категорија
Главна категорија:
покажуваат помалку
покажете повеќе
Подкатегорија:
покажуваат помалку
покажете повеќе
Втора поткатегорија:
покажуваат помалку
покажете повеќе
детали за машината
Производител:
Модел:
Цена:
-
Година на градба:
-
Локација
Вашата препознаена локација: Македонија (промена)
периметар:
 
земји:
покажуваат помалку
покажете повеќе
држава
формат на продажба
Детали

Купете Центри (хоризонтално) од 1200 mm (х-насочен) користени

Машини за обработка на метал и машински алати Машински центри (хоризонтални) Центри (хоризонтално) од 1200 mm (х-насочен)
Класифицирана реклама
TRIMILL DEPO HC 1612 TRIMILL DEPO HC 1612 TRIMILL DEPO HC 1612 TRIMILL DEPO HC 1612 TRIMILL DEPO HC 1612 TRIMILL DEPO HC 1612 TRIMILL DEPO HC 1612 TRIMILL DEPO HC 1612 TRIMILL DEPO HC 1612 TRIMILL DEPO HC 1612 TRIMILL DEPO HC 1612 TRIMILL DEPO HC 1612 TRIMILL DEPO HC 1612
more images
13
Австрија Blintendorf
819 km
TRIMILL DEPO HC 1612
2007
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
WALDRICH Multi Tec 4000 HC WALDRICH Multi Tec 4000 HC WALDRICH Multi Tec 4000 HC WALDRICH Multi Tec 4000 HC WALDRICH Multi Tec 4000 HC WALDRICH Multi Tec 4000 HC WALDRICH Multi Tec 4000 HC WALDRICH Multi Tec 4000 HC WALDRICH Multi Tec 4000 HC WALDRICH Multi Tec 4000 HC WALDRICH Multi Tec 4000 HC WALDRICH Multi Tec 4000 HC WALDRICH Multi Tec 4000 HC WALDRICH Multi Tec 4000 HC WALDRICH Multi Tec 4000 HC
more images
15
Германија Augsburg
1136 km
WALDRICH Multi Tec 4000 HC
2001
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Hagen und Göbel HFC-4 mit Schwenkbrücke Hagen und Göbel HFC-4 mit Schwenkbrücke Hagen und Göbel HFC-4 mit Schwenkbrücke Hagen und Göbel HFC-4 mit Schwenkbrücke Hagen und Göbel HFC-4 mit Schwenkbrücke Hagen und Göbel HFC-4 mit Schwenkbrücke Hagen und Göbel HFC-4 mit Schwenkbrücke Hagen und Göbel HFC-4 mit Schwenkbrücke Hagen und Göbel HFC-4 mit Schwenkbrücke Hagen und Göbel HFC-4 mit Schwenkbrücke Hagen und Göbel HFC-4 mit Schwenkbrücke Hagen und Göbel HFC-4 mit Schwenkbrücke
more images
12
Австрија Linz
948 km
Hagen und Göbel HFC-4 mit Schwenkbrücke
2011
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
CNC Stenbergs BTF-130.R22 CNC Stenbergs BTF-130.R22 CNC Stenbergs BTF-130.R22 CNC Stenbergs BTF-130.R22 CNC Stenbergs BTF-130.R22 CNC Stenbergs BTF-130.R22 CNC Stenbergs BTF-130.R22 CNC Stenbergs BTF-130.R22 CNC Stenbergs BTF-130.R22 CNC Stenbergs BTF-130.R22 CNC Stenbergs BTF-130.R22 CNC Stenbergs BTF-130.R22 CNC Stenbergs BTF-130.R22 CNC Stenbergs BTF-130.R22 CNC Stenbergs BTF-130.R22
more images
15
Турција Yenidoğan, Sahabeler Cd No:20 D:20, 34040 Bayrampaşa/İstanbul, Turkey
603 km
CNC Stenbergs BTF-130.R22
2002
како нов (користен)
Јавете се
Класифицирана реклама
DOOSAN HM 1000 DOOSAN HM 1000 DOOSAN HM 1000 DOOSAN HM 1000 DOOSAN HM 1000 DOOSAN HM 1000 DOOSAN HM 1000 DOOSAN HM 1000 DOOSAN HM 1000 DOOSAN HM 1000
more images
10
Германија
1369 km
DOOSAN HM 1000
2008
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Dörries Scharmann Solon 3   ZUM SONDERPREIS ABZUGEBEN Dörries Scharmann Solon 3   ZUM SONDERPREIS ABZUGEBEN Dörries Scharmann Solon 3   ZUM SONDERPREIS ABZUGEBEN Dörries Scharmann Solon 3   ZUM SONDERPREIS ABZUGEBEN Dörries Scharmann Solon 3   ZUM SONDERPREIS ABZUGEBEN Dörries Scharmann Solon 3   ZUM SONDERPREIS ABZUGEBEN Dörries Scharmann Solon 3   ZUM SONDERPREIS ABZUGEBEN Dörries Scharmann Solon 3   ZUM SONDERPREIS ABZUGEBEN Dörries Scharmann Solon 3   ZUM SONDERPREIS ABZUGEBEN Dörries Scharmann Solon 3   ZUM SONDERPREIS ABZUGEBEN Dörries Scharmann Solon 3   ZUM SONDERPREIS ABZUGEBEN
more images
11
Германија München
1080 km
Dörries Scharmann Solon 3 ZUM SONDERPREIS ABZUGEBEN
1999
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
DÖRRIES SCHARMANN SOLON 3 HV DÖRRIES SCHARMANN SOLON 3 HV DÖRRIES SCHARMANN SOLON 3 HV DÖRRIES SCHARMANN SOLON 3 HV DÖRRIES SCHARMANN SOLON 3 HV DÖRRIES SCHARMANN SOLON 3 HV DÖRRIES SCHARMANN SOLON 3 HV DÖRRIES SCHARMANN SOLON 3 HV DÖRRIES SCHARMANN SOLON 3 HV DÖRRIES SCHARMANN SOLON 3 HV DÖRRIES SCHARMANN SOLON 3 HV DÖRRIES SCHARMANN SOLON 3 HV DÖRRIES SCHARMANN SOLON 3 HV DÖRRIES SCHARMANN SOLON 3 HV
more images
14
Германија Weiherhammer
1167 km
DÖRRIES SCHARMANN SOLON 3 HV
1998
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Mazak V 12 -Retrofit 2019 Mazak V 12 -Retrofit 2019 Mazak V 12 -Retrofit 2019 Mazak V 12 -Retrofit 2019 Mazak V 12 -Retrofit 2019 Mazak V 12 -Retrofit 2019 Mazak V 12 -Retrofit 2019
more images
7
Романија Brașov
546 km
Mazak V 12 -Retrofit 2019
1984
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Чешка република Kobližná 3, 631 32 Brno-Brno-střed, Tschechien
935 km
TOS Prima
2007
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Burkhardt + Weber MC 80 Burkhardt + Weber MC 80 Burkhardt + Weber MC 80 Burkhardt + Weber MC 80 Burkhardt + Weber MC 80
more images
5
Германија
1369 km
Burkhardt + Weber MC 80
1998
многу добро (користено)
Класифицирана реклама
FOREST LINE Fimax P150 FOREST LINE Fimax P150 FOREST LINE Fimax P150 FOREST LINE Fimax P150 FOREST LINE Fimax P150 FOREST LINE Fimax P150 FOREST LINE Fimax P150 FOREST LINE Fimax P150 FOREST LINE Fimax P150 FOREST LINE Fimax P150 FOREST LINE Fimax P150 FOREST LINE Fimax P150 FOREST LINE Fimax P150 FOREST LINE Fimax P150
more images
14
Германија Halberstadt
1403 km
FOREST LINE Fimax P150
1996
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
STADLER KEPPLER
more images
1
Германија Pfullingen
1244 km
STADLER KEPPLER
2010
работилница ремонтирана (искористена)
Јавете се
Класифицирана реклама
Wegoma GmbH Wegoma GmbH
more images
2
Германија Giengen an der Brenz
1191 km
Wegoma GmbH
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Hurco BX 50i
more images
1
Германија Olching
1101 km
Hurco BX 50i
2018
како нов (изложбена машина)
Јавете се
Класифицирана реклама
DAEWOO ACE H800 DAEWOO ACE H800 DAEWOO ACE H800 DAEWOO ACE H800 DAEWOO ACE H800 DAEWOO ACE H800 DAEWOO ACE H800 DAEWOO ACE H800
more images
8
Германија Kaiserslautern
(Локација на дилерот)
1392 km
DAEWOO ACE H800
1999
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Германија Unterschleißheim
(Локација на дилерот)
1092 km
HECKERT CWK1600P
2000
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
WALDRICH SIEGEN µPM 1250 WALDRICH SIEGEN µPM 1250 WALDRICH SIEGEN µPM 1250 WALDRICH SIEGEN µPM 1250 WALDRICH SIEGEN µPM 1250
more images
5
Германија Zittau
1163 km
WALDRICH SIEGEN µPM 1250
2003
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Mazak FH8800 Mazak FH8800 Mazak FH8800 Mazak FH8800 Mazak FH8800 Mazak FH8800 Mazak FH8800
more images
7
Италија Lancenigo
891 km
Mazak FH8800
2006
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
EMMEGI PHANTOMATIC T3A EMMEGI PHANTOMATIC T3A EMMEGI PHANTOMATIC T3A EMMEGI PHANTOMATIC T3A EMMEGI PHANTOMATIC T3A EMMEGI PHANTOMATIC T3A EMMEGI PHANTOMATIC T3A
more images
7
Полска Jasionka
947 km
EMMEGI PHANTOMATIC T3A
2010
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
YASDA YBM-1000N YASDA YBM-1000N YASDA YBM-1000N YASDA YBM-1000N YASDA YBM-1000N YASDA YBM-1000N YASDA YBM-1000N YASDA YBM-1000N YASDA YBM-1000N YASDA YBM-1000N YASDA YBM-1000N YASDA YBM-1000N YASDA YBM-1000N YASDA YBM-1000N YASDA YBM-1000N
more images
15
Италија Italia
763 km
YASDA YBM-1000N
2000
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
PEGARD Flexivit BC TRT 1400 PEGARD Flexivit BC TRT 1400 PEGARD Flexivit BC TRT 1400 PEGARD Flexivit BC TRT 1400 PEGARD Flexivit BC TRT 1400
more images
5
Германија Ludwigshafen am Rhein
1354 km
PEGARD Flexivit BC TRT 1400
2000
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
DOOSAN DAEWOO ACE H800 DOOSAN DAEWOO ACE H800 DOOSAN DAEWOO ACE H800 DOOSAN DAEWOO ACE H800 DOOSAN DAEWOO ACE H800 DOOSAN DAEWOO ACE H800 DOOSAN DAEWOO ACE H800 DOOSAN DAEWOO ACE H800 DOOSAN DAEWOO ACE H800 DOOSAN DAEWOO ACE H800 DOOSAN DAEWOO ACE H800 DOOSAN DAEWOO ACE H800 DOOSAN DAEWOO ACE H800 DOOSAN DAEWOO ACE H800 DOOSAN DAEWOO ACE H800
more images
15
Франција Saint-Étienne
1461 km
DOOSAN DAEWOO ACE H800
1999
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
WEEKE BO5 OPTIMAT WEEKE BO5 OPTIMAT WEEKE BO5 OPTIMAT WEEKE BO5 OPTIMAT WEEKE BO5 OPTIMAT WEEKE BO5 OPTIMAT WEEKE BO5 OPTIMAT WEEKE BO5 OPTIMAT
more images
8
Германија Staufenberg
1426 km
WEEKE BO5 OPTIMAT
1993
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
TOYODA FH100 II TOYODA FH100 II TOYODA FH100 II TOYODA FH100 II TOYODA FH100 II TOYODA FH100 II TOYODA FH100 II TOYODA FH100 II TOYODA FH100 II TOYODA FH100 II TOYODA FH100 II TOYODA FH100 II
more images
12
Обединето Кралство Albion Works, Savile St, Sheffield S4 7UD, UK
2166 km
TOYODA FH100 II
2001
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Германија Oberlangen
1656 km
Hedelius BC40
1995
реновиран (користен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Emmegi Index Emmegi Index Emmegi Index Emmegi Index Emmegi Index
more images
5
Германија Kümmersbruck
1155 km
Emmegi Index
2003
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Scharmann Solon 3 Scharmann Solon 3 Scharmann Solon 3 Scharmann Solon 3 Scharmann Solon 3 Scharmann Solon 3 Scharmann Solon 3 Scharmann Solon 3 Scharmann Solon 3 Scharmann Solon 3 Scharmann Solon 3 Scharmann Solon 3 Scharmann Solon 3 Scharmann Solon 3 Scharmann Solon 3
more images
15
Германија Ratingen
1569 km
Scharmann Solon 3
1995
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Mazak FH 10800 Mazak FH 10800 Mazak FH 10800 Mazak FH 10800
more images
4
Франција Chartres
1759 km
Mazak FH 10800
2006
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
YASDA YBM-900N YASDA YBM-900N YASDA YBM-900N YASDA YBM-900N YASDA YBM-900N YASDA YBM-900N YASDA YBM-900N YASDA YBM-900N YASDA YBM-900N YASDA YBM-900N
more images
10
Холандија Zevenbergen
1714 km
YASDA YBM-900N
2001
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Giddings and Lewis Euroborer Giddings and Lewis Euroborer Giddings and Lewis Euroborer Giddings and Lewis Euroborer Giddings and Lewis Euroborer Giddings and Lewis Euroborer Giddings and Lewis Euroborer Giddings and Lewis Euroborer Giddings and Lewis Euroborer
more images
9
Обединето Кралство Albion Works, Savile St, Sheffield S4 7UD, UK
2166 km
Giddings and Lewis Euroborer
2000
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Hyundai F650 PLUS Hyundai F650 PLUS Hyundai F650 PLUS Hyundai F650 PLUS Hyundai F650 PLUS Hyundai F650 PLUS
more images
6
Унгарија Budapest
691 km
Hyundai F650 PLUS
2018
како нов (изложбена машина)
Јавете се
Класифицирана реклама
TRUMPF L 2530 - 2,4 KW TRUMPF L 2530 - 2,4 KW
more images
2
Франција Saint-Ouen-l'Aumône
1738 km
TRUMPF L 2530 - 2,4 KW
1999
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
AXA VSC 1 – 3500 M AXA VSC 1 – 3500 M AXA VSC 1 – 3500 M AXA VSC 1 – 3500 M AXA VSC 1 – 3500 M
more images
5
Австрија Uttendorf
997 km
AXA VSC 1 – 3500 M
2001
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Mazak Mazak Mazak
more images
3
Полска Limanowa
910 km
Mazak
1998
како нов (користен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Mazak FH 880 PMC Mazak FH 880 PMC Mazak FH 880 PMC Mazak FH 880 PMC Mazak FH 880 PMC Mazak FH 880 PMC Mazak FH 880 PMC Mazak FH 880 PMC
more images
8
Холандија Zevenbergen
1714 km
Mazak FH 880 PMC
1997
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Германија Gießen
1416 km
Rambaudi RAMMATIC 1400
2012
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Elumatec SBZ 130 Elumatec SBZ 130 Elumatec SBZ 130 Elumatec SBZ 130 Elumatec SBZ 130 Elumatec SBZ 130
more images
6
Литванија Vilnius
1472 km
Elumatec SBZ 130
2000
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Германија Bopfingen
1199 km
Plantec 4 Achsenbearbeitung CDL 33Q
2021
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
HURCO VMX 64 /40 HURCO VMX 64 /40 HURCO VMX 64 /40 HURCO VMX 64 /40 HURCO VMX 64 /40 HURCO VMX 64 /40
more images
6
Германија weiterstadt
1372 km
HURCO VMX 64 /40
2005
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Обединето Кралство Albion Works, Savile St, Sheffield S4 7UD, UK
2166 km
Hartford PBM135A Horizontal Boring Machine
2017
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Pegard Precivit 2 BC TRT 1800 Pegard Precivit 2 BC TRT 1800 Pegard Precivit 2 BC TRT 1800 Pegard Precivit 2 BC TRT 1800 Pegard Precivit 2 BC TRT 1800 Pegard Precivit 2 BC TRT 1800 Pegard Precivit 2 BC TRT 1800 Pegard Precivit 2 BC TRT 1800 Pegard Precivit 2 BC TRT 1800 Pegard Precivit 2 BC TRT 1800 Pegard Precivit 2 BC TRT 1800 Pegard Precivit 2 BC TRT 1800 Pegard Precivit 2 BC TRT 1800
more images
13
Германија Germany
1369 km
Pegard Precivit 2 BC TRT 1800
2003
како нов (користен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Edel Profimatic 320-CNC Edel Profimatic 320-CNC Edel Profimatic 320-CNC Edel Profimatic 320-CNC Edel Profimatic 320-CNC
more images
5
Германија Lübbecke
1550 km
Edel Profimatic 320-CNC
2002
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
STARRAG HECKERT HEC 1600 Athletic STARRAG HECKERT HEC 1600 Athletic STARRAG HECKERT HEC 1600 Athletic STARRAG HECKERT HEC 1600 Athletic
more images
4
Германија Sittensen
1589 km
STARRAG HECKERT HEC 1600 Athletic
2007
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Doerries Scharmann ECOCUT 2Z TDV4 Doerries Scharmann ECOCUT 2Z TDV4 Doerries Scharmann ECOCUT 2Z TDV4 Doerries Scharmann ECOCUT 2Z TDV4 Doerries Scharmann ECOCUT 2Z TDV4 Doerries Scharmann ECOCUT 2Z TDV4 Doerries Scharmann ECOCUT 2Z TDV4 Doerries Scharmann ECOCUT 2Z TDV4 Doerries Scharmann ECOCUT 2Z TDV4 Doerries Scharmann ECOCUT 2Z TDV4 Doerries Scharmann ECOCUT 2Z TDV4 Doerries Scharmann ECOCUT 2Z TDV4 Doerries Scharmann ECOCUT 2Z TDV4 Doerries Scharmann ECOCUT 2Z TDV4 Doerries Scharmann ECOCUT 2Z TDV4
more images
15
Португалија 3840-182, Portugal
2545 km
Doerries Scharmann ECOCUT 2Z TDV4
1993
нештиклирано (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
MAZAK 3 x HMC Nexus 10800-Il with a Palletech MAZAK 3 x HMC Nexus 10800-Il with a Palletech MAZAK 3 x HMC Nexus 10800-Il with a Palletech MAZAK 3 x HMC Nexus 10800-Il with a Palletech MAZAK 3 x HMC Nexus 10800-Il with a Palletech MAZAK 3 x HMC Nexus 10800-Il with a Palletech MAZAK 3 x HMC Nexus 10800-Il with a Palletech MAZAK 3 x HMC Nexus 10800-Il with a Palletech MAZAK 3 x HMC Nexus 10800-Il with a Palletech MAZAK 3 x HMC Nexus 10800-Il with a Palletech MAZAK 3 x HMC Nexus 10800-Il with a Palletech MAZAK 3 x HMC Nexus 10800-Il with a Palletech
more images
12
Обединето Кралство United Kingdom
2385 km
MAZAK 3 x HMC Nexus 10800-Il with a Palletech
2016
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
HNK HB-130 Horizontal Boring machine HNK HB-130 Horizontal Boring machine HNK HB-130 Horizontal Boring machine HNK HB-130 Horizontal Boring machine HNK HB-130 Horizontal Boring machine HNK HB-130 Horizontal Boring machine HNK HB-130 Horizontal Boring machine HNK HB-130 Horizontal Boring machine HNK HB-130 Horizontal Boring machine HNK HB-130 Horizontal Boring machine HNK HB-130 Horizontal Boring machine HNK HB-130 Horizontal Boring machine HNK HB-130 Horizontal Boring machine HNK HB-130 Horizontal Boring machine HNK HB-130 Horizontal Boring machine
more images
15
Обединето Кралство Albion Works, Savile St, Sheffield S4 7UD, UK
2166 km
HNK HB-130 Horizontal Boring machine
2012
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
STARRAG HECKERT HEC 1600 Athletic STARRAG HECKERT HEC 1600 Athletic STARRAG HECKERT HEC 1600 Athletic STARRAG HECKERT HEC 1600 Athletic STARRAG HECKERT HEC 1600 Athletic
more images
5
Германија Sittensen
1589 km
STARRAG HECKERT HEC 1600 Athletic
2007
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Giddings and Lewis MC50 Twin Pallet HBM Giddings and Lewis MC50 Twin Pallet HBM Giddings and Lewis MC50 Twin Pallet HBM Giddings and Lewis MC50 Twin Pallet HBM Giddings and Lewis MC50 Twin Pallet HBM Giddings and Lewis MC50 Twin Pallet HBM Giddings and Lewis MC50 Twin Pallet HBM
more images
7
Обединето Кралство Albion Works, Savile St, Sheffield S4 7UD, UK
2166 km
Giddings and Lewis MC50 Twin Pallet HBM
1987
како нов (користен)
Јавете се
Класифицирана реклама
GIDDINGS & LEWIS HMC 410 GIDDINGS & LEWIS HMC 410 GIDDINGS & LEWIS HMC 410 GIDDINGS & LEWIS HMC 410 GIDDINGS & LEWIS HMC 410
more images
5
Германија Sittensen
1589 km
GIDDINGS & LEWIS HMC 410
2001
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
FASTEMS MLS-XHD FASTEMS MLS-XHD FASTEMS MLS-XHD FASTEMS MLS-XHD FASTEMS MLS-XHD FASTEMS MLS-XHD
more images
6
Германија Sittensen
1589 km
FASTEMS MLS-XHD
2006
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се

Искористено Центри (хоризонтално) од 1200 mm (х-насочен)

Сега пребарајте го Machineseeker целосно со повеќе од 200.000 користени машини.