категорија
Главна категорија:
покажуваат помалку
покажете повеќе
Подкатегорија:
покажуваат помалку
покажете повеќе
Втора поткатегорија:
покажуваат помалку
покажете повеќе
детали за машината
Производител:
Модел:
Цена:
-
Година на градба:
-
Локација
Вашата препознаена локација: Македонија (промена)
периметар:
 
земји:
покажуваат помалку
покажете повеќе
држава
формат на продажба
Детали

Купете Центри (хоризонтални) 1000-1199 mm (x-насочен) користени

Машини за обработка на метал и машински алати Машински центри (хоризонтални) Центри (хоризонтални) 1000-1199 mm (x-насочен)
Класифицирана реклама
PRATIC CNC PW series PRATIC CNC PW series PRATIC CNC PW series PRATIC CNC PW series PRATIC CNC PW series PRATIC CNC PW series PRATIC CNC PW series
more images
7
Бугарија Sofia
178 km
PRATIC CNC PW series
2022
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
POSmill C 1050
more images
1
Германија
1132 km
POSmill C 1050
2015
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
MORI-SEIKI MH63 MORI-SEIKI MH63 MORI-SEIKI MH63 MORI-SEIKI MH63 MORI-SEIKI MH63 MORI-SEIKI MH63 MORI-SEIKI MH63 MORI-SEIKI MH63 MORI-SEIKI MH63 MORI-SEIKI MH63
more images
10
Германија
1369 km
MORI-SEIKI MH63
1996
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Hermle U1000T Hermle U1000T Hermle U1000T Hermle U1000T Hermle U1000T Hermle U1000T Hermle U1000T
more images
7
Германија Mindelheim
1138 km
Hermle U1000T
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
STARRAG HECKERT CWK 630 STARRAG HECKERT CWK 630 STARRAG HECKERT CWK 630 STARRAG HECKERT CWK 630 STARRAG HECKERT CWK 630 STARRAG HECKERT CWK 630 STARRAG HECKERT CWK 630 STARRAG HECKERT CWK 630 STARRAG HECKERT CWK 630
more images
9
Германија Halberstadt
1403 km
STARRAG HECKERT CWK 630
2015
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Германија Trittau
(Локација на дилерот)
1581 km
DMG NHX 6300
2021
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
STARRAG HECKERT CWK 630 STARRAG HECKERT CWK 630 STARRAG HECKERT CWK 630 STARRAG HECKERT CWK 630
more images
4
Швајцарија Niederhelfenschwil
(Локација на дилерот)
1189 km
STARRAG HECKERT CWK 630
2001
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
more images
Франција Montévrain
1686 km
Starrag HEC500 + Fastems TARRAGHECKERT / FASTEMS
2008
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
MAZAK FH-680 MAZAK FH-680 MAZAK FH-680 MAZAK FH-680 MAZAK FH-680
more images
5
Германија Barsbüttel/Hamburg
(Локација на дилерот)
1585 km
MAZAK FH-680
1996
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
BURKHARDT & WEBER MCX 750 BURKHARDT & WEBER MCX 750 BURKHARDT & WEBER MCX 750 BURKHARDT & WEBER MCX 750 BURKHARDT & WEBER MCX 750 BURKHARDT & WEBER MCX 750 BURKHARDT & WEBER MCX 750 BURKHARDT & WEBER MCX 750 BURKHARDT & WEBER MCX 750 BURKHARDT & WEBER MCX 750
more images
10
Германија Hattingen
1554 km
BURKHARDT & WEBER MCX 750
2004
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
STARRAG HECKERT HEC 500 STARRAG HECKERT HEC 500 STARRAG HECKERT HEC 500 STARRAG HECKERT HEC 500 STARRAG HECKERT HEC 500 STARRAG HECKERT HEC 500 STARRAG HECKERT HEC 500 STARRAG HECKERT HEC 500 STARRAG HECKERT HEC 500
more images
9
Германија Halberstadt
1403 km
STARRAG HECKERT HEC 500
2007
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Doosan HM 630 Doosan HM 630 Doosan HM 630 Doosan HM 630 Doosan HM 630 Doosan HM 630 Doosan HM 630 Doosan HM 630
more images
8
Шведска Grimhult
1841 km
Doosan HM 630
2007
работилница ремонтирана (искористена)
Јавете се
Класифицирана реклама
PRATIC CNC PWM series PRATIC CNC PWM series PRATIC CNC PWM series PRATIC CNC PWM series PRATIC CNC PWM series PRATIC CNC PWM series PRATIC CNC PWM series
more images
7
Бугарија Sofia
178 km
PRATIC CNC PWM series
2022
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
MAZAK FH 680 MAZAK FH 680 MAZAK FH 680 MAZAK FH 680
more images
4
Франција France
1643 km
MAZAK FH 680
1998
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Mazak HCN-6800 II MATRIX 2 Mazak HCN-6800 II MATRIX 2 Mazak HCN-6800 II MATRIX 2 Mazak HCN-6800 II MATRIX 2 Mazak HCN-6800 II MATRIX 2 Mazak HCN-6800 II MATRIX 2 Mazak HCN-6800 II MATRIX 2 Mazak HCN-6800 II MATRIX 2
more images
8
Франција Moncé-en-Belin
1836 km
Mazak HCN-6800 II MATRIX 2
2012
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
DMC 60H DMC 60H DMC 60H DMC 60H DMC 60H DMC 60H DMC 60H DMC 60H DMC 60H DMC 60H
more images
10
Словенија Kolodvorska ulica, 2310 Slovenska Bistrica, Slovenija
725 km
DMC 60H
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
HÜLLER HILLE NBH 170 HÜLLER HILLE NBH 170 HÜLLER HILLE NBH 170 HÜLLER HILLE NBH 170 HÜLLER HILLE NBH 170 HÜLLER HILLE NBH 170 HÜLLER HILLE NBH 170 HÜLLER HILLE NBH 170 HÜLLER HILLE NBH 170 HÜLLER HILLE NBH 170 HÜLLER HILLE NBH 170 HÜLLER HILLE NBH 170 HÜLLER HILLE NBH 170 HÜLLER HILLE NBH 170
more images
14
Германија Halberstadt
1403 km
HÜLLER HILLE NBH 170
2008
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Okuma MC 600H Okuma MC 600H Okuma MC 600H Okuma MC 600H Okuma MC 600H Okuma MC 600H Okuma MC 600H Okuma MC 600H Okuma MC 600H Okuma MC 600H Okuma MC 600H Okuma MC 600H Okuma MC 600H Okuma MC 600H Okuma MC 600H
more images
15
Шведска Uddevalla
1987 km
Okuma MC 600H
1995
како нов (користен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Mazak FH 680 Mazak FH 680 Mazak FH 680 Mazak FH 680
more images
4
Франција Haguenau
1352 km
Mazak FH 680
1997
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Deckel Maho DMC DUO BLOCK 100 H Deckel Maho DMC DUO BLOCK 100 H Deckel Maho DMC DUO BLOCK 100 H
more images
3
Германија Korschenbroich
1577 km
Deckel Maho DMC DUO BLOCK 100 H
2011
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Enshu GE460H Enshu GE460H Enshu GE460H Enshu GE460H Enshu GE460H Enshu GE460H Enshu GE460H Enshu GE460H
more images
8
Израел Metula
1531 km
Enshu GE460H
2011
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Франција Bonneville
1323 km
OKK VP 600
2007
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
STARRAG HECKERT CWK 630 STARRAG HECKERT CWK 630 STARRAG HECKERT CWK 630 STARRAG HECKERT CWK 630 STARRAG HECKERT CWK 630 STARRAG HECKERT CWK 630 STARRAG HECKERT CWK 630 STARRAG HECKERT CWK 630 STARRAG HECKERT CWK 630 STARRAG HECKERT CWK 630 STARRAG HECKERT CWK 630
more images
11
Германија Halberstadt
1403 km
STARRAG HECKERT CWK 630
2008
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
MAZAK VTC 20B MAZAK VTC 20B MAZAK VTC 20B MAZAK VTC 20B
more images
4
Германија Fuldatal
1432 km
MAZAK VTC 20B
1996
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Швајцарија Root
1225 km
TONGTAI TOPPER HB 630
2014
како нов (користен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Heckert FCWK 800 Heckert FCWK 800 Heckert FCWK 800 Heckert FCWK 800 Heckert FCWK 800 Heckert FCWK 800 Heckert FCWK 800 Heckert FCWK 800 Heckert FCWK 800 Heckert FCWK 800
more images
10
Германија Chemnitz
1231 km
Heckert FCWK 800
1995
нештиклирано (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Enshu ENSHU JE60S. Enshu ENSHU JE60S. Enshu ENSHU JE60S. Enshu ENSHU JE60S. Enshu ENSHU JE60S. Enshu ENSHU JE60S. Enshu ENSHU JE60S. Enshu ENSHU JE60S.
more images
8
Израел Metula
1531 km
Enshu ENSHU JE60S.
2011
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Mazak HCN-6800 Mazak HCN-6800 Mazak HCN-6800 Mazak HCN-6800 Mazak HCN-6800 Mazak HCN-6800 Mazak HCN-6800
more images
7
Германија Wiesbaden
1406 km
Mazak HCN-6800
2018
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
HURCO VMX 50 T SK 50 HURCO VMX 50 T SK 50 HURCO VMX 50 T SK 50 HURCO VMX 50 T SK 50 HURCO VMX 50 T SK 50 HURCO VMX 50 T SK 50
more images
6
Германија Weiterstadt
1372 km
HURCO VMX 50 T SK 50
2011
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Handtmann PBZ DL 5 - M Handtmann PBZ DL 5 - M
more images
2
Франција Montévrain
1686 km
Handtmann PBZ DL 5 - M
2008
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
HECKERT CW 800 HECKERT CW 800 HECKERT CW 800 HECKERT CW 800 HECKERT CW 800 HECKERT CW 800
more images
6
Германија Lüdenscheid
(Локација на дилерот)
1518 km
HECKERT CW 800
1989
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Matsuura MAM-700HG Matsuura MAM-700HG Matsuura MAM-700HG Matsuura MAM-700HG Matsuura MAM-700HG Matsuura MAM-700HG Matsuura MAM-700HG Matsuura MAM-700HG Matsuura MAM-700HG Matsuura MAM-700HG Matsuura MAM-700HG Matsuura MAM-700HG Matsuura MAM-700HG Matsuura MAM-700HG
more images
14
Холандија Soerendonk
1638 km
Matsuura MAM-700HG
1998
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Kia Kia centre H63 Kia Kia centre H63 Kia Kia centre H63 Kia Kia centre H63 Kia Kia centre H63 Kia Kia centre H63 Kia Kia centre H63 Kia Kia centre H63 Kia Kia centre H63 Kia Kia centre H63 Kia Kia centre H63
more images
11
Обединето Кралство Albion Works, Savile St, Sheffield S4 7UD, UK
2166 km
Kia Kia centre H63
2004
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Makino A99 Makino A99 Makino A99 Makino A99 Makino A99 Makino A99
more images
6
Данска Pandrup
1937 km
Makino A99
многу добро (користено)
Јавете се

Искористено Центри (хоризонтални) 1000-1199 mm (x-насочен)

Сега пребарајте го Machineseeker целосно со повеќе од 200.000 користени машини.