Купете Центри (хоризонтални) 1000-1199 mm (x-насочен) користени (40)

 • Подреди резултати
 • најниска цена Највисока цена
 • Најнови огласи Најстарите огласи
 • Најкратко растојание најдалечното растојание
 • Последна година на градба Најстарата година на градба
 • Најновото ажурирање Најстарото ажурирање
 • Производителите А до Ш Производителот Z до A
 • Релевантност
најниска цена
цена
Највисока цена
цена
Најнови огласи
Поставување датум
Најстарите огласи
Поставување датум
Најкратко растојание
растојание
најдалечното растојание
растојание
Последна година на градба
Година на градба
Најстарата година на градба
Година на градба
Најновото ажурирање
Ажурирање
Најстарото ажурирање
Ажурирање
Производителите А до Ш
Производителот
Производителот Z до A
Производителот
Релевантност
Релевантност
Машини за обработка на метали и машински алати Машински центри (хоризонтални) Центри (хоризонтални) 1000-1199 mm (x-насочен)
Класифицирана реклама
Tajmac ZPS H63 Tajmac ZPS H63 Tajmac ZPS H63 Tajmac ZPS H63 Tajmac ZPS H63 Tajmac ZPS H63 Tajmac ZPS H63 Tajmac ZPS H63 Tajmac ZPS H63 Tajmac ZPS H63 Tajmac ZPS H63
more images
11
Чешка република Králova 279/9, 616 00 Brno-Žabovřesky, Tschechien
937 km
Tajmac ZPS H63
2005
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Doosan HP 6300 Doosan HP 6300 Doosan HP 6300 Doosan HP 6300 Doosan HP 6300 Doosan HP 6300 Doosan HP 6300 Doosan HP 6300 Doosan HP 6300 Doosan HP 6300 Doosan HP 6300 Doosan HP 6300
more images
12
Италија
763 km
Doosan HP 6300
2007
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
ZPS MCFH63 ZPS MCFH63
more images
2
Чешка република Kobližná 3, 631 32 Brno-Brno-střed, Tschechien
935 km
ZPS MCFH63
2001
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
MORI SEIKI NH 5000-40 MORI SEIKI NH 5000-40 MORI SEIKI NH 5000-40 MORI SEIKI NH 5000-40 MORI SEIKI NH 5000-40 MORI SEIKI NH 5000-40 MORI SEIKI NH 5000-40 MORI SEIKI NH 5000-40 MORI SEIKI NH 5000-40 MORI SEIKI NH 5000-40
more images
10
Германија Malsch
1324 km
MORI SEIKI NH 5000-40
2005
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
HÜLLER HILLE NBH 170 HÜLLER HILLE NBH 170 HÜLLER HILLE NBH 170 HÜLLER HILLE NBH 170 HÜLLER HILLE NBH 170 HÜLLER HILLE NBH 170 HÜLLER HILLE NBH 170 HÜLLER HILLE NBH 170 HÜLLER HILLE NBH 170 HÜLLER HILLE NBH 170 HÜLLER HILLE NBH 170 HÜLLER HILLE NBH 170 HÜLLER HILLE NBH 170 HÜLLER HILLE NBH 170
more images
14
Германија Halberstadt
1403 km
HÜLLER HILLE NBH 170
2008
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Matsuura H.PLUS-630 PC-2 Matsuura H.PLUS-630 PC-2 Matsuura H.PLUS-630 PC-2 Matsuura H.PLUS-630 PC-2 Matsuura H.PLUS-630 PC-2
more images
5
Германија Walluf
1408 km
Matsuura H.PLUS-630 PC-2
2003
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
ZPS MCFH63 ZPS MCFH63 ZPS MCFH63 ZPS MCFH63 ZPS MCFH63 ZPS MCFH63 ZPS MCFH63 ZPS MCFH63 ZPS MCFH63
more images
9
Чешка република Králova 279/9, 616 00 Brno-Žabovřesky, Tschechien
937 km
ZPS MCFH63
2001
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Mandelli storm 1100 Mandelli storm 1100 Mandelli storm 1100 Mandelli storm 1100 Mandelli storm 1100
more images
5
Словенија
740 km
Mandelli storm 1100
2000
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
ZPS H63 ZPS H63
more images
2
Чешка република Kobližná 3, 631 32 Brno-Brno-střed, Tschechien
935 km
ZPS H63
2005
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
 XTR 1200 XTR 1200 XTR 1200 XTR 1200 XTR 1200 XTR 1200 XTR 1200
more images
7
Полска Krosno
899 km
XTR 1200
2016
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
STARRAG HECKERT CWK 630 STARRAG HECKERT CWK 630 STARRAG HECKERT CWK 630 STARRAG HECKERT CWK 630 STARRAG HECKERT CWK 630 STARRAG HECKERT CWK 630 STARRAG HECKERT CWK 630 STARRAG HECKERT CWK 630 STARRAG HECKERT CWK 630
more images
9
Германија Halberstadt
1403 km
STARRAG HECKERT CWK 630
2015
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
DMG DMC 100 H duoblock x 2 + Fastems DMG DMC 100 H duoblock x 2 + Fastems DMG DMC 100 H duoblock x 2 + Fastems DMG DMC 100 H duoblock x 2 + Fastems DMG DMC 100 H duoblock x 2 + Fastems DMG DMC 100 H duoblock x 2 + Fastems DMG DMC 100 H duoblock x 2 + Fastems DMG DMC 100 H duoblock x 2 + Fastems DMG DMC 100 H duoblock x 2 + Fastems DMG DMC 100 H duoblock x 2 + Fastems DMG DMC 100 H duoblock x 2 + Fastems DMG DMC 100 H duoblock x 2 + Fastems DMG DMC 100 H duoblock x 2 + Fastems DMG DMC 100 H duoblock x 2 + Fastems DMG DMC 100 H duoblock x 2 + Fastems
more images
15
Германија Oestrich-Winkel
1414 km
DMG DMC 100 H duoblock x 2 + Fastems
2005
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
HAAS VF3DYTHE HAAS VF3DYTHE HAAS VF3DYTHE HAAS VF3DYTHE HAAS VF3DYTHE HAAS VF3DYTHE HAAS VF3DYTHE HAAS VF3DYTHE HAAS VF3DYTHE HAAS VF3DYTHE HAAS VF3DYTHE HAAS VF3DYTHE HAAS VF3DYTHE HAAS VF3DYTHE
more images
14
Германија Kißlegg
1162 km
HAAS VF3DYTHE
2008
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
DMG MORI NHX6300 DMG MORI NHX6300 DMG MORI NHX6300 DMG MORI NHX6300 DMG MORI NHX6300 DMG MORI NHX6300 DMG MORI NHX6300 DMG MORI NHX6300 DMG MORI NHX6300 DMG MORI NHX6300 DMG MORI NHX6300 DMG MORI NHX6300 DMG MORI NHX6300 DMG MORI NHX6300 DMG MORI NHX6300
more images
15
Полска Poland
1165 km
DMG MORI NHX6300
2018
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
STAMA (Chiron) MC 526 Compact STAMA (Chiron) MC 526 Compact STAMA (Chiron) MC 526 Compact STAMA (Chiron) MC 526 Compact STAMA (Chiron) MC 526 Compact STAMA (Chiron) MC 526 Compact STAMA (Chiron) MC 526 Compact STAMA (Chiron) MC 526 Compact STAMA (Chiron) MC 526 Compact STAMA (Chiron) MC 526 Compact
more images
10
Германија
1531 km
STAMA (Chiron) MC 526 Compact
2005
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
MAZAK FH 8800 MAZAK FH 8800 MAZAK FH 8800 MAZAK FH 8800 MAZAK FH 8800
more images
5
Франција Frankreich
1643 km
MAZAK FH 8800
2008
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
STARRAG HECKERT HEC 630 Athletic STARRAG HECKERT HEC 630 Athletic STARRAG HECKERT HEC 630 Athletic STARRAG HECKERT HEC 630 Athletic STARRAG HECKERT HEC 630 Athletic STARRAG HECKERT HEC 630 Athletic STARRAG HECKERT HEC 630 Athletic STARRAG HECKERT HEC 630 Athletic STARRAG HECKERT HEC 630 Athletic
more images
9
Германија Halberstadt
1403 km
STARRAG HECKERT HEC 630 Athletic
2007
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Okuma MA-600HIII
more images
1
Австрија Parndorf
809 km
Okuma MA-600HIII
2021
како нов (изложбена машина)
Јавете се
Класифицирана реклама
DAEWOO DOOSAN HM-630 DAEWOO DOOSAN HM-630 DAEWOO DOOSAN HM-630 DAEWOO DOOSAN HM-630 DAEWOO DOOSAN HM-630 DAEWOO DOOSAN HM-630 DAEWOO DOOSAN HM-630 DAEWOO DOOSAN HM-630 DAEWOO DOOSAN HM-630 DAEWOO DOOSAN HM-630
more images
10
Холандија Babberich
1645 km
DAEWOO DOOSAN HM-630
2001
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Makino A99 Makino A99 Makino A99 Makino A99 Makino A99 Makino A99
more images
6
Бугарија Kostievo
247 km
Makino A99
2000
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
HÜLLER HILLE NBH 170 HÜLLER HILLE NBH 170 HÜLLER HILLE NBH 170 HÜLLER HILLE NBH 170 HÜLLER HILLE NBH 170 HÜLLER HILLE NBH 170 HÜLLER HILLE NBH 170
more images
7
Германија Unterschleißheim
(Локација на дилерот)
1092 km
HÜLLER HILLE NBH 170
2003
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Австрија Oberweis
944 km
Strojtos / TOS FNG 63 CNC
2001
добро (искористено)
Јавете се
аукција
Аукцијата заврши
Италија Lombardei, Италија
1139 km
Matsuura H.Plus-630
2007
добро (искористено)
Класифицирана реклама
Mazak FH 6800 Mazak FH 6800 Mazak FH 6800 Mazak FH 6800 Mazak FH 6800 Mazak FH 6800 Mazak FH 6800 Mazak FH 6800 Mazak FH 6800
more images
9
Германија
1369 km
Mazak FH 6800
1999
добро (искористено)
Јавете се

Печат на доверба

Преку Machineseeker сертифицирани дилери

Печат на доверба
Класифицирана реклама
Германија Trittau
(Локација на дилерот)
1581 km
DMG NHX 6300
2021
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Takumi H10 Takumi H10 Takumi H10 Takumi H10 Takumi H10
more images
5
Германија Olching
1101 km
Takumi H10
2022
како нов (изложбена машина)
Јавете се
Класифицирана реклама
Израел בת חפר
1565 km
DMG 100 T
2002
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
HYUNDAI-KIA HS630 HYUNDAI-KIA HS630 HYUNDAI-KIA HS630 HYUNDAI-KIA HS630 HYUNDAI-KIA HS630 HYUNDAI-KIA HS630 HYUNDAI-KIA HS630 HYUNDAI-KIA HS630 HYUNDAI-KIA HS630 HYUNDAI-KIA HS630
more images
10
Германија Hattingen
1554 km
HYUNDAI-KIA HS630
2008
Втора рака
Јавете се
аукција
Аукцијата заврши
Германија Sachsen, Германија
1230 km
Heckert CWK 800
1995
добро (искористено)
Класифицирана реклама
 ECO CUT 1 ECO CUT 1 ECO CUT 1 ECO CUT 1 ECO CUT 1 ECO CUT 1 ECO CUT 1 ECO CUT 1 ECO CUT 1
more images
9
Италија Carugate
1091 km
ECO CUT 1
1996
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Швајцарија Root
1225 km
TONGTAI TOPPER HB 630
2014
како нов (користен)
Јавете се
Класифицирана реклама
GROB-WERKE G640 GROB-WERKE G640 GROB-WERKE G640 GROB-WERKE G640 GROB-WERKE G640 GROB-WERKE G640 GROB-WERKE G640 GROB-WERKE G640 GROB-WERKE G640 GROB-WERKE G640 GROB-WERKE G640 GROB-WERKE G640
more images
12
Германија Mindelheim
1139 km
GROB-WERKE G640
2021
како нов (изложбена машина)
Јавете се
Класифицирана реклама
Франција Bonneville
1323 km
OKK VP 600
2007
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Mazak FH 680 Mazak FH 680 Mazak FH 680 Mazak FH 680
more images
4
Франција Haguenau
1352 km
Mazak FH 680
1997
добро (искористено)
Јавете се
аукција
Аукцијата заврши
Германија Германија
1591 km
Mori Seiki NH 6300 DCG
2007
добро (искористено)
Класифицирана реклама
MAZAK VTC 20B MAZAK VTC 20B MAZAK VTC 20B MAZAK VTC 20B
more images
4
Германија Fuldatal
1432 km
MAZAK VTC 20B
1996
добро (искористено)
Јавете се
аукција
Аукцијата заврши
Германија Hessen, Германија
1407 km
Hüller Hille NBH 170 Speed
2002
добро (искористено)
Класифицирана реклама
MAZAK HCN 6800 II MAZAK HCN 6800 II MAZAK HCN 6800 II MAZAK HCN 6800 II MAZAK HCN 6800 II MAZAK HCN 6800 II MAZAK HCN 6800 II MAZAK HCN 6800 II MAZAK HCN 6800 II MAZAK HCN 6800 II
more images
10
Франција Moncé-en-Belin
1836 km
MAZAK HCN 6800 II
2012
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Hyundai Kia KH63G Hyundai Kia KH63G Hyundai Kia KH63G Hyundai Kia KH63G Hyundai Kia KH63G Hyundai Kia KH63G Hyundai Kia KH63G Hyundai Kia KH63G
more images
8
Обединето Кралство Albion Works, Savile St, Sheffield S4 7UD, UK
2166 km
Hyundai Kia KH63G
2007
како нов (користен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Kia Kia centre H63 Kia Kia centre H63 Kia Kia centre H63 Kia Kia centre H63 Kia Kia centre H63 Kia Kia centre H63 Kia Kia centre H63 Kia Kia centre H63 Kia Kia centre H63 Kia Kia centre H63 Kia Kia centre H63
more images
11
Обединето Кралство Albion Works, Savile St, Sheffield S4 7UD, UK
2166 km
Kia Kia centre H63
2004
многу добро (користено)
Јавете се