Macedonian
German German German English English French French Spanish Spanish Italian Dutch Polish Russian Belarusian Ukrainian Estonian Turkish English English Czech Danish Finnish Swedish Norwegian Bokmål Maltese Luxembourgish Greek Lithuanian Latvian Icelandic Portuguese Portuguese Spanish Spanish Hungarian Slovak Romanian Romanian Slovenian Serbian Serbian Albanian Croatian Bulgarian Macedonian Bosnian Hebrew Arabic Hindi English Indonesian Korean Japanese Thai Malay Vietnamese Chinese Chinese Persian Bengali Pashto

Diecasting купи користени

59 резултати за
Вашата призната локација: Македонија (промена)
Откажи
38.250 €
понуда не вклучувајќи ДДВ
Друга 64 денови
Prevalle Италија
1012 km
реновиран (користен)
Leipzig, Германија Германија
(локација на застапништво)
1302 km
2001
користен
Schorndorf-Weiler, Германија Германија
(локација на застапништво)
1247 km
1995
користен
Oelde, Германија Германија
(локација на застапништво)
1537 km
2020
користен
132.187 €
Почетна понуда не вклучувајќи ДДВ
Друга 64 денови
Prevalle Италија
1012 km
2000
користен
IDRA OL 2000 А машина за леење умре - RF09 Eneknij Бренд: Идра Модел: OL 2000 А. Регистарски број: 7442 Година: 2000 година Контролна табла E. Електронски сериски број 2539 Подмачкувач Сериски број на полнач OMS модел CMI30 766 година 2014 година АББ-изборен робот модел IRC5 M2004 сериски број 6700-101562 година 2014 година Не е откриен модел на машина за сечење машини Tecnopress. серискиот број не е откриен година не е релевантна Не е откриен моделот на појас за истовар на брисови од Кристини. ...
Dorsten, Германија Германија
(локација на застапништво)
1585 km
1988
користен
Schorndorf-Weiler, Германија Германија
(локација на застапништво)
1247 km
2000
користен
46.125 €
Почетна понуда не вклучувајќи ДДВ
Друга 64 денови
Prevalle Италија
1012 km
1974
користен
Dorsten, Германија Германија
(локација на застапништво)
1585 km
1977
користен
Schorndorf-Weiler, Германија Германија
(локација на застапништво)
1247 km
1986
користен
146.250 €
Почетна понуда не вклучувајќи ДДВ
Друга 64 денови
Prevalle Италија
1012 km
2004
добра состојба (се користи)
Dorsten, Германија Германија
(локација на застапништво)
1585 km
користен
Schorndorf-Weiler, Германија Германија
(локација на застапништво)
1247 km
2020
ново
101.250 €
Почетна понуда не вклучувајќи ДДВ
Друга 64 денови
Prevalle Италија
1012 km
2004
добра состојба (се користи)
ИДРА ОЛ 2000 Б ПРЕСУСТВО НА УБИВКА - RF07 Бренд: Идра Модел: OL 1600 B Сериски број: 7706 Година: 2003 година Ihkj27t Притиснете ја контролната табла Е. Електроника сериски бр. 3000 година 2003 година Loader STP модел CL30 сериски бр. 2110 година 2003 година Робирање на робот ABB модел IRB 6400R M2000 сериски бр. 64-26262 Кристини истоварен појас за бруси модел без регистрација без регистрација 1996 година Транспортер за испуштање на наклон Гамбаци не е откриен година пред 1996 година IECI тер...
Dorsten, Германија Германија
(локација на застапништво)
1585 km
користен
Schorndorf-Weiler, Германија Германија
(локација на застапништво)
1247 km
1999
користен
Berlin, Германија Германија
(локација на застапништво)
1365 km
подготвен за работа (се користи)
79.875 €
Почетна понуда не вклучувајќи ДДВ
Друга 64 денови
Prevalle Италија
1012 km
2003
добра состојба (се користи)
ИДРА ОЛ 2000 Б ПРЕСУСТВО НА УБИВКА - RF08 Бренд: Идра Модел: OL 2000 B Сериски број: 7706 Година: 2003 година Притиснете ја контролната табла Е. Електроника сериски бр. 3000 година 2003 година Loader STP модел CL30 сериски бр. 2110 година 2003 година Робирање на робот ABB модел IRB 6400R M2000 сериски бр. 64-26262 Кристини истоварен појас за бруси модел без регистрација без регистрација 1996 година Транспортер за испуштање на наклон Гамбаци не е откриен година пред 1996 година IECI терморегула...
Dorsten, Германија Германија
(локација на застапништво)
1585 km
1990
користен
Schorndorf-Weiler, Германија Германија
(локација на застапништво)
1247 km
1992
користен
Dorsten, Германија Германија
(локација на застапништво)
1585 km
1990
користен
Schorndorf-Weiler, Германија Германија
(локација на застапништво)
1247 km
1997
користен
Schorndorf-Weiler, Германија Германија
(локација на застапништво)
1247 km
1993
користен
Schorndorf-Weiler, Германија Германија
(локација на застапништво)
1247 km
2001
користен
Schorndorf-Weiler, Германија Германија
(локација на застапништво)
1247 km
1999
користен
Schorndorf-Weiler, Германија Германија
(локација на застапништво)
1247 km
2004
користен
Schorndorf-Weiler, Германија Германија
(локација на застапништво)
1247 km
2017
ново
 

Користено Diecasting

Комплетно пребарувајте Machineseeker и повеќе од 200.000 користени машини сега.
Machineseeker.mk е официјален спонзор на:
ПОВРАТНИ ИНФОРМАЦИИ
Flag gb
+44 20 331 800 72
Flag de
+49 201 857 86 10
Flag nl
+49 201 857 86 180
Flag pl
+48 223 076 958
Flag it
+49 201 857 86 152
Flag es
+34 911 433 456
Flag fr
+49 201 857 86 153