категорија
Главна категорија:
покажуваат помалку
покажете повеќе
Подкатегорија:
покажуваат помалку
покажете повеќе
Втора поткатегорија:
покажуваат помалку
покажете повеќе
детали за машината
Производител:
Модел:
Цена:
-
Година на градба:
-
Локација
Вашата препознаена локација: Македонија (промена)
периметар:
 
земји:
покажуваат помалку
покажете повеќе
држава
формат на продажба
Детали

Купете Цилиндрични машини за мелење без центар користени

Машини за обработка на метал и машински алати Машини за мелење Цилиндрични машини за мелење без центар
Класифицирана реклама
Republic Lagun VGC 5028 Republic Lagun VGC 5028 Republic Lagun VGC 5028 Republic Lagun VGC 5028 Republic Lagun VGC 5028 Republic Lagun VGC 5028 Republic Lagun VGC 5028
more images
7
Молдавија Chișinău
825 km
Republic Lagun VGC 5028
2014
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
Италија Gussago
1033 km
Mikrosa SASL 5 CNC retrofit 5 axis - ms
2022
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
KOENIG & BAUER MULTIMAT 150-5 KOENIG & BAUER MULTIMAT 150-5 KOENIG & BAUER MULTIMAT 150-5 KOENIG & BAUER MULTIMAT 150-5 KOENIG & BAUER MULTIMAT 150-5 KOENIG & BAUER MULTIMAT 150-5
more images
6
Германија Metzingen
(Локација на дилерот)
1246 km
KOENIG & BAUER MULTIMAT 150-5
1978
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Koenig & Bauer M150 Koenig & Bauer M150 Koenig & Bauer M150 Koenig & Bauer M150 Koenig & Bauer M150 Koenig & Bauer M150 Koenig & Bauer M150
more images
7
Германија Mindelheim
1138 km
Koenig & Bauer M150
1975
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Германија Lüdenscheid
1515 km
SENY R 60 H
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
JUNKER BBE 15 CNC JUNKER BBE 15 CNC JUNKER BBE 15 CNC JUNKER BBE 15 CNC JUNKER BBE 15 CNC
more images
5
Германија Staufenberg
1418 km
JUNKER BBE 15 CNC
2001
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
TSCHUDIN Ecoline 400 TSCHUDIN Ecoline 400 TSCHUDIN Ecoline 400 TSCHUDIN Ecoline 400
more images
4
Германија Kirchheim unter Teck
1240 km
TSCHUDIN Ecoline 400
2006
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Италија Gussago
1033 km
Ghiringhelli M100 CNC 1A
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
BRYANT 45 M / Serial No. B 16049 BRYANT 45 M / Serial No. B 16049 BRYANT 45 M / Serial No. B 16049
more images
3
Германија Metzingen
1244 km
BRYANT 45 M / Serial No. B 16049
1973
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
KOENIG-BAUER Multimat KOENIG-BAUER Multimat KOENIG-BAUER Multimat KOENIG-BAUER Multimat
more images
4
Германија Korschenbroich
(Локација на дилерот)
1571 km
KOENIG-BAUER Multimat
1970
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Германија Lüdenscheid
1515 km
SENY R 60 H
1986
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Германија Leipzig
1298 km
ESTARTA 312
1996
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
DANOBAT-ESTRADA 301 MV DANOBAT-ESTRADA 301 MV DANOBAT-ESTRADA 301 MV DANOBAT-ESTRADA 301 MV DANOBAT-ESTRADA 301 MV DANOBAT-ESTRADA 301 MV DANOBAT-ESTRADA 301 MV DANOBAT-ESTRADA 301 MV DANOBAT-ESTRADA 301 MV DANOBAT-ESTRADA 301 MV DANOBAT-ESTRADA 301 MV DANOBAT-ESTRADA 301 MV
more images
12
Швајцарија Beringen
1240 km
DANOBAT-ESTRADA 301 MV
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Италија Gussago
(Локација на дилерот)
1031 km
Ghiringhelli Ghiringhelli M12 SP600 (M212, M300) - ms
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
PETEWE SLR 250 D CNC PETEWE SLR 250 D CNC PETEWE SLR 250 D CNC PETEWE SLR 250 D CNC PETEWE SLR 250 D CNC
more images
5
Германија Metzingen
(Локација на дилерот)
1246 km
PETEWE SLR 250 D CNC
1994
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
MAGNAGHI Milano Schleiflänge 130 mm MAGNAGHI Milano Schleiflänge 130 mm MAGNAGHI Milano Schleiflänge 130 mm MAGNAGHI Milano Schleiflänge 130 mm MAGNAGHI Milano Schleiflänge 130 mm MAGNAGHI Milano Schleiflänge 130 mm MAGNAGHI Milano Schleiflänge 130 mm MAGNAGHI Milano Schleiflänge 130 mm MAGNAGHI Milano Schleiflänge 130 mm MAGNAGHI Milano Schleiflänge 130 mm MAGNAGHI Milano Schleiflänge 130 mm MAGNAGHI Milano Schleiflänge 130 mm MAGNAGHI Milano Schleiflänge 130 mm
more images
13
Германија Mörsdorf
1282 km
MAGNAGHI Milano Schleiflänge 130 mm
1969
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Германија Lüdenscheid
1515 km
SENY R 60 H
1999
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
MALCUS centerless MALCUS centerless MALCUS centerless MALCUS centerless
more images
4
Франција Mandres-la-Côte
1477 km
MALCUS centerless
1993
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
KOEBAU MULTIMAT 150-6 KOEBAU MULTIMAT 150-6 KOEBAU MULTIMAT 150-6 KOEBAU MULTIMAT 150-6 KOEBAU MULTIMAT 150-6 KOEBAU MULTIMAT 150-6 KOEBAU MULTIMAT 150-6 KOEBAU MULTIMAT 150-6 KOEBAU MULTIMAT 150-6 KOEBAU MULTIMAT 150-6 KOEBAU MULTIMAT 150-6 KOEBAU MULTIMAT 150-6 KOEBAU MULTIMAT 150-6 KOEBAU MULTIMAT 150-6 KOEBAU MULTIMAT 150-6
more images
15
Германија Iserlohn
1529 km
KOEBAU MULTIMAT 150-6
1987
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Италија Gussago
(Локација на дилерот)
1031 km
Ghiringhelli M2150 SP610 CNC 4 axis - ms
2021
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Cincinnati Milacron 220-8 Cincinnati Milacron 220-8
more images
2
Унгарија Székesfehérvár
672 km
Cincinnati Milacron 220-8
1976
работилница ремонтирана (искористена)
Јавете се
Класифицирана реклама
bordier FOP bordier FOP
more images
2
Франција Courbevoie
1721 km
bordier FOP
1974
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Германија Lüdenscheid
1515 km
SENY R 60 H
1995
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
more images
Шпанија Fuente de Cantos
2413 km
Lidköping 46
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
SCHUMAG SCHLEIPO II SCHUMAG SCHLEIPO II SCHUMAG SCHLEIPO II SCHUMAG SCHLEIPO II SCHUMAG SCHLEIPO II SCHUMAG SCHLEIPO II SCHUMAG SCHLEIPO II SCHUMAG SCHLEIPO II SCHUMAG SCHLEIPO II SCHUMAG SCHLEIPO II SCHUMAG SCHLEIPO II SCHUMAG SCHLEIPO II
more images
12
Италија Udine
843 km
SCHUMAG SCHLEIPO II
1987
како нов (користен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Италија Gussago
1033 km
Monza 500 6 meter - caricatore per barre - bar loader
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
NOMOCO M 100 E
more images
1
Германија Bretzfeld
1278 km
NOMOCO M 100 E
1984
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
K-YUANG M10100 K-YUANG M10100 K-YUANG M10100 K-YUANG M10100 K-YUANG M10100 K-YUANG M10100 K-YUANG M10100
more images
7
Шпанија Cestona
1972 km
K-YUANG M10100
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Германија Lüdenscheid
1515 km
SENY R 60 H
1990
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
ESTARTA 327 ESTARTA 327 ESTARTA 327
more images
3
Шпанија Fuente de Cantos
2413 km
ESTARTA 327
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Nomoco VSR 5 - 230 CNC 6 Nomoco VSR 5 - 230 CNC 6 Nomoco VSR 5 - 230 CNC 6 Nomoco VSR 5 - 230 CNC 6 Nomoco VSR 5 - 230 CNC 6 Nomoco VSR 5 - 230 CNC 6 Nomoco VSR 5 - 230 CNC 6 Nomoco VSR 5 - 230 CNC 6 Nomoco VSR 5 - 230 CNC 6 Nomoco VSR 5 - 230 CNC 6 Nomoco VSR 5 - 230 CNC 6 Nomoco VSR 5 - 230 CNC 6
more images
12
Германија Aachen
1573 km
Nomoco VSR 5 - 230 CNC 6
1995
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Италија Gussago
1033 km
GHIRINGHELLI M12 SP600 - ms
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Ghiringhelli Ghiringhelli M400CNC4A Ghiringhelli Ghiringhelli M400CNC4A Ghiringhelli Ghiringhelli M400CNC4A Ghiringhelli Ghiringhelli M400CNC4A Ghiringhelli Ghiringhelli M400CNC4A
more images
5
Германија Baden-Württemberg, Deutschland
1248 km
Ghiringhelli Ghiringhelli M400CNC4A
2000
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
ESTARTA 312 ESTARTA 312 ESTARTA 312 ESTARTA 312
more images
4
Шпанија Cestona
1972 km
ESTARTA 312
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
MIKROSA SR3 CNC MIKROSA SR3 CNC MIKROSA SR3 CNC MIKROSA SR3 CNC MIKROSA SR3 CNC
more images
5
Германија Krefeld
1584 km
MIKROSA SR3 CNC
1997
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
KOEBAU KOENIG & BAUER Multimat KOEBAU KOENIG & BAUER Multimat KOEBAU KOENIG & BAUER Multimat KOEBAU KOENIG & BAUER Multimat KOEBAU KOENIG & BAUER Multimat KOEBAU KOENIG & BAUER Multimat
more images
6
Германија Mörsdorf
1282 km
KOEBAU KOENIG & BAUER Multimat
има потреба од поправка (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
ROSSI 300 ROSSI 300 ROSSI 300 ROSSI 300
more images
4
Франција Bonneville
1323 km
ROSSI 300
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Италија Gussago
1033 km
Monzesi Rossi Monza 510 CNC 6 assi - axis
2007
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
EBERT C - 3070  Neue Maschine
more images
1
Германија Böhmenkirch
1217 km
EBERT C - 3070 Neue Maschine
2022
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
Шпанија Zestoa
1975 km
ESTARTA 301
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
LIDKOEPING CL 660 LIDKOEPING CL 660 LIDKOEPING CL 660
more images
3
Германија Aalen-Ebnat
(Локација на дилерот)
1207 km
LIDKOEPING CL 660
2000
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
LÖSER RPS 374 mit 2 Schleifstationen LÖSER RPS 374 mit 2 Schleifstationen LÖSER RPS 374 mit 2 Schleifstationen LÖSER RPS 374 mit 2 Schleifstationen LÖSER RPS 374 mit 2 Schleifstationen LÖSER RPS 374 mit 2 Schleifstationen
more images
6
Германија Staufenberg
1426 km
LÖSER RPS 374 mit 2 Schleifstationen
1990
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
VOUMARD 5A- VOUMARD 5A- VOUMARD 5A- VOUMARD 5A- VOUMARD 5A-
more images
5
Франција Bonneville
1323 km
VOUMARD 5A-
како нов (користен)
Јавете се
Класифицирана реклама
MIKROSA KRONOS M CNC 6 axis MIKROSA KRONOS M CNC 6 axis MIKROSA KRONOS M CNC 6 axis MIKROSA KRONOS M CNC 6 axis MIKROSA KRONOS M CNC 6 axis MIKROSA KRONOS M CNC 6 axis MIKROSA KRONOS M CNC 6 axis MIKROSA KRONOS M CNC 6 axis MIKROSA KRONOS M CNC 6 axis MIKROSA KRONOS M CNC 6 axis MIKROSA KRONOS M CNC 6 axis MIKROSA KRONOS M CNC 6 axis MIKROSA KRONOS M CNC 6 axis MIKROSA KRONOS M CNC 6 axis MIKROSA KRONOS M CNC 6 axis
more images
15
Италија Gussago
1033 km
MIKROSA KRONOS M CNC 6 axis
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
PALMARY GC 1810-NC  Neue Maschine PALMARY GC 1810-NC  Neue Maschine PALMARY GC 1810-NC  Neue Maschine PALMARY GC 1810-NC  Neue Maschine
more images
4
Германија Böhmenkirch
1217 km
PALMARY GC 1810-NC Neue Maschine
2022
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
Officine Monzesi Monza 410 CNC Officine Monzesi Monza 410 CNC Officine Monzesi Monza 410 CNC Officine Monzesi Monza 410 CNC Officine Monzesi Monza 410 CNC
more images
5
Германија Büchen
1559 km
Officine Monzesi Monza 410 CNC
2001
нештиклирано (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
NOMOCO VSR 3-120 NOMOCO VSR 3-120 NOMOCO VSR 3-120 NOMOCO VSR 3-120 NOMOCO VSR 3-120 NOMOCO VSR 3-120 NOMOCO VSR 3-120
more images
7
Германија Staufenberg
1426 km
NOMOCO VSR 3-120
1990
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Италија Gussago
1033 km
Monzesi Monza 510
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
LIDKOEPING 4 B/G LIDKOEPING 4 B/G
more images
2
Германија Böhmenkirch
1217 km
LIDKOEPING 4 B/G
1986
работилница ремонтирана (искористена)
Јавете се
Класифицирана реклама
PALMARY PC 12-SPS PALMARY PC 12-SPS PALMARY PC 12-SPS
more images
3
Германија Böhmenkirch
1217 km
PALMARY PC 12-SPS
2022
Ново
Јавете се

Искористено Цилиндрични машини за мелење без центар

Сега пребарајте го Machineseeker целосно со повеќе од 200.000 користени машини.