категорија
Главна категорија:
покажуваат помалку
покажете повеќе
Подкатегорија:
покажуваат помалку
покажете повеќе
Втора поткатегорија:
покажуваат помалку
покажете повеќе
детали за машината
Производител:
Модел:
Цена:
-
Година на градба:
-
Локација
Вашата препознаена локација: Македонија (промена)
периметар:
 
земји:
држава
формат на продажба
Детали

Купете Планетарни мешалки користени

Технологија на храна Пекарски машини Планетарни мешалки
Класифицирана реклама
Bear Varimixer AR 80 VL1S Bear Varimixer AR 80 VL1S Bear Varimixer AR 80 VL1S Bear Varimixer AR 80 VL1S Bear Varimixer AR 80 VL1S Bear Varimixer AR 80 VL1S Bear Varimixer AR 80 VL1S Bear Varimixer AR 80 VL1S Bear Varimixer AR 80 VL1S Bear Varimixer AR 80 VL1S Bear Varimixer AR 80 VL1S Bear Varimixer AR 80 VL1S Bear Varimixer AR 80 VL1S Bear Varimixer AR 80 VL1S Bear Varimixer AR 80 VL1S
more images
15
Германија Mörfelden-Walldorf
1380 km
Bear Varimixer AR 80 VL1S
2017
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Rego PM 40 E Rego PM 40 E Rego PM 40 E Rego PM 40 E Rego PM 40 E Rego PM 40 E
more images
6
Германија Babenhausen
1356 km
Rego PM 40 E
работилница ремонтирана (искористена)
Јавете се
Класифицирана реклама
Interbake Interbake Interbake Interbake Interbake Interbake Interbake Interbake Interbake Interbake Interbake Interbake Interbake Interbake
more images
14
Холандија Nijverdal
1661 km
Interbake
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
MMB V-MIX 60 MMB V-MIX 60 MMB V-MIX 60 MMB V-MIX 60 MMB V-MIX 60 MMB V-MIX 60
more images
6
Полска Żnin
1289 km
MMB V-MIX 60
2023
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
IBIS UC 80H IBIS UC 80H IBIS UC 80H IBIS UC 80H IBIS UC 80H IBIS UC 80H
more images
6
Полска Szubin
1303 km
IBIS UC 80H
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
SIGMA Chef 10/ Tischmaschine SIGMA Chef 10/ Tischmaschine SIGMA Chef 10/ Tischmaschine SIGMA Chef 10/ Tischmaschine SIGMA Chef 10/ Tischmaschine SIGMA Chef 10/ Tischmaschine SIGMA Chef 10/ Tischmaschine SIGMA Chef 10/ Tischmaschine SIGMA Chef 10/ Tischmaschine SIGMA Chef 10/ Tischmaschine SIGMA Chef 10/ Tischmaschine
more images
11
Германија Gattendorf
1227 km
SIGMA Chef 10/ Tischmaschine
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
Rego PM 100 EP Rego PM 100 EP Rego PM 100 EP Rego PM 100 EP Rego PM 100 EP Rego PM 100 EP Rego PM 100 EP Rego PM 100 EP Rego PM 100 EP Rego PM 100 EP Rego PM 100 EP Rego PM 100 EP Rego PM 100 EP Rego PM 100 EP Rego PM 100 EP
more images
15
Германија Mörfelden-Walldorf
1380 km
Rego PM 100 EP
1996
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Boku P 75 Boku P 75 Boku P 75 Boku P 75 Boku P 75 Boku P 75 Boku P 75 Boku P 75 Boku P 75
more images
9
Германија Babenhausen
1356 km
Boku P 75
работилница ремонтирана (искористена)
Јавете се
Класифицирана реклама
Varimixer Bear R100 Varimixer Bear R100 Varimixer Bear R100 Varimixer Bear R100 Varimixer Bear R100
more images
5
Холандија Nijverdal
1661 km
Varimixer Bear R100
1997
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Полска Warszawa
1192 km
Varimixer Bear AR40
реновиран (користен)
Јавете се
Класифицирана реклама
IBIS UC 60 IBIS UC 60 IBIS UC 60 IBIS UC 60 IBIS UC 60
more images
5
Полска Szubin
1303 km
IBIS UC 60
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
Rego Rego Typ 3 Rego Rego Typ 3 Rego Rego Typ 3 Rego Rego Typ 3 Rego Rego Typ 3 Rego Rego Typ 3
more images
6
Германија Altenglan
1419 km
Rego Rego Typ 3
реновиран (користен)
Јавете се
Класифицирана реклама
V MIX  100 V MIX  100 V MIX  100 V MIX  100 V MIX  100
more images
5
Германија Keltern
1310 km
V MIX 100
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
Milbrandt V-Mixer 80 L Milbrandt V-Mixer 80 L Milbrandt V-Mixer 80 L Milbrandt V-Mixer 80 L Milbrandt V-Mixer 80 L Milbrandt V-Mixer 80 L Milbrandt V-Mixer 80 L Milbrandt V-Mixer 80 L
more images
8
Германија Babenhausen
1356 km
Milbrandt V-Mixer 80 L
2023
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
Varimixer Bear R100 Varimixer Bear R100 Varimixer Bear R100 Varimixer Bear R100 Varimixer Bear R100 Varimixer Bear R100
more images
6
Холандија Nijverdal
1661 km
Varimixer Bear R100
1997
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Masz Gliwice REMIX 100 Masz Gliwice REMIX 100 Masz Gliwice REMIX 100 Masz Gliwice REMIX 100 Masz Gliwice REMIX 100 Masz Gliwice REMIX 100
more images
6
Германија Babenhausen
1356 km
Masz Gliwice REMIX 100
2022
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
Hobart HL120 New Mixer Hobart HL120 New Mixer Hobart HL120 New Mixer Hobart HL120 New Mixer
more images
4
Холандија Utrecht
(Локација на дилерот)
1718 km
Hobart HL120 New Mixer
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
Bakon Top Cream 530 Bakon Top Cream 530 Bakon Top Cream 530 Bakon Top Cream 530 Bakon Top Cream 530 Bakon Top Cream 530 Bakon Top Cream 530
more images
7
Германија Bielefeld
1525 km
Bakon Top Cream 530
2011
како нов (изложбена машина)
Јавете се
Класифицирана реклама
 PM800 – Z
more images
1
Германија Quickborn
1610 km
PM800 – Z
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
Milbrandt V-Mixer 60 L Milbrandt V-Mixer 60 L Milbrandt V-Mixer 60 L Milbrandt V-Mixer 60 L Milbrandt V-Mixer 60 L Milbrandt V-Mixer 60 L Milbrandt V-Mixer 60 L Milbrandt V-Mixer 60 L Milbrandt V-Mixer 60 L
more images
9
Германија Babenhausen
1356 km
Milbrandt V-Mixer 60 L
2023
како нов (изложбена машина)
Јавете се
Класифицирана реклама
Varimixer Bear AR80 MK1 Varimixer Bear AR80 MK1 Varimixer Bear AR80 MK1 Varimixer Bear AR80 MK1 Varimixer Bear AR80 MK1 Varimixer Bear AR80 MK1 Varimixer Bear AR80 MK1
more images
7
Холандија Nijverdal
1661 km
Varimixer Bear AR80 MK1
2006
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Masz Gliwice REMIX 80 Masz Gliwice REMIX 80 Masz Gliwice REMIX 80 Masz Gliwice REMIX 80 Masz Gliwice REMIX 80 Masz Gliwice REMIX 80
more images
6
Германија Babenhausen
1356 km
Masz Gliwice REMIX 80
2022
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
Hobart 40L Planetary Mixer Hobart 40L Planetary Mixer Hobart 40L Planetary Mixer Hobart 40L Planetary Mixer
more images
4
Холандија Utrecht
(Локација на дилерот)
1718 km
Hobart 40L Planetary Mixer
реновиран (користен)
Јавете се
Класифицирана реклама
GEA - Collette MPH450 GEA - Collette MPH450 GEA - Collette MPH450
more images
3
Белгија Meerhout
1656 km
GEA - Collette MPH450
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Rego 80 liter
more images
1
Холандија Andelst
1669 km
Rego 80 liter
како нов (користен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Milbrandt V-Mixer 120 L Milbrandt V-Mixer 120 L Milbrandt V-Mixer 120 L Milbrandt V-Mixer 120 L Milbrandt V-Mixer 120 L Milbrandt V-Mixer 120 L Milbrandt V-Mixer 120 L Milbrandt V-Mixer 120 L
more images
8
Германија Babenhausen
1356 km
Milbrandt V-Mixer 120 L
2023
како нов (изложбена машина)
Јавете се
Класифицирана реклама
Bear AE140/VL 4 Bear AE140/VL 4 Bear AE140/VL 4
more images
3
Обединето Кралство Williton Industrial Estate
2183 km
Bear AE140/VL 4
како нов (користен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Masz Gliwice REMIX 60 Masz Gliwice REMIX 60 Masz Gliwice REMIX 60 Masz Gliwice REMIX 60 Masz Gliwice REMIX 60 Masz Gliwice REMIX 60
more images
6
Германија Babenhausen
1356 km
Masz Gliwice REMIX 60
2022
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
Imperator 40 liter
more images
1
Холандија Andelst
1669 km
Imperator 40 liter
како нов (користен)
Јавете се
Класифицирана реклама
HOBART H 300 HOBART H 300 HOBART H 300 HOBART H 300 HOBART H 300 HOBART H 300 HOBART H 300 HOBART H 300
more images
8
Германија Babenhausen
1356 km
HOBART H 300
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Sancassiano PLT C600 Sancassiano PLT C600 Sancassiano PLT C600 Sancassiano PLT C600 Sancassiano PLT C600
more images
5
Обединето Кралство Williton Industrial Estate
2183 km
Sancassiano PLT C600
како нов (користен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Hobart N50
more images
1
Холандија Andelst
1669 km
Hobart N50
како нов (користен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Milbrandt PL 20 Milbrandt PL 20 Milbrandt PL 20 Milbrandt PL 20 Milbrandt PL 20 Milbrandt PL 20 Milbrandt PL 20
more images
7
Германија Babenhausen
1356 km
Milbrandt PL 20
2023
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
Rego P 50 Rego P 50 Rego P 50 Rego P 50 Rego P 50 Rego P 50
more images
6
Германија Babenhausen
1356 km
Rego P 50
работилница ремонтирана (искористена)
Јавете се
Класифицирана реклама
Milbrandt V-Mixer 100 L Milbrandt V-Mixer 100 L Milbrandt V-Mixer 100 L Milbrandt V-Mixer 100 L Milbrandt V-Mixer 100 L Milbrandt V-Mixer 100 L Milbrandt V-Mixer 100 L Milbrandt V-Mixer 100 L Milbrandt V-Mixer 100 L
more images
9
Германија Babenhausen
1356 km
Milbrandt V-Mixer 100 L
2023
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
Rego PM 50 Rego PM 50 Rego PM 50 Rego PM 50 Rego PM 50
more images
5
Германија Babenhausen
1356 km
Rego PM 50
работилница ремонтирана (искористена)
Јавете се
Класифицирана реклама
Rego PM 50 Rego PM 50 Rego PM 50 Rego PM 50 Rego PM 50 Rego PM 50
more images
6
Германија Babenhausen
1356 km
Rego PM 50
работилница ремонтирана (искористена)
Јавете се
Класифицирана реклама
Sinmag Planeto 80 L Sinmag Planeto 80 L Sinmag Planeto 80 L Sinmag Planeto 80 L Sinmag Planeto 80 L Sinmag Planeto 80 L Sinmag Planeto 80 L Sinmag Planeto 80 L Sinmag Planeto 80 L Sinmag Planeto 80 L
more images
10
Германија Babenhausen
1356 km
Sinmag Planeto 80 L
2023
како нов (изложбена машина)
Јавете се
Класифицирана реклама
Rego PM 40 E Rego PM 40 E Rego PM 40 E Rego PM 40 E Rego PM 40 E Rego PM 40 E Rego PM 40 E Rego PM 40 E Rego PM 40 E
more images
9
Германија Babenhausen
1356 km
Rego PM 40 E
работилница ремонтирана (искористена)
Јавете се
Класифицирана реклама
HOBART H 600 HOBART H 600 HOBART H 600 HOBART H 600 HOBART H 600 HOBART H 600 HOBART H 600
more images
7
Германија Babenhausen
1356 km
HOBART H 600
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Rego PM 60 E Rego PM 60 E Rego PM 60 E Rego PM 60 E Rego PM 60 E Rego PM 60 E Rego PM 60 E Rego PM 60 E Rego PM 60 E
more images
9
Германија Babenhausen
1356 km
Rego PM 60 E
работилница ремонтирана (искористена)
Јавете се
Класифицирана реклама
Milbrandt PL 10 Milbrandt PL 10 Milbrandt PL 10 Milbrandt PL 10 Milbrandt PL 10 Milbrandt PL 10 Milbrandt PL 10 Milbrandt PL 10
more images
8
Германија Babenhausen
1356 km
Milbrandt PL 10
2023
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
Gastro PL 7 Gastro PL 7 Gastro PL 7 Gastro PL 7 Gastro PL 7
more images
5
Германија Babenhausen
1356 km
Gastro PL 7
2023
како нов (изложбена машина)
Јавете се
Класифицирана реклама
Sinmag PL 40 Sinmag PL 40 Sinmag PL 40 Sinmag PL 40 Sinmag PL 40 Sinmag PL 40 Sinmag PL 40
more images
7
Германија Babenhausen
1356 km
Sinmag PL 40
2023
како нов (изложбена машина)
Јавете се
Класифицирана реклама
Sinmag SE 10 L Sinmag SE 10 L Sinmag SE 10 L Sinmag SE 10 L Sinmag SE 10 L Sinmag SE 10 L Sinmag SE 10 L
more images
7
Германија Babenhausen
1356 km
Sinmag SE 10 L
2023
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
Bär AR 80 MK-III Bär AR 80 MK-III Bär AR 80 MK-III Bär AR 80 MK-III Bär AR 80 MK-III Bär AR 80 MK-III Bär AR 80 MK-III Bär AR 80 MK-III
more images
8
Германија Babenhausen
1356 km
Bär AR 80 MK-III
работилница ремонтирана (искористена)
Јавете се

Искористено Планетарни мешалки

Сега пребарајте го Machineseeker целосно со повеќе од 200.000 користени машини.