Купете Линии за пециво користени (44)

 • Подреди резултати
 • најниска цена Највисока цена
 • Најнови огласи Најстарите огласи
 • Најкратко растојание најдалечното растојание
 • Последна година на градба Најстарата година на градба
 • Најновото ажурирање Најстарото ажурирање
 • Производителите А до Ш Производителот Z до A
 • Релевантност
најниска цена
цена
Највисока цена
цена
Најнови огласи
Поставување датум
Најстарите огласи
Поставување датум
Најкратко растојание
растојание
најдалечното растојание
растојание
Последна година на градба
Година на градба
Најстарата година на градба
Година на градба
Најновото ажурирање
Ажурирање
Најстарото ажурирање
Ажурирање
Производителите А до Ш
Производителот
Производителот Z до A
Производителот
Релевантност
Релевантност
Машини за храна Пекарски машини Линии за пециво
Класифицирана реклама
Seewer Rondo SSO
more images
1
Унгарија Budapest
694 km
Seewer Rondo SSO
2023
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
Fritsch CTR Fritsch CTR Fritsch CTR Fritsch CTR Fritsch CTR Fritsch CTR Fritsch CTR
more images
7
Полска Siemianowice Śląskie
993 km
Fritsch CTR
1998
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
MONO MK9 MONO MK9 MONO MK9
more images
3
Франција Morangis
1709 km
MONO MK9
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Tromp Tromp Tromp Tromp Tromp Tromp Tromp
more images
7
Холандија Nijverdal
1661 km
Tromp
2000
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Seewer Rondo Compactline Seewer Rondo Compactline Seewer Rondo Compactline Seewer Rondo Compactline Seewer Rondo Compactline Seewer Rondo Compactline
more images
6
Германија Babenhausen
1356 km
Seewer Rondo Compactline
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Memak MKPR-6 Memak MKPR-6
more images
2
Србија Mačvanski Pričinović
399 km
Memak MKPR-6
2022
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
IMAFORNI Tunnel IMAFORNI Tunnel IMAFORNI Tunnel IMAFORNI Tunnel IMAFORNI Tunnel IMAFORNI Tunnel
more images
6
Унгарија Budapest
(Локација на дилерот)
690 km
IMAFORNI Tunnel
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Koenig Combiline R 600-VG Koenig Combiline R 600-VG Koenig Combiline R 600-VG Koenig Combiline R 600-VG Koenig Combiline R 600-VG Koenig Combiline R 600-VG
more images
6
Полска Siemianowice Śląskie
993 km
Koenig Combiline R 600-VG
2007
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Seewer Rondo SPF 602 Seewer Rondo SPF 602 Seewer Rondo SPF 602 Seewer Rondo SPF 602 Seewer Rondo SPF 602 Seewer Rondo SPF 602 Seewer Rondo SPF 602 Seewer Rondo SPF 602 Seewer Rondo SPF 602 Seewer Rondo SPF 602 Seewer Rondo SPF 602
more images
11
Германија Bielefeld
1525 km
Seewer Rondo SPF 602
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Fritsch FRH 400 Fritsch FRH 400 Fritsch FRH 400 Fritsch FRH 400 Fritsch FRH 400 Fritsch FRH 400 Fritsch FRH 400 Fritsch FRH 400
more images
8
Холандија Nijverdal
1661 km
Fritsch FRH 400
1999
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Milbrandt BSM Line Milbrandt BSM Line Milbrandt BSM Line
more images
3
Германија Babenhausen
1356 km
Milbrandt BSM Line
2023
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
Frisch SpritzMatic Econa 3 Frisch SpritzMatic Econa 3 Frisch SpritzMatic Econa 3 Frisch SpritzMatic Econa 3
more images
4
Србија Mačvanski Pričinović
399 km
Frisch SpritzMatic Econa 3
2002
како нов (користен)
Јавете се
Класифицирана реклама
IMAFORNI Spa IMAFORNI Spa IMAFORNI Spa IMAFORNI Spa IMAFORNI Spa IMAFORNI Spa IMAFORNI Spa IMAFORNI Spa IMAFORNI Spa IMAFORNI Spa IMAFORNI Spa IMAFORNI Spa
more images
12
Унгарија Budapest
(Локација на дилерот)
690 km
IMAFORNI Spa
има потреба од поправка (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Rondo Jumbolino Rondo Jumbolino Rondo Jumbolino Rondo Jumbolino Rondo Jumbolino
more images
5
Полска Siemianowice Śląskie
993 km
Rondo Jumbolino
2002
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Полска Zamość
1026 km
Glass, Sandore, Sarp, BVBA, Tiromat
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Fritsch CTR Fritsch CTR Fritsch CTR Fritsch CTR Fritsch CTR Fritsch CTR Fritsch CTR Fritsch CTR Fritsch CTR Fritsch CTR Fritsch CTR Fritsch CTR Fritsch CTR Fritsch CTR Fritsch CTR
more images
15
Холандија Nijverdal
1661 km
Fritsch CTR
2003
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Fritsch Euroline Fritsch Euroline Fritsch Euroline Fritsch Euroline Fritsch Euroline
more images
5
Германија Babenhausen
1356 km
Fritsch Euroline
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Gulliver IRIS 20 Gulliver IRIS 20 Gulliver IRIS 20 Gulliver IRIS 20 Gulliver IRIS 20 Gulliver IRIS 20
more images
6
Германија Schwarzenberg/Erzgebirge
1209 km
Gulliver IRIS 20
2009
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
CIM CIM 4000 CIM CIM 4000 CIM CIM 4000 CIM CIM 4000 CIM CIM 4000 CIM CIM 4000 CIM CIM 4000 CIM CIM 4000 CIM CIM 4000 CIM CIM 4000 CIM CIM 4000
more images
11
Германија Babenhausen
1356 km
CIM CIM 4000
1989
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Rondo Compactline Rondo Compactline Rondo Compactline Rondo Compactline Rondo Compactline Rondo Compactline Rondo Compactline Rondo Compactline Rondo Compactline Rondo Compactline Rondo Compactline
more images
11
Полска Siemianowice Śląskie
993 km
Rondo Compactline
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Rondo Doge Rondo Doge Rondo Doge Rondo Doge Rondo Doge Rondo Doge Rondo Doge Rondo Doge Rondo Doge Rondo Doge Rondo Doge Rondo Doge Rondo Doge Rondo Doge Rondo Doge
more images
15
Обединето Кралство Chapel Pond Hill, Bury Saint Edmunds IP32 7HT, UK
1977 km
Rondo Doge
како нов (користен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Tromp pastry line Tromp pastry line Tromp pastry line Tromp pastry line Tromp pastry line Tromp pastry line Tromp pastry line Tromp pastry line Tromp pastry line
more images
9
Холандија Nijverdal
1661 km
Tromp pastry line
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
OPELKA OPELKA OPELKA OPELKA OPELKA OPELKA OPELKA OPELKA OPELKA OPELKA OPELKA OPELKA OPELKA OPELKA
more images
14
Германија Bad Lippspringe
1498 km
OPELKA
2014
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
MANOTRAD MANOTRAD MANOTRAD MANOTRAD
more images
4
Германија Quickborn
1610 km
MANOTRAD
Ново
Јавете се

Печат на доверба

Преку Machineseeker сертифицирани дилери

Печат на доверба
Класифицирана реклама
Rondo Doge
more images
1
Холандија Andelst
1669 km
Rondo Doge
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Fortuna Fortuna Fortuna Fortuna Fortuna Fortuna
more images
6
Полска Siemianowice Śląskie
993 km
Fortuna
1998
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Rondo / Rademaker Rondo / Rademaker Rondo / Rademaker Rondo / Rademaker Rondo / Rademaker Rondo / Rademaker Rondo / Rademaker Rondo / Rademaker Rondo / Rademaker Rondo / Rademaker Rondo / Rademaker Rondo / Rademaker Rondo / Rademaker Rondo / Rademaker
more images
14
Обединето Кралство Scotland, UK
2488 km
Rondo / Rademaker
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Seewer Rondo UNO ZKW6011.A Seewer Rondo UNO ZKW6011.A Seewer Rondo UNO ZKW6011.A Seewer Rondo UNO ZKW6011.A Seewer Rondo UNO ZKW6011.A Seewer Rondo UNO ZKW6011.A Seewer Rondo UNO ZKW6011.A Seewer Rondo UNO ZKW6011.A
more images
8
Холандија Nijverdal
1661 km
Seewer Rondo UNO ZKW6011.A
2014
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Kalmeijer KGM Kalmeijer KGM Kalmeijer KGM Kalmeijer KGM Kalmeijer KGM Kalmeijer KGM Kalmeijer KGM Kalmeijer KGM Kalmeijer KGM Kalmeijer KGM Kalmeijer KGM Kalmeijer KGM Kalmeijer KGM Kalmeijer KGM Kalmeijer KGM
more images
15
Германија Bad Lippspringe
1498 km
Kalmeijer KGM
2008
реновиран (користен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Various machines from different manufact 0 Various machines from different manufact 0 Various machines from different manufact 0 Various machines from different manufact 0 Various machines from different manufact 0 Various machines from different manufact 0 Various machines from different manufact 0 Various machines from different manufact 0 Various machines from different manufact 0 Various machines from different manufact 0 Various machines from different manufact 0 Various machines from different manufact 0 Various machines from different manufact 0 Various machines from different manufact 0 Various machines from different manufact 0
more images
15
Обединето Кралство Midsomer Norton
2132 km
Various machines from different manufact 0
2018
како нов (користен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Rondo Polyline Rondo Polyline Rondo Polyline
more images
3
Норвешка Masteveien 1, 1481 Hagan, Norway
2177 km
Rondo Polyline
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Rondo Jumbolino Rondo Jumbolino Rondo Jumbolino Rondo Jumbolino Rondo Jumbolino Rondo Jumbolino Rondo Jumbolino Rondo Jumbolino Rondo Jumbolino Rondo Jumbolino Rondo Jumbolino
more images
11
Полска Siemianowice Śląskie
993 km
Rondo Jumbolino
1999
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Обединето Кралство Misterton
2132 km
Rondo Laminazione
2001
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Tromp Swiss cake line Tromp Swiss cake line Tromp Swiss cake line Tromp Swiss cake line Tromp Swiss cake line Tromp Swiss cake line Tromp Swiss cake line Tromp Swiss cake line Tromp Swiss cake line Tromp Swiss cake line Tromp Swiss cake line Tromp Swiss cake line Tromp Swiss cake line Tromp Swiss cake line Tromp Swiss cake line
more images
15
Холандија Nijverdal
1661 km
Tromp Swiss cake line
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Rondo Rondo Rondo Rondo Rondo Rondo Rondo
more images
7
Обединето Кралство Williton Industrial Estate
2183 km
Rondo
како нов (користен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Nielsen 320 Nielsen 320 Nielsen 320 Nielsen 320 Nielsen 320 Nielsen 320 Nielsen 320 Nielsen 320 Nielsen 320
more images
9
Холандија Nijverdal
1661 km
Nielsen 320
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Fritsch
more images
1
Обединето Кралство Williton Industrial Estate
2183 km
Fritsch
како нов (користен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Seewer Rondo SFT 362 Seewer Rondo SFT 362 Seewer Rondo SFT 362 Seewer Rondo SFT 362 Seewer Rondo SFT 362 Seewer Rondo SFT 362 Seewer Rondo SFT 362
more images
7
Холандија Nijverdal
1661 km
Seewer Rondo SFT 362
2011
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Tromp
more images
1
Обединето Кралство Williton Industrial Estate
2183 km
Tromp
нештиклирано (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Seewer Rondo ZKWA607.A20 Seewer Rondo ZKWA607.A20 Seewer Rondo ZKWA607.A20 Seewer Rondo ZKWA607.A20 Seewer Rondo ZKWA607.A20
more images
5
Холандија Nijverdal
1661 km
Seewer Rondo ZKWA607.A20
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Rondo Rondo Rondo Rondo Rondo Rondo
more images
6
Обединето Кралство Williton Industrial Estate
2183 km
Rondo
како нов (користен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Tromp Unimac Tromp Unimac Tromp Unimac Tromp Unimac Tromp Unimac Tromp Unimac Tromp Unimac Tromp Unimac
more images
8
Холандија Nijverdal
1661 km
Tromp Unimac
2009
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
RHEON V4 stress free dough laminator
more images
1
Обединето Кралство Williton Industrial Estate
2183 km
RHEON V4 stress free dough laminator
како нов (користен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Rondo smart line, smart feeder, jumbolino line complete make up line Rondo smart line, smart feeder, jumbolino line complete make up line
more images
2
Обединето Кралство Somerset
(Локација на дилерот)
2183 km
Rondo smart line, smart feeder, jumbolino line complete make up line
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се