Купете Плочи за стегање користени (379)

 • Подреди резултати
 • најниска цена Највисока цена
 • Најнови огласи Најстарите огласи
 • Најкратко растојание најдалечното растојание
 • Последна година на градба Најстарата година на градба
 • Најновото ажурирање Најстарото ажурирање
 • Производителите А до Ш Производителот Z до A
 • Релевантност
најниска цена
цена
Највисока цена
цена
Најнови огласи
Поставување датум
Најстарите огласи
Поставување датум
Најкратко растојание
растојание
најдалечното растојание
растојание
Последна година на градба
Година на градба
Најстарата година на градба
Година на градба
Најновото ажурирање
Ажурирање
Најстарото ажурирање
Ажурирање
Производителите А до Ш
Производителот
Производителот Z до A
Производителот
Релевантност
Релевантност
Машини за обработка на метали и машински алати опрема Плочи за стегање
Класифицирана реклама
more images
2
Германија Baienfurt
1178 km
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Maschinenpalette H.Hille 630x800 Maschinenpalette H.Hille 630x800 Maschinenpalette H.Hille 630x800 Maschinenpalette H.Hille 630x800
more images
4
Maschinenpalette H.Hille 630x800
2000
Втора рака
Класифицирана реклама
WMW AP 3500 x1750 WMW AP 3500 x1750 WMW AP 3500 x1750 WMW AP 3500 x1750 WMW AP 3500 x1750 WMW AP 3500 x1750
more images
6
Германија Leipzig
1298 km
WMW AP 3500 x1750
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Skoda Upínací deska T drážka Skoda Upínací deska T drážka Skoda Upínací deska T drážka Skoda Upínací deska T drážka
more images
4
Чешка република Bystřice pod Hostýnem
923 km
Skoda Upínací deska T drážka
добро (искористено)
Јавете се
Купи го сега
Германија Baden-Württemberg, Германија
1292 km
650
2019
многу добро (користено)
Класифицирана реклама
Stolle Stolle Stolle Stolle
more images
4
Грција Agios Athanasios
217 km
Stolle
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
GERD WOLFF 3000 x 1000 x 600mm
more images
1
Германија Ennepetal
(Локација на дилерот)
1538 km
GERD WOLFF 3000 x 1000 x 600mm
2023
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
ERFURT 3140x1800 ERFURT 3140x1800
more images
2
Германија Eislingen
(Локација на дилерот)
1229 km
ERFURT 3140x1800
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
MICRO CENTRIC 9-500-6-QC MICRO CENTRIC 9-500-6-QC MICRO CENTRIC 9-500-6-QC MICRO CENTRIC 9-500-6-QC
more images
4
Швајцарија Niederhelfenschwil
(Локација на дилерот)
1189 km
MICRO CENTRIC 9-500-6-QC
2009
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
TECNOMAGNETE 1200 x 500 mm TECNOMAGNETE 1200 x 500 mm
more images
2
Германија Eppingen
1303 km
TECNOMAGNETE 1200 x 500 mm
2007
добро (искористено)
Јавете се
Купи го сега
Германија Германија
1369 km
ERDMANN Aufspannplatte DMU 80
2018
подготвен за употреба (искористен)
Класифицирана реклама
Moretti 950 x 760 mm Moretti 950 x 760 mm
more images
2
Германија Tönisvorst
(Локација на дилерот)
1589 km
Moretti 950 x 760 mm
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
GERD WOLFF 1500 x 1000 x 600mm
more images
1
Германија Ennepetal
1538 km
GERD WOLFF 1500 x 1000 x 600mm
2023
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
unbekannt 2000/1000/H865 mm unbekannt 2000/1000/H865 mm unbekannt 2000/1000/H865 mm unbekannt 2000/1000/H865 mm unbekannt 2000/1000/H865 mm unbekannt 2000/1000/H865 mm unbekannt 2000/1000/H865 mm unbekannt 2000/1000/H865 mm unbekannt 2000/1000/H865 mm unbekannt 2000/1000/H865 mm unbekannt 2000/1000/H865 mm
more images
11
Германија Wiefelstede
1648 km
unbekannt 2000/1000/H865 mm
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
 3300 x 2500 x 250 mm  3300 x 2500 x 250 mm  3300 x 2500 x 250 mm
more images
3
Франција Ensisheim
1333 km
3300 x 2500 x 250 mm
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
xxxxx xxxx xxxxx xxxx xxxxx xxxx xxxxx xxxx xxxxx xxxx xxxxx xxxx
more images
6
Германија Rödermark
1365 km
xxxxx xxxx
добро (искористено)
Јавете се
Купи го сега
Германија Германија
1369 km
ERDMANN Aufspannplatte DMU 80
2018
подготвен за употреба (искористен)
Класифицирана реклама
630 x 630 mm Paßbohrung 14/16 mm Durchmesser 630 x 630 mm Paßbohrung 14/16 mm Durchmesser
more images
2
Германија Tönisvorst
1589 km
630 x 630 mm Paßbohrung 14/16 mm Durchmesser
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
ATMH 2000 x 1000 x 600mm
more images
1
Германија Ennepetal
1538 km
ATMH 2000 x 1000 x 600mm
2023
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
unbekannt 6000/2600/H295 mm unbekannt 6000/2600/H295 mm unbekannt 6000/2600/H295 mm unbekannt 6000/2600/H295 mm unbekannt 6000/2600/H295 mm unbekannt 6000/2600/H295 mm unbekannt 6000/2600/H295 mm
more images
7
Германија Wiefelstede
1648 km
unbekannt 6000/2600/H295 mm
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
WMW AT 1600x920x210 WMW AT 1600x920x210 WMW AT 1600x920x210 WMW AT 1600x920x210
more images
4
Германија Leipzig
1298 km
WMW AT 1600x920x210
1989
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Unbekannt 2560 x 1540 mm Unbekannt 2560 x 1540 mm Unbekannt 2560 x 1540 mm Unbekannt 2560 x 1540 mm
more images
4
Германија Rödermark
1365 km
Unbekannt 2560 x 1540 mm
добро (искористено)
Јавете се
Купи го сега
Германија Германија
1369 km
ERDMANN Nullpunkt-Aufspannplatte DMU 80
2018
подготвен за употреба (искористен)
Класифицирана реклама
aus Guß 2000 mm x 315 mm aus Guß 2000 mm x 315 mm aus Guß 2000 mm x 315 mm aus Guß 2000 mm x 315 mm aus Guß 2000 mm x 315 mm
more images
5
Германија Tönisvorst
1589 km
aus Guß 2000 mm x 315 mm
многу добро (користено)
Јавете се

Печат на доверба

Преку Machineseeker сертифицирани дилери

Печат на доверба
Класифицирана реклама
AMF PROJ 5-fach AMF PROJ 5-fach AMF PROJ 5-fach AMF PROJ 5-fach AMF PROJ 5-fach AMF PROJ 5-fach
more images
6
Германија Gießen
1416 km
AMF PROJ 5-fach
2013
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
unbekannt 1500/1005/H910 mm unbekannt 1500/1005/H910 mm unbekannt 1500/1005/H910 mm unbekannt 1500/1005/H910 mm unbekannt 1500/1005/H910 mm unbekannt 1500/1005/H910 mm unbekannt 1500/1005/H910 mm unbekannt 1500/1005/H910 mm unbekannt 1500/1005/H910 mm unbekannt 1500/1005/H910 mm unbekannt 1500/1005/H910 mm unbekannt 1500/1005/H910 mm
more images
12
Германија Wiefelstede
1648 km
unbekannt 1500/1005/H910 mm
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Günter Wensing Maschinenuntergestell Günter Wensing Maschinenuntergestell Günter Wensing Maschinenuntergestell Günter Wensing Maschinenuntergestell Günter Wensing Maschinenuntergestell Günter Wensing Maschinenuntergestell Günter Wensing Maschinenuntergestell Günter Wensing Maschinenuntergestell Günter Wensing Maschinenuntergestell Günter Wensing Maschinenuntergestell
more images
10
Германија Ennepetal
1538 km
Günter Wensing Maschinenuntergestell
2010
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Unbekannt Unbekannt Unbekannt Unbekannt Unbekannt Unbekannt
more images
3
Германија Rödermark
1365 km
Unbekannt Unbekannt
добро (искористено)
Јавете се
Купи го сега
Германија Германија
1369 km
ERDMANN Aufspannplatte DMU 60
2018
подготвен за употреба (искористен)
Класифицирана реклама
630 x 630 mm Paßbohrung 12 mm Durchmesser 630 x 630 mm Paßbohrung 12 mm Durchmesser 630 x 630 mm Paßbohrung 12 mm Durchmesser 630 x 630 mm Paßbohrung 12 mm Durchmesser
more images
4
Германија Tönisvorst
1589 km
630 x 630 mm Paßbohrung 12 mm Durchmesser
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
more images
4
Франција Frankreich
1643 km
1980
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
unbekannt 1500/1005/H865 mm unbekannt 1500/1005/H865 mm unbekannt 1500/1005/H865 mm unbekannt 1500/1005/H865 mm unbekannt 1500/1005/H865 mm
more images
5
Германија Wiefelstede
1648 km
unbekannt 1500/1005/H865 mm
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
- - - - - - - -
more images
4
Германија Wiesbaden
(Локација на дилерот)
1407 km
- -
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Unbekannt je 4000 x 2000 mm Unbekannt je 4000 x 2000 mm Unbekannt je 4000 x 2000 mm Unbekannt je 4000 x 2000 mm
more images
4
Германија Rödermark
1365 km
Unbekannt je 4000 x 2000 mm
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
WMW AP 5500x1400 WMW AP 5500x1400 WMW AP 5500x1400 WMW AP 5500x1400 WMW AP 5500x1400 WMW AP 5500x1400
more images
6
Германија Leipzig
1298 km
WMW AP 5500x1400
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
more images
6
Германија Minden
1531 km
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
more images
4
Франција Frankreich
1643 km
1980
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
more images
4
Германија Wiesbaden
(Локација на дилерот)
1407 km
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Unbekannt 850 x 300 x H700 Unbekannt 850 x 300 x H700 Unbekannt 850 x 300 x H700 Unbekannt 850 x 300 x H700 Unbekannt 850 x 300 x H700 Unbekannt 850 x 300 x H700
more images
6
Германија Rödermark
1365 km
Unbekannt 850 x 300 x H700
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
more images
4
Германија Wiesbaden
(Локација на дилерот)
1407 km
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
MTI Unbekannt MTI Unbekannt MTI Unbekannt MTI Unbekannt
more images
4
Германија Rödermark
1365 km
MTI Unbekannt
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
more images
1
Германија Wiesbaden
1407 km
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
unbekannt 2000X1000MM unbekannt 2000X1000MM unbekannt 2000X1000MM unbekannt 2000X1000MM unbekannt 2000X1000MM
more images
5
Германија Rödermark
(Локација на дилерот)
1365 km
unbekannt 2000X1000MM
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
more images
3
Германија Wiesbaden
(Локација на дилерот)
1407 km
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
unbekannt 2000x600MM unbekannt 2000x600MM unbekannt 2000x600MM unbekannt 2000x600MM unbekannt 2000x600MM unbekannt 2000x600MM
more images
6
Германија Rödermark
1365 km
unbekannt 2000x600MM
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
- - - - - - - -
more images
4
Германија Wiesbaden
(Локација на дилерот)
1407 km
- -
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
unbekannt 2500X1000MM unbekannt 2500X1000MM unbekannt 2500X1000MM
more images
3
Германија Rödermark
(Локација на дилерот)
1365 km
unbekannt 2500X1000MM
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
nicht ersichtlich nicht ersichtlich nicht ersichtlich
more images
3
Германија Wiesbaden
1407 km
nicht ersichtlich
нештиклирано (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
unbekannt 2500x1000 unbekannt 2500x1000 unbekannt 2500x1000
more images
3
Германија Rödermark
(Локација на дилерот)
1365 km
unbekannt 2500x1000
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Unbekannt xxxx Unbekannt xxxx Unbekannt xxxx
more images
3
Германија Rödermark
1366 km
Unbekannt xxxx
добро (искористено)
Јавете се