Macedonian
German (Германија) German (Австрија) German (Швајцарија) English (Соединетите Американски Држави) English (Обединето Кралство) French (Франција) French (Белгија) Spanish (Шпанија) Spanish (Мексико) Italian (Италија) Dutch (Холандија) Polish (Полска) Russian (Руска Федерација) Belarusian (Белорусија (Белорусија)) Ukrainian (Украина) Estonian (Estland (Reval)) Turkish (Турција) English (Нов Зеланд) English (Ирска) Czech (Чешка република) Danish (Данска) Finnish (Финска) Swedish (Шведска) Norwegian Bokmål (Норвешка) Maltese (Малта) Greek (Грција) Lithuanian (Литванија) Latvian (Латвија) Icelandic (Исланд) Portuguese (Португалија) Portuguese (Бразил) Spanish (Венецуела) Spanish (Аргентина) Hungarian (Унгарија) Slovak (Словачка) Romanian (Романија) Romanian (Молдавија) Slovenian (Словенија) Serbian (Србија) Serbian (Црна Гора) Albanian (Албанија) Croatian (Хрватска) Bulgarian (Бугарија) Macedonian (Македонија) Bosnian (Босна и Херцеговина) Hebrew (Израел) Arabic (Египет) Hindi (Индија) English (Индија) Indonesian (Индонезија) Korean (Јужна Кореа) Japanese (Јапонија) Thai (Тајланд) Malay (Малезија) Vietnamese (Виетнам) Chinese (Кина) Chinese (Тајван) Persian (Иран) Bengali (Бангладеш) Pashto (Авганистан)
категорија
Главна категорија:
покажуваат помалку
покажете повеќе
Подкатегорија:
покажуваат помалку
покажете повеќе
Втора поткатегорија:
покажуваат помалку
покажете повеќе
детали за машината
Производител:
Модел:
Цена:
-
Година на градба:
-
Локација
Вашата препознаена локација: Македонија (промена)
периметар:
 
земји:
држава
формат на продажба
Детали

Купете Вртелешки преси користени

Машини за обработка на дрво Притиснете Вртелешки преси
Класифицирана реклама
Lisy Dvorak TH 6/3000/870 Lisy Dvorak TH 6/3000/870 Lisy Dvorak TH 6/3000/870 Lisy Dvorak TH 6/3000/870 Lisy Dvorak TH 6/3000/870
more images
5
Романија Gheorgheni
646 km
Lisy Dvorak TH 6/3000/870
2005
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
TRIMWEX TRIMWEX - SL 16/10 H TRIMWEX TRIMWEX - SL 16/10 H TRIMWEX TRIMWEX - SL 16/10 H TRIMWEX TRIMWEX - SL 16/10 H
more images
4
Романија Lugoj
455 km
TRIMWEX TRIMWEX - SL 16/10 H
2022
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
Asia TA4-6200-1300 Asia TA4-6200-1300 Asia TA4-6200-1300 Asia TA4-6200-1300 Asia TA4-6200-1300 Asia TA4-6200-1300 Asia TA4-6200-1300
more images
7
Чешка република Zlín
905 km
Asia TA4-6200-1300
2010
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Taylor 8,5 x 20 Taylor 8,5 x 20 Taylor 8,5 x 20 Taylor 8,5 x 20
more images
4
Обединето Кралство Liverpool L32 7RZ, UK
2254 km
Taylor 8,5 x 20
1998
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Kallesoe TLP Presse Kallesoe TLP Presse Kallesoe TLP Presse Kallesoe TLP Presse
more images
4
Латвија Vidrižu pagasts, LV-4013, Latvija
1764 km
Kallesoe TLP Presse
1999
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Stromab ST2500 Stromab ST2500 Stromab ST2500 Stromab ST2500 Stromab ST2500 Stromab ST2500 Stromab ST2500 Stromab ST2500
more images
8
Финска Övermalax
(Локација на дилерот)
2372 km
Stromab ST2500
2009
многу добро (користено)
Јавете се

Искористено Вртелешки преси

Сега пребарајте го Machineseeker целосно со повеќе од 200.000 користени машини.
Machineseeker.mk е официјален спонзор на:
ПОФАЛИ И КРИТИКА
Успешно: Спроведена акција
неуспех: Акцијата не можеше да се изврши