категорија
Главна категорија:
покажуваат помалку
покажете повеќе
Подкатегорија:
покажуваат помалку
покажете повеќе
детали за машината
Производител:
Модел:
Цена:
-
Година на градба:
-
Локација
Вашата препознаена локација: Македонија (промена)
периметар:
 
земји:
покажуваат помалку
покажете повеќе
држава
формат на продажба
Детали

Купете Производство на градежен материјал користени

Градежни машини Производство на градежен материјал
Класифицирана реклама
Arghir Prodex S.R.L UTB 1000 Arghir Prodex S.R.L UTB 1000 Arghir Prodex S.R.L UTB 1000 Arghir Prodex S.R.L UTB 1000 Arghir Prodex S.R.L UTB 1000 Arghir Prodex S.R.L UTB 1000 Arghir Prodex S.R.L UTB 1000 Arghir Prodex S.R.L UTB 1000 Arghir Prodex S.R.L UTB 1000 Arghir Prodex S.R.L UTB 1000 Arghir Prodex S.R.L UTB 1000 Arghir Prodex S.R.L UTB 1000 Arghir Prodex S.R.L UTB 1000 Arghir Prodex S.R.L UTB 1000
more images
14
Романија Buzău
569 km
МАШИНА ЗА ИЗРАБОТКА ЗА БЕТОНСКИ ЦЕВКИ
Arghir Prodex S.R.L UTB 1000
2023
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
Production EUROSITECH S.p.A Italy Production EUROSITECH S.p.A Italy Production EUROSITECH S.p.A Italy Production EUROSITECH S.p.A Italy Production EUROSITECH S.p.A Italy Production EUROSITECH S.p.A Italy Production EUROSITECH S.p.A Italy Production EUROSITECH S.p.A Italy Production EUROSITECH S.p.A Italy Production EUROSITECH S.p.A Italy Production EUROSITECH S.p.A Italy Production EUROSITECH S.p.A Italy Production EUROSITECH S.p.A Italy Production EUROSITECH S.p.A Italy Production EUROSITECH S.p.A Italy
more images
15
Србија Kočane
176 km
Production EUROSITECH S.p.A Italy
2001
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Романија Romania
547 km
ZİM Mühendislik ZIM T 1210
2022
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
Metalika VPS-3000B Metalika VPS-3000B Metalika VPS-3000B Metalika VPS-3000B Metalika VPS-3000B Metalika VPS-3000B Metalika VPS-3000B Metalika VPS-3000B Metalika VPS-3000B Metalika VPS-3000B
more images
10
Унгарија Kecskemét
614 km
Metalika VPS-3000B
2018
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
Take Maschinenbau GmbH TPZ 4500 Take Maschinenbau GmbH TPZ 4500 Take Maschinenbau GmbH TPZ 4500
more images
3
Германија Mülheim-Kärlich
1469 km
Take Maschinenbau GmbH TPZ 4500
2014
има потреба од поправка (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Sturtevant 486  16 ft Sturtevant 486  16 ft Sturtevant 486  16 ft Sturtevant 486  16 ft
more images
4
Шпанија Madrid
2133 km
Sturtevant 486 16 ft
2003
работилница ремонтирана (искористена)
Јавете се
Класифицирана реклама
S.C. Arghir Prodex S.R.L. FORTE MAXIMUS S.C. Arghir Prodex S.R.L. FORTE MAXIMUS S.C. Arghir Prodex S.R.L. FORTE MAXIMUS S.C. Arghir Prodex S.R.L. FORTE MAXIMUS S.C. Arghir Prodex S.R.L. FORTE MAXIMUS S.C. Arghir Prodex S.R.L. FORTE MAXIMUS S.C. Arghir Prodex S.R.L. FORTE MAXIMUS S.C. Arghir Prodex S.R.L. FORTE MAXIMUS S.C. Arghir Prodex S.R.L. FORTE MAXIMUS S.C. Arghir Prodex S.R.L. FORTE MAXIMUS S.C. Arghir Prodex S.R.L. FORTE MAXIMUS S.C. Arghir Prodex S.R.L. FORTE MAXIMUS S.C. Arghir Prodex S.R.L. FORTE MAXIMUS
more images
13
Романија Buzău
569 km
S.C. Arghir Prodex S.R.L. FORTE MAXIMUS
2023
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
BUT UWS 120/245 BUT UWS 120/245 BUT UWS 120/245 BUT UWS 120/245 BUT UWS 120/245 BUT UWS 120/245 BUT UWS 120/245 BUT UWS 120/245 BUT UWS 120/245
more images
9
Австрија Laakirchen
944 km
BUT UWS 120/245
2000
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
ZİM Mühendislik ZIM A SERIES ZİM Mühendislik ZIM A SERIES ZİM Mühendislik ZIM A SERIES ZİM Mühendislik ZIM A SERIES ZİM Mühendislik ZIM A SERIES ZİM Mühendislik ZIM A SERIES ZİM Mühendislik ZIM A SERIES ZİM Mühendislik ZIM A SERIES ZİM Mühendislik ZIM A SERIES ZİM Mühendislik ZIM A SERIES ZİM Mühendislik ZIM A SERIES
more images
11
Турција Saray, Bayraktar Cd. 13/A, 06980 Kahramankazan/Ankara, Türkiye
934 km
ZİM Mühendislik ZIM A SERIES
2022
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
Autoclave Autoclave Autoclave Autoclave Autoclave Autoclave
more images
6
Австрија Thalheim bei Wels
946 km
Autoclave
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
ROMER/ Electrostatic painting SLS ROMER/ Electrostatic painting SLS ROMER/ Electrostatic painting SLS ROMER/ Electrostatic painting SLS ROMER/ Electrostatic painting SLS ROMER/ Electrostatic painting SLS ROMER/ Electrostatic painting SLS ROMER/ Electrostatic painting SLS ROMER/ Electrostatic painting SLS
more images
9
Полска Skarżysko-Kamienna
1061 km
Машини за обложување во прав
ROMER/ Electrostatic painting SLS
2020
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
Tecnometal 1000 Tecnometal 1000 Tecnometal 1000 Tecnometal 1000 Tecnometal 1000
more images
5
Шпанија Madrid
2133 km
Tecnometal 1000
2018
работилница ремонтирана (искористена)
Јавете се
Класифицирана реклама
S.C. Arghir Prodex S.R.L. Standard Machine S.C. Arghir Prodex S.R.L. Standard Machine
more images
2
Романија Buzău
569 km
S.C. Arghir Prodex S.R.L. Standard Machine
2023
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
more images
4
Германија Metten
1062 km
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
ZİM Mühendislik BT AUTOMATIC MANHOLE BASE MACHINE ZİM Mühendislik BT AUTOMATIC MANHOLE BASE MACHINE ZİM Mühendislik BT AUTOMATIC MANHOLE BASE MACHINE ZİM Mühendislik BT AUTOMATIC MANHOLE BASE MACHINE ZİM Mühendislik BT AUTOMATIC MANHOLE BASE MACHINE ZİM Mühendislik BT AUTOMATIC MANHOLE BASE MACHINE ZİM Mühendislik BT AUTOMATIC MANHOLE BASE MACHINE ZİM Mühendislik BT AUTOMATIC MANHOLE BASE MACHINE ZİM Mühendislik BT AUTOMATIC MANHOLE BASE MACHINE ZİM Mühendislik BT AUTOMATIC MANHOLE BASE MACHINE ZİM Mühendislik BT AUTOMATIC MANHOLE BASE MACHINE
more images
11
Турција Saray, Bolu Çimento No:2, 06980 Kahramankazan/Ankara, Türkiye
934 km
ZİM Mühendislik BT AUTOMATIC MANHOLE BASE MACHINE
2022
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
Dosieranlagen-Dosiertechnik Dosieranlage Reihendoseur Dosieranlagen-Dosiertechnik Dosieranlage Reihendoseur Dosieranlagen-Dosiertechnik Dosieranlage Reihendoseur Dosieranlagen-Dosiertechnik Dosieranlage Reihendoseur Dosieranlagen-Dosiertechnik Dosieranlage Reihendoseur Dosieranlagen-Dosiertechnik Dosieranlage Reihendoseur
more images
6
Германија Urbach
1244 km
Dosieranlagen-Dosiertechnik Dosieranlage Reihendoseur
2022
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
Weserhuette Weserhuette Weserhuette Weserhuette Weserhuette Weserhuette Weserhuette Weserhuette Weserhuette Weserhuette
more images
10
Германија Rohrberg
1410 km
Weserhuette
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Raimann Flexirip 5200 Raimann Flexirip 5200 Raimann Flexirip 5200 Raimann Flexirip 5200 Raimann Flexirip 5200
more images
5
Обединето Кралство 1-4 Lower Green W, Mitcham CR4 3AF, UK
1990 km
Raimann Flexirip 5200
2003
како нов (користен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Arghir Prodex SRL Speed 1200 Arghir Prodex SRL Speed 1200 Arghir Prodex SRL Speed 1200 Arghir Prodex SRL Speed 1200 Arghir Prodex SRL Speed 1200 Arghir Prodex SRL Speed 1200 Arghir Prodex SRL Speed 1200 Arghir Prodex SRL Speed 1200 Arghir Prodex SRL Speed 1200 Arghir Prodex SRL Speed 1200 Arghir Prodex SRL Speed 1200 Arghir Prodex SRL Speed 1200 Arghir Prodex SRL Speed 1200 Arghir Prodex SRL Speed 1200
more images
14
Романија Buzău
569 km
Arghir Prodex SRL Speed 1200
2023
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
ZİM Mühendislik ZIM T SERIES ZİM Mühendislik ZIM T SERIES ZİM Mühendislik ZIM T SERIES ZİM Mühendislik ZIM T SERIES ZİM Mühendislik ZIM T SERIES ZİM Mühendislik ZIM T SERIES ZİM Mühendislik ZIM T SERIES ZİM Mühendislik ZIM T SERIES ZİM Mühendislik ZIM T SERIES ZİM Mühendislik ZIM T SERIES ZİM Mühendislik ZIM T SERIES ZİM Mühendislik ZIM T SERIES ZİM Mühendislik ZIM T SERIES ZİM Mühendislik ZIM T SERIES
more images
14
Турција Saray, Bolu Çimento No:2, 06980 Kahramankazan/Ankara, Turkey
934 km
ZİM Mühendislik ZIM T SERIES
2022
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
Dosieranlagen-Dosiertechnik RD 1600 Dosieranlagen-Dosiertechnik RD 1600 Dosieranlagen-Dosiertechnik RD 1600 Dosieranlagen-Dosiertechnik RD 1600
more images
4
Германија Urbach
1244 km
Dosieranlagen-Dosiertechnik RD 1600
2022
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
Karl Kaiser Karl Kaiser
more images
2
Германија Rohrberg
1410 km
Karl Kaiser
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
Романија Buzău
569 km
S.C. Arghir Prodex S.R.L. Speed 700
2023
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
Dosieranlagen / Reihendoseur RD 700/ 4 Reiheendoseur- Dosieranlage Dosieranlagen / Reihendoseur RD 700/ 4 Reiheendoseur- Dosieranlage
more images
2
Германија Urbach
1244 km
Dosieranlagen / Reihendoseur RD 700/ 4 Reiheendoseur- Dosieranlage
2022
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
S.C. Arghir Prodex S.R.L. Forte Plus S.C. Arghir Prodex S.R.L. Forte Plus S.C. Arghir Prodex S.R.L. Forte Plus S.C. Arghir Prodex S.R.L. Forte Plus S.C. Arghir Prodex S.R.L. Forte Plus S.C. Arghir Prodex S.R.L. Forte Plus S.C. Arghir Prodex S.R.L. Forte Plus S.C. Arghir Prodex S.R.L. Forte Plus
more images
8
Романија Buzău
569 km
S.C. Arghir Prodex S.R.L. Forte Plus
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
Dosieranlagen-Dosiertechnik Sattelauflieger-Rad-Mobil Reihendoseur Dosieranlagen-Dosiertechnik Sattelauflieger-Rad-Mobil Reihendoseur Dosieranlagen-Dosiertechnik Sattelauflieger-Rad-Mobil Reihendoseur Dosieranlagen-Dosiertechnik Sattelauflieger-Rad-Mobil Reihendoseur Dosieranlagen-Dosiertechnik Sattelauflieger-Rad-Mobil Reihendoseur Dosieranlagen-Dosiertechnik Sattelauflieger-Rad-Mobil Reihendoseur Dosieranlagen-Dosiertechnik Sattelauflieger-Rad-Mobil Reihendoseur Dosieranlagen-Dosiertechnik Sattelauflieger-Rad-Mobil Reihendoseur
more images
8
Германија Urbach
1244 km
Dosieranlagen-Dosiertechnik Sattelauflieger-Rad-Mobil Reihendoseur
2022
Ново
Јавете се

Искористено Производство на градежен материјал

Сега пребарајте го Machineseeker целосно со повеќе од 200.000 користени машини.