категорија
Главна категорија:
покажуваат помалку
покажете повеќе
Подкатегорија:
покажуваат помалку
покажете повеќе
Втора поткатегорија:
покажуваат помалку
покажете повеќе
детали за машината
Производител:
Модел:
Цена:
-
Година на градба:
-
Локација
Вашата препознаена локација: Македонија (промена)
периметар:
 
земји:
покажуваат помалку
покажете повеќе
држава
формат на продажба
Детали

Купете Жица EDM машина по должина 400-499 mm користени (28)

 • Подреди резултати
 • најниска цена Највисока цена
 • Најнови огласи Најстарите огласи
 • Најкратко растојание најдалечното растојание
 • Последна година на градба Најстарата година на градба
 • Најновото ажурирање Најстарото ажурирање
 • Производителите А до Ш Производителот Z до A
 • Релевантност
најниска цена
цена
Највисока цена
цена
Најнови огласи
Поставување датум
Најстарите огласи
Поставување датум
Најкратко растојание
растојание
најдалечното растојание
растојание
Последна година на градба
Година на градба
Најстарата година на градба
Година на градба
Најновото ажурирање
Ажурирање
Најстарото ажурирање
Ажурирање
Производителите А до Ш
Производителот
Производителот Z до A
Производителот
Релевантност
Релевантност
Вашата препознаена локација: Македонија (промена)
Машини за обработка на метал и машински алати ЕДМ машини Жица EDM машина по должина 400-499 mm
Класифицирана реклама
Hitachi 254Y Hitachi 254Y Hitachi 254Y Hitachi 254Y Hitachi 254Y Hitachi 254Y Hitachi 254Y Hitachi 254Y
more images
8
Чешка република Kobližná 3, 631 32 Brno-Brno-střed, Tschechien
935 km
Hitachi 254Y
2004
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
CHARMILLES 4020SI CHARMILLES 4020SI CHARMILLES 4020SI CHARMILLES 4020SI CHARMILLES 4020SI CHARMILLES 4020SI CHARMILLES 4020SI CHARMILLES 4020SI CHARMILLES 4020SI CHARMILLES 4020SI CHARMILLES 4020SI CHARMILLES 4020SI CHARMILLES 4020SI
more images
13
Полска Rzeszów
942 km
CHARMILLES 4020SI
1996
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Charmilles Robofil 380 Charmilles Robofil 380 Charmilles Robofil 380 Charmilles Robofil 380
more images
4
Германија Nürtingen
1247 km
Charmilles Robofil 380
2005
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
MITSUBISHI QA 20
more images
1
Германија Dreieich
1376 km
MITSUBISHI QA 20
2000
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
HITACHI 254 Y HITACHI 254 Y HITACHI 254 Y HITACHI 254 Y HITACHI 254 Y HITACHI 254 Y HITACHI 254 Y
more images
7
Чешка република Králova 279/9, 616 00 Brno-Žabovřesky, Tschechien
937 km
HITACHI 254 Y
2001
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
CHARMILLES ROBOFIL 4020.1 CHARMILLES ROBOFIL 4020.1 CHARMILLES ROBOFIL 4020.1 CHARMILLES ROBOFIL 4020.1 CHARMILLES ROBOFIL 4020.1 CHARMILLES ROBOFIL 4020.1 CHARMILLES ROBOFIL 4020.1 CHARMILLES ROBOFIL 4020.1
more images
8
Германија Bayreuth
1215 km
CHARMILLES ROBOFIL 4020.1
1994
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Hitachi 254Z Hitachi 254Z Hitachi 254Z Hitachi 254Z
more images
4
Чешка република Kobližná 3, 631 32 Brno-Brno-střed, Tschechien
935 km
Hitachi 254Z
2003
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
FANUC | ROBOCUT ALPHA 1B FANUC | ROBOCUT ALPHA 1B FANUC | ROBOCUT ALPHA 1B FANUC | ROBOCUT ALPHA 1B FANUC | ROBOCUT ALPHA 1B FANUC | ROBOCUT ALPHA 1B FANUC | ROBOCUT ALPHA 1B
more images
7
Германија Oberndorf am Neckar
1277 km
FANUC | ROBOCUT ALPHA 1B
1995
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
CHARMILLES
more images
1
Полска Czechowice-Dziedzice
943 km
CHARMILLES
1995
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
AGIE Agiecut 150 HSS CE AGIE Agiecut 150 HSS CE AGIE Agiecut 150 HSS CE AGIE Agiecut 150 HSS CE
more images
4
Германија Blumberg
1252 km
AGIE Agiecut 150 HSS CE
1999
нештиклирано (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
KNUTH Werkzeugmaschinen NeoSpark B 300 KNUTH Werkzeugmaschinen NeoSpark B 300 KNUTH Werkzeugmaschinen NeoSpark B 300 KNUTH Werkzeugmaschinen NeoSpark B 300
more images
4
Германија
1369 km
KNUTH Werkzeugmaschinen NeoSpark B 300
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
MAKINO EU 64 MAKINO EU 64 MAKINO EU 64 MAKINO EU 64 MAKINO EU 64
more images
5
Германија Staufenberg
1418 km
MAKINO EU 64
2004
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
CHARMILLES ROBOFIL 4030 SI CHARMILLES ROBOFIL 4030 SI CHARMILLES ROBOFIL 4030 SI CHARMILLES ROBOFIL 4030 SI CHARMILLES ROBOFIL 4030 SI CHARMILLES ROBOFIL 4030 SI
more images
6
Франција Aulnay-sous-Bois
1706 km
CHARMILLES ROBOFIL 4030 SI
1999
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Charmiles Robofil 400 Charmiles Robofil 400 Charmiles Robofil 400 Charmiles Robofil 400 Charmiles Robofil 400
more images
5
Србија Niš
191 km
Charmiles Robofil 400
1988
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
more images
Германија Burgoberbach
1215 km
Zimmer & Kreim PEC 850 mit Automation
2000
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Knuth NeoSpark 500 Knuth NeoSpark 500 Knuth NeoSpark 500 Knuth NeoSpark 500 Knuth NeoSpark 500 Knuth NeoSpark 500 Knuth NeoSpark 500 Knuth NeoSpark 500 Knuth NeoSpark 500
more images
9
Унгарија Székesfehérvár
672 km
Knuth NeoSpark 500
2018
како нов (користен)
Јавете се
Класифицирана реклама
CHARMILLES Roboform 4000 CHARMILLES Roboform 4000 CHARMILLES Roboform 4000 CHARMILLES Roboform 4000 CHARMILLES Roboform 4000 CHARMILLES Roboform 4000 CHARMILLES Roboform 4000 CHARMILLES Roboform 4000
more images
8
Шпанија
2137 km
CHARMILLES Roboform 4000
1995
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Mitsubishi MV 1200 R Mitsubishi MV 1200 R
more images
2
Германија Herscheid
1508 km
Mitsubishi MV 1200 R
2012
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
SODICK VL400Q SODICK VL400Q SODICK VL400Q SODICK VL400Q SODICK VL400Q
more images
5
Германија Engelskirchen
1515 km
SODICK VL400Q
2021
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
FANUC  A04B-0221-B201 (1911) FANUC  A04B-0221-B201 (1911) FANUC  A04B-0221-B201 (1911) FANUC  A04B-0221-B201 (1911) FANUC  A04B-0221-B201 (1911) FANUC  A04B-0221-B201 (1911) FANUC  A04B-0221-B201 (1911) FANUC  A04B-0221-B201 (1911) FANUC  A04B-0221-B201 (1911) FANUC  A04B-0221-B201 (1911) FANUC  A04B-0221-B201 (1911) FANUC  A04B-0221-B201 (1911) FANUC  A04B-0221-B201 (1911) FANUC  A04B-0221-B201 (1911)
more images
14
Унгарија Tatabánya
712 km
FANUC A04B-0221-B201 (1911)
има потреба од поправка (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Zimmer & Kreim PEC 850 Zimmer & Kreim PEC 850 Zimmer & Kreim PEC 850 Zimmer & Kreim PEC 850 Zimmer & Kreim PEC 850
more images
5
Германија Burgoberbach
1215 km
Zimmer & Kreim PEC 850
1994
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
FANUC Robocut Alpha-1B FANUC Robocut Alpha-1B FANUC Robocut Alpha-1B FANUC Robocut Alpha-1B FANUC Robocut Alpha-1B FANUC Robocut Alpha-1B FANUC Robocut Alpha-1B FANUC Robocut Alpha-1B
more images
8
Германија Wertheim
1313 km
FANUC Robocut Alpha-1B
1995
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Agie cut 250 250 HSS Agie cut 250 250 HSS Agie cut 250 250 HSS Agie cut 250 250 HSS Agie cut 250 250 HSS Agie cut 250 250 HSS Agie cut 250 250 HSS Agie cut 250 250 HSS Agie cut 250 250 HSS Agie cut 250 250 HSS
more images
10
Холандија Druten
1675 km
Agie cut 250 250 HSS
1996
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
AGIE Progress 3 AGIE Progress 3 AGIE Progress 3 AGIE Progress 3 AGIE Progress 3 AGIE Progress 3 AGIE Progress 3 AGIE Progress 3 AGIE Progress 3 AGIE Progress 3 AGIE Progress 3
more images
11
Германија Pfreimd
1149 km
AGIE Progress 3
2004
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
AGIE 270 SF+F AGIE 270 SF+F AGIE 270 SF+F AGIE 270 SF+F AGIE 270 SF+F AGIE 270 SF+F AGIE 270 SF+F
more images
7
Германија Dietzenbach
1371 km
AGIE 270 SF+F
1995
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
AGIE AGIECUT 220 AGIE AGIECUT 220
more images
2
Италија Borgo San Dalmazzo
1197 km
AGIE AGIECUT 220
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Zimmer + Kreim ZK 700 genius und Chameleon Zimmer + Kreim ZK 700 genius und Chameleon
more images
2
Германија Nürnberg
1205 km
Zimmer + Kreim ZK 700 genius und Chameleon
2005
реновиран (користен)
Јавете се
Класифицирана реклама
MAKINO SP 43 MAKINO SP 43 MAKINO SP 43 MAKINO SP 43 MAKINO SP 43 MAKINO SP 43 MAKINO SP 43 MAKINO SP 43 MAKINO SP 43 MAKINO SP 43 MAKINO SP 43 MAKINO SP 43 MAKINO SP 43 MAKINO SP 43 MAKINO SP 43
more images
15
Германија Gebhardshain
1474 km
MAKINO SP 43
2007
многу добро (користено)
Јавете се