на дилерот)
1660 km
Casadei KS/30
1992
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Холандија Wijchen
(Локација на дилерот)
1660 km
Mayer PS 2 Z
1997
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Холандија Wijchen
(Локација на дилерот)
1660 km
Biesse Selco EB 70
2003
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Holz-Her 1265 Holz-Her 1265 Holz-Her 1265 Holz-Her 1265 Holz-Her 1265 Holz-Her 1265 Holz-Her 1265 Holz-Her 1265 Holz-Her 1265 Holz-Her 1265 Holz-Her 1265 Holz-Her 1265 Holz-Her 1265 Holz-Her 1265
more images
14
Холандија Wijchen
(Локација на дилерот)
1660 km
Holz-Her 1265
1989
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Rojek PF350 Rojek PF350 Rojek PF350 Rojek PF350 Rojek PF350 Rojek PF350 Rojek PF350 Rojek PF350 Rojek PF350 Rojek PF350 Rojek PF350 Rojek PF350 Rojek PF350 Rojek PF350
more images
14
Холандија Wijchen
(Локација на дилерот)
1660 km
Rojek PF350
2011
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Elcon 155 RSXL Elcon 155 RSXL Elcon 155 RSXL Elcon 155 RSXL Elcon 155 RSXL Elcon 155 RSXL Elcon 155 RSXL Elcon 155 RSXL Elcon 155 RSXL Elcon 155 RSXL
more images
10
Холандија Wijchen
(Локација на дилерот)
1660 km
Elcon 155 RSXL
2000
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Striebig Standard II 5192A Striebig Standard II 5192A Striebig Standard II 5192A Striebig Standard II 5192A Striebig Standard II 5192A Striebig Standard II 5192A Striebig Standard II 5192A Striebig Standard II 5192A Striebig Standard II 5192A Striebig Standard II 5192A Striebig Standard II 5192A Striebig Standard II 5192A Striebig Standard II 5192A Striebig Standard II 5192A
more images
14
Холандија Wijchen
(Локација на дилерот)
1660 km
Striebig Standard II 5192A
1993
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Holz-Her 1265 Holz-Her 1265 Holz-Her 1265 Holz-Her 1265 Holz-Her 1265 Holz-Her 1265 Holz-Her 1265 Holz-Her 1265 Holz-Her 1265 Holz-Her 1265 Holz-Her 1265 Holz-Her 1265 Holz-Her 1265 Holz-Her 1265
more images
14
Холандија Wijchen
(Локација на дилерот)
1660 km
Holz-Her 1265
1997
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
GMC KGS 185 BRICO GMC KGS 185 BRICO GMC KGS 185 BRICO GMC KGS 185 BRICO GMC KGS 185 BRICO GMC KGS 185 BRICO GMC KGS 185 BRICO GMC KGS 185 BRICO GMC KGS 185 BRICO GMC KGS 185 BRICO GMC KGS 185 BRICO GMC KGS 185 BRICO GMC KGS 185 BRICO
more images
13
Холандија Wijchen
(Локација на дилерот)
1660 km
GMC KGS 185 BRICO
2010
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Striebig Automat III TRK 6220 AV X2 Striebig Automat III TRK 6220 AV X2 Striebig Automat III TRK 6220 AV X2 Striebig Automat III TRK 6220 AV X2 Striebig Automat III TRK 6220 AV X2 Striebig Automat III TRK 6220 AV X2 Striebig Automat III TRK 6220 AV X2 Striebig Automat III TRK 6220 AV X2 Striebig Automat III TRK 6220 AV X2 Striebig Automat III TRK 6220 AV X2 Striebig Automat III TRK 6220 AV X2 Striebig Automat III TRK 6220 AV X2 Striebig Automat III TRK 6220 AV X2 Striebig Automat III TRK 6220 AV X2
more images
14
Холандија Wijchen
(Локација на дилерот)
1660 km
Striebig Automat III TRK 6220 AV X2
1994
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Elcon RS-L 215 Elcon RS-L 215 Elcon RS-L 215 Elcon RS-L 215 Elcon RS-L 215 Elcon RS-L 215 Elcon RS-L 215 Elcon RS-L 215 Elcon RS-L 215 Elcon RS-L 215 Elcon RS-L 215 Elcon RS-L 215 Elcon RS-L 215
more images
13
Холандија Wijchen
(Локација на дилерот)
1660 km
Elcon RS-L 215
1995
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Striebig Standard III TRK 5220 A Striebig Standard III TRK 5220 A Striebig Standard III TRK 5220 A Striebig Standard III TRK 5220 A Striebig Standard III TRK 5220 A Striebig Standard III TRK 5220 A Striebig Standard III TRK 5220 A Striebig Standard III TRK 5220 A
more images
8
Холандија Wijchen
(Локација на дилерот)
1660 km
Striebig Standard III TRK 5220 A
1999
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Biesse Selco EBL 110 Biesse Selco EBL 110 Biesse Selco EBL 110 Biesse Selco EBL 110 Biesse Selco EBL 110 Biesse Selco EBL 110 Biesse Selco EBL 110 Biesse Selco EBL 110 Biesse Selco EBL 110 Biesse Selco EBL 110 Biesse Selco EBL 110 Biesse Selco EBL 110 Biesse Selco EBL 110 Biesse Selco EBL 110
more images
14
Холандија Wijchen
(Локација на дилерот)
1660 km
Biesse Selco EBL 110
2000
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Холандија Wijchen
(Локација на дилерот)
1660 km
SCM Sigma 65 KC
2001
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Putsch Meniconi SVP 620 4200 Putsch Meniconi SVP 620 4200 Putsch Meniconi SVP 620 4200 Putsch Meniconi SVP 620 4200 Putsch Meniconi SVP 620 4200 Putsch Meniconi SVP 620 4200 Putsch Meniconi SVP 620 4200 Putsch Meniconi SVP 620 4200 Putsch Meniconi SVP 620 4200 Putsch Meniconi SVP 620 4200 Putsch Meniconi SVP 620 4200 Putsch Meniconi SVP 620 4200 Putsch Meniconi SVP 620 4200 Putsch Meniconi SVP 620 4200
more images
14
Холандија Wijchen
(Локација на дилерот)
1660 km
Putsch Meniconi SVP 620 4200
1998
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Larenn 250 Bel Larenn 250 Bel Larenn 250 Bel Larenn 250 Bel Larenn 250 Bel Larenn 250 Bel Larenn 250 Bel Larenn 250 Bel Larenn 250 Bel Larenn 250 Bel Larenn 250 Bel Larenn 250 Bel Larenn 250 Bel Larenn 250 Bel
more images
14
Холандија Wijchen
(Локација на дилерот)
1660 km
Larenn 250 Bel
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Elcon 185 RSL Elcon 185 RSL Elcon 185 RSL Elcon 185 RSL Elcon 185 RSL Elcon 185 RSL Elcon 185 RSL Elcon 185 RSL Elcon 185 RSL Elcon 185 RSL Elcon 185 RSL Elcon 185 RSL Elcon 185 RSL Elcon 185 RSL
more images
14
Холандија Wijchen
(Локација на дилерот)
1660 km
Elcon 185 RSL
1998
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Striebig 6220 A Striebig 6220 A Striebig 6220 A Striebig 6220 A Striebig 6220 A Striebig 6220 A Striebig 6220 A Striebig 6220 A Striebig 6220 A Striebig 6220 A Striebig 6220 A Striebig 6220 A Striebig 6220 A Striebig 6220 A
more images
14
Холандија Wijchen
(Локација на дилерот)
1660 km
Striebig 6220 A
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Holz-Her 1265 Holz-Her 1265 Holz-Her 1265 Holz-Her 1265 Holz-Her 1265 Holz-Her 1265 Holz-Her 1265 Holz-Her 1265 Holz-Her 1265 Holz-Her 1265 Holz-Her 1265 Holz-Her 1265 Holz-Her 1265 Holz-Her 1265
more images
14
Холандија Wijchen
(Локација на дилерот)
1660 km
Holz-Her 1265
1997
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Holz-her 1205 Holz-her 1205 Holz-her 1205 Holz-her 1205 Holz-her 1205 Holz-her 1205 Holz-her 1205 Holz-her 1205 Holz-her 1205 Holz-her 1205 Holz-her 1205 Holz-her 1205 Holz-her 1205
more images
13
Холандија Wijchen
(Локација на дилерот)
1660 km
Holz-her 1205
1980
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Harwi Piranha 1850 Harwi Piranha 1850 Harwi Piranha 1850 Harwi Piranha 1850 Harwi Piranha 1850 Harwi Piranha 1850 Harwi Piranha 1850 Harwi Piranha 1850 Harwi Piranha 1850 Harwi Piranha 1850 Harwi Piranha 1850 Harwi Piranha 1850 Harwi Piranha 1850 Harwi Piranha 1850
more images
14
Холандија Wijchen
(Локација на дилерот)
1660 km
Harwi Piranha 1850
2005
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Putsch Meniconi SVP 145 Putsch Meniconi SVP 145 Putsch Meniconi SVP 145 Putsch Meniconi SVP 145 Putsch Meniconi SVP 145 Putsch Meniconi SVP 145 Putsch Meniconi SVP 145 Putsch Meniconi SVP 145 Putsch Meniconi SVP 145
more images
9
Холандија Wijchen
(Локација на дилерот)
1660 km
Putsch Meniconi SVP 145
2002
Втора рака
Јавете се