категорија
Главна категорија:
покажуваат помалку
покажете повеќе
Подкатегорија:
покажуваат помалку
покажете повеќе
Втора поткатегорија:
покажуваат помалку
покажете повеќе
детали за машината
Производител:
Модел:
Цена:
-
Година на градба:
-
Локација
Вашата препознаена локација: Македонија (промена)
периметар:
 
земји:
држава
формат на продажба
Детали

Купете заварување користени

Машини за обработка на метал и машински алати Машини за правење прозорци заварување
Класифицирана реклама
MANSFELD KOMBINAT MGT MANSFELD KOMBINAT MGT MANSFELD KOMBINAT MGT MANSFELD KOMBINAT MGT MANSFELD KOMBINAT MGT
more images
5
Германија Leipzig
1298 km
MANSFELD KOMBINAT MGT
1980
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Stürtz Stürtz Stürtz Stürtz Stürtz Stürtz Stürtz Stürtz Stürtz Stürtz Stürtz Stürtz Stürtz Stürtz
more images
14
Луксембург Klierf
1533 km
Stürtz
2005
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
REX nicht bekannt REX nicht bekannt REX nicht bekannt REX nicht bekannt REX nicht bekannt REX nicht bekannt
more images
6
Германија Leipzig
(Локација на дилерот)
1302 km
REX nicht bekannt
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
REX nicht bekannt / unknown REX nicht bekannt / unknown REX nicht bekannt / unknown REX nicht bekannt / unknown REX nicht bekannt / unknown REX nicht bekannt / unknown
more images
6
Германија Leipzig
1298 km
REX nicht bekannt / unknown
Втора рака
Јавете се

Искористено заварување

Сега пребарајте го Machineseeker целосно со повеќе од 200.000 користени машини.