категорија
Главна категорија:
покажуваат помалку
покажете повеќе
Подкатегорија:
покажуваат помалку
покажете повеќе
Втора поткатегорија:
покажуваат помалку
покажете повеќе
детали за машината
Производител:
Модел:
Цена:
-
Година на градба:
-
Локација
Вашата препознаена локација: Македонија (промена)
периметар:
 
земји:
покажуваат помалку
покажете повеќе
држава
формат на продажба
Детали

Купете Печки користени

Технологија на храна Пекарски машини Печки
Класифицирана реклама
Wiesheu Disbas 64 S Wiesheu Disbas 64 S Wiesheu Disbas 64 S
more images
3
Австрија St. Pölten
(Локација на дилерот)
876 km
Wiesheu Disbas 64 S
како нов (користен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Sveba Dahlen Sveba Dahlen Sveba Dahlen Sveba Dahlen Sveba Dahlen Sveba Dahlen Sveba Dahlen Sveba Dahlen Sveba Dahlen
more images
9
Полска Rzeszów
939 km
Sveba Dahlen
2011
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Wachtel Piccolo 1-3 Wachtel Piccolo 1-3 Wachtel Piccolo 1-3 Wachtel Piccolo 1-3 Wachtel Piccolo 1-3
more images
5
Германија Babenhausen
1356 km
Wachtel Piccolo 1-3
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Mondial Forni 33/CS Mondial Forni 33/CS Mondial Forni 33/CS Mondial Forni 33/CS Mondial Forni 33/CS Mondial Forni 33/CS
more images
6
Србија Gornja Vranjska
382 km
Mondial Forni 33/CS
како нов (изложбена машина)
Јавете се
Класифицирана реклама
Polin Stratos 3STA 4060 Polin Stratos 3STA 4060 Polin Stratos 3STA 4060 Polin Stratos 3STA 4060 Polin Stratos 3STA 4060 Polin Stratos 3STA 4060 Polin Stratos 3STA 4060
more images
7
Турција Ömerli, Alemdağ Şile Yolu No:34, 34794 Çekmeköy/İstanbul, Turkey
633 km
Polin Stratos 3STA 4060
2010
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
MIWE Roll In 1.0606 TL MIWE Roll In 1.0606 TL MIWE Roll In 1.0606 TL MIWE Roll In 1.0606 TL MIWE Roll In 1.0606 TL MIWE Roll In 1.0606 TL MIWE Roll In 1.0606 TL MIWE Roll In 1.0606 TL MIWE Roll In 1.0606 TL MIWE Roll In 1.0606 TL MIWE Roll In 1.0606 TL MIWE Roll In 1.0606 TL
more images
12
Германија Mörfelden-Walldorf
1380 km
MIWE Roll In 1.0606 TL
2013
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Wachtel Piccolo Pro Elektro Wachtel Piccolo Pro Elektro Wachtel Piccolo Pro Elektro Wachtel Piccolo Pro Elektro Wachtel Piccolo Pro Elektro
more images
5
Германија Keltern
1310 km
Wachtel Piccolo Pro Elektro
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
W&P PICADOR W&P PICADOR W&P PICADOR W&P PICADOR W&P PICADOR W&P PICADOR
more images
6
Полска Rzeszów
939 km
W&P PICADOR
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
WP Kemper Gärwagen WP Kemper Gärwagen WP Kemper Gärwagen WP Kemper Gärwagen WP Kemper Gärwagen WP Kemper Gärwagen
more images
6
Германија Babenhausen
1356 km
WP Kemper Gärwagen
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
DEBAG Dila B/10 DEBAG Dila B/10 DEBAG Dila B/10 DEBAG Dila B/10 DEBAG Dila B/10 DEBAG Dila B/10 DEBAG Dila B/10 DEBAG Dila B/10 DEBAG Dila B/10
more images
9
Полска Nysa
1045 km
DEBAG Dila B/10
2017
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Србија Uzveće
403 km
Memak NOVA128-4-F-D
2022
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
MIWE RI 1.0608 TL MIWE RI 1.0608 TL MIWE RI 1.0608 TL MIWE RI 1.0608 TL
more images
4
Германија Mörfelden-Walldorf
1380 km
MIWE RI 1.0608 TL
2012
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Polin Spa Polin Spa Polin Spa Polin Spa Polin Spa Polin Spa Polin Spa Polin Spa Polin Spa Polin Spa
more images
10
Италија Padova
901 km
Polin Spa
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Koenig ROTOPASSAT Koenig ROTOPASSAT Koenig ROTOPASSAT Koenig ROTOPASSAT
more images
4
Полска Rzeszów
939 km
Koenig ROTOPASSAT
2014
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Wachtel Piccolo 1-4 Wachtel Piccolo 1-4 Wachtel Piccolo 1-4 Wachtel Piccolo 1-4 Wachtel Piccolo 1-4 Wachtel Piccolo 1-4 Wachtel Piccolo 1-4 Wachtel Piccolo 1-4
more images
8
Германија Babenhausen
1356 km
Wachtel Piccolo 1-4
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Wiesheu Euromat B5/B10 (S/L) Wiesheu Euromat B5/B10 (S/L) Wiesheu Euromat B5/B10 (S/L) Wiesheu Euromat B5/B10 (S/L) Wiesheu Euromat B5/B10 (S/L) Wiesheu Euromat B5/B10 (S/L) Wiesheu Euromat B5/B10 (S/L) Wiesheu Euromat B5/B10 (S/L)
more images
8
Полска Nysa
1045 km
Wiesheu Euromat B5/B10 (S/L)
2017
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Србија Uzveće
403 km
Memak
2022
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
Wachtel Comet 0.5/4 Wachtel Comet 0.5/4 Wachtel Comet 0.5/4 Wachtel Comet 0.5/4 Wachtel Comet 0.5/4
more images
5
Германија Babenhausen
1356 km
Wachtel Comet 0.5/4
2002
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Mondial Forni S.r.l. Modul 4T 4680 Mondial Forni S.r.l. Modul 4T 4680 Mondial Forni S.r.l. Modul 4T 4680 Mondial Forni S.r.l. Modul 4T 4680 Mondial Forni S.r.l. Modul 4T 4680 Mondial Forni S.r.l. Modul 4T 4680 Mondial Forni S.r.l. Modul 4T 4680 Mondial Forni S.r.l. Modul 4T 4680
more images
8
Србија Vranje
106 km
Mondial Forni S.r.l. Modul 4T 4680
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
Koenig ROTOPASSAT Koenig ROTOPASSAT Koenig ROTOPASSAT Koenig ROTOPASSAT Koenig ROTOPASSAT
more images
5
Полска Rzeszów
939 km
Koenig ROTOPASSAT
2011
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Wiesheu EBO 3-86 Wiesheu EBO 3-86 Wiesheu EBO 3-86 Wiesheu EBO 3-86 Wiesheu EBO 3-86
more images
5
Германија Babenhausen
1356 km
Wiesheu EBO 3-86
2019
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Kreuzmayr HBO 6 Kreuzmayr HBO 6
more images
2
Австрија Wallern an der Trattnach
(Локација на дилерот)
959 km
Kreuzmayr HBO 6
2013
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
Miwe RI e+ 1.0608-TL Miwe RI e+ 1.0608-TL
more images
2
Германија Hiddenhausen
1535 km
Miwe RI e+ 1.0608-TL
2011
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Wiesheu Euromat B5/B10 (S/L) Wiesheu Euromat B5/B10 (S/L) Wiesheu Euromat B5/B10 (S/L) Wiesheu Euromat B5/B10 (S/L) Wiesheu Euromat B5/B10 (S/L) Wiesheu Euromat B5/B10 (S/L) Wiesheu Euromat B5/B10 (S/L)
more images
7
Полска Nysa
1045 km
Wiesheu Euromat B5/B10 (S/L)
2013
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Frampton FG-1-28-P/S Frampton FG-1-28-P/S Frampton FG-1-28-P/S Frampton FG-1-28-P/S Frampton FG-1-28-P/S Frampton FG-1-28-P/S Frampton FG-1-28-P/S Frampton FG-1-28-P/S
more images
8
Обединето Кралство Chapel Pond Hill, Bury Saint Edmunds IP32 7HT, UK
1977 km
Frampton FG-1-28-P/S
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Miwe  IDEAL 5 1820 Miwe  IDEAL 5 1820 Miwe  IDEAL 5 1820 Miwe  IDEAL 5 1820 Miwe  IDEAL 5 1820 Miwe  IDEAL 5 1820 Miwe  IDEAL 5 1820 Miwe  IDEAL 5 1820 Miwe  IDEAL 5 1820
more images
9
Полска Rzeszów
939 km
Miwe IDEAL 5 1820
2005
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Wiesheu EBO 3-68 Wiesheu EBO 3-68 Wiesheu EBO 3-68 Wiesheu EBO 3-68 Wiesheu EBO 3-68 Wiesheu EBO 3-68
more images
6
Германија Babenhausen
1356 km
Wiesheu EBO 3-68
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Германија Babenhausen
1356 km
Werner & Pfleiderer NUN Plus 3000/48
2000
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Miwe ideal Miwe ideal
more images
2
Германија Hiddenhausen
1535 km
Miwe ideal
2011
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Wiesheu EUROMAT B5/B10 (S/L) Wiesheu EUROMAT B5/B10 (S/L) Wiesheu EUROMAT B5/B10 (S/L) Wiesheu EUROMAT B5/B10 (S/L) Wiesheu EUROMAT B5/B10 (S/L) Wiesheu EUROMAT B5/B10 (S/L) Wiesheu EUROMAT B5/B10 (S/L) Wiesheu EUROMAT B5/B10 (S/L) Wiesheu EUROMAT B5/B10 (S/L)
more images
9
Полска Nysa
1045 km
Wiesheu EUROMAT B5/B10 (S/L)
2014
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
IBIS GT 1200 IBIS GT 1200 IBIS GT 1200 IBIS GT 1200 IBIS GT 1200 IBIS GT 1200
more images
6
Полска Szubin
1303 km
IBIS GT 1200
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
Kornfeil Kornfeil Kornfeil Kornfeil
more images
4
Полска Rzeszów
939 km
Kornfeil
2008
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Wachtel Piccolo 1-4 Wachtel Piccolo 1-4 Wachtel Piccolo 1-4 Wachtel Piccolo 1-4 Wachtel Piccolo 1-4 Wachtel Piccolo 1-4
more images
6
Германија Babenhausen
1356 km
Wachtel Piccolo 1-4
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Gostol PGP Gostol PGP Gostol PGP Gostol PGP Gostol PGP Gostol PGP
more images
6
Германија Babenhausen
1356 km
Gostol PGP
1995
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Seewer Rondo Seewer Rondo
more images
2
Германија Bad Lippspringe
1498 km
Seewer Rondo
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Salva Sirocco Salva Sirocco
more images
2
Германија Babenhausen
1356 km
Salva Sirocco
2023
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
IBIS GT 800 IBIS GT 800 IBIS GT 800 IBIS GT 800
more images
4
Полска Szubin
1303 km
IBIS GT 800
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
Miwe Miwe Miwe Miwe Miwe Miwe
more images
6
Полска Rzeszów
939 km
Miwe
2005
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
WP Kemper Matador Store WP Kemper Matador Store WP Kemper Matador Store WP Kemper Matador Store WP Kemper Matador Store WP Kemper Matador Store WP Kemper Matador Store WP Kemper Matador Store
more images
8
Германија Babenhausen
1356 km
WP Kemper Matador Store
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
JBT Double D 2 rack (18 x 30) bakery oven JBT Double D 2 rack (18 x 30) bakery oven JBT Double D 2 rack (18 x 30) bakery oven JBT Double D 2 rack (18 x 30) bakery oven JBT Double D 2 rack (18 x 30) bakery oven
more images
5
Обединето Кралство Chapel Pond Hill, Bury Saint Edmunds IP32 7HT, UK
1977 km
JBT Double D 2 rack (18 x 30) bakery oven
како нов (користен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Miwe Roll-in Miwe Roll-in Miwe Roll-in Miwe Roll-in Miwe Roll-in
more images
5
Полска Siemianowice Śląskie
993 km
Miwe Roll-in
2007
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Tagliavini ET 183/C Tagliavini ET 183/C Tagliavini ET 183/C Tagliavini ET 183/C Tagliavini ET 183/C Tagliavini ET 183/C Tagliavini ET 183/C
more images
7
Србија Gornja Vranjska
382 km
Tagliavini ET 183/C
1995
како нов (изложбена машина)
Јавете се
Класифицирана реклама
Wiesheu EBO 3-64 Wiesheu EBO 3-64 Wiesheu EBO 3-64 Wiesheu EBO 3-64 Wiesheu EBO 3-64 Wiesheu EBO 3-64
more images
6
Германија Babenhausen
1356 km
Wiesheu EBO 3-64
2011
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Häussler Habo 20 Häussler Habo 20 Häussler Habo 20
more images
3
Германија Babenhausen
1356 km
Häussler Habo 20
2011
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Sinmag RV 1 Sinmag RV 1 Sinmag RV 1 Sinmag RV 1 Sinmag RV 1 Sinmag RV 1 Sinmag RV 1
more images
7
Германија Babenhausen
1356 km
Sinmag RV 1
2016
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Wachtel Piccolo 1-6 Wachtel Piccolo 1-6 Wachtel Piccolo 1-6 Wachtel Piccolo 1-6 Wachtel Piccolo 1-6 Wachtel Piccolo 1-6
more images
6
Германија Babenhausen
1356 km
Wachtel Piccolo 1-6
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
DEBAG MONSUN 672 DEBAG MONSUN 672 DEBAG MONSUN 672 DEBAG MONSUN 672 DEBAG MONSUN 672 DEBAG MONSUN 672 DEBAG MONSUN 672 DEBAG MONSUN 672 DEBAG MONSUN 672 DEBAG MONSUN 672 DEBAG MONSUN 672
more images
11
Германија Babenhausen
1356 km
DEBAG MONSUN 672
2004
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Eloma Backmaster EB 30 T Eloma Backmaster EB 30 T Eloma Backmaster EB 30 T Eloma Backmaster EB 30 T Eloma Backmaster EB 30 T Eloma Backmaster EB 30 T Eloma Backmaster EB 30 T Eloma Backmaster EB 30 T Eloma Backmaster EB 30 T Eloma Backmaster EB 30 T
more images
10
Германија Babenhausen
1356 km
Eloma Backmaster EB 30 T
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Wiesheu Euromat 64-L Wiesheu Euromat 64-L Wiesheu Euromat 64-L
more images
3
Германија Babenhausen
1356 km
Wiesheu Euromat 64-L
2014
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Werner & Pfleiderer Unitherm Werner & Pfleiderer Unitherm Werner & Pfleiderer Unitherm
more images
3
Германија Babenhausen
1356 km
Werner & Pfleiderer Unitherm
реновиран (користен)
Јавете се

Искористено Печки

Сега пребарајте го Machineseeker целосно со повеќе од 200.000 користени машини.