категорија
Главна категорија:
покажуваат помалку
покажете повеќе
Подкатегорија:
покажуваат помалку
покажете повеќе
Втора поткатегорија:
покажуваат помалку
покажете повеќе
детали за машината
Производител:
Модел:
Цена:
-
Година на градба:
-
Локација
Вашата препознаена локација: Македонија (промена)
периметар:
 
земји:
држава
формат на продажба
Детали

Купете Плочи за лице користени

Машини за обработка на метал и машински алати опрема Плочи за лице
Класифицирана реклама
WMW PS 1000 WMW PS 1000
more images
2
Германија Leipzig
1295 km
WMW PS 1000
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Fabr. UNBEKANNT Fabr. UNBEKANNT
more images
2
Германија Bünde
1542 km
Fabr. UNBEKANNT
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Vierbackenfutter Planscheibe 500 mm Vierbackenfutter Planscheibe 500 mm Vierbackenfutter Planscheibe 500 mm Vierbackenfutter Planscheibe 500 mm
more images
4
Германија Niederlangen
1656 km
Vierbackenfutter Planscheibe 500 mm
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Mock Typ 400 mm Mock Typ 400 mm Mock Typ 400 mm Mock Typ 400 mm Mock Typ 400 mm Mock Typ 400 mm
more images
6
Германија Wiefelstede
1648 km
Mock Typ 400 mm
Втора рака
Јавете се
Купи го сега
Германија Baden-Württemberg, Германија
1292 km
D 450
добро (искористено)
Класифицирана реклама
RÖHM RÖHM RÖHM
more images
3
Германија Köln
(Локација на дилерот)
1538 km
RÖHM
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
WMW PS 1000 WMW PS 1000 WMW PS 1000 WMW PS 1000 WMW PS 1000 WMW PS 1000
more images
6
Германија Leipzig
1298 km
WMW PS 1000
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Fabr. UNBEKANNT Fabr. UNBEKANNT
more images
2
Германија Bünde
1542 km
Fabr. UNBEKANNT
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
more images
1
Германија Dreieich
(Локација на дилерот)
1376 km
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
unbekannt Typ 355 mm unbekannt Typ 355 mm unbekannt Typ 355 mm unbekannt Typ 355 mm unbekannt Typ 355 mm unbekannt Typ 355 mm
more images
6
Германија Wiefelstede
1648 km
unbekannt Typ 355 mm
Втора рака
Јавете се
Купи го сега
Германија Baden-Württemberg, Германија
1292 km
D 310
добро (искористено)
Класифицирана реклама
PLANSCHEIBE 630 KK8 PLANSCHEIBE 630 KK8 PLANSCHEIBE 630 KK8 PLANSCHEIBE 630 KK8
more images
4
Германија Tönisvorst
(Локација на дилерот)
1588 km
PLANSCHEIBE 630 KK8
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
WMW PS 1000 WMW PS 1000 WMW PS 1000
more images
3
Германија Leipzig
1298 km
WMW PS 1000
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
STANKO A100 STANKO A100 STANKO A100
more images
3
Германија Korschenbroich
(Локација на дилерот)
1571 km
STANKO A100
1970
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Vierbackenfutter Planscheibe 450 mm Vierbackenfutter Planscheibe 450 mm Vierbackenfutter Planscheibe 450 mm Vierbackenfutter Planscheibe 450 mm
more images
4
Германија Niederlangen
(Локација на дилерот)
1660 km
Vierbackenfutter Planscheibe 450 mm
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
unbekannt Ø 2300 mm unbekannt Ø 2300 mm unbekannt Ø 2300 mm unbekannt Ø 2300 mm unbekannt Ø 2300 mm
more images
5
Германија Wiefelstede
1648 km
unbekannt Ø 2300 mm
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
FORKARDT Ø650 mm FORKARDT Ø650 mm FORKARDT Ø650 mm FORKARDT Ø650 mm FORKARDT Ø650 mm FORKARDT Ø650 mm FORKARDT Ø650 mm
more images
7
Германија Ennepetal
1538 km
FORKARDT Ø650 mm
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
WMW 620x160 WMW 620x160 WMW 620x160 WMW 620x160
more images
4
Германија Leipzig
(Локација на дилерот)
1302 km
WMW 620x160
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
SCHARMANN A150 SCHARMANN A150 SCHARMANN A150 SCHARMANN A150
more images
4
Германија Korschenbroich
(Локација на дилерот)
1571 km
SCHARMANN A150
1970
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
unbekannt Ø 2300 mm unbekannt Ø 2300 mm unbekannt Ø 2300 mm unbekannt Ø 2300 mm unbekannt Ø 2300 mm unbekannt Ø 2300 mm unbekannt Ø 2300 mm unbekannt Ø 2300 mm unbekannt Ø 2300 mm unbekannt Ø 2300 mm
more images
10
Германија Wiefelstede
1648 km
unbekannt Ø 2300 mm
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
RÖHM Ø450 mm RÖHM Ø450 mm RÖHM Ø450 mm RÖHM Ø450 mm RÖHM Ø450 mm RÖHM Ø450 mm RÖHM Ø450 mm
more images
7
Германија Ennepetal
1538 km
RÖHM Ø450 mm
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
WMW 500 WMW 500 WMW 500
more images
3
Германија Leipzig
1298 km
WMW 500
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
WMW A150
more images
1
Германија Korschenbroich
(Локација на дилерот)
1571 km
WMW A150
1990
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Guss Ø 360 Guss Ø 360 Guss Ø 360 Guss Ø 360
more images
4
Германија Wiefelstede
1648 km
Guss Ø 360
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
WMW 350 WMW 350
more images
2
Германија Leipzig
1298 km
WMW 350
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Guss Typ Ø 380 mm Guss Typ Ø 380 mm Guss Typ Ø 380 mm Guss Typ Ø 380 mm
more images
4
Германија Wiefelstede
1648 km
Guss Typ Ø 380 mm
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
WMW 400
more images
1
Германија Leipzig
1298 km
WMW 400
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Guss Typ 560 Guss Typ 560 Guss Typ 560
more images
3
Германија Wiefelstede
1648 km
Guss Typ 560
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
WMW PS 800 WMW PS 800 WMW PS 800 WMW PS 800 WMW PS 800
more images
5
Германија Leipzig
1298 km
WMW PS 800
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Guss Typ 450 Guss Typ 450 Guss Typ 450 Guss Typ 450 Guss Typ 450
more images
5
Германија Wiefelstede
(Локација на дилерот)
1647 km
Guss Typ 450
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Guss Größe 400 mm Guss Größe 400 mm Guss Größe 400 mm
more images
3
Германија Wiefelstede
(Локација на дилерот)
1647 km
Guss Größe 400 mm
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
HUAPAI Größe 200 mm HUAPAI Größe 200 mm HUAPAI Größe 200 mm HUAPAI Größe 200 mm
more images
4
Германија Wiefelstede
(Локација на дилерот)
1647 km
HUAPAI Größe 200 mm
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
AVIA 195 mm AVIA 195 mm AVIA 195 mm
more images
3
Германија Wiefelstede
(Локација на дилерот)
1647 km
AVIA 195 mm
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Guss Ø196 mm Guss Ø196 mm
more images
2
Германија Wiefelstede
(Локација на дилерот)
1647 km
Guss Ø196 mm
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Guss Typ Ø 600 mm Guss Typ Ø 600 mm Guss Typ Ø 600 mm Guss Typ Ø 600 mm
more images
4
Германија Wiefelstede
(Локација на дилерот)
1647 km
Guss Typ Ø 600 mm
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Guss Typ Ø 320 mm Guss Typ Ø 320 mm Guss Typ Ø 320 mm Guss Typ Ø 320 mm Guss Typ Ø 320 mm
more images
5
Германија Wiefelstede
(Локација на дилерот)
1647 km
Guss Typ Ø 320 mm
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Klopfer Typ 500 mm Klopfer Typ 500 mm Klopfer Typ 500 mm Klopfer Typ 500 mm Klopfer Typ 500 mm
more images
5
Германија Wiefelstede
(Локација на дилерот)
1647 km
Klopfer Typ 500 mm
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Unbekannt PuTf-M40023 Unbekannt PuTf-M40023 Unbekannt PuTf-M40023 Unbekannt PuTf-M40023
more images
4
Германија Wiefelstede
(Локација на дилерот)
1647 km
Unbekannt PuTf-M40023
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Weinert Ø 450 Weinert Ø 450 Weinert Ø 450 Weinert Ø 450 Weinert Ø 450
more images
5
Германија Wiefelstede
(Локација на дилерот)
1647 km
Weinert Ø 450
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
TG Typ 380 mm TG Typ 380 mm TG Typ 380 mm TG Typ 380 mm TG Typ 380 mm
more images
5
Германија Wiefelstede
(Локација на дилерот)
1647 km
TG Typ 380 mm
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
ROTO RECORD Durchmesser 160 mm ROTO RECORD Durchmesser 160 mm ROTO RECORD Durchmesser 160 mm ROTO RECORD Durchmesser 160 mm ROTO RECORD Durchmesser 160 mm
more images
5
Германија Wiefelstede
(Локација на дилерот)
1647 km
ROTO RECORD Durchmesser 160 mm
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Stankoimport Durchmesser 400 mm Stankoimport Durchmesser 400 mm Stankoimport Durchmesser 400 mm Stankoimport Durchmesser 400 mm Stankoimport Durchmesser 400 mm
more images
5
Германија Wiefelstede
(Локација на дилерот)
1647 km
Stankoimport Durchmesser 400 mm
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
ROTO RECORD Durchmesser 125 mm ROTO RECORD Durchmesser 125 mm ROTO RECORD Durchmesser 125 mm ROTO RECORD Durchmesser 125 mm ROTO RECORD Durchmesser 125 mm
more images
5
Германија Wiefelstede
(Локација на дилерот)
1647 km
ROTO RECORD Durchmesser 125 mm
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
ROTO RECORD Durchmesser 160 mm ROTO RECORD Durchmesser 160 mm ROTO RECORD Durchmesser 160 mm ROTO RECORD Durchmesser 160 mm
more images
4
Германија Wiefelstede
(Локација на дилерот)
1647 km
ROTO RECORD Durchmesser 160 mm
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
ROTO RECORD Durchmesser 250 mm ROTO RECORD Durchmesser 250 mm ROTO RECORD Durchmesser 250 mm ROTO RECORD Durchmesser 250 mm ROTO RECORD Durchmesser 250 mm
more images
5
Германија Wiefelstede
(Локација на дилерот)
1647 km
ROTO RECORD Durchmesser 250 mm
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Guss Durchmesser 450 mm Guss Durchmesser 450 mm Guss Durchmesser 450 mm Guss Durchmesser 450 mm Guss Durchmesser 450 mm
more images
5
Германија Wiefelstede
(Локација на дилерот)
1647 km
Guss Durchmesser 450 mm
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
ENL Typ 500 mm ENL Typ 500 mm ENL Typ 500 mm ENL Typ 500 mm ENL Typ 500 mm
more images
5
Германија Wiefelstede
(Локација на дилерот)
1647 km
ENL Typ 500 mm
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
ERL Durchmesser 450 mm ERL Durchmesser 450 mm ERL Durchmesser 450 mm
more images
3
Германија Wiefelstede
(Локација на дилерот)
1647 km
ERL Durchmesser 450 mm
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Bilsing Durchmesser 450 mm Bilsing Durchmesser 450 mm Bilsing Durchmesser 450 mm Bilsing Durchmesser 450 mm Bilsing Durchmesser 450 mm
more images
5
Германија Wiefelstede
(Локација на дилерот)
1647 km
Bilsing Durchmesser 450 mm
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Werner Gigant A981 Werner Gigant A981 Werner Gigant A981 Werner Gigant A981
more images
4
Германија Wiefelstede
(Локација на дилерот)
1647 km
Werner Gigant A981
Втора рака
Јавете се

Искористено Плочи за лице

Сега пребарајте го Machineseeker целосно со повеќе од 200.000 користени машини.