Macedonian
German German German English English French French Spanish Spanish Italian Dutch Polish Russian Belarusian Ukrainian Estonian Turkish English English Czech Danish Finnish Swedish Norwegian Bokmål Maltese Greek Lithuanian Latvian Icelandic Portuguese Portuguese Spanish Spanish Hungarian Slovak Romanian Romanian Slovenian Serbian Serbian Albanian Croatian Bulgarian Macedonian Bosnian Hebrew Arabic Hindi English Indonesian Korean Japanese Thai Malay Vietnamese Chinese Chinese Persian Bengali Pashto

Купете Тркалезни и долги машини за плетење користени

12 резултати за
Прекини
Fimak KCM 1000 Fimak KCM 1000 Fimak KCM 1000 Fimak KCM 1000 Fimak KCM 1000 Fimak KCM 1000
more images
6
Јавете се
Babenhausen Германија
1356 km
работилница ремонтирана (искористена)
WP Combi U WP Combi U WP Combi U WP Combi U WP Combi U WP Combi U
more images
6
Јавете се
Keltern Германија
1310 km
работилница ремонтирана (искористена)
WP Haton Combi 2
more images
1
Јавете се
Andelst Холандија
1669 km
како нов (користен)
Fritsch Wirk Fix 170 Fritsch Wirk Fix 170 Fritsch Wirk Fix 170 Fritsch Wirk Fix 170 Fritsch Wirk Fix 170 Fritsch Wirk Fix 170 Fritsch Wirk Fix 170 Fritsch Wirk Fix 170 Fritsch Wirk Fix 170 Fritsch Wirk Fix 170 Fritsch Wirk Fix 170 Fritsch Wirk Fix 170 Fritsch Wirk Fix 170 Fritsch Wirk Fix 170
more images
14
Јавете се
Bad Lippspringe Германија
1498 km
работилница ремонтирана (искористена)
JAC FAC M1 JAC FAC M1 JAC FAC M1 JAC FAC M1 JAC FAC M1
more images
5
Јавете се
Bergkamen Германија
1545 km
2005
реновиран (користен)
WP Haton BM51-A WP Haton BM51-A WP Haton BM51-A WP Haton BM51-A WP Haton BM51-A WP Haton BM51-A WP Haton BM51-A WP Haton BM51-A WP Haton BM51-A WP Haton BM51-A
more images
10
Јавете се
Dalen Холандија
1671 km
работилница ремонтирана (искористена)
WP Winkler Konus WP Winkler Konus WP Winkler Konus WP Winkler Konus WP Winkler Konus WP Winkler Konus WP Winkler Konus WP Winkler Konus WP Winkler Konus
more images
9
Јавете се
Babenhausen Германија
1356 km
работилница ремонтирана (искористена)
more images
1
Јавете се
Andelst Холандија
1669 km
како нов (користен)
Gefra Gefra Gefra Gefra Gefra Gefra Gefra Gefra Gefra
more images
9
Јавете се
Dalen Холандија
1671 km
подготвен за употреба (искористен)
Gefra Gefra Gefra Gefra Gefra
more images
5
Јавете се
Dalen Холандија
1671 km
подготвен за употреба (искористен)
WP Haton CR87 WP Haton CR87 WP Haton CR87 WP Haton CR87 WP Haton CR87 WP Haton CR87
more images
6
Јавете се
Dalen Холандија
1671 km
подготвен за употреба (искористен)
Benier Beflex Benier Beflex Benier Beflex Benier Beflex Benier Beflex
more images
5
Јавете се
Dalen Холандија
1671 km
1995
добро (искористено)
 

Искористено Тркалезни и долги машини за плетење

Сега пребарајте го Machineseeker целосно со повеќе од 200.000 користени машини.
Machineseeker.mk е официјален спонзор на:
ПОФАЛИ И КРИТИКА
Успешно: Спроведена акција
неуспех: Акцијата не можеше да се изврши